Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Soho24 είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Ναι είναι μια χαρά για 1η χοριακή 🤗 Εύχομαι καλό διπλασιασμό. Πότε θα επαναλάβεις? 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Την Κυριακή ξανά και μου είπε ο γιατρός ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο,όμως αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να ανέβει αρκετά 

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Blue-entry είπε:

Μόνο προκαταβολή η δίνεις και κάποιο ποσό τον μήνα? 

Σε κάποιους δίνεις μόνο προκαταβολή και μετά τίποτα κάθε μήνα σε άλλους δίνεις και έξτρα χρήματα είτε για χρήση σχολικού είτε γιατί τα ετήσια δίδακτρα του σταθμού υπερβαίνουν τα χρήματα που προσφέρει το ΕΣΠΑ. 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας μανουλες , πως είστε εσείς κ τα ζουζουνακια σας ;

εμεις προχθές γίναμε 18 μηνών !! Κορίτσια πήγαμε στον παιδίατρο κ είπαμε την επόμενη φορά να κάνουμε το bexero .. το έχει κάνει καμία; Επίσης είπε ο γιατρός ότι θα το κάνουμε μαζί με το εμβόλιο που έχουμε έτσι ξ αλλιώς προγραμματισμένο για τότε.. 2 μαζί δηλαδή.. έτυχε σε καμία άλλη αυτό;

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Agapakiii είπε:

Γεια σας μανουλες , πως είστε εσείς κ τα ζουζουνακια σας ;

εμεις προχθές γίναμε 18 μηνών !! Κορίτσια πήγαμε στον παιδίατρο κ είπαμε την επόμενη φορά να κάνουμε το bexero .. το έχει κάνει καμία; Επίσης είπε ο γιατρός ότι θα το κάνουμε μαζί με το εμβόλιο που έχουμε έτσι ξ αλλιώς προγραμματισμένο για τότε.. 2 μαζί δηλαδή.. έτυχε σε καμία άλλη αυτό;

Καλώς την γλυκιά εγκυούλα :) Εγώ τους το έκανα είναι αυτό που έχει 100 ευρώ η δόση κάποιοι παιδίατροι το κάνουν μόνο του κάποιοι το κάνουν μαζί με άλλο. Συνηθίζεται να κάνουν 2 μαζί αλλά μετά τα παιδιά έχουν αρκετή γλάρα ή γκρίνια εκείνη την ημέρα. 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Καλώς την γλυκιά εγκυούλα :) Εγώ τους το έκανα είναι αυτό που έχει 100 ευρώ η δόση κάποιοι παιδίατροι το κάνουν μόνο του κάποιοι το κάνουν μαζί με άλλο. Συνηθίζεται να κάνουν 2 μαζί αλλά μετά τα παιδιά έχουν αρκετή γλάρα ή γκρίνια εκείνη την ημέρα. 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση κορίτσι μου!! Πως είστε τι κάνετε ; Τα ζουζούνια σου;; Σήμερα άνοιξε κ το ΕΣΠΑ κ γίνεται χαμός στο σύστημα ακόμα δεν κατάφερα να μπω!!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Agapakiii είπε:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση κορίτσι μου!! Πως είστε τι κάνετε ; Τα ζουζούνια σου;; Σήμερα άνοιξε κ το ΕΣΠΑ κ γίνεται χαμός στο σύστημα ακόμα δεν κατάφερα να μπω!!

Καλά είμαστε βρίσκουμε τους καλοκαιρινούς μας ρυθμούς :tongue: Τσακωνόμαστε τα ξαναβρίσκουμε παίζουμε γελάμε λερωνόμαστε (και η μαμά λερώνεται χα χα) :wub::wub::wub: Η τελευταία μου έχει αρχίσει να μιλάει και με τρελαίνει που τα λέει λάθος τις συλλαβές :rolleyes::mrgreen:

Για το εσπα κι εγώ δεν έχω εδεήσει να ολοκληρώσω ακόμα την αίτηση :roll:

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια, προσπαθώ να κάνω κι εγώ την αίτηση και μου έχει σπάσει τα νεύρα! Πώς κάνετε σωστά τη συναίνεση του έτερου μέλους για να τη δεχτεί το σύστημα. Κάνει αποδοχή ο σύζυγος, του γράφει το σύστημα ότι έχει συναινέσει και εμένα επιμένει στην καρτέλα μου να γράφει ότι λείπει η συναίνεση του συζύγου. Θα το πετάξω από το μπαλκόνι σε λίγο...


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Κορίτσια, προσπαθώ να κάνω κι εγώ την αίτηση και μου έχει σπάσει τα νεύρα! Πώς κάνετε σωστά τη συναίνεση του έτερου μέλους για να τη δεχτεί το σύστημα. Κάνει αποδοχή ο σύζυγος, του γράφει το σύστημα ότι έχει συναινέσει και εμένα επιμένει στην καρτέλα μου να γράφει ότι λείπει η συναίνεση του συζύγου. Θα το πετάξω από το μπαλκόνι σε λίγο...

Ακριβώς το ίδιο!!! Έχω βάλει όλα τα στοιχεία μου , τα έχει δεχτεί όλα , έχω κάνει συναίνεση κ έχει τραβήξει κ τα στοιχεία του συζύγου κ στο τελευταίο στάδιο δεν με αφήνει να κάνω την αίτηση γιατί λέει λείπει η συναίνεση.. ξαναμπηκα για συναίνεση κ μου έβγαλε ότι έχει γίνει κ ξανά μπήκα κ πάλι το ίδιο αντιμετώπισα.. πιστεύω είναι θέμα κολλήματος του συστήματος κ όχι ότι δεν κάναμε κάτι σωστά.. θα επικοινωνήσω αύριο με τον παιδικό που δούλευα να δω τι θα μου πούνε κ από εκεί γιατί λογικά θα ξέρουν αν αντιμετωπίζουν κ άλλοι το ίδιο, κ άμα έχω νέα θα σας γράψω!

  • Ευχαριστώ 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου γενικα κολλαει το εσπα. Δοκιμαστε αργα το βραδυ. Για συναινεση νομιζω πατας πανω και σου το βγαζει με κωδικους taxis


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, katerina04 είπε:

Κοριτσια μου γενικα κολλαει το εσπα. Δοκιμαστε αργα το βραδυ. Για συναινεση νομιζω πατας πανω και σου το βγαζει με κωδικους taxis

Το κατάφερες Κατερίνα; Ναι, έτσι το κάνω. Αλλά μετά ξαναμπαινω στη δική μου αίτηση, έχω φτάσει μέχρι το τέλος και στα δικαιολογητικά μου γράφει ότι δεν έχω συναίνεση.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Το κατάφερες Κατερίνα; Ναι, έτσι το κάνω. Αλλά μετά ξαναμπαινω στη δική μου αίτηση, έχω φτάσει μέχρι το τέλος και στα δικαιολογητικά μου γράφει ότι δεν έχω συναίνεση.

Δεν τα εκανα φετος για τον μικρο. Δεν θα τον στειλω. Και απο αλλους ακουσα οτι εχουν αυτο το προβλημα. Θα ξεκολλησει καποτε

  • Ευχαριστώ 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Κορίτσια για την συναίνεση δεν τα έχω καταφέρει ούτε εγώ ποιο αφμ πρέπει να βάλω;;; 

Του άντρα σου με τους κωδικούς του από το taxis net. Όχι από τη δική σου αίτηση.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Ele@n είπε:

Του άντρα σου με τους κωδικούς του από το taxis net. Όχι από τη δική σου αίτηση.

Μπαίνω και μου ζητάει να βάλω κάτω κάτω ένα αφμ όχι του συζύγου ένα άλλο και έχει κάτι κουτάκια που δεν με αφήνει να γράψω μέσα εκεί δεν έχω καταλάβει γιατί. :sad:

Επίσης μέσα στην αίτηση μου λέει ''μη άντληση στοιχείων αιτούσας μέσα από την ααδε'' :-?


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Μπαίνω και μου ζητάει να βάλω κάτω κάτω ένα αφμ όχι του συζύγου ένα άλλο και έχει κάτι κουτάκια που δεν με αφήνει να γράψω μέσα εκεί δεν έχω καταλάβει γιατί. :sad:

Επίσης μέσα στην αίτηση μου λέει ''μη άντληση στοιχείων αιτούσας μέσα από την ααδε'' :-?

Μήπως εγώ το κάνω λάθος; Εγώ στην αρχική σελίδα αντί να βάλω τους κωδικούς μου και να κάνω είσοδο στην αίτηση, πάω λίγο πιο κάτω και πατάω το κουμπί που λέει συναίνεση. Μπαίνω μέσα με τους κωδικούς του συζύγου, κάνω τη συναίνεση, μου γράφει ότι έγινε και βγαίνω. Μπαίνω μετά στη δική μου αίτηση και στη σελίδα με τα οικονομικά στοιχεία εμφανίζει του συζύγου αλλά γράφει απαιτείται συναίνεση και στην τελευταία σελίδα μου πετάει μήνυμα δεν υπάρχει συναίνεση του ετέρου μέλους.

Στην μη άντληση στοιχείων νομιζω ότι αν πας παρακάτω στα δικαιολογητικά σου λέει να τα ανεβάσεις εσύ, έλεγξε το.

  • Ευχαριστώ 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...