Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Το καφε της παλιοπαρεας!!!!!


minaki

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια ολα καλα με την αποκολληση μειωθηκε ακομα προσοχη βεβαια θα ξαναπαω σε καμια 10ρια μερες

Τζενακι μου ηρεμησε καλε κι εγω τον τελευταιο μηνα ετσι ημουν με οτριβιν με ειχε η γιατρος γιατι δεν μπορουσα να παρω ανασα το τικερακι σου που πηγε καλημου?????


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • geni

    2544

  • Αννα25

    1805

  • ΚΙΤΤΥ

    1310

  • παπακι4501

    1064

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα.

μινακι σου επετρεπε οτριβιν;εμενα με φυσιολογικο ορο μονο μου ειπε.

ξανθη μονο βουλωμενη μυτη ειχες η και τα παρελκομενα;

εμενα σημερα εχει αρχισει λιγο να ξεβουλωνει.

ρε κοριτσια εδω και 3 μερες πηγαινω τουαλετα 3 με 4 φορες την ημερα,ενω ειχα δισκοιλιοτητα φουλ.κ εχω πονους περιοδου


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω και πονόλαιμο ενίοτε και όλο και κάτι αλλά το πιο απελπιστικό είναι το μπούκωμα μου μιλάμε δεν μπορώ να πάρω ανάσα και το παλεύω με ορό αλλά τίποτα...Ανοίγω λίγο το παράθυρο και κάπως καλύτερα είμαι αλλά λίγα πράγματα.

Αχ ωραία ξεκινάς σιγά σιγά κυρία μου να προετοιμάζεσαι για τον τοκετό.Βαλίτσα έχεις ετοιμάσει φαντάζομαι ε;;;Για πες έχεις διαστολή ή δεν σε είδε ακόμα;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Έχω και πονόλαιμο ενίοτε και όλο και κάτι αλλά το πιο απελπιστικό είναι το μπούκωμα μου μιλάμε δεν μπορώ να πάρω ανάσα και το παλεύω με ορό αλλά τίποτα...Ανοίγω λίγο το παράθυρο και κάπως καλύτερα είμαι αλλά λίγα πράγματα.

Αχ ωραία ξεκινάς σιγά σιγά κυρία μου να προετοιμάζεσαι για τον τοκετό.Βαλίτσα έχεις ετοιμάσει φαντάζομαι ε;;;Για πες έχεις διαστολή ή δεν σε είδε ακόμα;

την παρασκευη εχω ραντευου.βαλιτσα εννοειται οτι εχω εοιμασει.οταν λες προετοιμαζεσαι για τον τοκετο τι εννοεις;δηλ κ το κοψιμο σημαδι τοκετου ειναι;


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όλα μαζί συνυπολογίζονται...Κοίτα είσαι στην 37η εβδομάδα κοντεύεις να μπεις στην 38η μια χαρά είσαι.Μη νομίζεις ότι θα γεννήσεις και αύριο θέλει το χρόνο του.

Στον ίδιο πας και εσύ; Δεν θυμάμαι αλλά θυμάμαι ότι μέχρι να γεννήσει την έσκασε...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Όλα μαζί συνυπολογίζονται...Κοίτα είσαι στην 37η εβδομάδα κοντεύεις να μπεις στην 38η μια χαρά είσαι.Μη νομίζεις ότι θα γεννήσεις και αύριο θέλει το χρόνο του.

Στον ίδιο πας και εσύ; Δεν θυμάμαι αλλά θυμάμαι ότι μέχρι να γεννήσει την έσκασε...

ναι στον ιδιο ειμαστε..λες να με σκασει κ μενα;

αυτο που θυμαμαι εγω ειναι οτι η ρουλα δεν ειχε ουτε συσπασεις ουτε πονους.και την ειχε κ με προκληση αλλα παλι τπτ.

εγω πριν 20 μερες που ειχα παει με εβαλε τοκογραφο και ειχα συσπασεις αλλα οχι μεγαλες


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν είχε το θυμάμαι και εγώ παρόλο το αίμα που είδε τίποτα...

Πιστεύω ότι εσύ έχεις καλές πιθανότητες να γεννήσεις φυσιολογικά μακάρι στο εύχομαι...

κ γω αυτο λεω ξανθη..μακαρι.δεν θελω με τπτ καισαρικη.εν τω μεταξυ η μπεμπα πρεπει να ειναι πανω απο 3 κιλα.με εχει κανει τουμπανο


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν είχε το θυμάμαι και εγώ παρόλο το αίμα που είδε τίποτα...

Πιστεύω ότι εσύ έχεις καλές πιθανότητες να γεννήσεις φυσιολογικά μακάρι στο εύχομαι...

εσυ το σωτηρη φυσιολογικα τον εκανες;


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μη μασάς όλα καλά θα πάνε και καισαρική να κάνεις σημασία έχει να είσαι εσύ και η μικρή πάνω από όλα καλά...Μωρέ οι υπέρηχοι έχουν και αποκλείσεις πάντως μακάρι να είναι για να έχεις πιασάρικο μωρό....Εμένα 3320 γεννήθηκε η μικρή και ήταν σουπερ..


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

helloooooooooooooooooooooo

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ζωη!!!!!!!!!

καλεεεεεεεεεεεε τι ευχαριστα ειναι αυτα που διαβασα?

συγχαρητηρια στις νεες γκαστρουλες οπως επισης και στις πιο παλιες καραβανες!!!

με το καλο κοριτσακια μου τα μωρακια σας!!!γερα δυνατα πανεμορφα ζουμπουρλιστα και τυχερα!!!καλα τυχερα θαναι σιγουρα με τετοιες μανουλιτσες!!!

συγνωμη κοριτσακια που εχω χαθει ετσι, ξερω δεν εχω δικαιολογια αλλα ο ταρζαν με τρεχει απιστευτα (να φανταστειτε μολις γυρισω απτην δουλεια τα κανουμε ολα μαζι...μα ΟΛΑ...και για τσισα μαζι μου ερχεται (φοβαται μη ξαναφυγω χαχαχα) αφου μου τραβαει και το καζανακι, σε λιγο θα θελει να με σκουπισει χαχαχχαχαχαχαχαχα...), μπαινω λιγο fb οοοοταν αποφασισει να κοιμηθει και αν δεν με εχει παρει πρωτα εμενα ο υπνος

η δουλεια καλα, πολυ πιεση (ψυχολογικη)

ο μικρος ειναι ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΟΣ, η γλωσσα ροδανι και το κωλακι μας σαν να εχει σκουλικια...δευτερολεπτο δεν μενει ακινητος χαχα αλλα ειναι τοσο γλυκας!!!θελω ακομα εναν ιδιο αλλα...εγω θελω και η ατακα του καλου μου "θα του το πω κι αμα θελει" τι να πω εχει κι εκεινος τα δικια του

αυτα τα λιγα για σημερα, ελπιζω και υποσχομαι να μη χανομαι ετσι και τοσο πολυ και να ευχηθω στα κοριτσακια μας τα ετοιμογεννα

"με το καλο"

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!

ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!

και μη φοβαστε τιποτα!!!η δυναμη της γυναικας ειναι απιστευτη οταν δινει ζωη!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

helloooooooooooooooooooooo

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ζωη!!!!!!!!!

καλεεεεεεεεεεεε τι ευχαριστα ειναι αυτα που διαβασα?

συγχαρητηρια στις νεες γκαστρουλες οπως επισης και στις πιο παλιες καραβανες!!!

με το καλο κοριτσακια μου τα μωρακια σας!!!γερα δυνατα πανεμορφα ζουμπουρλιστα και τυχερα!!!καλα τυχερα θαναι σιγουρα με τετοιες μανουλιτσες!!!

συγνωμη κοριτσακια που εχω χαθει ετσι, ξερω δεν εχω δικαιολογια αλλα ο ταρζαν με τρεχει απιστευτα (να φανταστειτε μολις γυρισω απτην δουλεια τα κανουμε ολα μαζι...μα ΟΛΑ...και για τσισα μαζι μου ερχεται (φοβαται μη ξαναφυγω χαχαχα) αφου μου τραβαει και το καζανακι, σε λιγο θα θελει να με σκουπισει χαχαχχαχαχαχαχαχα...), μπαινω λιγο fb οοοοταν αποφασισει να κοιμηθει και αν δεν με εχει παρει πρωτα εμενα ο υπνος

η δουλεια καλα, πολυ πιεση (ψυχολογικη)

ο μικρος ειναι ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΟΣ, η γλωσσα ροδανι και το κωλακι μας σαν να εχει σκουλικια...δευτερολεπτο δεν μενει ακινητος χαχα αλλα ειναι τοσο γλυκας!!!θελω ακομα εναν ιδιο αλλα...εγω θελω και η ατακα του καλου μου "θα του το πω κι αμα θελει" τι να πω εχει κι εκεινος τα δικια του

αυτα τα λιγα για σημερα, ελπιζω και υποσχομαι να μη χανομαι ετσι και τοσο πολυ και να ευχηθω στα κοριτσακια μας τα ετοιμογεννα

"με το καλο"

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!

ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!

και μη φοβαστε τιποτα!!!η δυναμη της γυναικας ειναι απιστευτη οταν δινει ζωη!!!

ανεττε ευχαριστω να χαιρεσαι τον γιο σου και παντα να ειναι ζωηρος

ετσι πρεπει να ειναι τα παιδια να ειστε παντα καλα φιλακια πολλα:P


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου και καλη χρονια να εχουμε..Εχω παρα πολυ καιρο να μπω εδω και γενικα στο parents δεν πολυπρολαβαινω με τρια πιτσιρικια πια..Ευχομαι στις νεες εγκυουλες μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι και στις ετοιμογεννες μας με το καλο και με κανεναν πονο!!!!!!!


:-D

Link to comment
Share on other sites

τι ειπες τωρα?εμφανιστηκε η ανετ που σαι μωρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη?

κοριτσια σημερα μαλωσα την μαρια κ ειμαι χαλια αλλα δεν υποφεροταν αλο μια που δεν ηθελε να φαει μια που με το ζορι ηθελε να δωσει πιπιλα στην μπεμπα κ κεινη τρομαρα μου πνιγοταν τις εφαγε στο μπεμπιλινο αλλα ουρλιαξα κ γω κ την εβαλα στην κουνια τιμωρια αρχισε κ η μπεμπα τα κλαματα που φοβηθηκε,κ μεσα σε ολα αυτα η πεθερα να με κυνηγαει να μην μαλωνω την μαρια ,ζησαμε φοβερες στιγμες μεσημεριατικα

αννια κοριτσι μου τι να σου πω χαρας το κουραγιο σου με 3 παιδια κ θηλαζεις ακομα εγω πριν 20 μερες σταματησα να της δινω μητρικο γαλα κ μπηκαμε στο ξενο η μπεμπα εχει ετοιμους τους 4 κυνοδοντες κ ολοι μερα τα χερια στο στομα κ γκρινια

ειμαι κ σε διαιτα κ αστα να πανε νευρα φουλλλλλλλλλλλλ

ουφ τα πα κ ξεθυμανα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...