Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Πιθανή σύλληψη;!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα Κορίτσια μου!!! Χαίρομαι πολύ που γράφω!! 

Με έχει φάει η αγωνία...

Μακάρι να δω θετικό τεστακι αυτό το μήνα!! 

Κύκλος 25 ημερων περίπου.

30/9 τελευταία περίοδος 5/10 και 12/10 ελεύθερη επαφη

6-12/10  γόνιμες μέρες Εύχομαι να γίνει το θαύμα !!! Εύχομαι σε όλες γεματες κοιλιτσεςςς

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα.. Πρόσφατα παντρεμένη και αρχίζω και σκέφτομαι για έγκυμοσυνη.προσφατα έκανα εξετάσεις θρομβοφιλιας και περιμένω αποτελέσματα. Έχω λίγο άγχος και για τις εξετάσεις αλλά και για πιθανή εγκυμοσύνη διότι λόγο δουλειάς θα είναι δύσκολα τα πράγματα...


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofie90 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.. Πρόσφατα παντρεμένη και αρχίζω και σκέφτομαι για έγκυμοσυνη.προσφατα έκανα εξετάσεις θρομβοφιλιας και περιμένω αποτελέσματα. Έχω λίγο άγχος και για τις εξετάσεις αλλά και για πιθανή εγκυμοσύνη διότι λόγο δουλειάς θα είναι δύσκολα τα πράγματα...

Καλημέρα! με το καλό να έρθει η εγκυμοσύνη εύχομαι. γιατί έκανες εξετάσεις για θρομβοφιλία? από μόνη σου ή σε έβαλε κάποιο γιατρός να κάνεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξεκίνησα πριν 3 χρόνια με ανυπόφορου πόνους στα πόδια και ξαφνικές μελανιές.εκανα ένα σωρό εξετάσεις και πήγα σε αρκετούς γιατρούς αλλά κανένας δεν μου έβρισκε κάτι και το έριχναν στον θυρεοειδή που και αυτός με ταλαιπωρεί χρόνια.προσφατα αλλαξα ενδοκρινολογο διοτι δεν μπορούσαν να με ρυθμίσουν και εντελώς τυχαία είδε τις μελανιές και μου είπε ότι ο θυροειδης δεν σου προκαλεί μελανωματα και μου πρότεινε να κάνω εξετάσεις θρομβοφιλιας. Πόσο μάλλον Αφού σκέφτομαι για παιδι πρέπει και ο θυροειδης να είναι ρυθμισμενος και να αποφύγουμε τυχόν αποβολή...


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofie90 είπε:

Ξεκίνησα πριν 3 χρόνια με ανυπόφορου πόνους στα πόδια και ξαφνικές μελανιές.εκανα ένα σωρό εξετάσεις και πήγα σε αρκετούς γιατρούς αλλά κανένας δεν μου έβρισκε κάτι και το έριχναν στον θυρεοειδή που και αυτός με ταλαιπωρεί χρόνια.προσφατα αλλαξα ενδοκρινολογο διοτι δεν μπορούσαν να με ρυθμίσουν και εντελώς τυχαία είδε τις μελανιές και μου είπε ότι ο θυροειδης δεν σου προκαλεί μελανωματα και μου πρότεινε να κάνω εξετάσεις θρομβοφιλιας. Πόσο μάλλον Αφού σκέφτομαι για παιδι πρέπει και ο θυροειδης να είναι ρυθμισμενος και να αποφύγουμε τυχόν αποβολή...

αα καταλάβα. εύχομαι να μην έχεις πάντως κ ο θυρεοειδής να μην σου παρουσιάσει το παραμικρό πρόβλημα. γρήγορα με φουσκωμένα κοιλίτσα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofie90 είπε:

Μακάρι.. Ο άντρας μου ανυπομονεί και με έχει ''τρελάνει'' τον τελευταίο χρόνο για παιδι αλλά εγώ το πάω πίσω πίσω...Μεγάλη αλλαγή ένα παιδί.. 

Εμείς είμαστε μαζί σχεδόν δύο χρονια και τέσσερις μήνες παντρεμένοι! Σε εμάς ισχυει το αντίθετο! Εγώ τον έχω τρελάνει χαχαχ  είναι όντως πολύ μεγάλη αλλαγή ένα παιδί..σου εύχομαι ότι καλύτερο!!!

Επεξεργάστηκαν by EiriniKi
Link to comment
Share on other sites

Εμείς μένουμε 5 χρόνια μαζί και φέτος που τακτοποιηθηκαμε με το σπίτι αποφασίσαμε για γάμο. Χαχα όλοι αυτό μου λένε ότι είμαι η μοναδική που συμβαίνει το αντίθετο.. ελπίζω να έχεις και εσύ αποτελέσματα καλά.εμενα από αύριο αρχίζουν οι γόνιμες μέρες οπότε και ελπιζω να σας έχω νεακια...

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofie90 είπε:

Εμείς μένουμε 5 χρόνια μαζί και φέτος που τακτοποιηθηκαμε με το σπίτι αποφασίσαμε για γάμο. Χαχα όλοι αυτό μου λένε ότι είμαι η μοναδική που συμβαίνει το αντίθετο.. ελπίζω να έχεις και εσύ αποτελέσματα καλά.εμενα από αύριο αρχίζουν οι γόνιμες μέρες οπότε και ελπιζω να σας έχω νεακια...

αυτό θα σου έλεγα κι εγώ. συνήθως οι γυναίκες είμαστε που θέλουμε παιδί πρώτες κ οι άντρες κάνουν τους δύσκολους χαχα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου!! Σήμερα η μέρα μου είναι γεμάτη συμπτώματα...πόνος στη μέση, ανακατωσουρα, μια φορά εμετο, δυσκοιλιότητα κ πρήξιμο στο στήθος.. ελαφρύ

Τώρα προσπαθω να κάνω υπομονή και να μην ενθουσιάζομαι νωρίς γιατί το έχω ξανά περάσει και δεν μπορω.. απογοητεύομαι! Οπότε υπομονή!!

Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2019 at 10:05 ΜΜ, EiriniKi είπε:

Καλησπέρα Κορίτσια μου!!! Χαίρομαι πολύ που γράφω!! 

Με έχει φάει η αγωνία...

Μακάρι να δω θετικό τεστακι αυτό το μήνα!! 

Κύκλος 25 ημερων περίπου.

30/9 τελευταία περίοδος 5/10 και 12/10 ελεύθερη επαφη

6-12/10  γόνιμες μέρες Εύχομαι να γίνει το θαύμα !!! Εύχομαι σε όλες γεματες κοιλιτσεςςς

Οι ελεύθερες επαφές σου ποιες μέρες ήταν? Μόνο 12/10 όπως γράφεις? Η 6 με 12/10? 

3 ώρες πρίν, Sofie90 είπε:

Άντε μπράβο με το καλό...τόσο σύντομα να περιμένω και εγώ συμπτώματα????η αλλάζει από γυναίκα σε γυναίκα?

Τα συμπτώματα μιας εγκυμοσύνης είναι ίδια με της περιόδου!! Και φυσικά από γυναίκα σε γυναίκα αλλάζουν!! Μην πέσεις στην παγίδα να κοιτάς συμπτώματα όμως θα εκπλαγεις από ποοοοσα δημιουργεί το ίδιο μας το μυαλό!! Γενικά θα αρχίσεις να παρατηρείς πράγματα που τα είχες τόσο καιρό αλλά δεν τους έδινες σημασία γιατί δεν προσπαθούσες!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...