Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Το καφε της παλιοπαρεας!!!!!


minaki

Recommended Posts

τωρα περιμενουμε την ευγενια να γεννησει με μεγαλη αγωνια να δω πως θα ναι η μικρουλα κ εννοειται πως θα ναι κ η ευγενια σαν μαμα.μεγαλωσαμε οικογενειακος ολες η τσουπες της οικογενειας μαμαδες κ γω ενα τριτο το θελω σε κανα 2-3 χρονακια να μεγαλωσουν οι μικρες


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • geni

    2544

  • Αννα25

    1805

  • ΚΙΤΤΥ

    1310

  • παπακι4501

    1064

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι μαρη κοριτσομανα εμφανιστηκα χαχαχχαα

εκανες την αρχη στο μαλωμα η πρωτη φορα της δινεις κολλια?

εγω φωναζω λιγο οταν κανει ζαβολιες που τον βαζουν σε κινδυνο...σκιαζεται και πεταει ατακα

"γιατι φωναζεις μαμα"?

ε αντε να μεινεις σοβαρη εκεινη την ωρα, γελαμε και μετα ξανα τα ιδια

πριν 4 μερες ηθελα να τον ετοιμασω για υπνο και εκεινος απλωνε χερι...χωρις να μακουμπησει...οποτε καποια στιγμη εχω πλησιασει και μου δινει μια στο χερι...γουρλωνω τα ματια και του ριχνω μια σιγανη στο μπουτι...σαν αυτες πανω στο παιχνιδι αλλα γουρλωμενο ματι ισως μαλωμα οποτε μου λεει

"γιατι τυπας ποδι μανουλα?"

"γιατι με χτυπησες κι εσυ και πονεσα"

"συνωμη, αγκαλισα μανουλα"

ετσι αγκαλιαζομαστε και ολα μελι γαλα

βεβαια οι τυψεις εστω ακομα και για ενα μαλωμα στριφογυρνουν αλλα αν μας παρουν χαμπαρι καηκαμε...

αννια μου να τα χαιρεσαι τα 3 παιδακια σου και σε θαυμαζω...και σου βγαζω το καπελο γιατι εισαι και μικρουλα!

φαιη μου δεν ξερεις ποσο χαρηκα οταν διαβασα τα υπεροχα νεα σου!

παααααααααρααααααα πολυ!!!με το καλο κοριτσακι μου!

τι κανεις δουλευεις?

ευζενη μουυυυυυυυ, μετρας αντιστροφα μαναρι μου, μην μου αγχωνεσαι!κανε Τον Σταυρο σου και μη φοβασαι τιποτα!

φτ η κτ τι σημασια εχει, γερες να ειστε!κι εμεις με κτ παθαμε τιποτα?αντε βρε!

φιλακια σε ολα τα κοριτσακια μουατς απτην ζεβροοικογενεια!!!

!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

ωω τι ωραία μαζευόμαστε πάλι;;;

Αννετάκο τι κουκλί ο Γερασιμάκος;;;

Κίττυ σε τρέχει ο γιος ε;;;;

Τζενάκο που είσαι;;;Δώσε παρόν καλέ πριν γεννήσεις να μας πεις νέα

Ανδριαννή για μια φορά δεν πειράζει αλλά προσπάθησε πρώτα να μιλάς όσο γίνεται.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

γιουχουυυυυυυυυυυυυ...εδω ειμαι..ακομα τπτ.εχω πονους περιοδου και με πιανει συνεχεια κοψιμο.. τεταρτη εχω τοκογραφο..για να δουμε . .

παντως αποτι βλεπω θα τις φαμε κ τις 40 εβδομαδες..


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχχα κατι ειπες ξανθη οταν μιλαω πολλες φορες σηκωνει την μουσουδα της πανω με υφος χιλλιων καρδιναλιων κ δεν με κοιταει καν περναει απο διπλα μου με υποτιμιτικο στυλακι.ανετακι μου εγω οταν βλεπω τα μπουτακια της της τα δαγκωνω κ φωναζει ΄¨ελα μαμααααα κακο ειπαμε.με χαιδευει στα μαγουλα με λεει μαμακα κ λιωνω αλλα προσπαθω να μην το διχνω γιατι μας καβαλαει .τωρα της εχει κολησει που της εβαλε η γιατρινα υποθετο στον κωλο κ λεει η ποπη μου εβαλε αποθετο στο γκωλο που να ξερει οτι την περιμενει κ εμβολιο την δευτερα χαχαχαχα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευγενια κρατησου μεχρι να γινω καλα κ να γεννησεις κυριακη ειπαμε για να μπορεσω να ειμαι εκει


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ωω τι ωραία μαζευόμαστε πάλι;;;

Αννετάκο τι κουκλί ο Γερασιμάκος;;;

Κίττυ σε τρέχει ο γιος ε;;;;

ευχαριστω ρε κοριτσι, τι κανετε πως εισαι?τα ζουζουνια?ουτε να βρεθουμε δεν μπορουμε πια, μας βλεπω να τα ξαναλεμε οταν γεννησεις με το καλο!!!

Τζενάκο που είσαι;;;Δώσε παρόν καλέ πριν γεννήσεις να μας πεις νέα

Ανδριαννή για μια φορά δεν πειράζει αλλά προσπάθησε πρώτα να μιλάς όσο γίνεται.

μιλημα προειδοποιηση και μετα γουρλωμα το ματι...ο δικος μου τρεμειιιιιιιιιιιι!!!χαχαχα

γιουχουυυυυυυυυυυυυ...εδω ειμαι..ακομα τπτ.εχω πονους περιοδου και με πιανει συνεχεια κοψιμο.. τεταρτη εχω τοκογραφο..για να δουμε . .

παντως αποτι βλεπω θα τις φαμε κ τις 40 εβδομαδες..

συνηθως οι πρωτοτοκες φτανουν μεσρι τελους καλη μου!οσο περισσοτερο, τοσο το καλυτερο!με το καλο και παλι και ΜΗ ΦΟΒΟΥ! :tongue:

χαχαχχα κατι ειπες ξανθη οταν μιλαω πολλες φορες σηκωνει την μουσουδα της πανω με υφος χιλλιων καρδιναλιων κ δεν με κοιταει καν περναει απο διπλα μου με υποτιμιτικο στυλακι.ανετακι μου εγω οταν βλεπω τα μπουτακια της της τα δαγκωνω κ φωναζει ΄¨ελα μαμααααα κακο ειπαμε.με χαιδευει στα μαγουλα με λεει μαμακα κ λιωνω αλλα προσπαθω να μην το διχνω γιατι μας καβαλαει .τωρα της εχει κολησει που της εβαλε η γιατρινα υποθετο στον κωλο κ λεει η ποπη μου εβαλε αποθετο στο γκωλο που να ξερει οτι την περιμενει κ εμβολιο την δευτερα χαχαχαχα

ακους εκει "μουσουδα"της χαχαχα

και υφακι το σκ@τουλι ε?μωρε αυτη τη μικρη δεν θα μπορειτε να την κανετε καλα, να μου το θυμηθεις!

αποθετο μαρια μου σου εβαλε η ποπη?καρδουλα μου χαχαχαχα

οσο για μας ας τα δγκωνουμε ας τα τρωμε τωρα που μπορουμε γιατι μετααααααααααα

σας φιλω ολες μακια μουκια!αυριο πρωινο εγερτηριο!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσιαααα........εδω ειμαι...

εε...αφου εμφανιστηκς η Ανετ! χαχχαχαχα........

Ξανθη, τρεξιμο ....δεν θα πει τιποτα. θελει καθε μερα βολτα με το αυτοκινητο ,κι οταν του λεω δεν μπορουμε να πηγαινουμε καθε μερα , αυτος απανταει ΄΄καθε,κάθε''

απο αγκαλιες κ φιλια ,αλλο τιποτα .εχει φιλησει ακομη κ τα παπούτσια του.ναι ,ναι...μην γελατε. ειναι πολυ ενθουσιώδης , κ τρυφερος.

τελευταια στην βολτα βαριεται να περπαταει,οποτε παιρνουμε καροτσι.χθες πηγαμε βολτα , σουπερ μαρκετ,ανεβοκατεβηκαμε 5-6 φορες με το ασανσερ στο μετρο,μετα ηθελε και την καθιερωμενη βολτα με το βουμ-βουμ=αυτοκινητο.

γενικα ,ειμαστε συνεχως στους δρομους,.κουνιες,παιδοτοπους,μπαλες,ποδηλατο

Ανετ. οποτε μπορεις εσυ να κανονισουμε να βρεθουμε,εμεις οι ανεργοι εχουμε χρονο....χιχιχιχιχιχιι


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τζενηηηηη..........................γέννησες καλε ?

οχι αγαπη..ακομα τπτ.

την παρασκευη πηρα τα αποτελεσματα απο τη γενικη ουρων και μου βγηκε στο λευκωμα ενας σταυρος.περνω το γιατρο τηλ και μου λεει,πηγαινε να κανεις ενα τυχαιο δειγμα για να δουμε ποσο ειναι.παω εχτες στο διαγνωστικο που πηγαινω απο τη μερα που εμεινα εγκυος και τους λεω,εκανα γενικη ουρων προχτες και μου βγηκε στο λευκωμα ενας σαευρος και ο γιατρος μου μου ειπε να μου κανετε ενα τυχαιο δειγμα.και τι καταλαβανε παρακαλω;οτι θελω επαναληψη της γενικης ουρων.περιμενω απο την παρασκευη πως κ πως να ερθει η δευτερα για να δω τι μου γινεται κ αυτοι να μην πω καλυτερα τι κανουν.κ μου την ειπε ο γιατρος.

ασε που με εχει απο την παρασκευη ξαπλα και με πολυ νερο.δεν αντεχω αλλο.εγω τωρα επρεπε να περπαταω για να κατεβει η μικρη.

αυτα τα νεα μου.βρε συ οταν γεννησω θα το μαθετε αμεσως.θα το γραψει η αντριανη...


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσιαααα........εδω ειμαι...

εε...αφου εμφανιστηκς η Ανετ! χαχχαχαχα.......

χαχχαχχαχαχα

Ξανθη, τρεξιμο ....δεν θα πει τιποτα. θελει καθε μερα βολτα με το αυτοκινητο ,κι οταν του λεω δεν μπορουμε να πηγαινουμε καθε μερα , αυτος απανταει ΄΄καθε,κάθε''

καθε καλε μαμα!!!αχχχ λεβεντακο μου!

απο αγκαλιες κ φιλια ,αλλο τιποτα .εχει φιλησει ακομη κ τα παπούτσια του.ναι ,ναι...μην γελατε. ειναι πολυ ενθουσιώδης , κ τρυφερος.

τελευταια στην βολτα βαριεται να περπαταει,οποτε παιρνουμε καροτσι.χθες πηγαμε βολτα , σουπερ μαρκετ,ανεβοκατεβηκαμε 5-6 φορες με το ασανσερ στο μετρο,μετα ηθελε και την καθιερωμενη βολτα με το βουμ-βουμ=αυτοκινητο.

αχου θελω κι εγω φιλακιιιιιιιιιιιιιι!

γενικα ,ειμαστε συνεχως στους δρομους,.κουνιες,παιδοτοπους,μπαλες,ποδηλατο

Ανετ. οποτε μπορεις εσυ να κανονισουμε να βρεθουμε,εμεις οι ανεργοι εχουμε χρονο....χιχιχιχιχιχιι

θα κανονησουμε κοριτσακι οπωσδηποτε!!!θελω να σας δω!αχ τα δυο τρυφερουδια θα κανουνε παρεα!!!:-P

οχι αγαπη..ακομα τπτ.

την παρασκευη πηρα τα αποτελεσματα απο τη γενικη ουρων και μου βγηκε στο λευκωμα ενας σταυρος.περνω το γιατρο τηλ και μου λεει,πηγαινε να κανεις ενα τυχαιο δειγμα για να δουμε ποσο ειναι.παω εχτες στο διαγνωστικο που πηγαινω απο τη μερα που εμεινα εγκυος και τους λεω,εκανα γενικη ουρων προχτες και μου βγηκε στο λευκωμα ενας σαευρος και ο γιατρος μου μου ειπε να μου κανετε ενα τυχαιο δειγμα.και τι καταλαβανε παρακαλω;οτι θελω επαναληψη της γενικης ουρων.περιμενω απο την παρασκευη πως κ πως να ερθει η δευτερα για να δω τι μου γινεται κ αυτοι να μην πω καλυτερα τι κανουν.κ μου την ειπε ο γιατρος.

ασε που με εχει απο την παρασκευη ξαπλα και με πολυ νερο.δεν αντεχω αλλο.εγω τωρα επρεπε να περπαταω για να κατεβει η μικρη.

αυτα τα νεα μου.βρε συ οταν γεννησω θα το μαθετε αμεσως.θα το γραψει η αντριανη...

καλα ρε κοριτσι εσυ τι φταις και στην ειπε ο γιατρος αν οι αλλοι κοιμουνται ολορθοι?

και μη μου πεις πως ακομα δεν πηρες τις απαντησεις?ξαναπηγαινε και μιλα με εναν μικροβιολογο και οχι με τον "ουροληπτη" και κανε και την θυμωμενη...δεν φτανει που εισαι ετοιμογεννη, αγχωμενη σε ταλαιπορουν κιολας και δενει το γλυκο...τις γενικες πες δεν τις θελεις "ΤΙς ΕΧΕΙΣ" και μη τις πληρωσεις κιολας,αη στον κορακα

οσο για την ξαπλα μαλλον σε εχει ετσι για να μη γεννησεις χωρις να εχει το αποτελεσμα, για τα νερα δεν ξερω.

οπως και ναχει καλα αποτελεσματα κοριτσακι και με το καλοοοοοοοοοοο!!!

σαγαπαμε πολυυυυυυυυυ!:tongue:


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Τζένη υπομονή θα βγει η μικρή που θα πάει;;;

κίττυ καλά λέει το μωρό έξω περνάει καλύτερα η ώρα και για τους 2 σας εγώ την έκοψα τα πολλά πολλά και κάθε μέρα κάθεται στην πόρτα και κλαίει αλλά εμένα περπατάει δεν θέλει καρότσι και δεν μπορώ να την κυνηγάω πλέον...

Αννετάκο θα τα πούμε που θα πάει απλά τώρα με τις δραστηριότητες του μεγάλου είμαι πολύ φουλ πρόγραμμα...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια..

εχτες πηρα τα αποτελεσματα για το λευκωμα.90 μοναδες.ο γιατρος μου εκοψε αλατι κ αυγο.με εβαλε τοκογραφο,ειχα συσπασεις αλλα μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο.

θα με δει ξανα δευτερα.μου ειπε να περπαταω αλλα χαλαρα.να μην κουραζομαι


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...