Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

πρίν από 34 λεπτά , iliana88 είπε:

Εγώ δεν βλέπω το όνομα μου :( στις 19/3 αγοράκι 

Εγώ είμαι στην 29 και είμαι σε ακινησία από την 18 λόγω πρόωρων συσπάσεων και τραχηλου. Ακόμα δεν έχω κάνει ενεσεις κορτιζονης , ενώ φοβόμαστε για προωροτητα

Sorry κοριτσι μου..θα το βαλω αμεσως..ηταν σε πολυ παλιες σελ το πινακακι κ μαλλον προσπερασα το τελευταιο..ελπιζω να μην ειναι εκτος κ αλλη μανουλα

 

Μανουλα              ΠΗΤ         

Ελλην                     3/3           κοριτσακι

Ματιλντα              5/3           κοριτσακι

Murtw.st                9/3           αγορακι  (16-18/2)

mpoukitsa             9/3           αγορακι

eleniart                  9/3           κοριτσακι

KNecky                  11/3         κοριτσακι

AMAL04                13/3         αγορακι

Polly1                    15/3          κοριτσακι

ALEX210               16/3         αγορακι         

Φιλενια                 19/3         κοριτσακι

iliana88                 19/3         αγορακι

asda                       23/3         κοριτσακι

Ματίλντα20         23/3         κοριτσακι

fairytale18            26/3         κοριτσακι

Annette                 26/3          αγορακι

teta2                      28/3         κοριτσακι

Honeybee             28/3          αγορακι

Kathrin17              31/3         κοριτσακι

 Pagotoula            31/3         κοριτσακι

Ζουζουνιαααα2    1/4           κοριτσακια 2

Nackt                      4/4          κοριτσακι

Sweet_child           6/4           αγορακι

katerinakk              6/4           αγορακι

Pennyep26             8/4          κοριτσακια 2

 

 

1 hour ago, Pennymav είπε:

Κοριτσια εσείς έχετε κανει εμβόλιο γρίπης ;;

Εγω δεν το εχω κανει..ρωτησα τον γιατρο μου πολυ νωρις αλλα δεν ηταν θετικος..ωστοσο το εκανε ο αντρας μου. τα πεθερικα μ επισης γτ εχουν επαφη με το μωρο της κουνιαδας μου...βεβαια απο δω κ περα θα περιορισουμε τους κλειστους χωρους γτ ακουσα οτι απο μεσα με τελη γεναρη ξεκινα η γριπη..πολυ οινοπνευμα κ αντισηπτικο κ ευτυχως μεχρι στιγμης δν εχω αρρωστησει καθολου..εσυ το εκανες?


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , Anna-Vangelis είπε:

Χρειάστηκε όμως αργότερα, σωστά; Ή αν είναι καλά ντυμένο δε χρειάζεται τίποτα; Απλά μου κάνει εντύπωση που λείπει ως εξάρτημα από το καροτσάκι και αυτό με κάνει να σκέφτομαι ότι μάλλον θα είναι περιττο. 

Ναι, λείπει από πολλα καρότσια! Μέχρι να βγει έξω το μωρό θα έχει καλοκαιριάσει, το χειμώνα αν τον χρειαστώ θα τον πάρω έξτρα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Polly1 είπε:

Ναι,Πολλοί δεν αναλαμβάνουν! Μου έβαλε αντιβίωση κατά τη διάρκεια της επέμβασης! Δεν πήρα μετα

Μια χαρα!πιστευω δεν θα έχουμε προβλημα με την περιδεση .απλα ξερω ότι απο δω και πέρα οταν ξανάμεινε έγκυος θα πρέπει να την ξανακάνω .

πρίν από 59 λεπτά , Kathrin17 είπε:

Sorry κοριτσι μου..θα το βαλω αμεσως..ηταν σε πολυ παλιες σελ το πινακακι κ μαλλον προσπερασα το τελευταιο..ελπιζω να μην ειναι εκτος κ αλλη μανουλα

 

Μανουλα              ΠΗΤ         

Ελλην                     3/3           κοριτσακι

Ματιλντα              5/3           κοριτσακι

Murtw.st                9/3           αγορακι  (16-18/2)

mpoukitsa             9/3           αγορακι

eleniart                  9/3           κοριτσακι

KNecky                  11/3         κοριτσακι

AMAL04                13/3         αγορακι

Polly1                    15/3          κοριτσακι

ALEX210               16/3         αγορακι         

Φιλενια                 19/3         κοριτσακι

iliana88                 19/3         αγορακι

asda                       23/3         κοριτσακι

Ματίλντα20         23/3         κοριτσακι

fairytale18            26/3         κοριτσακι

Annette                 26/3          αγορακι

teta2                      28/3         κοριτσακι

Honeybee             28/3          αγορακι

Kathrin17              31/3         κοριτσακι

 Pagotoula            31/3         κοριτσακι

Ζουζουνιαααα2    1/4           κοριτσακια 2

Nackt                      4/4          κοριτσακι

Sweet_child           6/4           αγορακι

katerinakk              6/4           αγορακι

Pennyep26             8/4          κοριτσακια 2

 

 

Εγω δεν το εχω κανει..ρωτησα τον γιατρο μου πολυ νωρις αλλα δεν ηταν θετικος..ωστοσο το εκανε ο αντρας μου. τα πεθερικα μ επισης γτ εχουν επαφη με το μωρο της κουνιαδας μου...βεβαια απο δω κ περα θα περιορισουμε τους κλειστους χωρους γτ ακουσα οτι απο μεσα με τελη γεναρη ξεκινα η γριπη..πολυ οινοπνευμα κ αντισηπτικο κ ευτυχως μεχρι στιγμης δν εχω αρρωστησει καθολου..εσυ το εκανες?

Ούτε κ εγω το εχω κανει .κ εγω κυρίως μεσα στο σπιτι ειμαι!αλλα έχουμε και κατι ανηψακια δίπλα που πάνε σχολείο .θελω καν πιστευω ότι δεν θα εχω θεμα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Pagotoula said:

Αααααχχχ @KNecky.... Είσαι η εμπειρία της παρέας....B) Καλά τα λέω εγώ.... :x

Καλημερα!! Χαχαχα ευχαριστω αν κ αυτα ειναι απλα μωρε ολες οσες εχουμε ηδη παιδακι τα εχουμε δει πανω κατω κ σε καθε παιδακι μπορει να προκύψει κατι διαφορετικο τελικα! ^_^ Το πιστευεις πως εχω ενα καποιο αγχος που περιμενουμε κοριτσακι γιατί συνηθισα στα αγορια?! :shock:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Ποδόσακο ούτε εγώ χρησιμοποίησα παρόλο που είχε το καρότσι. Την σκέπαζα με κουβερτούλες. Ο ποδόσακος έχει νόημα όταν κάθεται το μωρό δηλ μετά τους 6-7 μήνες και παραπάνω. 

Το εμβόλιο της γρίπης το έκανα εγώ στον 4ο μήνα, η κόρη μου, ο άντρας μου και ο μπαμπάς μου. Πέρσι η κόρη μου (που δεν προλάβαμε να της το κάνουμε λόγω απανωτών ιώσεων) νόσησε δύο φορές με γρίπη... οπότε φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά. Το εμβόλιο προστατεύει και το νεογέννητο για ένα διάστημα. Δεν είχα καμία απολύτως παρενέργεια. 

  • Μου αρέσει 3

kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια, να σας ρωτήσω, όταν φταρνίζεστε σας φεύγουν .... χμμμ.... τσισάκια; :oops: Εμένα μου φεύγουν από τον 6ο και λέω μήπως είναι νωρίς γι' αυτό και έχω ακράτεια; :D


kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sweet_child said:

Κορίτσια, να σας ρωτήσω, όταν φταρνίζεστε σας φεύγουν .... χμμμ.... τσισάκια; :oops: Εμένα μου φεύγουν από τον 6ο και λέω μήπως είναι νωρίς γι' αυτό και έχω ακράτεια; :D

Ναι καπου εκει το παρατηρησα κ γω κ ειναι νορμαλ οσο αρχιζει κ πιεζεται χαμηλα η πύελος απο το βαρος του μωρου. Κ ισως συνεχιστει γ λίγο καιρο κ μετα τον τοκετο.

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Anna-Vangelis είπε:

Χρόνια πολλά και σε αυτό το νήμα! Με το καλό τα μπεμπάκια μας! :wub:

Έχετε παραγγείλει τα καροτσάκια για το μωρό σας; Εγώ παρήγγειλα, αλλά αυτό που μου διέφυγε και συνειδητοποιώ τώρα είναι ότι το δικό μου καροτσάκι δεν θα έχει ποδόσακο. Τα δικά σας καροτσάκια έχουν ποδόσακο; Και αν όχι, ποιο πήρατε; Η κουβερτούλα μου αρκεί άραγε για τον φετινό χειμώνα; Ή δεν γλιτώνω την αγορά φέτος; 

Ποιο καρότσι πήρες Αννούλα μου;

Κι εγώ στο ψάξιμο είμαι...

2 ώρες πρίν, Sweet_child είπε:

Κορίτσια, να σας ρωτήσω, όταν φταρνίζεστε σας φεύγουν .... χμμμ.... τσισάκια; :oops: Εμένα μου φεύγουν από τον 6ο και λέω μήπως είναι νωρίς γι' αυτό και έχω ακράτεια; :D

κι εγώ το παθαίνω. Ή όταν σκύβω. Ειδικά αν έχω και ώρα να πάω τουαλέτα για τσίσα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula said:

Ποιο καρότσι πήρες Αννούλα μου;

Κι εγώ στο ψάξιμο είμαι...

 

Πήρα Cybex καροτσάκι και το αντίστοιχο κάθισμα για το αυτοκίνητο (τα πουλάνε ξεχωριστά). Εσύ ποιο θέλεις να πάρεις; 

Διάβασα πάντως πολλές κριτικές πριν καταλήξουμε σε αυτό το καροτσάκι και έχει αρκετά πλεονεκτήματα έναντι άλλων. Για παράδειγμα μπορείς να το ξαπλώσεις τελείως και έτσι δε χρειάζεσαι καν τα 3 σε 1, επίσης είναι μέχρι 4 χρονών αντί 2 όπως είναι πολλά οπότε δε θα πάρεις και καρότσι-μπαστούνι μετά. Αυτά είναι τα βασικότερα για μένα. Και είναι και πολύ όμορφο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna-Vangelis είπε:

Πήρα Cybex καροτσάκι και το αντίστοιχο κάθισμα για το αυτοκίνητο (τα πουλάνε ξεχωριστά). Εσύ ποιο θέλεις να πάρεις; 

Διάβασα πάντως πολλές κριτικές πριν καταλήξουμε σε αυτό το καροτσάκι και έχει αρκετά πλεονεκτήματα έναντι άλλων. Για παράδειγμα μπορείς να το ξαπλώσεις τελείως και έτσι δε χρειάζεσαι καν τα 3 σε 1, επίσης είναι μέχρι 4 χρονών αντί 2 όπως είναι πολλά οπότε δε θα πάρεις και καρότσι-μπαστούνι μετά. Αυτά είναι τα βασικότερα για μένα. Και είναι και πολύ όμορφο. 

Ποιο μοντέλο είναι;

Εγώ δεν έχω δει ακόμα τίποτα από κοντά. Μόνο μέσω ίντερνετ κοιτάζω.

Πάντως θέλω κάτι που να είναι ελαφρύ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


18 ώρες πρίν, Murtw.st είπε:

Τι είδους επέμβαση δηλαδή; Εγω είχα κανει την υστεροσκοπηση για να δούμε αν είναι κ διαφραγματική, που δεν ήταν, κ μετά η επόμενη λύση ήταν η πλαστική η οποία όμως είναι μια λύση απ όσο ξέρω δύσκολη, κ με όχι τρελα αποτελέσματα. Εμένα η ειρωνεία είναι οτι κ στις 3 προηγούμενες αποβολές ο γιατρός ασχολιόταν μόνο με τη δικερη κ τα έριχνε εκει, όποτε τωρα που ξανά έμεινα έγκυος κ άλλαξα γιατρό ανακάλυψα οτι στην εγκυμοσύνη ανεβαίνει πολύ ο θυρεοειδής μου κ έχω ξεκινήσει κ αντιπηκτικες ενέσεις λόγω καθεξιν αποβολών.. 

Καλησπέρα!!

Μυρτώ, μου είπε πως στην ουσία κόβουν το "κομμάτι" που χωρίζει την μήτρα και μετά ενώνουν τον "χώρο". Λογικά κάνουν πλαστική δηλαδή... Εμένα μου γράφει στα αποτελέσματα "ατελές διάφραγμα". Σου επιτρέπει το περπάτημα ή συνιστά ξεκούραση και ξάπλα;

Ηλιάνα κι εγώ την περισσότερη ώρα είμαι ξάπλα. Δεν βγήκα καθόλου στις γιορτές. Ο γιατρός σου είναι κατά της κορτιζόνης ή θέλει να την κάνετε αργότερα; Παίρνεις προγεστερόνη και μαγνήσιο;

Σχετικά με τα εμβόλια, έχω κάνει το αντιγριπικό στον 5ο μήνα και η γιατρός που μου έκανε το εμβόλιο μου είπε πως 2 μήνες πριν την ΠΗΤ πρέπει να κάνω για την διφθερίτιδα, για να περάσουν τα αντισώματα στο έμβρυο. Ο γιατρός μου όμως είπε πως δεν χρειάζεται. Θα πάρω και τρίτη γνώμη... 

Αυτές τις μέρες είμαι χάλια. Έχω διάρροια κι ενώ τρώω μόνο λαπά, δεν υποχωρεί. Δεν κάνω εμετό, ούτε πυρετό. Έκοψα και τα συμπληρώματα, μήπως και με ενοχλεί κάποιο... Απογοήτευση...  :/ :(

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ματίλντα20 είπε:

Καλησπέρα!!

Μυρτώ, μου είπε πως στην ουσία κόβουν το "κομμάτι" που χωρίζει την μήτρα και μετά ενώνουν τον "χώρο". Λογικά κάνουν πλαστική δηλαδή... Εμένα μου γράφει στα αποτελέσματα "ατελές διάφραγμα". Σου επιτρέπει το περπάτημα ή συνιστά ξεκούραση και ξάπλα;

Ηλιάνα κι εγώ την περισσότερη ώρα είμαι ξάπλα. Δεν βγήκα καθόλου στις γιορτές. Ο γιατρός σου είναι κατά της κορτιζόνης ή θέλει να την κάνετε αργότερα; Παίρνεις προγεστερόνη και μαγνήσιο;

Σχετικά με τα εμβόλια, έχω κάνει το αντιγριπικό στον 5ο μήνα και η γιατρός που μου έκανε το εμβόλιο μου είπε πως 2 μήνες πριν την ΠΗΤ πρέπει να κάνω για την διφθερίτιδα, για να περάσουν τα αντισώματα στο έμβρυο. Ο γιατρός μου όμως είπε πως δεν χρειάζεται. Θα πάρω και τρίτη γνώμη... 

Αυτές τις μέρες είμαι χάλια. Έχω διάρροια κι ενώ τρώω μόνο λαπά, δεν υποχωρεί. Δεν κάνω εμετό, ούτε πυρετό. Έκοψα και τα συμπληρώματα, μήπως και με ενοχλεί κάποιο... Απογοήτευση...  :/ :(

Πωωω... πολλά περαστικά ρε κορίτσι μου... Μπορεί να είναι και γαστρεντεριτιδα... Κυκλοφορεί πολύ αυτή την περίοδο...

Εγώ τα έχω βρει λίγο σκούρα με τις μετρήσεις του σακχάρου.... :(  Μπορεί να χαλάσω δυο και τρεις βελόνες-ταινίες κάθε φορά... Δεν ξέρω τι κάνω λάθος... Όλο δεν φτάνει το αίμα που βγάζω και βγαίνει άκυρη η μέτρηση.. Και ξανά μανά... Ίσως φταίει κι ότι με ανατριχιάζει απίστευτα... Έχω κάνει τις αμέτρητες ενέσεις και συνεχίζω...αλλά αυτό με το αίμα είναι το χειρότερό μου μακράν... Δεν ξέρω τι να κάνω, το έχω πάρει από φόβο. Το μόνο θετικό είναι ότι βγαίνουν πολύ καλές οι μετρήσεις. Τελικά η διατροφή κάνει θαύματα κορίτσια, είναι το α και το ω.... Κατά τα άλλα έχω χάσει 1 κιλό και κάτι από τα 4 που είχα και είμαι πλέον στον 7ο +ούτε 3 κιλά... @KNecky έγκυο με βλέπω να φαίνομαι στον 9ο... Αγχώθηκα λίγο που είμαι πολύ χαμηλά στα κιλά, αλλά οι γιατροί μου λένε πως η διατροφή μου είναι 100% θρεπτικές ουσίες πλέον και το μωρό θα είναι μια χαρά. Αμήν Παναγία μου... Έχω πολύ άγχος πάντως με το σάκχαρο με όσα διαβάζω... :unsure:

17 ώρες πρίν, Kathrin17 είπε:

Sorry κοριτσι μου..θα το βαλω αμεσως..ηταν σε πολυ παλιες σελ το πινακακι κ μαλλον προσπερασα το τελευταιο..ελπιζω να μην ειναι εκτος κ αλλη μανουλα

 

Μανουλα              ΠΗΤ         

Ελλην                     3/3           κοριτσακι

Ματιλντα              5/3           κοριτσακι

Murtw.st                9/3           αγορακι  (16-18/2)

mpoukitsa             9/3           αγορακι

eleniart                  9/3           κοριτσακι

KNecky                  11/3         κοριτσακι

AMAL04                13/3         αγορακι

Polly1                    15/3          κοριτσακι

ALEX210               16/3         αγορακι         

Φιλενια                 19/3         κοριτσακι

iliana88                 19/3         αγορακι

asda                       23/3         κοριτσακι

Ματίλντα20         23/3         κοριτσακι

fairytale18            26/3         κοριτσακι

Annette                 26/3          αγορακι

teta2                      28/3         κοριτσακι

Honeybee             28/3          αγορακι

Kathrin17              31/3         κοριτσακι

 Pagotoula            31/3         κοριτσακι

Ζουζουνιαααα2    1/4           κοριτσακια 2

Nackt                      4/4          κοριτσακι

Sweet_child           6/4           αγορακι

katerinakk              6/4           αγορακι

Pennyep26             8/4          κοριτσακια 2

 

 

Εγω δεν το εχω κανει..ρωτησα τον γιατρο μου πολυ νωρις αλλα δεν ηταν θετικος..ωστοσο το εκανε ο αντρας μου. τα πεθερικα μ επισης γτ εχουν επαφη με το μωρο της κουνιαδας μου...βεβαια απο δω κ περα θα περιορισουμε τους κλειστους χωρους γτ ακουσα οτι απο μεσα με τελη γεναρη ξεκινα η γριπη..πολυ οινοπνευμα κ αντισηπτικο κ ευτυχως μεχρι στιγμης δν εχω αρρωστησει καθολου..εσυ το εκανες?

καλά εεε...το πινακάκι έχει γίνει πάπυρος λέμε.... :P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pagotoula said:

Ποιο μοντέλο είναι;

Εγώ δεν έχω δει ακόμα τίποτα από κοντά. Μόνο μέσω ίντερνετ κοιτάζω.

Πάντως θέλω κάτι που να είναι ελαφρύ.

Το Cybex Balios S και ξέχασα να πω ότι εκτός από ελαφρύ, διπλώνει και πολύ εύκολα και βολικά για να χωρέσει και στο πορτ μπαγκαζ. Εγώ ζήτησα και έξτρα δερμάτινη επένδυση για να είναι πιο μαλακό το χερούλι και το σημείο όπου ίσως ακουμπήσει το μωρό με το πρόσωπό του. 

Αρχικά προσανατολιζόμασταν σε ένα άλλο καροτσάκι, το Graco αν θες να ρίξεις μια ματιά και σε αυτό, αλλά ευτυχώς πετύχαμε τα Cybex.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna-Vangelis είπε:

Το Cybex Balios S και ξέχασα να πω ότι εκτός από ελαφρύ, διπλώνει και πολύ εύκολα και βολικά για να χωρέσει και στο πορτ μπαγκαζ. Εγώ ζήτησα και έξτρα δερμάτινη επένδυση για να είναι πιο μαλακό το χερούλι και το σημείο όπου ίσως ακουμπήσει το μωρό με το πρόσωπό του. 

Αρχικά προσανατολιζόμασταν σε ένα άλλο καροτσάκι, το Graco αν θες να ρίξεις μια ματιά και σε αυτό, αλλά ευτυχώς πετύχαμε τα Cybex.

Θα το ψάξω και θα βρω πού μπορώ να το δω από κοντά, γιατί πιστεύω ότι παίζει ρόλο να το δοκιμάσουμε στην κίνηση, να δούμε πώς το κουμαντάρουμε. Ελπίζω να μην είναι και πανάκριβο, γιατί έχω υπολογίσει μαξ 350 με 400... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula said:

Θα το ψάξω και θα βρω πού μπορώ να το δω από κοντά, γιατί πιστεύω ότι παίζει ρόλο να το δοκιμάσουμε στην κίνηση, να δούμε πώς το κουμαντάρουμε. Ελπίζω να μην είναι και πανάκριβο, γιατί έχω υπολογίσει μαξ 350 με 400... :oops:

Σε ποια πόλη είσαι; Είμαι Θεσσαλονίκη, εδώ μαζί με το κάθισμα για το αυτοκίνητο δώσαμε 600, αλλά το κάθισμα μπορείς να πάρεις κάποιο άλλο. Πιστεύω κάνεις απόσβεση πάντως γιατί γλιτώνεις από το καρότσι-μπαστούνι που θα χρειαστείς μετά τα 2 χρόνια. Στα αρνητικά του είναι ότι ό,τι εξάρτημα χρειάζεσαι είναι επι έξτρα πληρωμή, πχ ο ποδόσακος που ρωτούσα χτες. Κατά τα άλλα είναι εξαιρετικό, αλλά να πας να το δεις από κοντά αν σου κάνει. Ίσως το βρεις πιο φτηνά τώρα που θα έχουμε κι εκπτώσεις. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...