Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Alexandrath είπε:

Πιθανή έχω 11/5!!! :wub: 
Εσύ;

10/5... είμαστε πολύ κοντά!!!!

 

Καλημέρα!!! Έχω και εγώ το ίδιο θέμα, άλλες μέρες έχω καλή διάθεση και άλλες δεν θέλω να μου μιλάει κανείς!!! 

Κορίτσια σημασία έχει να είμαστε Καλά!!!Να έχουμε υγεία, εμείς και τα μωρά!!!Τα οικονομικά θα τα βολέψουμε! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, dinaki23 είπε:

Ναι το κοιταξα κ εχω προσθιο υψηλο τελικα!!!Την Τεταρτη θα δει ο γιατρος μου την εκθεση απ την β επιπεδου...θα δω τι θα μου πει κ αυτος!!!!:)

Καλημερα σε ολες! Παντως κι ο μικρος μου που ειναι ζωηρο παιδακι και στην κοιλια κουνιοταν συνεχεια ειχε καποιες μερες 1-2 τη βδομαδα που ηταν πολυ ησυχος.Τις πρωτες φορες που το εκανε αγχωνομουν αλλα μετα ειδα οτι επανερχοταν δριμυτερος οποτε και ηρεμησα.Την Παρασκευη εχω κι εγω ραντεβου.

  • Μου αρέσει 3

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Marianeo241 said:

Το mama's papa's μου άρεσε και μένα....Εγώ κλείνω προς το cybex priam σε Κοκκινάκι... απλά το σκέφτομαι ακόμη!

Καλημέρα! Εγώ πριν 2 χρόνια το cybex πήρα και με βόλεψε πάρα πολύ! Σε κόκκινο επίσης ;) 

  • Μου αρέσει 1

cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα καροτσι με παιδευει εμενα!!:blink:Εχω καταληξει οτι θελω απλο κλασικο(οχι συστημα μεταφορας) αλλα δεν ξερω ποιο...εχω δει inglesina trilogy αλλα και το mutsy evo μου φαινεται καλο κ αυτο!!!

  • Μου αρέσει 1

mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, dinaki23 είπε:

Το θεμα καροτσι με παιδευει εμενα!!:blink:Εχω καταληξει οτι θελω απλο κλασικο(οχι συστημα μεταφορας) αλλα δεν ξερω ποιο...εχω δει inglesina trilogy αλλα και το mutsy evo μου φαινεται καλο κ αυτο!!!

Εγώ πήρα inglesina aptica το 3 σε 1 μαύρο μαύρο..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, dinaki23 είπε:

τελειο!!!εμενα ο αντρας μου δε θελει να παρουμε μαυρο!!!εγω θελω!!!!!!!!!

ειναι τελειο εμενα μ αρεσε πολύ.. ετσι ηταν κ ο δικος μ...τι μαύρο σε κορίτσι μ λέει??? τώρα που ήρθε όμως καθςται κ μιλάει σρο καρότσι κ στη κοιλια...τ άρεσε πολύ..χαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ειναι τελειο εμενα μ αρεσε πολύ.. ετσι ηταν κ ο δικος μ...τι μαύρο σε κορίτσι μ λέει??? τώρα που ήρθε όμως καθςται κ μιλάει σρο καρότσι κ στη κοιλια...τ άρεσε πολύ..χαχαχαχ

χαχαχα...θα προσπαθησω κ εγω να τον πεισω :D 

Η μεση σας ποναει;;;Εμενα αυτες τις μερες με ποναει κ παρατηρω οτι τα δαχτυλα μου ειναι πρησμενα!!!

  • Μου αρέσει 1

mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, dinaki23 είπε:

χαχαχα...θα προσπαθησω κ εγω να τον πεισω :D 

Η μεση σας ποναει;;;Εμενα αυτες τις μερες με ποναει κ παρατηρω οτι τα δαχτυλα μου ειναι πρησμενα!!!

αρχισε να ποναει εδώ κ μια βδομαδα...όχι πάντα όμως...λίγο πρήξιμο εχω κ εγω αλλα.λιγι προς το παρων 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, dinaki23 είπε:

χαχαχα...θα προσπαθησω κ εγω να τον πεισω :D 

Η μεση σας ποναει;;;Εμενα αυτες τις μερες με ποναει κ παρατηρω οτι τα δαχτυλα μου ειναι πρησμενα!!!

Εμενα πονανε τα πλευρα μου...πολυ!!! Και μουδιαζουν και τα χερια μου συνεχεια. Το παθαινει καμια σας αυτο;; Να ανησυχω;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzoukos είπε:

Εμενα πονανε τα πλευρα μου...πολυ!!! Και μουδιαζουν και τα χερια μου συνεχεια. Το παθαινει καμια σας αυτο;; Να ανησυχω;;;;

τα χερια μου μουδιαζαν στον υπνο τον προηγουμενο μηνα συνεχεια!!!τωρα μονο οταν τα κουραζω πολυ!!


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια εμένα μουδιαζουν τα πόδια τις τελευταίες μέρες και πονάει η πλάτη!!! Το μαύρο απ ότι βλέπω είναι τρελή τάση!!!Εγώ την πριγκίπισσα μου σε μαύρο με τίποτα!!!Γούστα είναι αυτά!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, tzoukos said:

Εμενα πονανε τα πλευρα μου...πολυ!!! Και μουδιαζουν και τα χερια μου συνεχεια. Το παθαινει καμια σας αυτο;; Να ανησυχω;;;;

Καλημέρα! Αυτό με τα χέρια που περιγράφεις μάλλον είναι το σύνδρομο του καρπικού σωλήνα που είναι απολύτως φυσιολογικό σε αυτό το στάδιο. Όσο για τα πλευρά, επίσης το βρίσκω φυσιολογικό. Ανοίγει η θωρακική σου κοιλότητα, μετακινούνται τα όργανα, κάποιος σπρώχνει... :) 

Εμενα άρχισαν τα νυχτοπερπατήματα στην τουαλέτα. Και πλεόν όταν κάθομαι για λίγη ώρα μετά αρχίζει να με πονάει η πλάτη μου. Κοντεύουμε όμως το τρίτο τρίμηνο!! Πώς πέρασαν οι εβδομάδες!

  • Μου αρέσει 2

cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία_Λ είπε:

Καλημέρα! Αυτό με τα χέρια που περιγράφεις μάλλον είναι το σύνδρομο του καρπικού σωλήνα που είναι απολύτως φυσιολογικό σε αυτό το στάδιο. Όσο για τα πλευρά, επίσης το βρίσκω φυσιολογικό. Ανοίγει η θωρακική σου κοιλότητα, μετακινούνται τα όργανα, κάποιος σπρώχνει... :) 

Εμενα άρχισαν τα νυχτοπερπατήματα στην τουαλέτα. Και πλεόν όταν κάθομαι για λίγη ώρα μετά αρχίζει να με πονάει η πλάτη μου. Κοντεύουμε όμως το τρίτο τρίμηνο!! Πώς πέρασαν οι εβδομάδες!

Καλημερα!!!Ναι ετσι λεγεται αυτο με τα χερια!!!Εγω εχω κ χρονια τενοντιτιδα οποτε ειναι πιο εντονο καποιες φορες!!

 

Αχ μη μου μιλατε για τουαλεεεεετα!!!!Σε λιγο θα κοιμαμαι εκει!!!!!!!Επισης καταλαβαινω οτι οταν καθομαι στον καναπε κ σταυρωνω τα ποδια μου πανω στο τραοεζακι μαλλον πιεζω την κυστη(;;)και νομιζω οτι θελω να παω τουαλετα ενω εχω παει 5 λεπτα πριν!!

  • Μου αρέσει 1

mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...