Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανουλες Αυγουστου 2020


Recommended Posts

Welcome στο γκρουπ μας! Εγω πρωτη φορα εγκυος και φοβαμαι και τη σκια μου! Δεν κανω σχεδον τιποτα ο αντρας μου μου λεει οτι τον εχω κανει φιλιππινο.. χα χα!

Απο συμπτωματα εχετε κατι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 657
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Sandykou είπε:

Welcome στο γκρουπ μας! Εγω πρωτη φορα εγκυος και φοβαμαι και τη σκια μου! Δεν κανω σχεδον τιποτα ο αντρας μου μου λεει οτι τον εχω κανει φιλιππινο.. χα χα!

Απο συμπτωματα εχετε κατι?

Εγω έχω πητ 31.08.2020 5 εβδομάδων είμαι και θα παω για υπέρηχο την επόμενη εβδομάδα. Έχω πονο στο στήθος. Πονοκέφαλο ανα διαστήματα. Αυτά !


PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Εγω λιγο ανσκατεμα που κ που και λιγο πονακισ που κ που αλλα αυτα. Καλκυντικα αλλαξατε; γιατι ο γιατρος μου ελεγε ουι ορισμενες κρεμες κτλ δεν κανουν. Ουτε το σπρευ για τη ριζα δε μου αφησε, θα πρεπει να κυκλοφορω με κσπελο η μαντηλα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στα κοριτσια! Εγω στην αρχη ειχα πονακια, αλλα παιρνω utrogestan... οποτε σταματησαν.. Τωρα εχω μονο παρα πολυ ανακατωσουρες... Ειχα κ στη πρωτη μου εγκυμοσυνη κ ειχα χασει 7 κιλα,. σ αυτην ομως παρα τις ανακατοσουρες τρωω!!! Στη παρουσα φαση κ εμενα ο αντρας μου κανει τις πιο πολλες δουλειες γιατι εγω ζοριζομαι πολυ με τις ναυτιες. Πχ για να αλλαξω το μικρο ουτε λογος μια φορα προσπαθησα κ εκανα εμετο. Το καλο ειναι οτι συνηθως αυτα περνανε μετα το πρωτο τριμηνο.... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κ εγω αλλαξα κρεμες προσωπου κ σωματος κ πηρα  avene k la roche possay . οδοντοκρεμα ο γιατρος μου ειπε απλα να μην εχει whitening και το mouthwash να μην εχει αλκοολ. Γενικα εδω που μρνω δεν εχω πολυ ποικιλια και πρεπει να τα παραγγελνω απο    amazon οποτε τα ψαχνω συνεχεια αναγκαστικα!

Link to comment
Share on other sites

Noni καλώς ήρθες και συ!! 

Εμένα κορίτσια είναι το δεύτερο παιδάκι μου, με το καλό, και αν και έλεγα δεν θα έχω άγχος,  τελικά πάλι τα ίδια. 

Sandykou γιατί σου απαγόρευσε το σπρευ για την ρίζα; Εγω το έχω χρησιμοποιήσει . 

Από συμπτώματα μόνο νύστα και κούραση, πρησμένο στήθος και πρησμένη κοιλιά.  Πολύ δυσκοιλιότητα απο τωρα!!! Στην προηγούμενη όλα μου έπεφταν βαριά,  μονό ελαφριά φαγητα μπορούσα να φάω χωρίς κρεμμύδι και σκόρδα, και αν έτρωγα αργά ξενύχταγα.  Τώρα μια χαρά. Μονο αν είναι κάτι πολύ βαρύ να με πειράξει 

  • Μου αρέσει 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Τελευταια μερα του χρονου!!

Φραουλιτσα νομιζω επειδη εχει αλκοολ. Και παρακαλουσα να μου πει οτι εινσι οκ γιατι  ξερω οτι πολλες κοπρλεε το χρησθμοποιουν αλλσ τιποτσ. Τι να σου πω. Ο καθε γιατρος εχει τα δικα του αλλα τωρα ψαχνω εναλλακτικη! Να σου ζησει το παιδακι σου που συντομα θα εχει αδελφσκι!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα. Τις θερμότερες ευχές μου για τελειομηνες εγκυμοσύνες σε όλες σας. Εγώ είμαι μανούλα Αυγούστου 2017 και προσεχώς Ιανουαρίου 2020. Συγκινηθηκα όταν είδα το θέμα σας γιατί θυμήθηκα την πρώτη φορά που έγινα μανούλα στη μικρή μου. Πέρασαν ήδη 2,5 χρόνια και τώρα περιμένουμε το μπεμπη από μέρα σε μέρα.Να το ζήσετε όσο περισσότερο μπορείτε. Να έχετε όλες σας γερά μωράκια.

  • Μου αρέσει 2

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, katerina04 said:

Κορίτσια καλημέρα. Τις θερμότερες ευχές μου για τελειομηνες εγκυμοσύνες σε όλες σας. Εγώ είμαι μανούλα Αυγούστου 2017 και προσεχώς Ιανουαρίου 2020. Συγκινηθηκα όταν είδα το θέμα σας γιατί θυμήθηκα την πρώτη φορά που έγινα μανούλα στη μικρή μου. Πέρασαν ήδη 2,5 χρόνια και τώρα περιμένουμε το μπεμπη από μέρα σε μέρα.Να το ζήσετε όσο περισσότερο μπορείτε. Να έχετε όλες σας γερά μωράκια.

Με το καλο να ερθει ο μπεμπης σας! Καλη χρονια! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κορίτσια κ χρονια πολλαα....γραφω μ εδω κ στον ιουλιο καθως αν κ εχω ΠΗΤ 5/8 θα παω παλι με καισαρικη οποτε υπολογιζω 20 ιουλιου περιπου!με το καλο σε ολες!

On 30/12/2019 at 11:28 ΠΜ, noni90 είπε:

Καλημερα στα κοριτσια! Εγω στην αρχη ειχα πονακια, αλλα παιρνω utrogestan... οποτε σταματησαν.. Τωρα εχω μονο παρα πολυ ανακατωσουρες... Ειχα κ στη πρωτη μου εγκυμοσυνη κ ειχα χασει 7 κιλα,. σ αυτην ομως παρα τις ανακατοσουρες τρωω!!! Στη παρουσα φαση κ εμενα ο αντρας μου κανει τις πιο πολλες δουλειες γιατι εγω ζοριζομαι πολυ με τις ναυτιες. Πχ για να αλλαξω το μικρο ουτε λογος μια φορα προσπαθησα κ εκανα εμετο. Το καλο ειναι οτι συνηθως αυτα περνανε μετα το πρωτο τριμηνο.... 

σε καταλαβαινω απολυτα με τις ανακατουοσυρες...απο την 6η βδομαδα ή 7η ειμαι χαλια καθε απογευμα κυριως(οχι οτι ειμαι τελεια την υπόλοιπη μερα)...υπομονη τι αλλο...ελπιζω απο την 12-13η να σταματησει!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα καλή χρονιά τι κανετε κοριρσια? Εγώ την Τρίτη θα πάω στον γιατρό να δούμε σάκο και ίσως έμβρυο γιατι έγινε αρκετά αργά η σύλληψη. Μπορεί να είναι η τριτη φορά που το περνάω όλο αυτό αλλα Ανυπομονώ.


PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, alexia92 είπε:

Χρονια πολλα καλή χρονιά τι κανετε κοριρσια? Εγώ την Τρίτη θα πάω στον γιατρό να δούμε σάκο και ίσως έμβρυο γιατι έγινε αρκετά αργά η σύλληψη. Μπορεί να είναι η τριτη φορά που το περνάω όλο αυτό αλλα Ανυπομονώ.

Η τρίτη φορά;;κ είσαι μόνο 27 χρόνων;;μωρέ μπράβο.ευχομαι να πάνε όλα τέλεια με την εγκυμοσύνη κ να χαίρεσαι κ τα άλλα 2 παιδάκια σου!

Όλες σας κορίτσια,να έχετε όμορφες κ τελειομηνες εγκυμοσύνες!καλή χρονιά με τα ζουζουνια σας αγκαλιά!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...