Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Αγορές πριν τη γέννα


Eirini T

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλημέρα σας! Είμαι μελλοντική μανούλα και από φθινόπωρο λέμε να ξεκινήσουμε να βλέπουμε πράγματα για να κάνουμε αγορές.Ομως τι θα χρειαστούμε αρχικά και τι πρέπει να κοιτάξουμε;;;; Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καροτσι οτι θες: απλο,2σε1,3σε1 οτι σε βολεψει αν παρεις το απλο ισως χρειαστεις καλαθουνα και σιγουρα καθισματακι αυτοκινητου αν παρεις σετ δεν θα σ χρειαστουν αυτα! Κουνια αν θες να το βαλεις εκει απο μωρο ή λικνο(απλα αυτο ειναι για λιγο μεχρι 7μηνων νομιζω) μια συρταριερα ή ντουλαπα αν εχεις για τα ρουχα του,αλλαξιερα καποιες τις βολεψε εμας οχι,μπανιερο...και η προικα του κουβερτακια πανες αγγαλιας ρουχαλακια κ απο εξω κ απο μεσα πανακια για τις γουλιες καλτσακια γαντακια σεντονακια για την κουνια κ γενικα λευκα ειδη για αυτα,αφρουλουτρο σαμπουαν χτενα λιμα ή ψαλιδακι μπουρνουζακια πανες γ το μωρο μωροναντηλα αν χρησιμοποιησεις καθαρο οινοπνευμα κ γαζες αποστειρωμενες(αυτα για τον αφαλο) καποια ενυδατικη κρεμουλα για μετα το μπανιο κρεμουλα για το συγκαμα φυσιλογικο ορο σε αμπουλες για τν μυτουλα κ αν θες μπουκαλια βαση για τα μπιμπερο αποστειρωτη πιπιλα... αν θυμηθω κατι αλλο θα σ γραψω! Με το καλο το μωρακι σας,καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...