Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

δεν βλεπει σακο.τη βοηθεια σας


Recommended Posts

Το ότι δεν φαίνεται σάκος με χοριακη 2000 δεν είναι ανησυχητικό γ εξωμητριο;;ας ενημερωνόμαστε πρώτα κ μετά ν ανοίγουμε τ στόμα μας..τ εξωμητριο μπορεί ν σ οδηγήσει σ θάνατο αν δεν τ προλάβεις.. τ πέρασα κ εγώ με χοριακη 1500 κ δεν φαινόταν τπτ..να πας σ ένα νοσοκομείο ν δεις τ γίνεται κ ν σ φυγει τ ανχος..εύχομαι ν είναι όλα καλα

On 7/12/2019 at 1:18 ΜΜ, Eirinizou είπε:

καλημερα , 

θα ηθελα οποια μπορει να μου δωσει τα φωτα της.

χθες εκανα χοριακη ηταν 2300 και σημερα πηγα για υπερηχο αλλα δεν βλεπει κατι. το ενδομητριο λεει οτι ειναι παχυ αλλα δεν μπορει να διακρινει.

διαβαζω οτι πανω απο 1500 επρεπε να φαινεται.

οι χοριακες διπλασιαζονται καλα

σας εχει τυχει κατι αναλογο ?

ευχαριστω 

 

Τ έγινε κορίτσι μ ;;Επίσης στις πόσες μέρες καθυστέρησης είχες τέτοια χοριακη;;έχει καθόλου πόνο η αιμα;;

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν ηταν κεντρο εξωσωματικης κ νομιζω οτι αν περιμενε 20 λεπτα (αφου ηταν σφηνα κ οχι προγραμματισμενο) δεν θα ειχε διαφορα. Σαφως η κουραση κ η αναμονη επιβαρυνε τη  κατασταση μου. Και αν θεωρειται οτι ενα ωαριο εχει προτεραιοτητα ενος μωρου 2 κιλων, λυπαμαι πολυ.......

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, ZWH said:

Δεν ηταν κεντρο εξωσωματικης κ νομιζω οτι αν περιμενε 20 λεπτα (αφου ηταν σφηνα κ οχι προγραμματισμενο) δεν θα ειχε διαφορα. Σαφως η κουραση κ η αναμονη επιβαρυνε τη  κατασταση μου. Και αν θεωρειται οτι ενα ωαριο εχει προτεραιοτητα ενος μωρου 2 κιλων, λυπαμαι πολυ.......

Στο ιατρείο έκανα τις σπερματεγχυσεις κ όχι σε κέντρο! Δεν έκανα ωοληψια η εμβρυομεταφορα...

Ωστόσο το ποιος έχει προτεραιότητα το ξέρει καλύτερα ο γιατρός σου κ όχι εσύ η γραμματέας η εγω! Το ίδιο συνέβαινε κ στη δική μ εγκυμοσύνη (η οποία επίσης διακόπηκε για άλλους λόγους άσχετους με της αναμονής Μ στο ιατρείο). 

Αν θεωρείς τη δική σ εγκυμοσύνη κάτι πιο έκτακτο από τη κοπέλα με το σπέρμα στα ρούχα της για να το κρατήσει ζωντανό κ υγείες λυπάμαι είναι ολοφάνερο ότι έμεινες πολύ εύκολα έγκυος και δεν έχεις ιδέα από κάποιες καταστάσεις....

Αν θεωρείς υπεύθυνο το γιατρό σ κ την αναμονή σου που έγινε το θλιβερό γεγονός άλλαξε τον!εγώ αυτό θα έκανα! Κ το λέω ειλικρινά! 

Όμως επιμένω ότι δε με αφορά για ποιο λόγο ο γιατρός Μ θα δοσει σε κάποια κοπέλα προτεραιότητα,σίγουρα έχει το λόγο του το κατανοώ η όχι κ δεν έχει να κερδίσει τπτ από το να θέσει σε κίνδυνο μια κύηση....αλλά τίποτα! ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ!!!

Δεν είναι δουλειά Μ να ρωτάω γτ μπήκε η άλλη πριν από.μενα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια,

το ιδιο βραδυ παρουσιασα αιμα και τελικα πηγα στο αλεξανδρας. μου ειπαν οτι παλινδρομησε ( φοβηθηκα για εξωμητριο) .τελικα δεν ηταν. και τωρα ειμαι σα φαση αποβολης. να πεσει.

διαβασα τα σχολια σας. πονους δεν ειχα ιδιαιτερους αλλα οταν ειδα το αιμα φοβηθηκα.

σας ευχαριστω σε οσες απαντησατε.

 

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

21 ώρες πρίν, Eirinizou είπε:

καλησπερα κοριτσια,

το ιδιο βραδυ παρουσιασα αιμα και τελικα πηγα στο αλεξανδρας. μου ειπαν οτι παλινδρομησε ( φοβηθηκα για εξωμητριο) .τελικα δεν ηταν. και τωρα ειμαι σα φαση αποβολης. να πεσει.

διαβασα τα σχολια σας. πονους δεν ειχα ιδιαιτερους αλλα οταν ειδα το αιμα φοβηθηκα.

σας ευχαριστω σε οσες απαντησατε.

 

Λυπάμαι πραγματικά για την έκβαση αλλά δοξάζω το θεό που δεν είχες χειρότερα...την απώλεια που ζεις κ τα συναισθήματα σου τα έχω ζήσει πολλές φορές δυστυχώς κ σε πιο προχωρημένες κυήσεις..θα έρθει όμως τοφρο που θα μουδιάσει τη σκέψη σου όπως ήρθε σε όλες μας! Από μένα μια μεγάλη αγκαλιά για ο,τι περνάς!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...