Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Just now, Rafaelatarzan είπε:

να σ πω την αλήθεια όχι αγαπη δεν ξέρω αν γράφεται.. μ.τον παιδίατρο πρέπει να ρωρησω ετσι??? 

Αγάπη εγω αυτο π εχω καταλάβει ειναι ότι όλο αυτο μ τν παλλινδρομιση θα κανει τν κύκλο τ κ θα φύγει .η δικιά μ ειναι ήδη πολυ καλυτερα .εχει πολλές μερες ν μ κανει τ σώμα σαν τόξο .γουλιτσες μπορει ν μ βγάλει .οκ .ρωτα γ τ γάλα π σ ειπα .το sanilac haγιατί εγω μια μερα π τ χρησιμοποίησα πήγε πολυ καλα .και ρώτησα τ γιατρο αν μπορω ν συνεχίσω μ αυτο μολις τελειώσουν τ κουτιά π εχω τωρα κ μ ειπε οκ .παλεψε το μ τ γάλατα μην απελπίζεσαι κ θα περασει .μην πας κατευθείαν σ εξειδικευμένο γάλα γιατί σιγουρα θα ειναι κατι π θα κοστίζει πολυ .

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Pennymav είπε:

Αγάπη εγω αυτο π εχω καταλάβει ειναι ότι όλο αυτο μ τν παλλινδρομιση θα κανει τν κύκλο τ κ θα φύγει .η δικιά μ ειναι ήδη πολυ καλυτερα .εχει πολλές μερες ν μ κανει τ σώμα σαν τόξο .γουλιτσες μπορει ν μ βγάλει .οκ .ρωτα γ τ γάλα π σ ειπα .το sanilac haγιατί εγω μια μερα π τ χρησιμοποίησα πήγε πολυ καλα .και ρώτησα τ γιατρο αν μπορω ν συνεχίσω μ αυτο μολις τελειώσουν τ κουτιά π εχω τωρα κ μ ειπε οκ .παλεψε το μ τ γάλατα μην απελπίζεσαι κ θα περασει .μην πας κατευθείαν σ εξειδικευμένο γάλα γιατί σιγουρα θα ειναι κατι π θα κοστίζει πολυ .

σε ευχαριστώ αγαοη πάρα πολύ...Φυσικά κ θα τ το πω γαουτο το γάλα.....γνωρίζεις πολλα κ η συμβουλή πολύτιμη....

Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

κορίτσι μου. βλέπεις; εμένα μου λένε ότι είμαι "μικρή ".. εσένα "μεγάλη " πουθενά δεν τους πιάνεις.... προσπαθώ να τους αγνοήσω.. ειδικά κάτι βλέμματα περαστικών... Η επειδή είμαι 46 κιλά..." θα σε πάρει ο μπέμπης αγκαλιά σε λιγο "  " πιο μεγάλος είναι από σενα" "έβγαλες παιδί εσυ;"

Κοριτσι μου μακαρι κ γω να ειχα κ την ηλικια κ τα κιλα σου!Οταν σ λενε τετοια να απαντας χαρουμενα ειδατε τι κορμι ειμαι; Θα πρασινισουν...

Κι εγω μεγαλη ηδη ειμαι κ ειναι το πρωτο μου, 41, ευτυχως με ενα χρονο προσπαθειων κ 2 αποβολες ηρθε το μπομπιρακι μας! Κ γω ακουγα διαφορα γιατι  ειμασταν χρονια μαζι με τον αντρα μου αλλα ετυχαν καποια ασχημα γεγονοτα κ δεν νιωθαμε ετοιμοι για γονεις. Χαιρομαι π γιναμε οταν το νιωσαμε!Κι ας λεει ο κοσμος...

1 hour ago, Pagotoula είπε:

Λογικα θα πρεπει να αρχιζει να προσαρμοζεται πλεον κ το στηθος σου. Εμενα μου χε πει ο γιατρος (στις πολυ πρωτες μερες που ηταν ετσι) αν μενει συνεχεια πρησμενο κ νιωθω πονο, δω να κοκκινιζει κ να ειναι πιο ζεστο, να τον ειδοποιησω,να προλαβουμε ω μη γεννειτω καμια μαστιτιδα. Οποτε για παν ενδεχομενο κ αφου αισθανεσαι δυσφορια, μηπως να παρεις τη γνωμη του γιατρου σου; Αν χρειαστει να αποσυμφορησεις καντο μονο με το χερι κ για λιγη ωρα, γιατι αν αντλεις με θηλαστρο η βαζεις συνεχεια το μωρο για να σε ανακουφιζει, δινεις συνεχεια το ερεθισμα στην υποφυση να αυξησεις την παραγωγη κ θα εχεις τα αντιθετα αποτελεσματα.

Θα τον ρωτησω @Pagotoula ποναω μονο νυχτα κ το πρωι. Ο μικρος σε πολλους θηλασμους ειναι πανω απο ωρα στο στηθοςστηθος. Ανυπομονω να αρχισει να θηλαζει 5λεπτα κ 10λεπτα οπως εσας!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, souzanna7 said:

Θυμισε μου @KNecky πως γεννησες; Εγω με καισαρικη. Μηπως παιζει ρολο;

Αυτο με το πρηξιμο κ το γαλα να τρεχει ξεκινησε κανα 10ημερο πριν 40ντισω κ συνεχιζεται μεχρι κ τωρα που την Κυριακη γινεται 2 μηνων, αλλα πιο εντονα τις τελευταιες μερες. Λογικα οπως λες λογω αυξησης των ωρων υπνου...αλλα προηγουμενως δεν ειχε στρωσει, δηλ να μην πρηζεται κ τρεχει. Τι να πω! 

Εν τω μεταξυ τις τελευταιες μερες παρατηρησα τυχαια το μεγαλυτερο κατω μερος του στηθους να ειναι μονιμα κοκκινο. Κ τα 2 στηθη. Ολη μερα χωρις να ποναω 0 με εξαιρεση τη νυχτα κ το πρωι που ειναι πολυ πρησμενα. Δεν ξερω αν αυτο με το κοκκινισμα συμβαινει καιρο κ δεν το πηρα ειδηση. Συμβαινει σε καμια σας κοριτσια αυτο;

Με συγκινησες !!! Ετσι power!!! 

Φυσιολογικο γεννησα ναι..λογικα για αυτο. Εν τω μεταξυ οσο ημουν Γερμανία κ ειχα κανει καισαρικη ο γιατρος ουτε φωνη ουτε ακροαση κ με το ζορι εκλεισα ραντεβού..ελεγε δεν χρειάζεται..οτι να ναι..

30 minutes ago, Rafaelatarzan said:

έχει αλλεργεια στο γάλα...είχε μάλλον στο προηγούμενο...αλλάξαμε κ πάλι τα ίδια παρόλο που ειναο υποαλλεργικο....φταιει όμως κ η παλλινδρομηση μ λέει....πάνε πάμε το αυτά τα 2...αλλεργεια κ παλλινδρομηση δηλ....Για γάλα μας κόβω να αλλάζουμε πιο εξειδικευμένο μάλλον...αν υπάρχει 

@Pennymav τι λες συ:???

Χιλια μπράβο κοπέλα μου για ολα!! Εισαι δυνατη κ εσυ κ η μπεμπα κ θα τα καταφερετε ολα!!

Γαλατακι υπαρχει καποιο αντι-αλλεργικο το οποιο γραφεται με συνταγη κ πληρωνει το ταμείο. Αλλα αυτο δεν εχει καθολου γαλα μεσα .ειναι υδρολυμενο κ εχει γευση σαν πατατα που δεν εχει τηγανιστει καλα..δοκιμασα ενα καιρο π χρειαστηκε ο πρωτος μ γιος..ισως αυτο σας βοηθήσει, γιατι κ μας το υποαλλργικο βοηθισε για λιγο μονο..ετσι καταληξαμε στο αντιαλλεργικο-πατατα κ ηρεμισε το μωρακι!

4 minutes ago, mpempaki1 said:

με στρναχωρουν συχνά και μένα.. ακούω πολλά κατά καιρούς... κλαίω πολύ.. πολύ...

μπράβο για τα ιδρύματα!!! Πολλά μπράβο!! έλεος το ότι θέλουν να κάνουν κουμαντο και στο πορτοφόλι  του κάθε ένα..  και ξέρουν και πόσα έχουμε.. τραγικό. σε ευχαριστώ πολύ ψυχή μου.

Παραμονη του γαμου μου με βρηκε ενας που δεν ηξερα καν αλλα ηξερε τους γονείς μου κ αρχισε το κήρυγμα γτ παντρευτηκα μικρη κ μπλα μπλα..ρε δεν τους βρισκεις πουθενα! Κανουμε αυτο που αγαπαμε, κανενα δεν ενοχλουμε, αστους κ την θλιψη που σου προκαλουν κανε την αγαπη για το μωρο κ τον ανδρα σου, αυτοί σε δεχονται οπως εισαι παντα κ ο κόσμος γυρω ας παει να κουρευτει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

μα είμαι φιλη μ ...μπορείς να μ.μιλας κ να μ.λες ότι θες κ οπότε θες ...εγω από εδώ μέσα έκανα κουμπαρια κ απέκτησα λ αδερφή που δεν έχω....άνθρωποι που περνάν τα ίδια μέ εσένα  ότι κ να ειναο αυτο( έστω κ ένα σπασμένο νυχι) μπορουν να σε καταλάβουν πολύ πιο πολύ απ πολλούς...οι άγνωστες φιλίες πολλές φορές ειναο ανεκτίμητης αξίας...

σε ευχαριστώ για τα καλά σ λόγια αγαοη μ...

Κι εμενα η καλυτερη μου φιλη απο ενα αλλο φορουμ...Πραγματικα καμια φορα η ανωνυμια ανοιγει τις καρδιες πιο ευκολα κ με περισσοτερο θαρρος κ ειλικρινεια.

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Pagotoula είπε:

το θηλαστρο κ οι αντλησεις ειναι μεγαλο λουκι κακα τα ψεματα..1ον χανεις πολυ χρονο, 2ον εχεις συνεχεια να ασχολεισαι με πλυσιματα κι αποστειρωσεις, 3ον ποναει περισσοτερο 4ον τραυματιζονται οι θηλες  5ον πρεπει να πλενεις και να αποστειρωνεις μπιμπερο και να ζεσταινεις το γαλα καθε φορα κι αλλα κι αλλα...σε καταλαβαινω και μενα ειναι το χειροτερο μου...επισης να επισημανω κατι ασχετο αλλα και σχετικο, ο γιατρος μου ειπε οτι το γαλα που αντλειται με το θηλαστρο εχει αποδειχτει μεσω ερευνων οτι ειναι λιγοτερο θρεπτικο και φτωχοτερο σε καλα διατροφικα στοιχεια απο το γαλα που πινει το μωρο απευθειας απο το στηθος.Γι αυτο και δεν πρεπει να ειναι μονιμη τακτικη, αλλα συμπληρωματικη λυση. Απιστευτο κι ομως αληθινο. Η φυση προνοει για τα παντα τελικα.

Κοριτσια εντομοαπωθητικη λοσιον χρησιμοποιουμε σε τοσο μωρακια αν βγουμε βραδυ βολτα η αν παμε εξοχη; κι αν ναι, ποια μαρκα προτιματε;

Κοίτα να δεις.. ούτε εγώ το ήξερα.. 

Για λοσιόν που λες εγώ χρησιμοποιώ την crilen ( της frezyderm) στην πρωτη. Βέβαια τον πρώτο χρόνο την έβαζα πάνω στα ρουχαλάκια της, στα παπουτσια Ή όπου έβρισκα κοντά αλλά όχι απευθείας στο δέρμα. Πέρυσι είπα να δοκιμάσω τα τσιροτα γιατί την τρώνε τα κουνούπια και παρότι έβαζα ένα στην μπλούζα της και ένα στο σορτσάκι της πάλι την τσίμπαγαν. Οπότε πήρα πριν λίγες μέρες πάλι την crilen για την μεγάλη αλλά θα ρωτήσω την παιδίατρο και για την μικρή. Υπάρχει και το after nip crilen για τα τσιμ9ηματα γενικά (κουμουπια μεδουσες κλπ) που το χρησιμοποιώ ακόμα κι εγώ. Αυτές οι 2 είναι από τις πρώτες αγορές που κάνω κάθε καλοκαίρι. Αλλά για το μωρό θα ρωτήσω την Πέμπτη που θα πάω παιδίατρο.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

σε ευχαριστώ αγαοη πάρα πολύ...Φυσικά κ θα τ το πω γαουτο το γάλα.....γνωρίζεις πολλα κ η συμβουλή πολύτιμη....

Ραφαέλα αυτό για το γάλα μου το είπε και εμένα ο παιδίατρος ότι γράφεται,  υπάρχει ένα εξειδικευμένο μου είπε, αν θυμάμαι καλά, κάνει 50 ευρώ περίπου αλλά και αυτό που μου έδωσε είναι επίσης καλό και παρόμοιο με αυτό του 50ευρου...μου είπε αν ήταν διαγνωσμενη η αλλεργία στο αγελαδινό γάλα γράφεται αλλά ότι δεν υπάρχει εξέταση που να μπορείς να κάνεις...Κάτι τέτοιο τέσπα...αν θες ρώτα τον παιδίατρο και για το γάλα που της δίνω εγώ.. λέγεται allernova και έχει πολύ καλές κριτικές..Και εμένα η μπέμπα το πίνει μια χαρά,  σε συνδυασμό με το δικό μου...μου είπε να της δίνω μισό τέτοιο και μετά μισό δικό μου για να το ρευεται καλύτερα...

Καταλαβαίνεις τι γίνεται....Κάθε φορά δύο μπουκάλια,  δίπλες αποστειρωσεις,  διατροφή,  έχω κόψει όλα τα γαλακτοκομικά,  βγάζω γάλα με θήλαστρο, ξανά μανά αποστείρωση,  από φαί τίποτα...σε λίγο νομίζω θα πέσω κάτω...

  • Μου αρέσει 2

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Ραφαέλα αυτό για το γάλα μου το είπε και εμένα ο παιδίατρος ότι γράφεται,  υπάρχει ένα εξειδικευμένο μου είπε, αν θυμάμαι καλά, κάνει 50 ευρώ περίπου αλλά και αυτό που μου έδωσε είναι επίσης καλό και παρόμοιο με αυτό του 50ευρου...μου είπε αν ήταν διαγνωσμενη η αλλεργία στο αγελαδινό γάλα γράφεται αλλά ότι δεν υπάρχει εξέταση που να μπορείς να κάνεις...Κάτι τέτοιο τέσπα...αν θες ρώτα τον παιδίατρο και για το γάλα που της δίνω εγώ.. λέγεται allernova και έχει πολύ καλές κριτικές..Και εμένα η μπέμπα το πίνει μια χαρά,  σε συνδυασμό με το δικό μου...μου είπε να της δίνω μισό τέτοιο και μετά μισό δικό μου για να το ρευεται καλύτερα...

Καταλαβαίνεις τι γίνεται....Κάθε φορά δύο μπουκάλια,  δίπλες αποστειρωσεις,  διατροφή,  έχω κόψει όλα τα γαλακτοκομικά,  βγάζω γάλα με θήλαστρο, ξανά μανά αποστείρωση,  από φαί τίποτα...σε λίγο νομίζω θα πέσω κάτω...

σε ευχαριστώ ξένη μ....θα αναφέρω κ το δικό σ γάλα επίσης....πως είναι η μικρή σ???

Just now, KNecky είπε:

Φυσιολογικο γεννησα ναι..λογικα για αυτο. Εν τω μεταξυ οσο ημουν Γερμανία κ ειχα κανει καισαρικη ο γιατρος ουτε φωνη ουτε ακροαση κ με το ζορι εκλεισα ραντεβού..ελεγε δεν χρειάζεται..οτι να ναι..

Χιλια μπράβο κοπέλα μου για ολα!! Εισαι δυνατη κ εσυ κ η μπεμπα κ θα τα καταφερετε ολα!!

Γαλατακι υπαρχει καποιο αντι-αλλεργικο το οποιο γραφεται με συνταγη κ πληρωνει το ταμείο. Αλλα αυτο δεν εχει καθολου γαλα μεσα .ειναι υδρολυμενο κ εχει γευση σαν πατατα που δεν εχει τηγανιστει καλα..δοκιμασα ενα καιρο π χρειαστηκε ο πρωτος μ γιος..ισως αυτο σας βοηθήσει, γιατι κ μας το υποαλλργικο βοηθισε για λιγο μονο..ετσι καταληξαμε στο αντιαλλεργικο-πατατα κ ηρεμισε το μωρακι!

Παραμονη του γαμου μου με βρηκε ενας που δεν ηξερα καν αλλα ηξερε τους γονείς μου κ αρχισε το κήρυγμα γτ παντρευτηκα μικρη κ μπλα μπλα..ρε δεν τους βρισκεις πουθενα! Κανουμε αυτο που αγαπαμε, κανενα δεν ενοχλουμε, αστους κ την θλιψη που σου προκαλουν κανε την αγαπη για το μωρο κ τον ανδρα σου, αυτοί σε δεχονται οπως εισαι παντα κ ο κόσμος γυρω ας παει να κουρευτει!

Αυτό ακριβώς το γάλα που ανέφερε ο γοατρος...πιο πολύ υδρολυμενο ( που δεν ξέρω κ το ειναι την τύχη μ.) χαχαχαχαχχα αν μυρίζει πατάτα τότε θα πετάω....γιατί το τωρινό μυρίζει ψάρι ψόφιο...σε ευχαριστώ αγαοη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

σε ευχαριστώ ξένη μ....θα αναφέρω κ το δικό σ γάλα επίσης....πως είναι η μικρή σ???

Καλά είναι η μπεμπουλα...προχθές την άκουγα λίγο παραπάνω βραχνιασμενη,  δεν θυμάμαι αν στα είπα, πήγαμε στο γιατρό και τελικά δεν είχε τίποτα, γάλα μας είπε θα της είχε κάτσει στο λάρυγγα...προχθές ήταν 3730γρ...Την βλέπω και λέω πως έγινε έτσι...παχυνε...εμάς μας φαίνεται μεγάλη η διαφορά,  παρόλο που υπάρχουν παιδιά που γεννιούνται τόσο.. 

  • Μου αρέσει 2

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , mpoukitsa είπε:

Καλά ειδικα για τα κιλά να τους λες μπράβο μου κιόλας που γέννησα και είμαι κ κορμάρα.. αν μπορείτε κάντε το και εσείς.. ε άμαν πια.. ζήλεια παντού!! 

Ναι εμένα η παιδίατρος μου μου το ανέφερε. Μου είπε πως επειδή θεωρείται παθολογική κατάσταση η αλλεργία και θέλει ειδικό γάλα το συνταγογραφουν. Μίλησε με την εταιρία η ίδια και μου έστειλαν στο σπίτι τα παραπεμπτικα για το φαρμακειο, και μάλιστα για 6 μήνες. Μετά δεν ξέρω τι γίνεται να σου πω την αλήθεια! Ίσως είναι για το συγκεκριμένο γάλα μόνο. Αν θέλεις σου στέλνω πμ πιο είναι αν χρειαστείς!

Ναι αν μπορείς στείλε μ σε παρακαλώ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ξένη είπε:

Καλά είναι η μπεμπουλα...προχθές την άκουγα λίγο παραπάνω βραχνιασμενη,  δεν θυμάμαι αν στα είπα, πήγαμε στο γιατρό και τελικά δεν είχε τίποτα, γάλα μας είπε θα της είχε κάτσει στο λάρυγγα...προχθές ήταν 3730γρ...Την βλέπω και λέω πως έγινε έτσι...παχυνε...εμάς μας φαίνεται μεγάλη η διαφορά,  παρόλο που υπάρχουν παιδιά που γεννιούνται τόσο.. 

Ναι μ τα πες αγαπη μ..κ μένα παχυνε επίσης κοντεύει 4 κιλά...χαχαχαχχα  αφού την εοδες κιολας....τα καμάρια μας μεγάλωσαν.

Just now, Ξένη είπε:

Ζηλεψαμε που φορουσατε ωραία κορδέλα με φιόγκο και θα παραγγείλουμε και εμείς τώρα...χαχαχ

να πάρετε να πάρετε να δω την κορμάρα της  με φιόγκο να λιωσω

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Ναι μ τα πες αγαπη μ..κ μένα παχυνε επίσης κοντεύει 4 κιλά...χαχαχαχχα  αφού την εοδες κιολας....τα καμάρια μας μεγάλωσαν.

να πάρετε να πάρετε να δω την κορμάρα της  με φιόγκο να λιωσω

Μωρη γαλοπούλα σταματά πια Ποπο γλου γλου γλου 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη said:

Ραφαέλα αυτό για το γάλα μου το είπε και εμένα ο παιδίατρος ότι γράφεται,  υπάρχει ένα εξειδικευμένο μου είπε, αν θυμάμαι καλά, κάνει 50 ευρώ περίπου αλλά και αυτό που μου έδωσε είναι επίσης καλό και παρόμοιο με αυτό του 50ευρου...μου είπε αν ήταν διαγνωσμενη η αλλεργία στο αγελαδινό γάλα γράφεται αλλά ότι δεν υπάρχει εξέταση που να μπορείς να κάνεις...Κάτι τέτοιο τέσπα...αν θες ρώτα τον παιδίατρο και για το γάλα που της δίνω εγώ.. λέγεται allernova και έχει πολύ καλές κριτικές..Και εμένα η μπέμπα το πίνει μια χαρά,  σε συνδυασμό με το δικό μου...μου είπε να της δίνω μισό τέτοιο και μετά μισό δικό μου για να το ρευεται καλύτερα...

Καταλαβαίνεις τι γίνεται....Κάθε φορά δύο μπουκάλια,  δίπλες αποστειρωσεις,  διατροφή,  έχω κόψει όλα τα γαλακτοκομικά,  βγάζω γάλα με θήλαστρο, ξανά μανά αποστείρωση,  από φαί τίποτα...σε λίγο νομίζω θα πέσω κάτω...

Κουραγιο Ξενη μου κ κανεις το καλυτερο για το μωρακι σου, οπως ολες προσπαθούμε! Μεγαλωνει το γλυκουλι κ θα το βλεπεις κ θα νιωθεις κ εσυ επιβράβευση! Πραγματικα απο κει που ειναι σαν γατακια κακομοιρα μετα τα 3κιλα κ κατι παιρνουν πανω τους κ φαινεται τελειως η διαφορα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...