Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2019!!!


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια!!! Τι κάνετε; 

Εγώ σήμερα πήγα για ψώνια (για εμένα) στα ορκεστρα. Πήρα παντελόνια εγκυμοσύνης, είχε όλα τα νούμερα από xs-xl και είχε παντελόνια με 5€ χωρίς να χρειάζεται να έχεις κάρτα μέλους. Ωστόσο αν έχετε, έχει και πολύ ωραία με 15€. Τουλάχιστον εξοπλίστηκα με παντελόνια χαχαχαχαχαχα.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 29 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! Τι κάνετε; 

Εγώ σήμερα πήγα για ψώνια (για εμένα) στα ορκεστρα. Πήρα παντελόνια εγκυμοσύνης, είχε όλα τα νούμερα από xs-xl και είχε παντελόνια με 5€ χωρίς να χρειάζεται να έχεις κάρτα μέλους. Ωστόσο αν έχετε, έχει και πολύ ωραία με 15€. Τουλάχιστον εξοπλίστηκα με παντελόνια χαχαχαχαχαχα.

Εχώ κι εγώ 2 παντελόνια εγκυμοσύνης και νομίζω από τις πιο καλές αγορές που έχω κάνει! Βολευουν πάρα πολύ! 

Εμείς σήμερα βγάλαμε το καρότσι απ την αποθήκη και το ξέντυσε όλο ο άντρας μου, πορτ μπεμπέ, αυγό και καρότσι και αυριο έχω πλήσιμο όσο έχει ακόμη ζέστο καιρό! Άρχισα να κοιτάω τις λίστες που είχα στο πρώτο μου παιδί να δω τι έχω και τι αγορες θέλω σε ψιλοπράγματα..Νομίζω έφτασε ο καιρός σιγά σιγά να τα βάλουμε σε πρόγραμμα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! Τι κάνετε; 

Εγώ σήμερα πήγα για ψώνια (για εμένα) στα ορκεστρα. Πήρα παντελόνια εγκυμοσύνης, είχε όλα τα νούμερα από xs-xl και είχε παντελόνια με 5€ χωρίς να χρειάζεται να έχεις κάρτα μέλους. Ωστόσο αν έχετε, έχει και πολύ ωραία με 15€. Τουλάχιστον εξοπλίστηκα με παντελόνια χαχαχαχαχαχα.

Σε ποια orchestra πηγες;;; κ εγώ θέλω...


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Αννούλαααα είπε:

Σε ποια orchestra πηγες;;; κ εγώ θέλω...

Στην κάτω Κηφισιά προς Λυκόβρυση. Είναι ένα πολύ μεγάλο διώροφο κι έχει τα πάντα μέσα που αφορά σε μωρό και μαμά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Στην κάτω Κηφισιά προς Λυκόβρυση. Είναι ένα πολύ μεγάλο διώροφο κι έχει τα πάντα μέσα που αφορά σε μωρό και μαμά 

Εγώ.μένω κοντά στο περιστέρι...Έχει κ εδώ Αλλά θα έχει με 5 ευρω... Η αλήθεια είναι ότι επειδή έχει μείνει κ λίγο λυπάμαι να δώσω παραπάνω...προτειμω να πάρω κάτι για το παιδί...παρά για μένα που μένα θα πάει στην άκρη...


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Αννούλαααα είπε:

Εγώ.μένω κοντά στο περιστέρι...Έχει κ εδώ Αλλά θα έχει με 5 ευρω... Η αλήθεια είναι ότι επειδή έχει μείνει κ λίγο λυπάμαι να δώσω παραπάνω...προτειμω να πάρω κάτι για το παιδί...παρά για μένα που μένα θα πάει στην άκρη...

Το θέμα είναι να σε χωράει κανένα ρούχο! Ως τώρα φορούσαμε καλοκαιρινα που είναι πιο αεράτα..Εμένα δεν μου χωράει τίποτα!! Δεν υπάρχει περίπτωση να μπω σε κανονικό παντελόνι..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, An.thi είπε:

Το θέμα είναι να σε χωράει κανένα ρούχο! Ως τώρα φορούσαμε καλοκαιρινα που είναι πιο αεράτα..Εμένα δεν μου χωράει τίποτα!! Δεν υπάρχει περίπτωση να μπω σε κανονικό παντελόνι..

Ουτε εγω χωράω χαχαχα...σκέφτομαι μήπως βολευτω με φόρμες...μπλούζες εχω κ χειμωνιατικες φαρδιες...οποτε μηπως τα καταφερω με αυτά...Έτσι κ αλλιώς δεν μας βλέπω να κυκλοφορούμε κ πολυ έξω...λιγο το κρυο...λιγο το βαρος... θα δειξει...

  • Μου αρέσει 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αννούλαααα είπε:

Ουτε εγω χωράω χαχαχα...σκέφτομαι μήπως βολευτω με φόρμες...μπλούζες εχω κ χειμωνιατικες φαρδιες...οποτε μηπως τα καταφερω με αυτά...Έτσι κ αλλιώς δεν μας βλέπω να κυκλοφορούμε κ πολυ έξω...λιγο το κρυο...λιγο το βαρος... θα δειξει...

Αγάπη θα έχει με 5 αλλά και να μην έχει, έχει με 15 αρκεί να βγάλεις κάρτα μέλους που είναι 30€ το χρόνο. Έτσι κι αλλιώς δηλαδή θα σού χρειαστεί οπότε δε χάνεις κάτι να τη βγάλεις. Κι εννοείται ότι είναι πολύ πιο άνετα τα εγκυμοσύνης από τα κανονικά, θα δεις διαφορά. Κι εγώ δεν είμαι καλά οικονομικά, δεν έχω καν λεφτά για τη γέννα, αλλά είναι κάτι που το χρειαζόμουν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Αγάπη θα έχει με 5 αλλά και να μην έχει, έχει με 15 αρκεί να βγάλεις κάρτα μέλους που είναι 30€ το χρόνο. Έτσι κι αλλιώς δηλαδή θα σού χρειαστεί οπότε δε χάνεις κάτι να τη βγάλεις. Κι εννοείται ότι είναι πολύ πιο άνετα τα εγκυμοσύνης από τα κανονικά, θα δεις διαφορά. Κι εγώ δεν είμαι καλά οικονομικά, δεν έχω καν λεφτά για τη γέννα, αλλά είναι κάτι που το χρειαζόμουν.

Ναι θα το κοιτάξω... εχω κάρτα...!!! Να δω πότε θα καταφέρω να πάω... θα σου πω όταν είναι... Ευχαριστώ....


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nektarinaki είπε:

Καλησπέρα συν γκαστρουλες!!! Καλό μήνα!μπήκε και ο Οκτώβριος!!!Άντε άντε να περνάει ο καιρός!!!!!

Εγώ πάντως άρχισα να κοιτάω το ημερολόγιο και να μετράω μέρες! Βαρέθηκα..Με το καλό να φτάσουμε όλες στο τέλος!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Εμάς ο νέος μήνας μας βρήκε και τούς 3 κρυωμενους. Μάλλον φταίει ο καιρός, μια ιδρώνω, μια κρυώνω. Με καταροη και βήχα είμαστε. Ευτυχώς δεν εμφάνισε κανένας μας δέκατα. Οι ορμόνες εν τω μεταξύ έχουν χτυπήσει κόκκινο, με το παραμικρό νευριαζω κι όλα μού φταίνε. Συμπασχει καμία; χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Εμάς ο νέος μήνας μας βρήκε και τούς 3 κρυωμενους. Μάλλον φταίει ο καιρός, μια ιδρώνω, μια κρυώνω. Με καταροη και βήχα είμαστε. Ευτυχώς δεν εμφάνισε κανένας μας δέκατα. Οι ορμόνες εν τω μεταξύ έχουν χτυπήσει κόκκινο, με το παραμικρό νευριαζω κι όλα μού φταίνε. Συμπασχει καμία; χαχαχα

Χαχαχα Εγώ Εγώ παρούσα!!!συμπάσχω!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Τώρα είδα το τικερακι σου, είσαι σχεδόν στον 8ο?! Πότε πέρασε ο καιρός κορίτσια δεν το πιστεύω!!!! 

Ναι ναι μπαίνω στον 8ο είδες πως περνάει ο καιρός???Άντε άντε ανυπομονώ να πάρω αγκαλίτσα την μπεμπουλα μου...:xεσύ τώρα πόσο εισαι θύμισε μου??

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...