Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Αχ αλήθεια τι καλαααααα!!!καλέ το δικό σου το μπεμπακι είναι power!!! αχαχαχαχαχα

Ευχαριστώ για τις ευχές σου κορίτσι μου

Καλέ μην φοβάσαι!!!!εξπερ θα την κάνω!!!αλλά κ τον γιο μου..δεν κατάλαβα δλδ...οι άντρες είναι οι καλύτεροι σεφ να ξέρεις!!!κι ο άντρας μου είναι φοβερός,εγώ έχω αναλάβει τα mainstream φαγητά,φακές,φασολάκια κτλ κ αυτός τα πιο γκουρμέ!!;-)

Ευχαριστώ παπάκι μου.να σε ρωτήσω ..βέβαια είχαμε διαφορετικό πράγμα αλλά εσυ ποτε συνηλθες;;θυμάσαι;

Όντως Μαράκι είχαμε διαφορετικο πράγμα..εμένα ήταν σκέψου κάτι σαν σπυράκια μεγάλο με πύον!Με το που μου το άνοιξε ανακουφιστηκα κατευθείαν..πόνεσα βέβαια αλλά η διαδικασία κράτησε πέντε λεπτά!την ίδια κι όλας μέρα ήμουν μια χαρά..είχα απλά ένα ελαφρύ τσούξιμο μέχρι να κλείσει η πληγουλα!Δε χρειάστηκαν παυσίπονα.Πηρα προληπτικά αντιβίωση για 5 μέρες!Εσύ πως νιώθεις τώρα;;;Σίγουρα χαρούμενη με τα καμώματα των σπλάχνων σου!!


n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Δημοτικο εχεις κοριτσακι μου ή μικροτερα; Ναι μωρε ειναι δυσκολο τωρα για τα παιδακια αλλα ελπιζω να προσαρμοστουν!

Ναι αγορακι εχουμε!!!! Ειναι ο πιο ομορφος του κοσμουυυυυυυυυ!!! Η μανα κουκουβαγια! Κοιταω ολη την ωρα τον υπερηχο και ανυπομονω τοσο να ξαναπαω...

Δημοτικό έχω! Καλά αυτό με τον υπέρηχο νομίζω το παθαίνουμε όλες! Θέλουμε να το κοιτάμε με τις ώρες! Την τελευταία φορά όμως δεν είχε εμάς δυνατότητα εκτύπωσης κ μας χάλασε πολύ γιατί είναι το μόνο που περιμένει ο σύζυγος κάθε φορά! 

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σήμερα είχα μια πολλλυυυυυ μεγάλη μερα..Αν και ξύπνησα με πονοκέφαλο και άργησα να σηκωθώ από το κρεβάτι,όταν τελικά σηκώθηκα του 'δωσα και κατάλαβε!!Καθάρισα όλο το σπίτι,γυαλισα το μπάνιο,έφτιαξα σούπα λαχανικών,ένα cheesecake(αυτό π έκανα χτες είναι παρελθόν) κι ένα παγωτό..διώξαμε κάτι έπιπλα με τη μεταφορική (θα πάνε στους γονεις μου)..πριν λίγο έκατσα!!!Ξέχασα και τον πονοκέφαλο με όλα αυτά!!Αύριο δε θα κάνω τίποτα κορίτσια...θα έρθει το πρωί μια φίλη μου για καφέ και το απόγευμα έχω οδοντίατρο!!!Καληνύχτα κοριτσια!!Φιλιά σε σας και στα μωράκια σας!!!


n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar said:

Ευχαριστώ κοπέλα μ..να περάσει κ ο γάμος κ η β επιπέδου και κάτι θ κάνουμε.. κορίτσια μ εσείς ποτέ έχει ραντεβού πάλι είτε γ υπέρηχο ειτε γτ β επιπεδου;;;

Εχω β'επιπεδου 17/6 και με τη γυναικολογ παλι 25/6. Να μας λες ετοιμασιες γαμου Δεσποινακι οποτε θες!!! Θα εισαι μια κουκλιτσα νυφουλα!!!

Just now, rosy87 said:

Δημοτικό έχω! Καλά αυτό με τον υπέρηχο νομίζω το παθαίνουμε όλες! Θέλουμε να το κοιτάμε με τις ώρες! Την τελευταία φορά όμως δεν είχε εμάς δυνατότητα εκτύπωσης κ μας χάλασε πολύ γιατί είναι το μόνο που περιμένει ο σύζυγος κάθε φορά! 

Αχ τί υπεροχο επαγγελμα η δασκαλα!!!

Ναι ξερω με το συζυγο μωρε...Ας ελπισουμε πλεον να ερχονται μαζι μας, εχω κι εγω κουραστει να πηγαινω μονη μου...

Just now, Papakι said:

Κορίτσια μου σήμερα είχα μια πολλλυυυυυ μεγάλη μερα..Αν και ξύπνησα με πονοκέφαλο και άργησα να σηκωθώ από το κρεβάτι,όταν τελικά σηκώθηκα του 'δωσα και κατάλαβε!!Καθάρισα όλο το σπίτι,γυαλισα το μπάνιο,έφτιαξα σούπα λαχανικών,ένα cheesecake(αυτό π έκανα χτες είναι παρελθόν) κι ένα παγωτό..διώξαμε κάτι έπιπλα με τη μεταφορική (θα πάνε στους γονεις μου)..πριν λίγο έκατσα!!!Ξέχασα και τον πονοκέφαλο με όλα αυτά!!Αύριο δε θα κάνω τίποτα κορίτσια...θα έρθει το πρωί μια φίλη μου για καφέ και το απόγευμα έχω οδοντίατρο!!!Καληνύχτα κοριτσια!!Φιλιά σε σας και στα μωράκια σας!!!

Βρε Παπακι μου λες αυτη να ειναι η λυση; Οι δουλειες; Δεν ερχεσαι και απο δω να μου βαλεις κανα πλυντηριο που εχω μεινει με 5 βρακια; Χιχιχιχιχιχι

Καλοφαγωτα τα γλυκακια σας! Μα τι χρυσοχερα εχουμε εμεις στην παρεα μας!!!!

  • Μου αρέσει 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Μπήκαμε από χθες τ μεσημέρι.. μετακόμιση εξπρές.. όλα καλά ευτυχως..οι ντουλάπες έμειναν τώρα θ τ κάνω σιγά σιγά.. πως εισαι εσύ τώρα πήρες παυσίπονο;;εννοείται αν έρθεις γτ Όχι,σας περιμένω ολεςςς χαχα

Και για κοκτειλακια έτσι;;;;-)

Just now, Despoina Mar είπε:

Ευχαριστώ κοπέλα μ..να περάσει κ ο γάμος κ η β επιπέδου και κάτι θ κάνουμε.. κορίτσια μ εσείς ποτέ έχει ραντεβού πάλι είτε γ υπέρηχο ειτε γτ β επιπεδου;;;

Εγώ έχω 10/6 υπέρηχο μετά από ένα μήνα που έχω να την δω!!!και μετά 25/6 β επιπέδου!!2 φορές τον Ιούνιο θα την δω!!τι χαρά!!εσύ;

Just now, Papakι είπε:

Όντως Μαράκι είχαμε διαφορετικο πράγμα..εμένα ήταν σκέψου κάτι σαν σπυράκια μεγάλο με πύον!Με το που μου το άνοιξε ανακουφιστηκα κατευθείαν..πόνεσα βέβαια αλλά η διαδικασία κράτησε πέντε λεπτά!την ίδια κι όλας μέρα ήμουν μια χαρά..είχα απλά ένα ελαφρύ τσούξιμο μέχρι να κλείσει η πληγουλα!Δε χρειάστηκαν παυσίπονα.Πηρα προληπτικά αντιβίωση για 5 μέρες!Εσύ πως νιώθεις τώρα;;;Σίγουρα χαρούμενη με τα καμώματα των σπλάχνων σου!!

Καλά είμαι σε γενικές γραμμές.θα πάρω αντιβίωση για 3 μέρες ακόμα.παυσιπονο ακόμα όχι αλλά μάλλον δεν θα το γλιτώσω κ θα πάρω για να κοιμηθώ γιατί άρχισε να με ενοχλεί λίγο παραπάνω τώρα..

Τρισευτυχισμενη είμαι με τα μπουμπούκια μου!!!

Just now, Papakι είπε:

Κορίτσια μου σήμερα είχα μια πολλλυυυυυ μεγάλη μερα..Αν και ξύπνησα με πονοκέφαλο και άργησα να σηκωθώ από το κρεβάτι,όταν τελικά σηκώθηκα του 'δωσα και κατάλαβε!!Καθάρισα όλο το σπίτι,γυαλισα το μπάνιο,έφτιαξα σούπα λαχανικών,ένα cheesecake(αυτό π έκανα χτες είναι παρελθόν) κι ένα παγωτό..διώξαμε κάτι έπιπλα με τη μεταφορική (θα πάνε στους γονεις μου)..πριν λίγο έκατσα!!!Ξέχασα και τον πονοκέφαλο με όλα αυτά!!Αύριο δε θα κάνω τίποτα κορίτσια...θα έρθει το πρωί μια φίλη μου για καφέ και το απόγευμα έχω οδοντίατρο!!!Καληνύχτα κοριτσια!!Φιλιά σε σας και στα μωράκια σας!!!

Καλέ σίφουνας εσύ!!!φτου φτου!!να ρίξεις αύριο τους ρυθμούς σου να ξεκουραστείς!!να τα περάσεις όμορφα με την φίλη σου!καλή σου ξεκούραση..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Despoina Mar είπε:

Ευχαριστώ κοπέλα μ..να περάσει κ ο γάμος κ η β επιπέδου και κάτι θ κάνουμε.. κορίτσια μ εσείς ποτέ έχει ραντεβού πάλι είτε γ υπέρηχο ειτε γτ β επιπεδου;;;

Εγώ εχω  ραντεβού στη γιατρό 17/06 κ β επιπέδου 4 Ιουλίου λίγο αργεί αλλά σκέφτομαι ότι θα είναι πιο μεγαλουλης και θα τον δω καλααα

Just now, Papakι είπε:

Κορίτσια μου σήμερα είχα μια πολλλυυυυυ μεγάλη μερα..Αν και ξύπνησα με πονοκέφαλο και άργησα να σηκωθώ από το κρεβάτι,όταν τελικά σηκώθηκα του 'δωσα και κατάλαβε!!Καθάρισα όλο το σπίτι,γυαλισα το μπάνιο,έφτιαξα σούπα λαχανικών,ένα cheesecake(αυτό π έκανα χτες είναι παρελθόν) κι ένα παγωτό..διώξαμε κάτι έπιπλα με τη μεταφορική (θα πάνε στους γονεις μου)..πριν λίγο έκατσα!!!Ξέχασα και τον πονοκέφαλο με όλα αυτά!!Αύριο δε θα κάνω τίποτα κορίτσια...θα έρθει το πρωί μια φίλη μου για καφέ και το απόγευμα έχω οδοντίατρο!!!Καληνύχτα κοριτσια!!Φιλιά σε σας και στα μωράκια σας!!!

Cheesecake εεε πωπω ελεγα Ν Α φτιάξω κ εγώ χθες αλλά δε πρόλαβα κάνει το Φιλαδέλφεια ε κορίτσια? Παριπτοντως χαχα

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Ευχαριστώ κοπέλα μ..να περάσει κ ο γάμος κ η β επιπέδου και κάτι θ κάνουμε.. κορίτσια μ εσείς ποτέ έχει ραντεβού πάλι είτε γ υπέρηχο ειτε γτ β επιπεδου;;;

Καλημέρα κορίτσι μου!!!Εγώ εχω ραντεβού την Πέμπτη στο γιατρό μου και λογικά μετά θα ξαναεχω σε δύο εβδομάδες!Σας είπα ότι δεν αντέχω παραπάνω από δύο εβδομάδες και από το να αγχώνομαι το εξήγησα στο γιατρό μου και είπε εντάξει!Β' επιπέδου έχω κλείσει απ'οταν είχα κάνει αυχενική στις 17 Ιουλίου!!

  • Μου αρέσει 2

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Κορίτσια μου όλες σας ευχαριστώ!!!με έχετε συγκινήσει σήμερα!!!πραγματικά!!!ως τώρα δεν πήρα παυσίπονο,έχω κάποια ενόχληση αλλά ανεκτό είναι!!!βρε εδώ έβγαλα 4 κιλα άνθρωπο από μέσα μου,τώρα στο δάχτυλο θα κολλήσω!!!είμαι προετοιμασμένη βέβαια ότι πρώτο βράδυ θα είναι δύσκολο αλλά όσο με κλωτσαει η μικρή(σήμερα με έχει ξεκανει στις κλωτσιές,αφού έχω μόνιμα ένα ηλίθιο χαμόγελο στην φάτσα μου) δεν φοβάμαι τίποτα!!!

Επίσης ρε κορίτσια θα το μοιραστώ κι αυτό εδώ μαζί σας αλλά ο μικρός μου έκανε σήμερα το πρώτο του βηματακι!!!κρατιόταν από το τραπέζι βέβαια αλλά ήταν μόνος του!!!συγκινήθηκα πολύ!!για να θυμάμαι αυτήν την μέρα όμορφα μου το εκανε αυτό το δώρο!!!!:xκαι είναι μόνο 9 μηνών ρε κορίτσια!!!!αχ ρε @demifilol  τι γαμπρό θα πάρεις!:P

Είναι πανέξυπνος ο γαμπρουλης μου γιαυτο περπάτησε νωρίς !!!!ποσο τυχερή η κόρη μου !!!

ελπιζω να είσαι καλύτερα σήμερα !!!
 

καλημερα σας κορίτσια !!!

  • Μου αρέσει 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας κοριτσια απο την Τηνο!ηρθαμε σημερα στην παναγια κ ευχομαι να εχουμε ολες την ευλογια της.αναψα κερι για ολα τα κοριτσια να μας πανε ολα καλα μεχρι το τελος.σας φιλω!!!

  • Μου αρέσει 9

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Καλημερα σας κοριτσια απο την Τηνο!ηρθαμε σημερα στην παναγια κ ευχομαι να εχουμε ολες την ευλογια της.αναψα κερι για ολα τα κοριτσια να μας πανε ολα καλα μεχρι το τελος.σας φιλω!!!

Αχ τι όμορφα Εύα μου ν α ξεκουραστείς να γεμίσεις μπαταρίες 

@MumMariaκαλημέρα κοριτσάκι μου πως πήγε το βράδυ? 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Gogo1994 είπε:

Αχ τι όμορφα Εύα μου ν α ξεκουραστείς να γεμίσεις μπαταρίες 

@MumMariaκαλημέρα κοριτσάκι μου πως πήγε το βράδυ? 

Κορίτσια καλημερααααα!!!

Έριξα κάτι υπνους...δεν είχα κοιμηθεί τα προηγουμενα βραδιά από τον πόνο κ χθες κοιμήθηκα σαν τούβλο!!!κ χωρίς παυσίπονο παρακαλώ!!!έχω κ σήμερα μια ενόχληση αλλά πιστεύω αύριο να είμαι καλά καλά!:razz: αφού ο άντρας μου ανησύχησε,γιατί στο πάνω διαμέρισμα κάνουν ανακαίνιση με πολύ θόρυβο κ εγώ εκεί ,να κοιμάμαι κ μου λέει το πρωί φοβόμουν μην το παρακάνεις με τα παυσίπονα το βράδυ κ για αυτό δεν σηκώνεσαι!λήθαργος παιδάκι μου!χααχα!

@demifilol βρε τον καλύτερο θα έχει η κοράκλα σου!!!:x

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια καλημερααααα!!!

Έριξα κάτι υπνους...δεν είχα κοιμηθεί τα προηγουμενα βραδιά από τον πόνο κ χθες κοιμήθηκα σαν τούβλο!!!κ χωρίς παυσίπονο παρακαλώ!!!έχω κ σήμερα μια ενόχληση αλλά πιστεύω αύριο να είμαι καλά καλά!:razz: αφού ο άντρας μου ανησύχησε,γιατί στο πάνω διαμέρισμα κάνουν ανακαίνιση με πολύ θόρυβο κ εγώ εκεί ,να κοιμάμαι κ μου λέει το πρωί φοβόμουν μην το παρακάνεις με τα παυσίπονα το βράδυ κ για αυτό δεν σηκώνεσαι!λήθαργος παιδάκι μου!χααχα!

@demifilol βρε τον καλύτερο θα έχει η κοράκλα σου!!!:x

Αχ μπράβο βρε Μαρία μου είδες τελικά όλα είναι σχετικά 

Τωρα πάει πέρασε το δύσκολο 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Χαθηκα όλη μέρα χθες... Ξεκινήσαμε τις βόλτες στα μαγαζιά. Πήγαμε ικεα και επί τη ευκαιρία περάσαμε κι από mothercare να χαζεψουμε μωρουδιακά. Καρότσια, κρεβατάκια, αλλαξιέρες... Ξέρω είναι νωρίς αλλά δεν κρατιόμαστε. Μετά τη β επιπέδου λέμε να ξεκινήσουμε σιγά σιγά με αγορές.

Σημερα πήρα και τις εξετάσεις αίματος. Ο γιατρός ειπε ότι ήταν άψογες και πραγματικά ηρέμησα. Η βιταμίνη d που ήταν στα τάρταρα ανέβηκε αρκετά και ο θυρεοειδής μετά την τελευταία αλλαγή χαπιού είναι και πάλι φυσιολογικός! Μένει το ραντεβού την άλλη βδομάδα να δούμε τον μπέμπη μας..

@MumMaria χαίρομαι τόσο πολύ που είσαι καλύτερα! Μερικές μέρες υπομονή και όλο αυτό θα είναι ανάμνηση.. Επίσης τι ωραία που περπάτησε το αγοράκι σου!! Καλές βόλτες από δω και πέρα!

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!

Χαθηκα όλη μέρα χθες... Ξεκινήσαμε τις βόλτες στα μαγαζιά. Πήγαμε ικεα και επί τη ευκαιρία περάσαμε κι από mothercare να χαζεψουμε μωρουδιακά. Καρότσια, κρεβατάκια, αλλαξιέρες... Ξέρω είναι νωρίς αλλά δεν κρατιόμαστε. Μετά τη β επιπέδου λέμε να ξεκινήσουμε σιγά σιγά με αγορές.

Σημερα πήρα και τις εξετάσεις αίματος. Ο γιατρός ειπε ότι ήταν άψογες και πραγματικά ηρέμησα. Η βιταμίνη d που ήταν στα τάρταρα ανέβηκε αρκετά και ο θυρεοειδής μετά την τελευταία αλλαγή χαπιού είναι και πάλι φυσιολογικός! Μένει το ραντεβού την άλλη βδομάδα να δούμε τον μπέμπη μας..

@MumMaria χαίρομαι τόσο πολύ που είσαι καλύτερα! Μερικές μέρες υπομονή και όλο αυτό θα είναι ανάμνηση.. Επίσης τι ωραία που περπάτησε το αγοράκι σου!! Καλές βόλτες από δω και πέρα!

Έλα Ρηνιώ καλά έκανες κ πηγες βόλτα στα μαγαζιά,πριν αγοράσουμε κάνουμε κ μια έρευνα αγοράς.μευα την β επιπέδου εγώ το θεωρώ καλό timing να ξεκινήσουμε ψώνια.κ για να μην μας πεσουνε μετά μαζεμένα κ για να μην έχουμε παραβαρυνει κι εμείς.ασε που πολλά δεν είναι ετοιμοπαραδοτα κ κάνουνε καιρό να έρθουν!

Τέλεια κ για τις εξετάσεις σου ο που ρυθμισες κ τον θυροειδή σου!

Ναι περπάτησε αλλά σήμερα αρνείται!έχει μουλαρωσει!!χαχαχαχα!ποιος τον ξέρει;;μπορεί να θέλει να περπατήσει όταν περπατήσω κι εγώ..συμπαράσταση στην μαμά!:P

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...