Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Όμορφα νέα διαβάζω απ' όλες και χαίρομαι! @MumMaria περαστικά σου κορίτσι μου, το έκανες κι αυτό και ξεμπερδεψες! Συμφωνώ πως πρέπει να εστιάσεις στα πολύ θετικά νέα της ημέρας, κ τη μπέμπα άκουσες για τα καλά και ο μικρός βηματακια! 

Εμένα αργεί το επόμενο ραντεβού με τον γιατρό, το μόνο σημάδι εγκυμοσύνης είναι το φούσκωμα στην κοιλιά! Επίσης επιστροφή στην πραγματικότητα, στο σχολείο δηλαδή! :???:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria είπε:

Αχαχααχαχαχα!!!τώρα που είπε μανό!!!ρωτάω τον γιατρό όταν ειμασταν μέσα στο χειρουργείο 'γιατρε το νυχι να το βάφω σε λίγο καιρό;' τραβάει απορημένος την κουρτίνα 'καλά καλέ το μυαλο σου στα καλλωπισματα το έχεις;;'  ε μα τι καλοκαιράκι έρχεται,μου κόψανε το 1/3 του νυχιού τουλάχιστον το υπόλοιπο να είναι περιποιημένο!!!αχαχααχα!ούτως ή άλλως όλοι τις κοιλιτσες μας θα προσέχουν!!το νύχι θα κοιτάνε το λειψό;;;;:P

Ένα ωραίο βεραμαν θέλω!!!καλοκαιρινό καλοκαιρινό παρακαλω πολύ!!!

 

Ο μικρός Γωγώ γκρινιαζε από το πρωί συνέχεια!!!κ σε κάποια φάση το μεσημέρι αγανακτεί ο άντρας μου κ τον βάζω κάτω στο χαλί δίπλα στο τραπεζάκι που τρώμε(δεν έχουμε ακόμα τραπεζαρία,στου σαλονιού τρώμε) ε κ από την τσατιλα του να μας δει κ να έρθει κοντά μας πάλι,πιάστηκε κ έκανε ένα βηματακι!!!!το αγοράκι μουυυυυυ!!!ο έρωτας μουυυύυ!!

Ετοιμάσου γωγωωωωωω!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!!ναι τι μέρα κ αυτή!!!

Κουράγιο,δύσκολος μήνας προμηνυεται ε;;;υπομονή κ να σκέφτεσαι ότι μπήκε το καλοκαιρακι κ κοντεύει κ η β επιπέδου σου!!!!!:x

Αχ Μαρία τέτοια λεγε μου 

Άσε κ χθες κοίταζα κ το αγοράκι της κουμπαράς μου γιατί έχει κ εν απιο μικρό αγοράκι κ έλιωνα ρε συ. Τι παράπονο ήταν αυτό μόλις τον μάλωναν. Τα αγόρια είναι τοσοοο αγκαλίτσες 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, rosy87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Όμορφα νέα διαβάζω απ' όλες και χαίρομαι! @MumMaria περαστικά σου κορίτσι μου, το έκανες κι αυτό και ξεμπερδεψες! Συμφωνώ πως πρέπει να εστιάσεις στα πολύ θετικά νέα της ημέρας, κ τη μπέμπα άκουσες για τα καλά και ο μικρός βηματακια! 

Εμένα αργεί το επόμενο ραντεβού με τον γιατρό, το μόνο σημάδι εγκυμοσύνης είναι το φούσκωμα στην κοιλιά! Επίσης επιστροφή στην πραγματικότητα, στο σχολείο δηλαδή! :???:

Ευχαριστώ Ρόζι μου!!γύρισες σχολείο ε;καλό κουράγιο,δημιουργικό υπόλοιπο κ να προσέχεις!;-)

Just now, Gogo1994 είπε:

Αχ Μαρία τέτοια λεγε μου 

Άσε κ χθες κοίταζα κ το αγοράκι της κουμπαράς μου γιατί έχει κ εν απιο μικρό αγοράκι κ έλιωνα ρε συ. Τι παράπονο ήταν αυτό μόλις τον μάλωναν. Τα αγόρια είναι τοσοοο αγκαλίτσες 

Είναι είναι!!!!!κ όταν θα ανοίγει θα χεράκια του να σε αγκαλιάζει,λιώνεις!!:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Ελπίζω μόνο να μην τα φοράω μόνο στο μπαλκονακι μου!!:-? 

Αισιοδοξες σκεψεις Μαρακι μου!!!!! Παντως του χρονου θα τα φορας σιγουρα με το καροτσι με την κουκλα σου και διπλα απο το χερακι το αγορακι σου!!!!!!!!!!

Just now, MumMaria said:

Ευχαριστώ Ρόζι μου!!γύρισες σχολείο ε;καλό κουράγιο,δημιουργικό υπόλοιπο κ να προσέχεις!;-)

Είναι είναι!!!!!κ όταν θα ανοίγει θα χεράκια του να σε αγκαλιάζει,λιώνεις!!:x

Λιωνωωωωωωωωωωωωωω!

Just now, rosy87 said:

Καλησπέρα κορίτσια! Όμορφα νέα διαβάζω απ' όλες και χαίρομαι! @MumMaria περαστικά σου κορίτσι μου, το έκανες κι αυτό και ξεμπερδεψες! Συμφωνώ πως πρέπει να εστιάσεις στα πολύ θετικά νέα της ημέρας, κ τη μπέμπα άκουσες για τα καλά και ο μικρός βηματακια! 

Εμένα αργεί το επόμενο ραντεβού με τον γιατρό, το μόνο σημάδι εγκυμοσύνης είναι το φούσκωμα στην κοιλιά! Επίσης επιστροφή στην πραγματικότητα, στο σχολείο δηλαδή! :???:

Καλη αρχη με το σχολειο!! Χαρηκες που ειδες τα παιδακια σου εκει;;

Αχ κοριτσι μου μια χαρα που δεν εχεις αλλα συμπτωματα. Σκεψου με τη δουλεια τωρα να ειχες και αλλα...Ολες καθε φορα ανυπομονουμε για το επομενο ραντεβου!!

 


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Αισιοδοξες σκεψεις Μαρακι μου!!!!! Παντως του χρονου θα τα φορας σιγουρα με το καροτσι με την κουκλα σου και διπλα απο το χερακι το αγορακι σου!!!!!!!!!!

Λιωνωωωωωωωωωωωωωω!

Καλη αρχη με το σχολειο!! Χαρηκες που ειδες τα παιδακια σου εκει;;

Αχ κοριτσι μου μια χαρα που δεν εχεις αλλα συμπτωματα. Σκεψου με τη δουλεια τωρα να ειχες και αλλα...Ολες καθε φορα ανυπομονουμε για το επομενο ραντεβου!!

 

Αχ με πεθάνεις παναθεμα σε με αυτήν την εικόνα!!!!τώρα θέλω να έρθει του χρόνου το καλοκαίρι!χααχαχααχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MumMaria said:

Αχ με πεθάνεις παναθεμα σε με αυτήν την εικόνα!!!!τώρα θέλω να έρθει του χρόνου το καλοκαίρι!χααχαχααχα

Οποτε καλα εκανες και πηρες σανδαλακια!!!! Θα τα χρειαστεις οπωσδηποτε χιχιχιχι!

Εγω λιωνω με τα χερακια και τις αγκαλιες που λεγατε πριν! Μακαρι να ειναι αγκαλιτσας και ο δικος μας! Θα τον κατσιαζω!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Οποτε καλα εκανες και πηρες σανδαλακια!!!! Θα τα χρειαστεις οπωσδηποτε χιχιχιχι!

Εγω λιωνω με τα χερακια και τις αγκαλιες που λεγατε πριν! Μακαρι να ειναι αγκαλιτσας και ο δικος μας! Θα τον κατσιαζω!!!!!!!

Θα είναι μωρέ!!!!όσο είναι μικρά,είναι αγκαλίτσες,άλλο αν μετά ακούσεις κ κάνα 'ασε μας ρε μανα'!!!από πίσω σου θα τρέχει!!!!:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Θα είναι μωρέ!!!!όσο είναι μικρά,είναι αγκαλίτσες,άλλο αν μετά ακούσεις κ κάνα 'ασε μας ρε μανα'!!!από πίσω σου θα τρέχει!!!!:x

Το ασε μας ρε μανα παει πακετο με την ηλικια που το ομορφο πατουσακι εχει γινει ποδαρα μεσα σε παπουτσαρα μπασκετ χχαχα!!!! Θυμαμαι απο αδερφο!!!

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Το ασε μας ρε μανα παει πακετο με την ηλικια που το ομορφο πατουσακι εχει γινει ποδαρα μεσα σε παπουτσαρα μπασκετ χχαχα!!!! Θυμαμαι απο αδερφο!!!

Αχαχααχαχαχα!ακριβώς!!! Ή μακρύ μαλλί κ μέταλ μουσική (ο άντρας μου ήταν έτσι έφηβος)

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Αχαχααχαχαχα!ακριβώς!!! Ή μακρύ μαλλί κ μέταλ μουσική (ο άντρας μου ήταν έτσι έφηβος)

Μεταλ.και.ο αδερφος και μουσι τεραστιο!!! Ο αντρας μου μακρυ μαλλι κοτσιδα. Ευτυχως την εκοψε χαχχαα

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Αισιοδοξες σκεψεις Μαρακι μου!!!!! Παντως του χρονου θα τα φορας σιγουρα με το καροτσι με την κουκλα σου και διπλα απο το χερακι το αγορακι σου!!!!!!!!!!

Λιωνωωωωωωωωωωωωωω!

Καλη αρχη με το σχολειο!! Χαρηκες που ειδες τα παιδακια σου εκει;;

Αχ κοριτσι μου μια χαρα που δεν εχεις αλλα συμπτωματα. Σκεψου με τη δουλεια τωρα να ειχες και αλλα...Ολες καθε φορα ανυπομονουμε για το επομενο ραντεβου!!

 

Σ ευχαριστω πολύ!! Όντως με "βόλεψε" ότι την περίοδο των εμετων εγώ ήμουν σπίτι! Πολύ μουδιασμενα τα παιδάκια με τη νέα κατάσταση στο σχολείο, από τη μια χαρούμενα από την άλλη ένα σωρό απαγορεύεται..δεν βγαίνει άκρη..είδα γιος έρχεται:x άντε σε λίγο θα τον ακούς και θα σε βασανίζει ο μικρούλης σου! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, rosy87 said:

Σ ευχαριστω πολύ!! Όντως με "βόλεψε" ότι την περίοδο των εμετων εγώ ήμουν σπίτι! Πολύ μουδιασμενα τα παιδάκια με τη νέα κατάσταση στο σχολείο, από τη μια χαρούμενα από την άλλη ένα σωρό απαγορεύεται..δεν βγαίνει άκρη..είδα γιος έρχεται:x άντε σε λίγο θα τον ακούς και θα σε βασανίζει ο μικρούλης σου! 

Δημοτικο εχεις κοριτσακι μου ή μικροτερα; Ναι μωρε ειναι δυσκολο τωρα για τα παιδακια αλλα ελπιζω να προσαρμοστουν!

Ναι αγορακι εχουμε!!!! Ειναι ο πιο ομορφος του κοσμουυυυυυυυυ!!! Η μανα κουκουβαγια! Κοιταω ολη την ωρα τον υπερηχο και ανυπομονω τοσο να ξαναπαω...

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Ευχαριστώ Δεσποινιω!!!τι λέει το σπιτάκι;;βολευεστε σιγά σιγά;;αχ κ πως μου αρέσω να διακοσμώ σπιτιαααα!!αν ήμουν Καβάλα,θα πεταγομουν για ένα καφεδάκι!μπορεί το καλοκαίρι αν μου δώσει το οκ ο γιατρός να σου ρθω!!!!! (Καλέστηκα μόνη μου εγώ,αχαχαχα)

Καλέ κ να μην μεγαλώσει,θα κλάψουμε;;;δεν μας ρίχνουν τέτοια καλέ!ας μου περασει ο πόνος κ ήδη παρήγγειλα σήμερα δύο ανατομικά αλλά μοντέρνα,σε παρακαλώ,σανδάλια!πολύ όμορφα!!!9-13 θα μου έρθουν!!;-)

Μπήκαμε από χθες τ μεσημέρι.. μετακόμιση εξπρές.. όλα καλά ευτυχως..οι ντουλάπες έμειναν τώρα θ τ κάνω σιγά σιγά.. πως εισαι εσύ τώρα πήρες παυσίπονο;;εννοείται αν έρθεις γτ Όχι,σας περιμένω ολεςςς χαχα

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar said:

Μπήκαμε από χθες τ μεσημέρι.. μετακόμιση εξπρές.. όλα καλά ευτυχως..οι ντουλάπες έμειναν τώρα θ τ κάνω σιγά σιγά.. πως εισαι εσύ τώρα πήρες παυσίπονο;;εννοείται αν έρθεις γτ Όχι,σας περιμένω ολεςςς χαχα

Καλοριζικο!!!!!!! Με το καλο να φτιαξετε και το παιδικο δωματιο!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλοριζικο!!!!!!! Με το καλο να φτιαξετε και το παιδικο δωματιο!

Ευχαριστώ κοπέλα μ..να περάσει κ ο γάμος κ η β επιπέδου και κάτι θ κάνουμε.. κορίτσια μ εσείς ποτέ έχει ραντεβού πάλι είτε γ υπέρηχο ειτε γτ β επιπεδου;;;

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...