Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Angot said:

      ε σε λίγο ο οργανισμός σου θα βρει τρόπο να ολοκληρώσει αυτό που άρχισε! και γω δεν το  περίμενα αλλά δεν σου κάνω πλάκα πηγαίνει όντως πιο γρήγορα μετά! το πρώτο 3 μηνο πονούσα ! το 2 ο τρίμηνο το ευχαριστιόμουνα , το 3ο τρίμηνο ξανά πονάω 

      Σε καταλαβαινω απόλυτα άστο …

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενα μου κοριτσακια και μελλοντικες μανουλες!!! Ευχομαι αν εχετε ολες μια υπεροχη μερα σημερα! Εδω ακομη καυσωνα εχουμε και νομιζω ηρθε η ωρα κι εμενα για το μαξιλαρι εγκυμοσυνης, γιατι το βραδυ δε βολευομαι με τιποτα!

@Gogo1994κοριτσακι μου αφου το ξερεις οτι ειναι νωρις ακομη να τα ακουμε τα μωρακια μας καθε μερα!!! Ασε που μπορει πριν ξαπλωσεις να κουνιοταν και να μην τον καταλαβες και μετα να κοιμηθηκε! Τα ονειρα τωρα και με τις ορμονες κανουν σεναρια! Εγω νομιζω το "χαμενο" παει στην επαφη με το γιο σου που δεν την ειχες χτες και σου ελειψε!! Κι εγω μονιμως ψαχνω να τον ακουσω, μολις εφαγα φραουλες που τον ξυπνησαν την αλλη φορα!!! Για να δουμε!!! Τωρα τα ξυπναμε και του χρονου θα παρακαλαμε να κοιμηθουν χαχαχα

@demifilolκαλημερα κοριτσακι μου! Αυριο εσυ θα δεις τη μπεμπουλα νταρντανα μας; Με το καλο ευχομαι!!!! Εχεις δικιο με τη διαρροια, περιμενω να ανοιξει η γιατρος να τη ρωτησω. Αλλα τελικα ειναι συχνο απ'οτι ειδα οποτε χαλαρωσα!

@Papakιμου τί ομορφη μερα η χτεσινη!!!! Ευχομαι να εισαι καλυερα με ζαλαδες κτλ. Δε μας ειπες ομως τί απεγινε το τσισκεικ και το παγωτο! Τα τσακισατε με τη φιλεναδα ενω συζητουσατε; Χιχιχιχιχι! Μα πόσο ομορφο να εισαι με μια φιλη και ο χρονος να περναει στο λεπτο...Και ειχατε και βραδινη εξοδο! Τελεια σας βρισκω! Σημερα ναι κατσε να χαλαρωσεις καλυτερα! Αντε πλησιαζει η μερα να δεις παλι το μπεμπακι σου! Τι καλα που δεχτηκε ο γιατρος να σε βλεπει συχνα!

@Evitheodorouκουκλιτσα μου καλη καλη επιτυχια αυριο στην αμνιο!! Σε σκεφτομαστε ολες πολυ και η προσευχη μας θα ειναι μαζι σου! Ελπιζω να εισαι καλα σημερα και ηρεμη σχετικα. Αντε να πανε ολα τελεια και μετα να πας να παρεις κολαν εγκυμοσυνης!!!!!!!!!!!!!!! Απειρη θετικη ενεργεια σου στελνω να πανε ολα τελεια!

Βεβαίως και δέχτηκε!!!Γιατί όχι άλλωστε;;;Αφού θα τον πληρώνω!!!χαχαχχα!Από ένα κομμάτι cheesecake φάγαμε κι εγώ και η φίλη μου και το συνοδεψαμε εννοείται με λιγο παγωτακι!!!Μουρλια σας λέω και τα δύο!!!Δροσερά και όχι πολύ γλυκά!!Θα φάμε και τις επόμενες μέρες,θα κρατήσω βεβαια και λίγο να δώσω στα πεθερικά μου που θα κατέβουν το Σάββατο από Θεσσαλονίκη να μας δουν!

Όσο για τις ζαλάδες και τους πονοκεφάλους προς το παρόν σταματησαν...Το σημερινό(χαχαχαχχα) μου σύμπτωμα είναι κάτι τσιμπηματα διάσπαρτα στην κοιλιά!!!


n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Papakι said:

Βεβαίως και δέχτηκε!!!Γιατί όχι άλλωστε;;;Αφού θα τον πληρώνω!!!χαχαχχα!Από ένα κομμάτι cheesecake φάγαμε κι εγώ και η φίλη μου και το συνοδεψαμε εννοείται με λιγκ παγωτακι!!!Μουρλια σας λέω και τα δύο!!!Δροσερά και όχι πολύ γλυκά!!Θα φάμε και τις επόμενες μέρες,θα κρατήσω Βενετία και λίγο να δώσω στα πεθερικά μου που θα κατέβουν το Σάββατο από Θεσσαλονίκη να μας δουν!

Όσο για τις ζαλάδες και τους πονοκεφάλους προς το παρόν σταματησαν...Το σημερινό(χαχαχαχχα) μου σύμπτωμα είναι κάτι τσιμπηματα διάσπαρτα στην κοιλιά!!!

Ναι εχεις δικιο με το γιατρο! Εδω δεν δεχονται με τιποτα, μονο αν υπαρχει αναγκη...Οποτε υπομονη χιχιιχιχιχιχ!

Αχ αχ ονειρο τα γλυκακια σας!! Θα χαιρεται και το μωρακι οσο τα τρως! Με το καλο να ερθουν τα πεθερικα σου κοριτσι μου και αν δε μεινει γλυκο ε κανεις αλλο χιχιχιχιχιιχ!!!!

Χαιρομαι που εισαι καλυτερα με τις ζαλαδες. Τα τσιμπηματακια ειναι μεσα στο παιχνιδι, εγω τα εχω συχνα πυκνα!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια...στην κοιλιά σας βάζετε καμία κρεμουλα;;;Εγώ έχω το bio oil και την κρέμα για ραγαδες της mustela!!Προσπαθώ να βάζω αλλά βαριέμαι!!!Θέλει λέει δυο-τρεις τη μέρα!!!Σιιιιιγουρα!!!Εγώ βάζω μια φορά κάθε δύο μέρες!


n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina87 said:

Καλημέρα κορίτσια ευχαριστώ πολύ πολύ για τις απαντήσεις σας να είστε καλα βρε κορίτσια μου!!!! Πρώτη εγκυμοσύνη και εχω τους φόβους μου...☺️Εχω και την αυχενική αυριο και εύχομαι να πάνε όλα καλα και να ειναι καλα η ψυχούλα μου θελω τόσο να το δωωω!!!!!..Καλή εγκυμοσύνη σε όλα τα κορίτσια!!!! 

Τα ιδια ειμαστε ολες κοριτσακι μου, αγχωνομαστε για ολα! Μανουλα και αγχος παει πακετο χιχιχιχι!

Καλη καλη επιτυχια αυριο με μια τελεια αυχενικη!! Θα ειναι μια χαρα το μωρακι σου! Θα το δεις και θα τρελαθεις! Περιμενουμε νεα εννοειται!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Βρε κορίτσια...στην κοιλιά σας βάζετε καμία κρεμουλα;;;Εγώ έχω το bio oil και την κρέμα για ραγαδες της mustela!!Προσπαθώ να βάζω αλλά βαριέμαι!!!Θέλει λέει δυο-τρεις τη μέρα!!!Σιιιιιγουρα!!!Εγώ βάζω μια φορά κάθε δύο μέρες!

Καλημέρα παπάκι μας ναι και εγώ της frezyderm τη prevenstria αλλά βαριέμαι συνέχεια δε πειράζει κ λίγες ραγαδουλες 

Δίκιο έχετε καλά το όνειρο ξεκάθαρα ήταν από απ τις σκέψεις μου πάλι. Θα το πάρω απόφαση θα ανησυχώ χαχα

  • Χαχα 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Αχ αλήθεια;;ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό ..καλά έκανες κ το μοιράστηκες..νομίζω κ ο άντρας της Υβόννης έχει διαβήτη οπότε μπορεί να την ρωτήσεις αν χρειάζεσαι κατι..λες για αυτό πέρσι να το ένιωσα τόσο χάλια δηλαδή;;;είναι μια καλή εξήγηση πάντως..

Τεσπά,τώρα που μας νοιάζει το μπεμπέ να είναι καλά,μας ενδιαφέρει η δικιά σου καμπύλη να είναι καλή,οπότε κρατάμε αυτο;-)

Καλημέρα!! Τι να πω έτσι του είπε η γιατρός οπότε πολύ πιθανό να σχετίζεται.. Αφού εκεί στη 1,5 ώρα μου έλεγε ο κακομοίρης δεν αντέχω, κάτι πρέπει να φάω θα πέσω κάτω! Και εγώ κυρία που είμαι και έγκυος νηστική τόσες ώρες.. 

9 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Φραουλινο μου μην αγχωνεσαι! Ο αντρας μου ειναι διαβητικος (τυπου 2). Το βρηκαμε τυχαια σε μια εξεταση ρουτινας και ηταν το ζαχαρο τοσο ψηλο που τον πηραν με φορειο και νοσηλευτηκε 1 βδομαδα (το ζαχαρο νηστειας ηταν 600 σκεψου). Καμια σχεση με εσας βεβαια, απλα για να σου δειξω οτι εμεις ζησαμε το απολυτο σοκ! Με σωστη διατροφη και περπατημα συχνα, 2 χρονια μετα, απλα παιρνει ενα χαπι πρωι βραδυ και η κλινικη του εικονα λεει η γιατρος ειναι σαν να μην εχει διαβητη!! Να μη φοβαστε, αν το βρηκατε εγκαιρως με λιγη προσοχη και ασκησουλα θα γινουν ολα! Ευτυχως που το βρηκατε εγκαιρα, γιατι ισως αποφυγει την ταλαιπωρια που περασαμε εμεις. Και πλεον ο αντρας μου που και που κανει καμια ατασθαλια, απλα θα φροντισουμε να περπατησουμε εκεινη τη μερα. Ζουμε οπως πριν πλεον, το ξεχναμε οτι εχει διαβητη.

Έλα ρε συ περάσατε δύσκολα φαντάζομαι πόση αγωνία είχατε!! Ευτυχώς Υβόννη μου όλα καλά όμως αφού το έχετε ρυθμίσει τώρα και ο άντρας σου το γνωρίζει και προσέχει, ευτυχώς που το βρήκατε σε εξέταση ρουτίνας!! Του δικού μου το σάκχαρο νηστείας ήταν 113 με όριο το 110 αλλά μετά απο μια ώρα εκτοξεύτηκε η ινσουλίνη και μετά από άλλη μια έκανε υπογλυκαιμία! Η μικροβιολογος μας είπε αυτό δεν είναι διαβήτης είναι αντίσταση στην ινσουλίνη και λίγο τσιμπημένο σάκχαρο αλλά περιμένουμε και την ενδοκρινολογο.. Τι να πω! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση και της πληροφορίες!!! 

5 ώρες πρίν, Despoina87 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Ειμαι η Δέσποινα βρίσκομαι στην 14 εβδομαδα.. υποφέρω από την 6 εβδομαδα από το στομάχι μου,πολλές αναγούλες και δεν κάνω και εμετό καθόλου..ούτε το νερό δε θελω να πιω ...ποτε φεύγουν βρε κορίτσια;; Εχω απογοητευτη και φοβάμαι για το μωρακι μου...

Καλωσηρθες Δέσποινα, με το καλό το μωρακι σου!! Να πάει τέλεια η αυχενική σου εύχομαι και να δεις τρέλα που θα πάθετε!! Μόλις προχωράει η διαδικασία και ξεπεραστεί το άγχος είναι φανταστική εμπειρία!

Εγώ δεν ξέρω να σου πω για τις αναγουλες κλπ αλλά νομίζω όπως είπαν και τα κορίτσια ότι το πρόβλημα είναι να κάνεις πάρα πολλούς εμετούς, που και πάλι πολλές γυναίκες το έχουν και όλα μια χαρά πάνε αλλά οκ! Ο γιατρός σου τι λέει γι'αυτό; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Despoina87 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Ειμαι η Δέσποινα βρίσκομαι στην 14 εβδομαδα.. υποφέρω από την 6 εβδομαδα από το στομάχι μου,πολλές αναγούλες και δεν κάνω και εμετό καθόλου..ούτε το νερό δε θελω να πιω ...ποτε φεύγουν βρε κορίτσια;; Εχω απογοητευτη και φοβάμαι για το μωρακι μου...

Καλημέρα δεσποινα μου!κ καλώς ήρθες!να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!το μωράκι σου δεν παθαίνει τίποτα,μην φοβάσαι.σιγα σιγά θα σου περάσουν οι αναγουλες ή σίγουρα θα ελαττωθεί η ένταση κ η συχνότητα τους.μικρα συχνα γεύματα ,σνακ,κριτσινια κ νεράκι με καλαμακι.κοριτσακι περιμένεις;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τρία βραδιά το άκουγα το μωρό μου χθς τίποτα κ δε κοιμήθηκα καθόλου καλά έβλεπα κάτι γνώστες όνειρο ότι έχασαν το παιδακι τους. Πω βρε κορίτσια δε ξύπνησα καλα

Γωγω μου είναι που το σκεφτόσουν πριν κοιμηθείς και αγχωθηκες γι'αυτό είδες αυτό το όνειρο! Μην κάνεις άσχημες σκέψεις θα δεις που θα το νιώσεις πάλι πολύ σύντομα και θα ηρεμήσεις!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο said:

Καλημέρα!! Τι να πω έτσι του είπε η γιατρός οπότε πολύ πιθανό να σχετίζεται.. Αφού εκεί στη 1,5 ώρα μου έλεγε ο κακομοίρης δεν αντέχω, κάτι πρέπει να φάω θα πέσω κάτω! Και εγώ κυρία που είμαι και έγκυος νηστική τόσες ώρες.. 

Έλα ρε συ περάσατε δύσκολα φαντάζομαι πόση αγωνία είχατε!! Ευτυχώς Υβόννη μου όλα καλά όμως αφού το έχετε ρυθμίσει τώρα και ο άντρας σου το γνωρίζει και προσέχει, ευτυχώς που το βρήκατε σε εξέταση ρουτίνας!! Του δικού μου το σάκχαρο νηστείας ήταν 113 με όριο το 110 αλλά μετά απο μια ώρα εκτοξεύτηκε η ινσουλίνη και μετά από άλλη μια έκανε υπογλυκαιμία! Η μικροβιολογος μας είπε αυτό δεν είναι διαβήτης είναι αντίσταση στην ινσουλίνη και λίγο τσιμπημένο σάκχαρο αλλά περιμένουμε και την ενδοκρινολογο.. Τι να πω! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση και της πληροφορίες!!! 

Καλημερα κοριτσακι μου!!! Ναι ασε τρομαξαμε πολυ, ειδικα οταν με πηραν τηλεφωνο "ελατε στο νοσοκομειο αμεσως θα νοσηλευτει ο αντρας σας" και δεν μου ειπαν τί εχει γιατι δεν επιτρεπεται λεει τηλεφωνικα! Ασε!!!!!! Παντως ενω στην αρχη ο δολιος εκανε 3 ινσουλινες τη μερα κτλ, πλεον δοξα τω Θεω ειναι μια χαρα και ζουμε φυσιολογικοτατα.

Αντισταση εχω εγω!!! Οπως βλεπεις στο σπιτι ειμαστε γλυκουληδες ολοι και με πιστοποιηση γιατρου!! Χαχαχαχα! Εγω με διατροφη το ρυθμισα αμεσως. Να μην αγχωνεστε κοριτσακι μου οσο γινεται. Εξαλλου στην εποχη μας εχει τοσα να φαει που αποκλειεται να μη το ρυθμισετε. Να ερθει και η μπεμπα και μετα με το καροτσι βολτες ολη την ωρα φιτ θα γινει! Να σας πει και ο ενδοκρινολογος και οτι θες ειμαι εδω! Που εμας σου λεω καμια σχεση, μιλαμε ο καημενος ο αντρας μου μεγαλη ταλαιπωρια και ομως αν τα καταφεραμε εμεις ολοι μπορουν!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τρία βραδιά το άκουγα το μωρό μου χθς τίποτα κ δε κοιμήθηκα καθόλου καλά έβλεπα κάτι γνώστες όνειρο ότι έχασαν το παιδακι τους. Πω βρε κορίτσια δε ξύπνησα καλα

Ρε συ επηρεάστηκες από το όνειρο για αυτό δεν είσαι καλά,στον γιο μου όλο κάτι τέτοιο έβλεπα,όχι δύσκολες γέννες,όχι αιμορραγίες,άσε.. θρίλερ τα όνειρα.. είμαστε μικρή εβδομάδα ακόμα κ τα μωρά κολυμπάνε αμέριμνα ακόμα,έχουνε χώρο,άσε που σίγουρα σου έχει δώσει από καμία όταν ήσουν όρθια κ τώρα είναι νωρίς να το νιώσεις.δωστου λίγο χρόνο κ θα τον νιώσεις σίγουρα συντομα;-)

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Despoina87 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Ειμαι η Δέσποινα βρίσκομαι στην 14 εβδομαδα.. υποφέρω από την 6 εβδομαδα από το στομάχι μου,πολλές αναγούλες και δεν κάνω και εμετό καθόλου..ούτε το νερό δε θελω να πιω ...ποτε φεύγουν βρε κορίτσια;; Εχω απογοητευτη και φοβάμαι για το μωρακι μου...

Καλως ορισες Δεσποινα!αυριο αυχενικη;σουπερ θα το ευχαριστηθεις να το κοιταζεις το μπεμπακι σου!

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Papakι είπε:

Καλημέρα Δέσποινα και καλώς μας ήρθες!Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!Την απογοήτευση αυτή την ξέρω καλά αλλά σκέψου ότι κάθε γυναίκα δεν είναι ίδια.Καποια μπορεί να μην έχει καθόλου αναγουλες και κάποια αλλαγή να υποφέρει μέχρι να γεννήσει!!!Υποτίθεται ότι μετά το 1ο τρίμηνο φεύγουν αλλα θα δεις κι εδώ στην ομάδα μας πολλές κοπέλες έχουν και στο δεύτερο τρίμηνο..Οι αναγουλες δεν επηρεάζουν το μωρό απ'οσο ξέρω..το πρόβλημα είναι όταν κάνεις πολλούς εμετούς και στην ουσία αφυδατώνεται.Γι αυτό να πίνεις όσο πιο πολύ νερό μπορείς..Μη στεναχωριέσαι..

Καλημέρα Γωγώ..Αχ,καλό μου κορίτσι..είδα κι εγώ μια μέρα ένα όνειρο κ ξύπνησα πολύ ανήσυχη..έψαξα και τη σημασία το στο ίντερνετ κ έλεγε για μεγάλη στεναχωρια και δώστου στεναχώρια και άγχος εγώ!!Κανόνισε να κάνεις κάτι όμορφο σήμερα,έστω μια βόλτα στη γειτονιά να σε χτυπήσει καθαρός αέρας και θα το ξεχάσεις είμαι σίγουρη!!!

Καλημέρα κορίτσια!!!!Χτες ήταν μια γεμάτη μέρα..Νιώθω ότι πέρασε πολύ γρήγορα βέβαια..μάλλον επειδή πέρασα ωραία!!!Ήρθε μια συναδελφος μου το πρωί για καφέ και είπαμε τοοοοσα πολλά!Την είχα βοηθό στο γραφείο όταν δούλευα και είχα λιγο καιρό να τη δω!Μετά είχα οδοντίατρο για έλεγχο και καθαρισμό και μετά προέκυψε ένα κάλεσμα σε γενέθλια από το ζευγάρι που μένει από πάνω μας!!!Όπως καταλαβαίνετε,λοιπόν,έπεσα ξερή...Σήμερα λέω να χαλαρωσω..

Φουλ πρόγραμμα παπάκι μου!μπράβο,καλά κάνεις!μια δουλειές στο σπίτι,μια καφεδάκια κ γενέθλια,σούπερ σε βρίσκω!!!:razz:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Βρε κορίτσια...στην κοιλιά σας βάζετε καμία κρεμουλα;;;Εγώ έχω το bio oil και την κρέμα για ραγαδες της mustela!!Προσπαθώ να βάζω αλλά βαριέμαι!!!Θέλει λέει δυο-τρεις τη μέρα!!!Σιιιιιγουρα!!!Εγώ βάζω μια φορά κάθε δύο μέρες!

Εγώ βάζω της frezyderm που μου είχαν πει και για πρώτο τρίμηνο αλλά τώρα σιγά σιγά θα αρχίσω και κανένα πιο φυσικό λάδι γιατί αυτή είναι και πανάκριβη και βάζω παντού κοιλιά, μέση, στήθος κλπ Σε λίγο καιρό με τόση κοιλιά θα φτάνει για πέντε μέρες και θα τελειώνει δεν γίνεται..

Θέλει πάντως μια συνέπεια στη χρήση αλλά σε γενικές γραμμές είναι και η ποιότητα του δέρματος, μπορεί να βάζεις και μια απλή ενυδατική και να μην κάνεις ούτε μια ραγάδα και το αντίθετο.. 

@Evitheodorou κορίτσι μας γλυκό όλα να πάνε τέλεια αύριο και να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα!!! Να φύγουν επιτέλους τα άγχη και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου από δω και πέρα χωρίς καμία έννοια εύχομαι καλή μου!! :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Βρε κορίτσια...στην κοιλιά σας βάζετε καμία κρεμουλα;;;Εγώ έχω το bio oil και την κρέμα για ραγαδες της mustela!!Προσπαθώ να βάζω αλλά βαριέμαι!!!Θέλει λέει δυο-τρεις τη μέρα!!!Σιιιιιγουρα!!!Εγώ βάζω μια φορά κάθε δύο μέρες!

Εχω παρει της mustela κ εγω,κ για ραγαδες κ αυτη για το στηθος.ειδικα οταν εχω φαγουρα στο στηθος κ την βαζω με ανακουφιζει αμεσως.βεβαια δεν βαζω καθε μερα,το αμελω 

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...