Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

Just now, katerina04 said:

Σ' ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου. Τέλος Ιανουαρίου περιμένουμε το μπεμπη μας. Αν αντέξει ο καημένος μέχρι τότε γιατί η αδερφούλα του δε μ'αφηνει σε ησυχία. Εντάξει είναι και μικρή οπότε δεν καταλαβαίνει. Λογικό να νιώθεις φόβο και εγώ έτσι είμαι και να σου πω την αλήθεια όσο περνάει ο καιρός πιο πολύ με πιάνει άγχος. Τι να κάνουμε υπομονή και όλα καλά θα πάνε.

Άντε με το καλό!!! Εγώ Μάιο περιμένω το δεύτερο αγοράκι. Με 3 άντρες ελπίζω να με έχουν βασίλισσα :razz::D:lol:

Ναι μωρέ τι να κάνει το παιδάκι. Κι εγώ του λέω για το μωρό και ότι πρέπει να προσέχουμε αλλά θέλει να παίξει και να κάνει τα παλαβά του. Τι να του πεις; Είναι μικρούλια. Εμένα κιόλας που με βλέπει κανένα 3ωρο καθε μέρα, μόλις γυρνάμε σπίτι από το σταθμό το απόγευμα παλαβώνει τελείως. Τουλάχιστον με κρατάει σε φόρμα! Ούτε 1 κιλό δεν έχω βάλει :lol:

  • Μου αρέσει 1

cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fofi29 είπε:

Κορίτσια μετά από πόσες μέρες μπορώ να κάνω τεστ να δω αν ειμαι έγκυος?πρέπει να περιμένω αν έχω καθυστέρηση???

Καλύτερα ναι, για να μην απογοητεύσει με αρνητικά τεστ

Εξαρταται από την ωχρινικη φάση που έχεις, αλλά δύο βδομάδες μετά την ωορρηξια είναι σχετικά ασφαλής χρονική στιγμη

Προσωπικα δ συμπαθώ καθόλου τα τεστ, προτιμώ κατευθείαν χοριακη

Επεξεργάστηκαν by vikib
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τι κάνετε??ανυπο.ονω για την άλλη εβδομάδα....λετε να είναι τυχερή???ρώτησα και τον γιατρό για το λειζερ.. το συνεχίζω κανονικά λεει και κάποια στιγμή θα σταματήσω μόνο το μπικίνι.. 

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τι κάνετε??χαθήκαμε λίγο.. Εγώ άγχος για την άλλη εβδομάδα.περιμενω περίοδο την Τρίτη και ΑΝΥΠΟΜΟΝΏ να δω αν ειμαι έγκυος.. βέβαια κορίτσια μου έχω έντονους πόνους περιόδου λέτε να είναι σημάδι περιόδου?και πολύ υπνηλια ..

  • Μου αρέσει 2

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε??χαθήκαμε λίγο.. Εγώ άγχος για την άλλη εβδομάδα.περιμενω περίοδο την Τρίτη και ΑΝΥΠΟΜΟΝΏ να δω αν ειμαι έγκυος.. βέβαια κορίτσια μου έχω έντονους πόνους περιόδου λέτε να είναι σημάδι περιόδου?και πολύ υπνηλια ..

Ε καλό σημάδι είναι αυτό!!αντε υπομονή μια βδομαδουλα εγώ είμαι στη φάση ωορηξιας .σε ποιο μήνα προσπαθειών είσαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλό μήνα Αιμιλία μου αν και δεν ξεκίνησε καλά.. με έχουν ζαλίσει για να κάνω παιδί και ήδη τσακώνονται για ονοματα..εννοείται τους αγνοώ όλους και τους λέω δεν θέλω ακόμη παιδι και ήδη η πεθερά μου πιστεύει ότι δεν μπορώ και λέει σε όλους ότι πει ο Θεός...:evil:


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 1/12/2019 at 6:16 ΜΜ, Fofi29 είπε:

Καλό μήνα Αιμιλία μου αν και δεν ξεκίνησε καλά.. με έχουν ζαλίσει για να κάνω παιδί και ήδη τσακώνονται για ονοματα..εννοείται τους αγνοώ όλους και τους λέω δεν θέλω ακόμη παιδι και ήδη η πεθερά μου πιστεύει ότι δεν μπορώ και λέει σε όλους ότι πει ο Θεός...:evil:

Πω πω ρε κορίτσι τι τραβάς;υπομονή και μην αφήνεις να σε Επηρεάζουν αυτά!!

On 1/12/2019 at 6:16 ΜΜ, Fofi29 είπε:

Καλό μήνα Αιμιλία μου αν και δεν ξεκίνησε καλά.. με έχουν ζαλίσει για να κάνω παιδί και ήδη τσακώνονται για ονοματα..εννοείται τους αγνοώ όλους και τους λέω δεν θέλω ακόμη παιδι και ήδη η πεθερά μου πιστεύει ότι δεν μπορώ και λέει σε όλους ότι πει ο Θεός...:evil:

Σου ήρθε περίοδος;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Ακόμη όχι.. Αύριο περιμένω αλλά έχω απογοητευτεί λίγο γιατί πονάω πολύ που σημαίνει ότι θα μου έρθει...

Καλα αυτο δεν σημαινει και κατι , και εγω πονουσα παρα μα παρα πολυ !  και τελικα ημουν! αν δεν δεις αιμα ολα τα αλλα δεν μετρανε :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...