Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

Just now, Fofi29 είπε:

Κανονικότατη..τι να πω..μου χάλασε την ψυχολογία.. τζάμπα και τα γλυκά που είχα πάρει να το γιορτάσαμε.. 

Μην απογοητεύεσαι κορίτσι μ κ γω έτσι τον προηγούμενο μήνα είχα ξενερώσει αλλά το περίμενα να σου πω την αλήθεια γιατί γενικά από τον πρώτο μήνα είναι λόγο δύσκολο 

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Κανονικότατη..τι να πω..μου χάλασε την ψυχολογία.. τζάμπα και τα γλυκά που είχα πάρει να το γιορτάσαμε.. 

Δεν πάνε τζάμπα, Θα τα φάτε! Κ για την περίοδο είναι ότι πρέπει!

Είναι λογικό να αισθάνεσαι έτσι. Κ εγώ έτσι ήμουν, αλλά είναι πρώτος μήνας κ δεν πρέπει να σε παίρνει από κάτω. Προσπάθησε να κάνεις πράγματα για να ξεχάστείς και βουρ στην επόμενη προσπάθεια! Κάθε μήνα αυξάνονται οι πιθανότητες! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Δεν ξέρω αν θέλω να προσπαθήσω τώρα αμέσως.ειδα και τον άντρα μου στεναχωρήθηκε και ήταν κάπως απόμακρος σήμερα..

Και εκείνος στεναχωρήθηκε εννοείται. Λογικό είναι... Θα ηρεμήσετε τι επόμενες μερες.Ηταν η πρώτη προσπάθεια. Γιατί το λες αυτό ότι δεν θέλεις αμέσως ; 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω φοβάμαι μήπως απογοητεύσω ναι μου γίνει εμμονή ιδέα μετά ..ξέρω περιπτώσεις που μετά έγινε εθιστικές οι γυναίκες στο να κάνουν παιδι και τα κατάφεραν μετά από χρόνια.ενω εγώ δεν το έχω έτσι στο μυαλό μου..Αλλά δεν θέλω και να στεναχωριέμαι.


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Δεν ξέρω φοβάμαι μήπως απογοητεύσω ναι μου γίνει εμμονή ιδέα μετά ..ξέρω περιπτώσεις που μετά έγινε εθιστικές οι γυναίκες στο να κάνουν παιδι και τα κατάφεραν μετά από χρόνια.ενω εγώ δεν το έχω έτσι στο μυαλό μου..Αλλά δεν θέλω και να στεναχωριέμαι.

Μπορείς να συνεχίσεις απλά τις ελεύθερες επαφές χωρίς πρόγραμμα κλπ και θα έρθει από μόνο του...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Δεν ξέρω φοβάμαι μήπως απογοητεύσω ναι μου γίνει εμμονή ιδέα μετά ..ξέρω περιπτώσεις που μετά έγινε εθιστικές οι γυναίκες στο να κάνουν παιδι και τα κατάφεραν μετά από χρόνια.ενω εγώ δεν το έχω έτσι στο μυαλό μου..Αλλά δεν θέλω και να στεναχωριέμαι.

Και γω συμφωνω με την Ελένη!!επισης δε πρέπει να έχεις άγχος!!ειναι ωραία αυτή η φάση που προσπαθούμε απόλαυσε το!!και μεις δε κάνουμε προγραμματισμένες επαφές όποτε μας έρθει!!

καλε μόνο ο πρώτος μήνας είναι μπορεί να πάρει κ σχεδόν χρόνο σε ένα υγιές ζευγάρι μου πε ο γιατρός!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Ο γυναικολόγος μου είχε πει αν σε έναν χρόνο ελεύθερων επαφών δεν μείνεις έγκυος τότε αρχίζουμε ένα είδος εξετάσεων στο αντρόγυνο.. 

Ναι και μενα!!ειδες περιθώριο ενως χρόνου έχουμε 

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε τι σκεφτόμουν???τόσα χρόνια που πρόσεχαμε και όταν περιμέναμε περίοδο και είχαμε καθυστέρηση τι άγχος είχαμε μην τυχόν είμασταν έγκυες...και τώρα ευελπιστούμε να μείνουμε...

  • Μου αρέσει 2

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Fofi29 είπε:

Ξέρετε τι σκεφτόμουν???τόσα χρόνια που πρόσεχαμε και όταν περιμέναμε περίοδο και είχαμε καθυστέρηση τι άγχος είχαμε μην τυχόν είμασταν έγκυες...και τώρα ευελπιστούμε να μείνουμε...

Ναι ισχυει!!κ τώρα δε περνάνε οι μέρες μέχρι να ειναι οι μερεσ Για τη περίοδο κ περιμένουμε πως κ πως Μήπως κ δεν έρθει 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πραγματικά! Και εγώ το ίδιο σκέφτομαι. Τόσα χρόνια προφυλακτικό κ άγχος και τώρα έρχονται όλα τούμπα! 

Θα έρθει σύντομα για όλες μας! Ας απολαύσουμε τις ελεύθερες επαφές προς το παρόν! 

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ είμαι μια βδομάδα πριν τη περίοδο κ έχω από χτες τ βραδυ πονάκια κ τραβήγματα από την αριστερή μεριά κ ενώ έχω πει ότι δε θα δίνω σημασία σς συμπτώματα γιατί μπορεί να είναι η φαντασία μας που τα μεγαλοποιει όλα συνέχεια λέω λες να σημαίνει κάτι;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...