Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια είμαι σε σοκ!Μόλις μου έκανε μπουλινγκ ο γιατρός μου επειδη αντιμιλησα στην μαία του.

      Τον εμπιστεύομαι τυφλά κ τον θεωρώ τεράστιο επιστημονα αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να το ανεχτώ το σημερινό.

      Ξέρετε κάποιον γιατρό που να μπορεί να αναλάβει δίδυμη κύηση στον 6ο μήνα?Έχω κάνει κόπο για αυτά τα παιδιά κ αυτή την στο με έχουν κάνει κ κλαίω.

Περασα λαθος μηνυμα.?.


Elli123321

Recommended Posts

Γεια σας,εχω να κανω σχεση πολλα χρονια κ περναω λαθος μνμτα(?) στο φλερτ γιατι ημουν παντρεμενη κ εχω ενα παιδι. Ασχετο,αλλα σχετικο προφανως για μενα.

Μου αρεσε ενας κυριος κ μου εδειξε απο τη πρωτη στιγμη οτι του αρεσω. Εγω μαζι του ομως εγινα πολυ πιο σοβαρη αποτι ημουν με αλλους. Ξετρελαθηκα βεβαια ερωτικα μαζι του αλλα αυθορμητα "κολλουσα "οταν ερχοταν κ μιλουσαμε.Μαλλον εδειξα πολυ σοβαρη ή οτι δε θελω. Ισως ομως κι οχι, γιατι του εριχνα ματιες να του δειξω(αλλα το εδειχνα;). Ειμαστε σε χωρο δουλειας, οι κινησεις πρεπει ναναι μετρημενες,καταλαβαινετε. Συν του οτι εχει ανωτερη θεση απο μενα πολυ σημαντικο κι αυτο. Λειπω με αδεια αλλα τη τελευταια φορα που μιλησαμε του ειπα καληνυχτα κ μου ειπε γεια χαρα. Αυτο σημαινει "οκ,αμα δε γουσταρεις δε τρεχει και κατι"(?), "γεια χαρα κ να μας γραφεις" (?) ή κατι απλό και χωρις αρνητικοτητα; 

Γιατι τρεχει.... τρεχει κατι... δε το ξερει(?) . Ισως..μαλλον...μακαρι......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

.κανεις;...... ειμαι λυπημενη τοσες μερες. Ντρεπομαι αφανταστα να του κανω θεμα,δε ξερω πως κ δε ξερω εαν τα χασω εκεινη τη στιγμη.  Εχω καιρο να αισθανθω κ να σκεφτω ερωτικα καποιον,ουτε τον αντρα μου ερωτευτηκα ποτε κ ξεχασα πως ειναι να  χτυπα η καρδια σαν τρελη. Τωρα καταλαβαινω τι ωραια πραγματα εχασα τοσα χρονια αλλα κ απο τι πονο προστατευτικα τοσα χρονια. Φοβαμαι που ποναω και ταυτοχρονα θελω τοσο πολυ να χαθώ στην αγκαλια του. Ειναι αργα;

Link to comment
Share on other sites

Ας μου απαντησει καποιος, μπηκα απο ασχετη συνδεση κ δε θα μπορω να βρω τον κωδικο μου εαν φυγω απο αυτη τη συσκευη. Τωρα που σας βρηκα,μη σας χασω. Λεει κατω πως πολλα ατομα το διαβασαν ,ουτε ενας να μου πει τι σημαινει το γεια χαρα; τοσες μέρες το σκεφτομαι. Ενας αντρας τουλαχιστον! Εαν η κοπελα που σας αρεσε ηταν σοβαρη αλλα εριχνε ματιες κι ολας δε θα καταλαβαινατε πως τα κανει αυτα επειδη δε θελει να δειξει στη δουλεια κατι ;Κι οτι πρεπει εκτος χωρου εργασίας να τη προσέγγισετε; Εαν σας ελεγε καληνύχτα θα απαντουσατε με φωναχτη φωνη γεια χαρα; αυτο τι θα σημαινε;Οτι ξενερωσατε; 'Η το γεια χαρα το λετε κι αυθορμητα; δε ξερω εαν το τονισα. Ειμαι χωρισμενη με μικρο παιδι κ το ηξερε πριν γινει η πρωτη κινηση του,εδω κ καιρο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elli123321 είπε:

Ας μου απαντησει καποιος, μπηκα απο ασχετη συνδεση κ δε θα μπορω να βρω τον κωδικο μου εαν φυγω απο αυτη τη συσκευη. Τωρα που σας βρηκα,μη σας χασω. Λεει κατω πως πολλα ατομα το διαβασαν ,ουτε ενας να μου πει τι σημαινει το γεια χαρα; τοσες μέρες το σκεφτομαι. Ενας αντρας τουλαχιστον! Εαν η κοπελα που σας αρεσε ηταν σοβαρη αλλα εριχνε ματιες κι ολας δε θα καταλαβαινατε πως τα κανει αυτα επειδη δε θελει να δειξει στη δουλεια κατι ;Κι οτι πρεπει εκτος χωρου εργασίας να τη προσέγγισετε; Εαν σας ελεγε καληνύχτα θα απαντουσατε με φωναχτη φωνη γεια χαρα; αυτο τι θα σημαινε;Οτι ξενερωσατε; 'Η το γεια χαρα το λετε κι αυθορμητα; δε ξερω εαν το τονισα. Ειμαι χωρισμενη με μικρο παιδι κ το ηξερε πριν γινει η πρωτη κινηση του,εδω κ καιρο.

Καλησπερα και καλώς ήρθες. Εγώ θα σου έλεγα ότι καμία φορά οι αντρες κάνουν πράγματα χώρις να θέλει τόση επεξήγηση όσο εμείς νομίζουμε. Οπότε θα σου έλεγα να είσαι λιιιιγο πιο γλυκιά μαζί του, με ρέγουλα βέβαια, όταν ξαναβρεθειτε και Άστον το κάνει την κίνηση εφόσον λες ότι κ εκείνος ενδιαφέρεται. Δεν χρειάζεται νομίζω να το αναλύσεις τόσο πολύ, το πιο πιθανό είναι να το έκανε άνευ λόγου! Άντρες! 


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Elli123321 είπε:

Ας μου απαντησει καποιος, μπηκα απο ασχετη συνδεση κ δε θα μπορω να βρω τον κωδικο μου εαν φυγω απο αυτη τη συσκευη. Τωρα που σας βρηκα,μη σας χασω. Λεει κατω πως πολλα ατομα το διαβασαν ,ουτε ενας να μου πει τι σημαινει το γεια χαρα; τοσες μέρες το σκεφτομαι. Ενας αντρας τουλαχιστον! Εαν η κοπελα που σας αρεσε ηταν σοβαρη αλλα εριχνε ματιες κι ολας δε θα καταλαβαινατε πως τα κανει αυτα επειδη δε θελει να δειξει στη δουλεια κατι ;Κι οτι πρεπει εκτος χωρου εργασίας να τη προσέγγισετε; Εαν σας ελεγε καληνύχτα θα απαντουσατε με φωναχτη φωνη γεια χαρα; αυτο τι θα σημαινε;Οτι ξενερωσατε; 'Η το γεια χαρα το λετε κι αυθορμητα; δε ξερω εαν το τονισα. Ειμαι χωρισμενη με μικρο παιδι κ το ηξερε πριν γινει η πρωτη κινηση του,εδω κ καιρο.

Επειδη αποζητάς εναγωνίως μια απάντηση θα σου ελεγα οτι κανεις σκέψεις οπως ενα δεκαεξάχρονο.

 Ο κύριος μπορει να ενδιαφέρεται μπορει και όχι αν δεν μιλήσεις μαζι του, απο το βλέμμα και την καληνυχτα θα το διαπιστώσεις.

 Εγω προσωπικα το γεια χαρα, το βρίσκω εξαιρετικό χαιρετισμό.

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν μπορω να ξερω πωσ  το εννοουσε κ τι...

Εγω θα μιλησω γενικα κ θα σου οω πωσ πολλεσ φορεσ οι αντρςσ θελουν λιγακο σπρωξιμο...

Καταλαβαινω την θεση σου..κ τον χωρο στον οποιο βρισκεσαι..αλλα θα προτεινα εφοσον σε ενδιαφερει οταν ειστε μεταξυ σασ να του δειξεισ με τροπο πωσ σε ενδιαφερει..δεν εννοω να του ριχτεισ..ενβοω να υκυ δωσεισ κατι..ενα κινητρο για να ανταποδωσει κ αυτοσ...

Δεν ειμαστς μικρα πια για να παιζουμε..εφοσον σε ενδιαφερει δειξ το..δεν εχεισ να χασεισ ντιποτα...αντιθετα..απο το να μενεισ απραγη μπορεξ να εμφανιστει κατι αλλο στη ζωη του...δειξε το ενδιαφερον σου...

 

Link to comment
Share on other sites

Ο κύριος είναι ελεύθερος? Ξέρεις κάτι για τα προσωπικά του? Μεγάλοι άνθρωποι είστε κ αν είναι ελεύθερος μπορείς να γίνεις λίγο πιο διαχυτικη μαζί του. Μίλησε του περισσότερο, δείξε κάπως ενδιαφέρον. Αν δεν θες να του το πεις ξεκάθαρα, μίλησε του περισσότερο, να κάνετε κανένα "αστειακι" να έρθετε πιο κοντά. Βέβαια αν είναι προϊστάμενος σου είναι λίγο δύσκολο γιατί αν κάνετε πχ σχέση κ δεν καταλήξει καλά θα είναι δύσκολη η συνύπαρξη ή στην χειρότερη να χάσεις κ την δουλειά σου!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πως με το ''γεια χαρά'' εννούσε απλά ''γεια χαρά''. Απλά αυτό και τίποτα περισσότερο, έχεις αναλύσει τόσο πολύ αυτό το ''γεια χαρά'' που δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί. Συνήθως οι άντρες λένε αυτό που έχουν στο μυαλό σου, δεν λειτουργούν έμμεσα, δεν αναλύουν κινήσεις και λέξεις. Δεν ξέρω αν ο εν λόγω κύριος ενδιαφέρεται ή όχι, όμως θα σε συμβούλευα να χαλαρώσεις λίγο, να σταματήσεις να υπεραναλύεις την κάθε λέξη-κίνηση του.  Αυτό σκέφτηκε αυτό είπε δεν καταλαβαίνω γιατί θα πρέπει να κρύβεται κάτι άλλο πίσω από αυτό.

  • Μου αρέσει 1

 
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...