Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

Γεια σας κούκλες!

@kerasia93 μια χαρά είναι το μωράκι σου.Δεν παίρνουν όλα τα έμβρυα τα ίδια γραμμάρια ανά βδομάδα, υπάρχουν αποκλίσεις και δεν σημαίνει οτι δεν υγιή ή οτι κάτι δεν πάει καλά.Δεν θα έπρεπε κατά τη γνώμη μου να σου κάνει καν αυτό το σχόλιο για τα γραμμάρια.

@"Gigi" και @_marjio εγώ πρόβλεψα οτι είστε οι επόμενες κι έδωσα ένα 10ημερο. Τώρα τείνω να πιστέύω οτι το τέλος της εβδομάδας θα σας βρει με τα μωράκια αγκαλιά :x.

Εγώ τη  επόμενη εβδομάδα έχω γιατρό.Συσπάσεις δεν αντιλαμβάνομαι.Κουράζομαι πολύ με το περπάτημα και δεν μπορώ να είμαι όρθια πολύ ώρα.Σαν γιαγιάκα πηγαίνω τουαλέτα το βράδυ τσουκου-τσούκου...

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1

  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Frogie είπε:

Τι είναι αυτή η εξέταση κορίτσι μου πρώτη φορά την ακούω..εμένα ο εμβρυολογος όταν κάναμε το ντοπλερ στις 31 εβδομάδες μου την έβγαλε 1700 μετά από ακριβώς δύο εβδομάδες πήγα στον γιατρό μου στο νοσοκομείο και μου το βγάλε το παιδί 2300 στις 33 εβδομάδες είπα να αγχωθω αλλά μετά λέω άστο μια χαρά είναι όλα..

Σήμερα έβλεπα ένα τέλειο δωράκι νύχτες πιγκουίνο που βγάζει και λευκούς ήχους..έχετε πάρει κάτι παρόμοιο??λέτε να βοηθάει καθόλου στον ύπνο και στην χαλάρωση??

Αυτη η εξεταση αν εχω καταλαβει σωστα ειναι για πηκτικοτητα του αιμ για πνευμον εμβολη κ τετοια..κ επειδη μου βγηκε ανεβασμενη αγχωθηκα λιγο αλλα οκ με πηρε ο γιατρός κ μου πε οτι ειναι μια χαρα κ λογω εγκυμοσυνης ειναι ανεβασμενη!!ελα μου ντε κ γω εχω δει αυτη τη διασημη κουκουβαγια κ ελεγα.. μηπως να την παρω ;;ενταξει στην κουνια εχει το mobile αλλα στο λικνο στο δωματιο μας δεν θα εχω τπτ κ λεω μπας κ;;;ή πεταμενα λεφτα;!;!; απαντησε μας οι ηδη μανουλες!!!


sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, _marjio είπε:

Γειά σας κορίτσια μου..

@"Gigi" διάρροια με πιασε και εμένα από χθες... για να δουμε!! Ο δικός μου γιατρός δε με εξετάζει κολπικα και δε ξέρω τι γίνεται εκεί κάτω!! 

@kerasia93 υπάρχουν και αποκλίσεις στους υπέρηχους, τα έχουμε πει, δυστυχώς όμως οι γιατροί μας αγχωνουν και μπορεί να μην υπάρχει καν λόγος!! Μια χαρά είναι το μωρούλι σου ❤

@_marjio να ρωτήσω κάτι η άσχετη εγώ επειδή το αναφέρατε οι ετοιμογεννες; οι διάρροια είναι σύμπτωμα τοκετού ή οι πολύ συχνές επισκέψεις στην τουαλέτα (όχι για κατουρημα χαχαχαχα)..; Γιατί εγώ τις τελευταίες μέρες πάω 3 με 4 φορές τη μέρα.. Κι έχω απορησει που πάω τόσο συχνά.. Εγώ είχα θέμα κιόλας και ζήτημα να πήγαινα μια φορά μέχρι προτινος. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αντζελίνα 30 είπε:

@_marjio να ρωτήσω κάτι η άσχετη εγώ επειδή το αναφέρατε οι ετοιμογεννες; οι διάρροια είναι σύμπτωμα τοκετού ή οι πολύ συχνές επισκέψεις στην τουαλέτα (όχι για κατουρημα χαχαχαχα)..; Γιατί εγώ τις τελευταίες μέρες πάω 3 με 4 φορές τη μέρα.. Κι έχω απορησει που πάω τόσο συχνά.. Εγώ είχα θέμα κιόλας και ζήτημα να πήγαινα μια φορά μέχρι προτινος. 

Η μαία μου μου είπε πως είναι από τη δραστηριότητα της μήτρας η διάρροια.. τώρα τι να πω και γω, πάντως μερικές μέρες πριν γεννήσω το δεύτερο μου είχα πάλι διαρροιες!!


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Just now, _marjio είπε:

Η μαία μου μου είπε πως είναι από τη δραστηριότητα της μήτρας η διάρροια.. τώρα τι να πω και γω, πάντως μερικές μέρες πριν γεννήσω το δεύτερο μου είχα πάλι διαρροιες!!

Δεν ξέρω αυτές τις μέρες πολλά πονακια, πολλές επισκέψεις στην τουαλέτα.. Ευτυχώς που πάω αύριο στον γιατρό και θα ρωτήσω τον ίδιο και τη μαία του.. Γιατί δεν θα ήθελα να γεννήσω από τωρα.. Χαχαχα.. Είμαι 36 και 5..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, "Gigi" είπε:

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολυυυυυ!! Κ σήμερα διάρροια.. Μπας κ έχω γαστρεντεριτιδα μωρέ??:-D  κ οι συσπασεις είναι πολλές αλλά δεν πονάνε. Τώρα που έχω στο μυαλό μου κ τη διαστολή καήκαμε... Μάτι δε θα κλείνουμε μέχρι να γεννήσω όπως καταλαβαίνετε!! 

Με το καλό το μωράκι σου κοριτσάκι μου!!!!!! 

Εγώ πήρα την ollie την κουκουβάγια.μήπως είναι στην ίδια σειρά με τον πιγκουίνο που λες? Είναι επαναφορτιζομενη, Έχει λευκούς ήχους,νανουρίσματα κ φωτίζει απαλά στην κοιλια της. Γενικά εγώ κ με τα δύο μεγαλύτερα παιδάκια μου νομίζω σώθηκα πραγματικά με τους λευκούς ήχους. Τι πιστολάκι κάψαμε βέβαια, τι στον απορροφητηρα με τις ώρες.. Χαμός! Αλλά ήρεμουσαν στο δευτερόλεπτο αυτό έχει σημασία. Τώρα θα δοκιμάσω το αρκουδάκι αυτό μήπως μάθουν κ δεν χρειάζονται δυνατό ήχο. Θα δείξει! 

Σευχαριστω κορίτσι μου είναι νομίζω της ίδιας μάρκας zazu kids αλλά η κουκουβάγια που λέω δεν είναι λουτρινη συνδέεται και με Bluetooth να βάζεις ότι ήχο θέλεις έχει και φωτάκια έχει και λευκούς ήχους..διάβασα πολύ καλά σχόλια..μάλλον θα το πάρω αφού έχει τέτοια επίδραση ο λευκός ήχος :)

Just now, Emma9 είπε:

Αυτη η εξεταση αν εχω καταλαβει σωστα ειναι για πηκτικοτητα του αιμ για πνευμον εμβολη κ τετοια..κ επειδη μου βγηκε ανεβασμενη αγχωθηκα λιγο αλλα οκ με πηρε ο γιατρός κ μου πε οτι ειναι μια χαρα κ λογω εγκυμοσυνης ειναι ανεβασμενη!!ελα μου ντε κ γω εχω δει αυτη τη διασημη κουκουβαγια κ ελεγα.. μηπως να την παρω ;;ενταξει στην κουνια εχει το mobile αλλα στο λικνο στο δωματιο μας δεν θα εχω τπτ κ λεω μπας κ;;;ή πεταμενα λεφτα;!;!; απαντησε μας οι ηδη μανουλες!!!

Κατάλαβα αγαπημένη εγώ κάνω ήδη αντιπηκτικες όποτε δεν παίζει να μου ζητήσει να την κάνω..το αίμα μου είναι νεράκι ήδη χαχαχαχαχα..εγώ το αποφάσισα θα την πάρω πιστεύω θα είναι σωτηρία έτσι κι αλλιώς δεν αγόρασα μομπιλε μου δώσανε ένα αλλά δεν έχει ήχο όποτε θα τα χρησιμοποιήσω μαζί..

@Αντζελίνα 30 κοριτσι μου μην αγχώνεσαι νομίζω ότι από μόνη της η διάρροια δεν προμηνύει τοκετό εγώ κατά καιρούς το παθαίνω για δύο τρεις μέρες μετά στρώνει μεταε ξαναθυμαται..είναι περίεργο το πεπτικό μας αυτή την περίοδο..ανέφερε το στο γιατρό σου βέβαια να ηρεμήσεις.. 

 

  • Μου αρέσει 1

VAmap3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αντζελίνα 30 είπε:

Δεν ξέρω αυτές τις μέρες πολλά πονακια, πολλές επισκέψεις στην τουαλέτα.. Ευτυχώς που πάω αύριο στον γιατρό και θα ρωτήσω τον ίδιο και τη μαία του.. Γιατί δεν θα ήθελα να γεννήσω από τωρα.. Χαχαχα.. Είμαι 36 και 5..

Τι να πω κ εγώ δεν ξέρω..στον μεγαλο είχα διάρροια αλλά λίγο πριν τον τοκετο όχι για πολλές μέρες. Ευτυχώς γιατί δεν πρόλαβαν να μου κάνουν κλίσμα :oops:Στον μικρό είχα την τάση να πάω στην τουαλέτα κάθε 10 λεπτά κ πηγαινοερχομουν ασταμάτητα αλλά είχα δυσκοιλιοτητα μέχρι τέλους. Τώρα πηγαίνω πολλές φορές τη μέρα κ το είπα στον γιατρό γιατί το διάβασα κάπου ότι είναι σημάδι κ μου είπε ότι κάποιες φορές μπορεί να είναι ένα από τα συμπτώματα. Χαλαρώνουν κ οι μυς του πρώκτου μαζί με τις συσπάσεις. αλλά φυσικά δε βασιζόμαστε σε αυτό..τα υπόλοιπα είναι τα σημαντικά.μην ανησυχείς! Πιστεύω είναι από την διατροφή σου. 

 

Just now, Emma9 είπε:

Αυτη η εξεταση αν εχω καταλαβει σωστα ειναι για πηκτικοτητα του αιμ για πνευμον εμβολη κ τετοια..κ επειδη μου βγηκε ανεβασμενη αγχωθηκα λιγο αλλα οκ με πηρε ο γιατρός κ μου πε οτι ειναι μια χαρα κ λογω εγκυμοσυνης ειναι ανεβασμενη!!ελα μου ντε κ γω εχω δει αυτη τη διασημη κουκουβαγια κ ελεγα.. μηπως να την παρω ;;ενταξει στην κουνια εχει το mobile αλλα στο λικνο στο δωματιο μας δεν θα εχω τπτ κ λεω μπας κ;;;ή πεταμενα λεφτα;!;!; απαντησε μας οι ηδη μανουλες!!!

Εγώ νομίζω ότι βοήθησαν πολύ οι λευκοί ήχοι. Στην κυριολεξία σταματούσαν να κλαίνε στο δευτερόλεπτο. Μες τα ξημερωματα τις πρώτες μέρες θυμάμαι έκλαιγε ο μεγάλος παντα στην αλλαγή πάνας κ μόλις έβαζα το πιστολάκι τον έπαιρνε ο ύπνος στην αλλαξιερα! Φυσικά κάθε μωράκι είναι αλλιώς! Μπορείς να δοκιμάσεις για αρχή λευκούς ήχους στο κινητό σου κ αν δεις ότι βοηθάει τότε να πάρεις κάποια συσκευή.το κακό είναι ότι κ οι 2 έμαθαν να κοιμούνται με κάποιο ήχο κ μόλις σταματούσε άρχιζαν να είναι ανήσυχοι κ έπρεπε να ξαναβάλω μέχρι να κοιμηθούν καλά! Βέβαια δεν είχαμε κλάματα όμως! Τώρα γιαυτό πήρα το αρκουδάκι γιατί υποτίθεται μόλις ανιχνεύσει φωνούλα ξεκινάει από μόνο του! 

Just now, Arabella είπε:

Γεια σας κούκλες!

@kerasia93 μια χαρά είναι το μωράκι σου.Δεν παίρνουν όλα τα έμβρυα τα ίδια γραμμάρια ανά βδομάδα, υπάρχουν αποκλίσεις και δεν σημαίνει οτι δεν υγιή ή οτι κάτι δεν πάει καλά.Δεν θα έπρεπε κατά τη γνώμη μου να σου κάνει καν αυτό το σχόλιο για τα γραμμάρια.

@"Gigi" και @_marjio εγώ πρόβλεψα οτι είστε οι επόμενες κι έδωσα ένα 10ημερο. Τώρα τείνω να πιστέύω οτι το τέλος της εβδομάδας θα σας βρει με τα μωράκια αγκαλιά :x.

Εγώ τη  επόμενη εβδομάδα έχω γιατρό.Συσπάσεις δεν αντιλαμβάνομαι.Κουράζομαι πολύ με το περπάτημα και δεν μπορώ να είμαι όρθια πολύ ώρα.Σαν γιαγιάκα πηγαίνω τουαλέτα το βράδυ τσουκου-τσούκου...

Καλά τα έλεγες Arabella μου!!!! Συσπασεις κ εγώ δεν είχα καθόλου. Τώρα 2-3μερες με έχουν πιάσει. Έχεις ακόμα εσύ όμως!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αντζελίνα 30 είπε:

@_marjio να ρωτήσω κάτι η άσχετη εγώ επειδή το αναφέρατε οι ετοιμογεννες; οι διάρροια είναι σύμπτωμα τοκετού ή οι πολύ συχνές επισκέψεις στην τουαλέτα (όχι για κατουρημα χαχαχαχα)..; Γιατί εγώ τις τελευταίες μέρες πάω 3 με 4 φορές τη μέρα.. Κι έχω απορησει που πάω τόσο συχνά.. Εγώ είχα θέμα κιόλας και ζήτημα να πήγαινα μια φορά μέχρι προτινος. 

Είναι σύμπτωμα για έναρξη τοκετου, αλλά πιο σπάνιο από τα υπόλοιπα και συνήθως συνυπαρχει με κάτι άλλο. Απλα αν πας για σύντομο χρονικό διάστημα συνεχεια τουαλέτα ίσως και να σημαινει κάτι. Συνήθως ομως δεν εμφανιζεται μόνο του. Οπότε μην αγχώνεσαι!

Ρώτα όμως τον γιατρο σου για παραπάνω πληροφορίες.

 


Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, V_baby είπε:

Σ'ευχαριστουμε που μας το είπες!!! Το είδα!!! Ήταν πολύ χρήσιμο!!! Είδα και ένα παλιό...

Λες;;; Μακάρι να έχουμε μαζί γεννητουρια. Αν και εγώ το έχω στο μυαλό μου πως πριν τις 10 θα έρθει!!! Αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

ελα να κρατηθείς κ συ λιγες μερες χαχα!!κοιτα εχω ενα προαισθημα (απο τα μισα της εγκυμοσυνης)οτι θα γεννησω πιο νωρις απο οτι υπολογιζω...εχω λιγες συσπασουλες σμρ κ λιγα πονακια περιοδου...θα παω την αλλη βδομαδα κ θα μ πει λογικα,θα μπω κ στον καρδιοτοκογραφο οποτε θα δουμε τι παιζει..

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emma9 είπε:

Αυτη η εξεταση αν εχω καταλαβει σωστα ειναι για πηκτικοτητα του αιμ για πνευμον εμβολη κ τετοια..κ επειδη μου βγηκε ανεβασμενη αγχωθηκα λιγο αλλα οκ με πηρε ο γιατρός κ μου πε οτι ειναι μια χαρα κ λογω εγκυμοσυνης ειναι ανεβασμενη!!ελα μου ντε κ γω εχω δει αυτη τη διασημη κουκουβαγια κ ελεγα.. μηπως να την παρω ;;ενταξει στην κουνια εχει το mobile αλλα στο λικνο στο δωματιο μας δεν θα εχω τπτ κ λεω μπας κ;;;ή πεταμενα λεφτα;!;!; απαντησε μας οι ηδη μανουλες!!!

Και εμένα 4πλασια ήταν η τιμή τους αλλά μου είπε ο γιατρός ότι μέχρι 10πλασιο  δικαιολογεί η εγκυμοσύνη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, elenakii22 είπε:

ελα να κρατηθείς κ συ λιγες μερες χαχα!!κοιτα εχω ενα προαισθημα (απο τα μισα της εγκυμοσυνης)οτι θα γεννησω πιο νωρις απο οτι υπολογιζω...εχω λιγες συσπασουλες σμρ κ λιγα πονακια περιοδου...θα παω την αλλη βδομαδα κ θα μ πει λογικα,θα μπω κ στον καρδιοτοκογραφο οποτε θα δουμε τι παιζει..

Μωρέ εγώ να κρατηθώ, ο μπέμπης είναι το θέμα!!! Χαχαχα... Σήμερα πήρα και εγώ λίγο θάρρος και σηκώθηκα δειλά δειλά να κάνω καμιά δουλειά. Μη φανταστείς τίποτα τρομερό. Ε ο μπέμπης με πέθανε στην κλωτσιά κάτω χαμηλά, τζιναγε ανελέητα, αισθανομουν βαρος και δεν ξέρω μήπως είχα και καμιά σύσπαση γιατί δεν μπορούσα να βγάλω άκρη με τις κινήσεις του. Μακάρι να έφτανα 37η να έπαιρνε και λίγο βαρος, αλλά δεν το κόβω!!! Να παίρνω φουλ φάρμακα και να συμβαίνουν αυτά;;; Δλδ άμα τα κοψω τι θα γίνει;;;!!! Θα δεις τι γίνεται και στον καρδιοτοκογραφο και θα έχεις μια εικόνα για τις συσπασεις. Αν και να σου πω και αυτό σχετικό είναι γιατί δείχνει εκείνη τη στιγμή μόνο. Δλδ μπορεί να μην δείξει καμιά και να πας σπίτι σου και να αισθανθείς 5 στο καπάκι. Τον τράχηλο τον έχετε δει;;;


Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, V_baby είπε:

Μωρέ εγώ να κρατηθώ, ο μπέμπης είναι το θέμα!!! Χαχαχα... Σήμερα πήρα και εγώ λίγο θάρρος και σηκώθηκα δειλά δειλά να κάνω καμιά δουλειά. Μη φανταστείς τίποτα τρομερό. Ε ο μπέμπης με πέθανε στην κλωτσιά κάτω χαμηλά, τζιναγε ανελέητα, αισθανομουν βαρος και δεν ξέρω μήπως είχα και καμιά σύσπαση γιατί δεν μπορούσα να βγάλω άκρη με τις κινήσεις του. Μακάρι να έφτανα 37η να έπαιρνε και λίγο βαρος, αλλά δεν το κόβω!!! Να παίρνω φουλ φάρμακα και να συμβαίνουν αυτά;;; Δλδ άμα τα κοψω τι θα γίνει;;;!!! Θα δεις τι γίνεται και στον καρδιοτοκογραφο και θα έχεις μια εικόνα για τις συσπασεις. Αν και να σου πω και αυτό σχετικό είναι γιατί δείχνει εκείνη τη στιγμή μόνο. Δλδ μπορεί να μην δείξει καμιά και να πας σπίτι σου και να αισθανθείς 5 στο καπάκι. Τον τράχηλο τον έχετε δει;;;

καλημερα!!!πιστεύω οτι μπορεις να φτασεις,ειδικα αν σκεφτεις οτι ηδη εχεις παει πολυ πιο μακρυα απο οτι υπολογιζες!!τράχηλο ειχα δει αρχες του μηνα γυρω στο 3 ειναι 3.10 καπου εκει...αν εχω χρονο μπορει να πεταχτώ σμρ...ξεκινησα παλι μαγνησιο κ βλεπουμε..κ να παω θα μ πει να ξεκουράζομαι,εγω δουλευω ακομα αλλα θα σταματησω απο βδομαδα για να μπω σιγουρα στο μηνα μ μην γινει τπτ γτ ειμαστε κ σε νησι κ αν γεννηθεί πρόωρο κ χρειστει υππστηριξη θα πρέπεινα παει πατρα αθηνα πραγμα παρα πολυ δυσκολο για εμας...κατι που θα ειμαι απο καισαρικη κατι που εχω κ ενα διχρονο...οποτε πρεπει να προσεχω λιγο παραπανω...

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε σήμερα??εγώ τώρα λεω να σηκωθώ από το κρεβάτι :) το ζαχαρο νηστείας μου έχει απορρυθμιστει τελείως και δεν καταλαβαίνω το λόγο 98 μετρηθηκα σήμερα..και ο γιατρός δεν μου έβαλε εξέταση ούρων αυτό το μήνα και σκέφτομαι μήπως πρέπει να του πω κάτι.. :/ 

 

Just now, Frogie είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε σήμερα??εγώ τώρα λεω να σηκωθώ από το κρεβάτι :) το ζαχαρο νηστείας μου έχει απορρυθμιστει τελείως και δεν καταλαβαίνω το λόγο 98 μετρηθηκα σήμερα..και ο γιατρός δεν μου έβαλε εξέταση ούρων αυτό το μήνα και σκέφτομαι μήπως πρέπει να του πω κάτι.. :/ 

 

Εντωμεταξυ έχω μια κουδουνιστρα και την κουνάω πάνω από την κοιλιά μου και η σκατιαρουλα η μπέμπα κουνιέται δεν θα αντέξω θα το φάω αυτό το μωρό όταν σκάσει μύτη χαχαχχαχ..τρελομαμα από κοιλιά...

  • Μου αρέσει 2

VAmap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όλη μέρα!!

Πώς είστε;; Εγω εδώ παρούσα!! @"Gigi" και @Vila θα παίρνουμε απουσίες κάθε μερα χαχαχα εδώ είστε???

Εγώ παρατήρησα (νωρίς το θυμήθηκα χαχαχαχααχα) ότι όσο πιο ελαφριά τρώω το βράδυ τόσο πιο βαριά κοιμάμαι!! Έτσι απολαμβάνω ύπνο τώρα που βρίσκω ευκαιρια!!

 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλημεεεεεεεεραααααα!!!!

@_marjio μου είδα στον ύπνο μου πως είμασταν όλες μαζί σε μια αίθουσα αναμονής και θα μας φώναζε μαία να μπούμε να γεννήσουμε και πρώτη φώναξε εσένα :D

Εγώ σχετικά καλά κοιμήθηκα, απλώς επειδή έφαγα μπόλικο ανανά το βράδυ σηκώθηκα πολλές φορές για τσισα!

 

 

 

  • Μου αρέσει 5

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...