Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

Λέω βέβαια οπότε μου έρθει δεν πέφτω στα πατώματα αλλά ας ελπίσουμε κάποια στιγμή να πάνε όλα καλά.. Έχει πρηστει πολύ η κοιλιά μου..Από αύριο δηλαδή θα μπορώ να κάνω μοριακή αν δεν μου έρθει?


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fofi29 είπε:

Λέω βέβαια οπότε μου έρθει δεν πέφτω στα πατώματα αλλά ας ελπίσουμε κάποια στιγμή να πάνε όλα καλά.. Έχει πρηστει πολύ η κοιλιά μου..Από αύριο δηλαδή θα μπορώ να κάνω μοριακή αν δεν μου έρθει?

Ποτε κανονικα περιμενεις;; 

Τωρα το ειδα, οτι περιμενεις. Καλυτερα δυο μερες περιμενε. Δηλ παρασκευη νομιζω ειναι καλα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Λέω βέβαια οπότε μου έρθει δεν πέφτω στα πατώματα αλλά ας ελπίσουμε κάποια στιγμή να πάνε όλα καλά.. Έχει πρηστει πολύ η κοιλιά μου..Από αύριο δηλαδή θα μπορώ να κάνω μοριακή αν δεν μου έρθει?

Ναι περίμενε 2 μέρες!!και τα συμπτώματα γενικά αποτι ξέρω είναι ίδια με της περιόδου !!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα !!!! Επανήλθα!!! Λίγο χάθηκα γιατί είχα τρεξίματα! Εύχομαι σε όσες περιμένουν μωράκι να πάνε όλα τέλεια και με το καλό να τα υποδεχτειτε!!

Φώφη μου μακάρι να είσαι!!! Έκανες χοριακη;;;

Και εγώ κορίτσια είμαι στο δεύτερο μήνα προσπαθειας. Περιμένω στις 12/12 να μου έρθει!! Να μην μου έρθει βασικά!! Χαχα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αντε βρε ελενη μου και λεω που χαθηκες εσυ...Δεν μου ήρθε σήμερα περιμένω.. Έχω κάτι σφαχτες βέβαια αλλά μακάρι να μην μου έρθει.. αν δεν έρθει και αύριο πάω για χοριακη....

  • Μου αρέσει 2

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fofi29 είπε:

Αντε βρε ελενη μου και λεω που χαθηκες εσυ...Δεν μου ήρθε σήμερα περιμένω.. Έχω κάτι σφαχτες βέβαια αλλά μακάρι να μην μου έρθει.. αν δεν έρθει και αύριο πάω για χοριακη....

Αα τέλεια!!! Συνήθως πονάει πριν τη περίοδο; πολλές γυναίκες πονάνε πάντως πριν μάθουν ότι είναι έγκυος,..Έχεις καθόλου αλλα συμπτώματα; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Τίποτα άλλο.. Μόνο κοιμάμαι αρκετά και πόνο στην κοιλιά...

Πολύ καλά σημάδια! Εγώ πριν τη περίοδο, 7-10 μέρες πριν έχω πρησμένο στήθος...τώρα δεν εχω..δεν ξέρω αν είναι καλό ή θα έπρεπε να ποναει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Α και εγώ είχα πρησμένο στήθος πριν.και τώρα τίποτα...λες?????:)

Λένε ότι το πρησμένο στήθος ειναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης αλλά θεωρώ ότι τα συμπτώματα συνήθως είναι μετά απο 2-4 εβδομάδες μετά τη σύλληψη. Οπότε νομίζω είναι θετικό ότι δεν πονάει τώρα το στήθος μας αφού άλλες φορές πονάει πριν τη περίοδο.Εκτος αν καθυστερήσει να έρθει η περίοδος για άλλο λόγω....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Elenhkon είπε:

Κορίτσια καλησπέρα !!!! Επανήλθα!!! Λίγο χάθηκα γιατί είχα τρεξίματα! Εύχομαι σε όσες περιμένουν μωράκι να πάνε όλα τέλεια και με το καλό να τα υποδεχτειτε!!

Φώφη μου μακάρι να είσαι!!! Έκανες χοριακη;;;

Και εγώ κορίτσια είμαι στο δεύτερο μήνα προσπαθειας. Περιμένω στις 12/12 να μου έρθει!! Να μην μου έρθει βασικά!! Χαχα!

Ααα και γω στις 14 δεκ περιμενω!!

κοντα είμαστε.αυτη η αναμονή μετά την ωορηξια ώς τη περίοδο είναι ατελείωτη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Emylia είπε:

Ααα και γω στις 14 δεκ περιμενω!!

κοντα είμαστε.αυτη η αναμονή μετά την ωορηξια ώς τη περίοδο είναι ατελείωτη 

Καλημεραααα!!!! Άστα ναι είναι ότι χειρότερο αυτή η αναμονή.....Εσύ έχεις σταθερό κύκλο; 

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Καλημέρα.. Εγώ έχω σταθερο κυκλο και σήμερα πάλι δεν αδιάθετησα.. Τώρα θα βγω και σκέφτομαι να πάω για χοριακη η να πάρω τεστ και να περιμένω μια μέρα Ακόμη?

  • Μου αρέσει 2

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Κορίτσια Καλημέρα.. Εγώ έχω σταθερο κυκλο και σήμερα πάλι δεν αδιάθετησα.. Τώρα θα βγω και σκέφτομαι να πάω για χοριακη η να πάρω τεστ και να περιμένω μια μέρα Ακόμη?

Ε κάνε το τεστακι θα δείξει αφού έχεις καθυστέρηση 

1 hour ago, Elenhkon είπε:

Καλημεραααα!!!! Άστα ναι είναι ότι χειρότερο αυτή η αναμονή.....Εσύ έχεις σταθερό κύκλο; 

 

Εγώ έχω πολύ σταθερό κύκλο 26 ημερών εσυ;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...