Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, didi2 είπε:

Κορίτσια αναμένω αποτελέσματα για Covid19...

Εδώ και 2 μέρες με έπιασε εντελώς ξαφνικά ένας έντονος βήχας με ελαφριά δύσπνοια, πονόλαιμος και έντονος πονοκέφαλος.

Δεν βγαίνω καθόλου έξω αλλά ο άντρας μου δούλευε τόσες μέρες...

Εσείς είστε όλες καλά; Οι δικοί σας;

Ελπίζω να είναι όλα καλά!!!να μας πεις νέα!!!Εγώ έχω την μάνα μου με πυρετό κ βήχα εδώ κ μια βδομάδα....δεν έχει κάνει το τέστ της είπαν να μην βγει από το σπίτι!!!

5 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Θαλια μου δεν θυμάμαι καθόλου θα το δω όμως και θα σου πω..νομίζω 1..Ήταν στο πολύ φυσιολογικό θυμάμαι μου είπε για την εβδ8μαδα που ήμουν.. κορίτσια εγώ από χθες δεν ειμαι καλά πονάει η κοιλιά μου και την νιώθω σκληρή και μιλησα σήμερα με τον γιατρό και μου είπε να ξεκινήσω μαγνήσιο και αν συνεχίσει να πάω να με δει..Και ξεκούραση....

Από τι μπορεί να είναι σκληρή δεν σου είπε?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 58 λεπτά , Thaliamp είπε:

Ελπίζω να είναι όλα καλά!!!να μας πεις νέα!!!Εγώ έχω την μάνα μου με πυρετό κ βήχα εδώ κ μια βδομάδα....δεν έχει κάνει το τέστ της είπαν να μην βγει από το σπίτι!!!

Από τι μπορεί να είναι σκληρή δεν σου είπε?????

Συσπάσεις της μήτρας το οποίο δεν είναι πολύ καλό είναι πολύ νωρίς για κάτι τέτοιο.. 


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Συσπάσεις της μήτρας το οποίο δεν είναι πολύ καλό είναι πολύ νωρίς για κάτι τέτοιο.. 

Τι μπορείς να κάνεις γι αυτό;; σου έδωσε χάπια;;

On 20/3/2020 at 6:25 ΜΜ, didi2 είπε:

Κορίτσια αναμένω αποτελέσματα για Covid19...

Εδώ και 2 μέρες με έπιασε εντελώς ξαφνικά ένας έντονος βήχας με ελαφριά δύσπνοια, πονόλαιμος και έντονος πονοκέφαλος.

Δεν βγαίνω καθόλου έξω αλλά ο άντρας μου δούλευε τόσες μέρες...

Εσείς είστε όλες καλά; Οι δικοί σας;

Κορίτσι μου πως είσαι με τα συμπτώματα;;είχες κανένα νέο;


url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, nairobi είπε:

Τι μπορείς να κάνεις γι αυτό;; σου έδωσε χάπια;;

Κορίτσι μου πως είσαι με τα συμπτώματα;;είχες κανένα νέο;

Μου έδωσε μαγνήσιο και αν δεν σταματήσουν μέχρι Δευτέρα οπωσδήποτε να με δει μου είπε..


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Μου έδωσε μαγνήσιο και αν δεν σταματήσουν μέχρι Δευτέρα οπωσδήποτε να με δει μου είπε..

Να πας για να ηρεμησεις!! Κανε υπομονη και μείνε ξαπλωμενη οσο περισσοτερο γινεται!! Ολα θα ειναι καλα!!

  • Μου αρέσει 1

url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?εγώ δεν ειμαι καθόλου καλά.η κοιλιά μου πέτρα .. Αύριο πρωί πρωί τηλ το  γιατρό.. 

Καλημέρα.... ακόμα έτσι?????πες μας τι σου είπε δεν πιστεύω να είναι κάτι σοβαρό!!

 

Link to comment
Share on other sites

On 21/3/2020 at 10:15 ΜΜ, nairobi είπε:

Τι μπορείς να κάνεις γι αυτό;; σου έδωσε χάπια;;

Κορίτσι μου πως είσαι με τα συμπτώματα;;είχες κανένα νέο;

Καλημέρα!

Τα αποτελέσματα ευτυχώς βγήκαν αρνητικά. Τα συμπτώματα ακόμα τα ίδια, μάλλον είναι ίωση μου είπε ο γιατρός...

 

14 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?εγώ δεν ειμαι καθόλου καλά.η κοιλιά μου πέτρα .. Αύριο πρωί πρωί τηλ το  γιατρό.. 

Κορίτσι μου πως είσαι;

Γραψε μας όταν μπορέσεις... θέλω να πιστεύω ότι δεν θα είναι κάτι σοβαρό... έχουμε στρεσαριστει πολύ κιόλας αυτές τις ημέρες...

 

  • Μου αρέσει 4

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Κλεισμένη κ εγώ στο σπίτι με εμετούς.  Τώρα πήραμε κ το μωρό να το κρατήσουμε  εμείς.  Ευτυχώς τον φροντίζει ο άντρας μου.  

Περαστικά στα κορίτσια που είναι άρρωστα.  Γενικά θέλει λίγο προσοχή κ όχι επίσκεψεις  στο σπίτι.  Εγώ τους το έχω απαγορεύσει.  

Fofi ξεκούραση πολύ.. Πώς είσαι,καλύτερα?

 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Καλημέρα.. πήγα γιατρό σήμερα πρωί πρωί με μάσκες και γάντια εννοείται.. το καλο είναι ότι η μπέμπα μεγαλώνει κανονικά και είμαστε 136 γραμμάρια.το κακο είναι ότι σε 2 εβδομάδες θέλει να με ξανά δει γιατί φοβάται για αποβολή.μου αύξησε το μαγνήσιο και θα παρακολουθούμε τον τράχηλο μου ειδε τις συσπάσεις που εχω για αυτο και πετρωνει η κοιλιά μου.


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Fofi29 είπε:

Κορίτσια Καλημέρα.. πήγα γιατρό σήμερα πρωί πρωί με μάσκες και γάντια εννοείται.. το καλο είναι ότι η μπέμπα μεγαλώνει κανονικά και είμαστε 136 γραμμάρια.το κακο είναι ότι σε 2 εβδομάδες θέλει να με ξανά δει γιατί φοβάται για αποβολή.μου αύξησε το μαγνήσιο και θα παρακολουθούμε τον τράχηλο μου ειδε τις συσπάσεις που εχω για αυτο και πετρωνει η κοιλιά μου.

Αφού το μωρό μεγαλώνει κανονικά γιατί αποβολή?????λόγω των συσπάσεων????δεν σου συνέστησε κάτι άλλο να κάνεις?????

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Αφού το μωρό μεγαλώνει κανονικά γιατί αποβολή?????λόγω των συσπάσεων????δεν σου συνέστησε κάτι άλλο να κάνεις?????

Είναι πολύ νωρίς για να έχω τόσες συσπάσεις.ήθελε να μου δώσει utrogestan αλλά λόγο ότι συνεχίζω και έχω εμετούς θα επιβαρυνθω πάλι.αν δεν γίνω καλύτερα σε λίγες μέρες θα μιλήσω πάλι μαζί του για το τι θα μου δώσει.. Κορίτσια νομίζω δεν έχω κι από τις πιο καλές εγκυμοσύνες όπως βλέπω.


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Είναι πολύ νωρίς για να έχω τόσες συσπάσεις.ήθελε να μου δώσει utrogestan αλλά λόγο ότι συνεχίζω και έχω εμετούς θα επιβαρυνθω πάλι.αν δεν γίνω καλύτερα σε λίγες μέρες θα μιλήσω πάλι μαζί του για το τι θα μου δώσει.. Κορίτσια νομίζω δεν έχω κι από τις πιο καλές εγκυμοσύνες όπως βλέπω.

Μην σκέφτεσαι αρνητικά... θέλει θετική σκέψη!

Κάτσε ξαπλωμένη, δες ταινίες, χαλάρωσε...

και γράφε μας να ξεχνιέσαι! :wub:

  • Μου αρέσει 2

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Είναι πολύ νωρίς για να έχω τόσες συσπάσεις.ήθελε να μου δώσει utrogestan αλλά λόγο ότι συνεχίζω και έχω εμετούς θα επιβαρυνθω πάλι.αν δεν γίνω καλύτερα σε λίγες μέρες θα μιλήσω πάλι μαζί του για το τι θα μου δώσει.. Κορίτσια νομίζω δεν έχω κι από τις πιο καλές εγκυμοσύνες όπως βλέπω.

Στη φίλη μου είχαν κάνει περίδεση τραχήλου αν δεν κάνω λαθος τη 16η εβδομάδα!!επειδή είχε συσπάσεις κ στο παρελθόν είχε μια αποβολή!!μην αγχώνεσαι ξάπλωσε εκμεταλλευσου τη κατάσταση κ όλα καλά θα πάνε!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

 

20 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Είναι πολύ νωρίς για να έχω τόσες συσπάσεις.ήθελε να μου δώσει utrogestan αλλά λόγο ότι συνεχίζω και έχω εμετούς θα επιβαρυνθω πάλι.αν δεν γίνω καλύτερα σε λίγες μέρες θα μιλήσω πάλι μαζί του για το τι θα μου δώσει.. Κορίτσια νομίζω δεν έχω κι από τις πιο καλές εγκυμοσύνες όπως βλέπω.

Κορίτσι μου όπως σου είπαν και τα κορίτσια να είσαι αισιόδοξη! Υπάρχει και η περίδεση όπως αναφέρθηκε! Δεν είμαστε γιατροί να τα ξέρουμε όλα αλλά έχουμε τουλάχιστον την ελπίδα! Θα προσεύχομαι να σου πάνε όλα καλά!! Χαλάρωσε και ξεκουράσου!! 

  • Μου αρέσει 2

url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...