Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Papakι είπε:

Βρε κορίτσια...στην κοιλιά σας βάζετε καμία κρεμουλα;;;Εγώ έχω το bio oil και την κρέμα για ραγαδες της mustela!!Προσπαθώ να βάζω αλλά βαριέμαι!!!Θέλει λέει δυο-τρεις τη μέρα!!!Σιιιιιγουρα!!!Εγώ βάζω μια φορά κάθε δύο μέρες!

Εεεεε βάζω μέρα παρά μέρα να πω την αλήθεια την bio oil.ετσι έβαζα κ στον μικρό κ την έβγαλα καθαρή.8ο-9ο μήνα έβαζα όμως κάθε μέρα.ηταν κ κατακαλοκαιρο κ έκανα δύο φορές την μέρα ντους οπότε μετά έβαζα κ λίγο κρεμουλα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Evitheodorou ολα καλα να πανε αυριο σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!η σκεψη μας θα ειναι μαζι σου.εσυ οσο μπορεις ηρεμη και αισιοδοξη.

Just now, MumMaria είπε:

Εεεεε βάζω μέρα παρά μέρα να πω την αλήθεια την bio oil.ετσι έβαζα κ στον μικρό κ την έβγαλα καθαρή.8ο-9ο μήνα έβαζα όμως κάθε μέρα.ηταν κ κατακαλοκαιρο κ έκανα δύο φορές την μέρα ντους οπότε μετά έβαζα κ λίγο κρεμουλα.

Πιο ευκολα για καλοκαιρι το λαδακι απο την κρεμα ε;πως εισαι σημερα Μαρια μου;

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Καλημέρα!! Τι να πω έτσι του είπε η γιατρός οπότε πολύ πιθανό να σχετίζεται.. Αφού εκεί στη 1,5 ώρα μου έλεγε ο κακομοίρης δεν αντέχω, κάτι πρέπει να φάω θα πέσω κάτω! Και εγώ κυρία που είμαι και έγκυος νηστική τόσες ώρες.. 

Έλα ρε συ περάσατε δύσκολα φαντάζομαι πόση αγωνία είχατε!! Ευτυχώς Υβόννη μου όλα καλά όμως αφού το έχετε ρυθμίσει τώρα και ο άντρας σου το γνωρίζει και προσέχει, ευτυχώς που το βρήκατε σε εξέταση ρουτίνας!! Του δικού μου το σάκχαρο νηστείας ήταν 113 με όριο το 110 αλλά μετά απο μια ώρα εκτοξεύτηκε η ινσουλίνη και μετά από άλλη μια έκανε υπογλυκαιμία! Η μικροβιολογος μας είπε αυτό δεν είναι διαβήτης είναι αντίσταση στην ινσουλίνη και λίγο τσιμπημένο σάκχαρο αλλά περιμένουμε και την ενδοκρινολογο.. Τι να πω! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση και της πληροφορίες!!! 

Καλωσηρθες Δέσποινα, με το καλό το μωρακι σου!! Να πάει τέλεια η αυχενική σου εύχομαι και να δεις τρέλα που θα πάθετε!! Μόλις προχωράει η διαδικασία και ξεπεραστεί το άγχος είναι φανταστική εμπειρία!

Εγώ δεν ξέρω να σου πω για τις αναγουλες κλπ αλλά νομίζω όπως είπαν και τα κορίτσια ότι το πρόβλημα είναι να κάνεις πάρα πολλούς εμετούς, που και πάλι πολλές γυναίκες το έχουν και όλα μια χαρά πάνε αλλά οκ! Ο γιατρός σου τι λέει γι'αυτό; 

Κι εγώ έτσι ήμουν,ένιωθα ότι θα πέσω ξερή...βέβαια νηστείας είχα εντός ορίων αλλά τα άλλα δύο βραστα..

Θα δώσει λίγο περισσότερο προσοχή κ θα είναι μια χαρά κ ο αντρουλης σου.:razz:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! said:

Εχω παρει της mustela κ εγω,κ για ραγαδες κ αυτη για το στηθος.ειδικα οταν εχω φαγουρα στο στηθος κ την βαζω με ανακουφιζει αμεσως.βεβαια δεν βαζω καθε μερα,το αμελω 

Κοριτσια μου εγω εχω παρει λαδακι Welleda και επισης το αμελω...Ειμαι βεβαια λιγο τυχερη γιατι εχω ελαστικο δερμα αλλα πρεπει να ξεκινησω να το κανω λιγο πιο συχνα....Αλλα βαριεμαιιιιιιιιι

Just now, MumMaria said:

Κι εγώ έτσι ήμουν,ένιωθα ότι θα πέσω ξερή...βέβαια νηστείας είχα εντός ορίων αλλά τα άλλα δύο βραστα..

Θα δώσει λίγο περισσότερο προσοχή κ θα είναι μια χαρά κ ο αντρουλης σου.:razz:

Μαρακι μου καλημερα!!! Εσυ πες μας τα νεακια σου σημερα! Πονας; Κοιμασαι καλα;


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Evitheodorou κοπέλα μου κοντεύει η αυριανή μέρα που θα κάνεις επιτέλους την αμνιο κ θα ηρεμήσεις τελείως μετά.θα χαρείς το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σου κ θα είσαι λίγο πιο ανέμελη.να ξέρεις το κοριτσάκι σου είμαι σίγουρη ότι είναι μια χαρά,θα ξεκουραστείς 2 μερουλες μετά κι εσύ κ πάει,τελείωσε κ αυτό!σε σκεφτόμαστε όλες κ σου στέλνουμε την θετική μας ενέργεια!προσεύχομαι για σένα.

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσια μου εγω εχω παρει λαδακι Welleda και επισης το αμελω...Ειμαι βεβαια λιγο τυχερη γιατι εχω ελαστικο δερμα αλλα πρεπει να ξεκινησω να το κανω λιγο πιο συχνα....Αλλα βαριεμαιιιιιιιιι

Μαρακι μου καλημερα!!! Εσυ πες μας τα νεακια σου σημερα! Πονας; Κοιμασαι καλα;

Μωρέ έχει όντως να κάνει με την ελαστικότητα του δέρματος,άλλες παστωνονται όλη την μέρα με τις πιο ακριβές κ κάνουν πάλι..καλό είναι να προσέχουμε αλλά δεν θα πεθάνουμε κιόλας,κ μια δυο να κάνουμε θα τις έχουμε ενθύμιο,ε και;;;;

Καλά είμαι γλυκούλα μου..κοιμήθηκα μια χαρά ,έκανα νωρίς νωρίς σημερα Μ τις συνεδρίες μου κ τώρα χαζευα τον Καλλίδη στην τιβι να κάνει σνίτσελ με μπεσαμέλ κ 3 τυριά.κατι ελαφρύ βρε αδελφέ!!! αχαχααχα!ο μικρός μου κοιμάται το πρωινό του μισαωρακι κ ο άντρας μου βγήκε για σουπερμάρκετ.αυριο θα έρθει νοσηλευτής να μου αλλάξει τις γαζες.εγω αυτό που ήθελα να ρωτήσω,είναι λέτε φυσιολογικό σήμερα να με τσούζει λίγο κ με τραβάει;ενώ χθες,προχθές όχι.

Just now, ΕΥΑ! είπε:

@Evitheodorou ολα καλα να πανε αυριο σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!η σκεψη μας θα ειναι μαζι σου.εσυ οσο μπορεις ηρεμη και αισιοδοξη.

Εύα μου εσύ πότε έχεις σειρά;κοντεύεις ε;

Πώς τα περάσατε Τήνο;πίσω τώρα στην μυκονοοοο;;;:-D8)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MumMaria said:

@Evitheodorou κοπέλα μου κοντεύει η αυριανή μέρα που θα κάνεις επιτέλους την αμνιο κ θα ηρεμήσεις τελείως μετά.θα χαρείς το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σου κ θα είσαι λίγο πιο ανέμελη.να ξέρεις το κοριτσάκι σου είμαι σίγουρη ότι είναι μια χαρά,θα ξεκουραστείς 2 μερουλες μετά κι εσύ κ πάει,τελείωσε κ αυτό!σε σκεφτόμαστε όλες κ σου στέλνουμε την θετική μας ενέργεια!προσεύχομαι για σένα.

Μωρέ έχει όντως να κάνει με την ελαστικότητα του δέρματος,άλλες παστωνονται όλη την μέρα με τις πιο ακριβές κ κάνουν πάλι..καλό είναι να προσέχουμε αλλά δεν θα πεθάνουμε κιόλας,κ μια δυο να κάνουμε θα τις έχουμε ενθύμιο,ε και;;;;

Καλά είμαι γλυκούλα μου..κοιμήθηκα μια χαρά ,έκανα νωρίς νωρίς σημερα Μ τις συνεδρίες μου κ τώρα χαζευα τον Καλλίδη στην τιβι να κάνει σνίτσελ με μπεσαμέλ κ 3 τυριά.κατι ελαφρύ βρε αδελφέ!!! αχαχααχα!ο μικρός μου κοιμάται το πρωινό του μισαωρακι κ ο άντρας μου βγήκε για σουπερμάρκετ.αυριο θα έρθει νοσηλευτής να μου αλλάξει τις γαζες.εγω αυτό που ήθελα να ρωτήσω,είναι λέτε φυσιολογικό σήμερα να με τσούζει λίγο κ με τραβάει;ενώ χθες,προχθές όχι.

Αχ πολυ χαιρομαι που κοιμασαι!!! Μια χαρα η μερα σου! Καλα το σνιτσελ δε θα το σχολιασω! Ειναι που ειναι ελαφρυ απο μονο του, εβαλε και κατι εξτρα χαχαχαχα!!!

Ναι λογικο ειναι γιατι σιγα σιγα επουλωνεται το τραυμα και τραβαει το κρακαδι που λογικα κανει (κρακαδι δε λεγεται;). Να κανετε αυριο και την αλλαγουλα να τελειωνει και αυτο! Παλι καλα που θα ερθει σπιτι!

Εκανα εικονα τωρα τον μικρο να κοιμαται (λιωνωωωωωωω) και εσυ να χαιρεσαι και σκεφτηκα εμας τις τρελες που θελουμε να τα ξυπναμε τωρα μεσα στην κοιλια για να καταλαβουμε κλωτσια χαχαχαχα!!!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Αχ πολυ χαιρομαι που κοιμασαι!!! Μια χαρα η μερα σου! Καλα το σνιτσελ δε θα το σχολιασω! Ειναι που ειναι ελαφρυ απο μονο του, εβαλε και κατι εξτρα χαχαχαχα!!!

Ναι λογικο ειναι γιατι σιγα σιγα επουλωνεται το τραυμα και τραβαει το κρακαδι που λογικα κανει (κρακαδι δε λεγεται;). Να κανετε αυριο και την αλλαγουλα να τελειωνει και αυτο! Παλι καλα που θα ερθει σπιτι!

Εκανα εικονα τωρα τον μικρο να κοιμαται (λιωνωωωωωωω) και εσυ να χαιρεσαι και σκεφτηκα εμας τις τρελες που θελουμε να τα ξυπναμε τωρα μεσα στην κοιλια για να καταλαβουμε κλωτσια χαχαχαχα!!!!

Κρακαδι;;ιδέα δεν έχω...ας το πούμε έτσι λοιπόν!!!έμαθα μια νέα λέξη σήμερα!:P

Καλά κι εγώ την τσουπρα την έχω ταράξει όταν θέλω να την ακούσω,,ειδικά τώρα με τις αντιβιωσεις,με έχει πιάσει μια ανασφάλεια κ λυσσαω!αχαχαχα

Τώρα άλλο θέμα που θέλω να ανοίξω..διάβαζα τις προάλλες σε άλλες δύο ομαδουλες,για μανουλες που βάζουν κρεμουλες ειδικές στα μεμε τους..για να προετοιμάσουν την θηλή κ να είναι πιο εύκολος ο θηλασμός..τους το είπαν γιατροί,μαίες κτλ. Εγώ πέρσι που είχα ρωτήσει,μου είχε πει καλύτερα να μην πειράζω τις θηλές γιατί ίσως δημιουργηθούν από αυτό συσπάσεις.ε δεν τις πείραξα καθόλου κ μετά στον θηλασμό,ματωναν,πονούσαν κ μας πήρε κάποιο χρόνο να πάρω το κολαι.ενω αν έκανα αυτήν την προετοιμασία,θα ήμουν κ εγώ κ το μωρό κομπλέ.εσεις τι λέτε;έχετε ακούσει κάτι για αυτό;αυτές που είναι ήδη μανουλες;εσύ @Υβόννη με την εξπερ την μαία σου;;εσύ @Gogo1994 με την psycho την γιατρό;:P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

@Evitheodorou κοπέλα μου κοντεύει η αυριανή μέρα που θα κάνεις επιτέλους την αμνιο κ θα ηρεμήσεις τελείως μετά.θα χαρείς το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σου κ θα είσαι λίγο πιο ανέμελη.να ξέρεις το κοριτσάκι σου είμαι σίγουρη ότι είναι μια χαρά,θα ξεκουραστείς 2 μερουλες μετά κι εσύ κ πάει,τελείωσε κ αυτό!σε σκεφτόμαστε όλες κ σου στέλνουμε την θετική μας ενέργεια!προσεύχομαι για σένα.

Μωρέ έχει όντως να κάνει με την ελαστικότητα του δέρματος,άλλες παστωνονται όλη την μέρα με τις πιο ακριβές κ κάνουν πάλι..καλό είναι να προσέχουμε αλλά δεν θα πεθάνουμε κιόλας,κ μια δυο να κάνουμε θα τις έχουμε ενθύμιο,ε και;;;;

Καλά είμαι γλυκούλα μου..κοιμήθηκα μια χαρά ,έκανα νωρίς νωρίς σημερα Μ τις συνεδρίες μου κ τώρα χαζευα τον Καλλίδη στην τιβι να κάνει σνίτσελ με μπεσαμέλ κ 3 τυριά.κατι ελαφρύ βρε αδελφέ!!! αχαχααχα!ο μικρός μου κοιμάται το πρωινό του μισαωρακι κ ο άντρας μου βγήκε για σουπερμάρκετ.αυριο θα έρθει νοσηλευτής να μου αλλάξει τις γαζες.εγω αυτό που ήθελα να ρωτήσω,είναι λέτε φυσιολογικό σήμερα να με τσούζει λίγο κ με τραβάει;ενώ χθες,προχθές όχι.

Εύα μου εσύ πότε έχεις σειρά;κοντεύεις ε;

Πώς τα περάσατε Τήνο;πίσω τώρα στην μυκονοοοο;;;:-D8)

Ναι Μαράκι μου είναι πολύ φυσιολογικό! Όταν αρχίσει να θρέφει το τραύμα το νιώθεις να τσούζει και να τραβάει και στη συνέχεια μπορεί και να σε τρώει.. Είναι η φυσιολογική διαδικασία επούλωσης! Όσο είναι νωπό ακόμα συνήθως δεν το νιώθεις.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Κρακαδι;;ιδέα δεν έχω...ας το πούμε έτσι λοιπόν!!!έμαθα μια νέα λέξη σήμερα!:P

Καλά κι εγώ την τσουπρα την έχω ταράξει όταν θέλω να την ακούσω,,ειδικά τώρα με τις αντιβιωσεις,με έχει πιάσει μια ανασφάλεια κ λυσσαω!αχαχαχα

Τώρα άλλο θέμα που θέλω να ανοίξω..διάβαζα τις προάλλες σε άλλες δύο ομαδουλες,για μανουλες που βάζουν κρεμουλες ειδικές στα μεμε τους..για να προετοιμάσουν την θηλή κ να είναι πιο εύκολος ο θηλασμός..τους το είπαν γιατροί,μαίες κτλ. Εγώ πέρσι που είχα ρωτήσει,μου είχε πει καλύτερα να μην πειράζω τις θηλές γιατί ίσως δημιουργηθούν από αυτό συσπάσεις.ε δεν τις πείραξα καθόλου κ μετά στον θηλασμό,ματωναν,πονούσαν κ μας πήρε κάποιο χρόνο να πάρω το κολαι.ενω αν έκανα αυτήν την προετοιμασία,θα ήμουν κ εγώ κ το μωρό κομπλέ.εσεις τι λέτε;έχετε ακούσει κάτι για αυτό;αυτές που είναι ήδη μανουλες;εσύ @Υβόννη με την εξπερ την μαία σου;;εσύ @Gogo1994 με την psycho την γιατρό;:P

Α Μαρακι τελειο θεμα ανοιξες!! Εχω σημερα σκαιπ με τη μαια και θα ρωτησω και θα σας πω!!!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Ναι Μαράκι μου είναι πολύ φυσιολογικό! Όταν αρχίσει να θρέφει το τραύμα το νιώθεις να τσούζει και να τραβάει και στη συνέχεια μπορεί και να σε τρώει.. Είναι η φυσιολογική διαδικασία επούλωσης! Όσο είναι νωπό ακόμα συνήθως δεν το νιώθεις.. 

Αχ σας ευχαριστώ ρε κοριτσάκια μου!!γιατί ο άντρας μου λυσσαξε να πάρω τηλ τον γιατρό!:-?

Just now, Υβόννη είπε:

Α Μαρακι τελειο θεμα ανοιξες!! Εχω σημερα σκαιπ με τη μαια και θα ρωτησω και θα σας πω!!!!

Αχ ναι ρε συ,ρωτά μια.καταλαβες τι εννοώ έτσι;μια κρεμουλα που την περνάς γύρω γύρω από την θηλή (συνήθως είναι αυτή που βάζουμε κ μετά τον θηλασμό σε τυχόν τραυματισμούς) κ την κάνει πιο σκληρή/ανθεκτική κ λίγο προς τα έξω (πως να το εξηγήσω τώρα;;) κ έτσι πιάνει το νινακι ευκολότερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MumMaria είπε:

Αχ σας ευχαριστώ ρε κοριτσάκια μου!!γιατί ο άντρας μου λυσσαξε να πάρω τηλ τον γιατρό!:-?

Πάρε και το γιατρό αν ειναι έντονο για να μην αγχώνεσαι αλλά από δική μου εμπειρία πιστεύω ότι ειναι φυσιολογικοτατο! Έχεις ράμματα έτσι δεν είναι; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Αχ σας ευχαριστώ ρε κοριτσάκια μου!!γιατί ο άντρας μου λυσσαξε να πάρω τηλ τον γιατρό!:-?

Αχ ναι ρε συ,ρωτά μια.καταλαβες τι εννοώ έτσι;μια κρεμουλα που την περνάς γύρω γύρω από την θηλή (συνήθως είναι αυτή που βάζουμε κ μετά τον θηλασμό σε τυχόν τραυματισμούς) κ την κάνει πιο σκληρή/ανθεκτική κ λίγο προς τα έξω (πως να το εξηγήσω τώρα;;) κ έτσι πιάνει το νινακι ευκολότερα.

Ναι την ξερω ποια λες!!! Θα ρωτησω σημερα οπωσδηποτε-μολις το σημειωσα στο χαρτακι μου χαχαχα!

  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Πάρε και το γιατρό αν ειναι έντονο για να μην αγχώνεσαι αλλά από δική μου εμπειρία πιστεύω ότι ειναι φυσιολογικοτατο! Έχεις ράμματα έτσι δεν είναι; 

Όχι όχι,μου καθάρισε το αποστημα,την πληγή δηλαδή ας πούμε που είχε δημιουργηθεί κ μου αφαίρεσε το 1/3 του νυχιού.ακομα δεν είδα πόσο αηδία θα είναι..αν μου έκανε ράμματα φαντάζομαι θα μου το λέγε,όχι;

Κοριτσια άσχετο αλλά σήμερα έκλεισα την 18η εβδομάδα κ πολύ χαίρομαι!!!:grin: περνάει ο καιρός..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

@Evitheodorou κοπέλα μου κοντεύει η αυριανή μέρα που θα κάνεις επιτέλους την αμνιο κ θα ηρεμήσεις τελείως μετά.θα χαρείς το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σου κ θα είσαι λίγο πιο ανέμελη.να ξέρεις το κοριτσάκι σου είμαι σίγουρη ότι είναι μια χαρά,θα ξεκουραστείς 2 μερουλες μετά κι εσύ κ πάει,τελείωσε κ αυτό!σε σκεφτόμαστε όλες κ σου στέλνουμε την θετική μας ενέργεια!προσεύχομαι για σένα.

Μωρέ έχει όντως να κάνει με την ελαστικότητα του δέρματος,άλλες παστωνονται όλη την μέρα με τις πιο ακριβές κ κάνουν πάλι..καλό είναι να προσέχουμε αλλά δεν θα πεθάνουμε κιόλας,κ μια δυο να κάνουμε θα τις έχουμε ενθύμιο,ε και;;;;

Καλά είμαι γλυκούλα μου..κοιμήθηκα μια χαρά ,έκανα νωρίς νωρίς σημερα Μ τις συνεδρίες μου κ τώρα χαζευα τον Καλλίδη στην τιβι να κάνει σνίτσελ με μπεσαμέλ κ 3 τυριά.κατι ελαφρύ βρε αδελφέ!!! αχαχααχα!ο μικρός μου κοιμάται το πρωινό του μισαωρακι κ ο άντρας μου βγήκε για σουπερμάρκετ.αυριο θα έρθει νοσηλευτής να μου αλλάξει τις γαζες.εγω αυτό που ήθελα να ρωτήσω,είναι λέτε φυσιολογικό σήμερα να με τσούζει λίγο κ με τραβάει;ενώ χθες,προχθές όχι.

Εύα μου εσύ πότε έχεις σειρά;κοντεύεις ε;

Πώς τα περάσατε Τήνο;πίσω τώρα στην μυκονοοοο;;;:-D8)

Ωραια ηταν,κ η Τηνος ειναι υπεροχο νησι ,την λατρευω.καθισαμε για ενα καφεδακι κ πισω ενα τριωρο συνολικα μεινανε περιπου,ακομα δεν εχει πολλα καραβια λογω της καταστασης.

  • Μου αρέσει 2

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Όχι όχι,μου καθάρισε το αποστημα,την πληγή δηλαδή ας πούμε που είχε δημιουργηθεί κ μου αφαίρεσε το 1/3 του νυχιού.ακομα δεν είδα πόσο αηδία θα είναι..αν μου έκανε ράμματα φαντάζομαι θα μου το λέγε,όχι;

Κοριτσια άσχετο αλλά σήμερα έκλεισα την 18η εβδομάδα κ πολύ χαίρομαι!!!:grin: περνάει ο καιρός..

Ναι θα φαινοντουσαν καταρχάς οπότε δεν σου έκανε.. Ακόμα καλύτερα, θα επουλωθει γρήγορα και θα περάσει! Για όσο παίρνεις αντιβίωση μη φοβάσαι δεν θα πάθει κάτι το τραύμα ότι αισθάνεσαι είναι φυσιολογικό πιστεύω..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...