Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Κοριτσακια μου ομορφα,

τελος οι διδασκαλιες!!!!!!!! Μολις παρεδωσα το τελευταιο βιντεο! Βεβαια εχω 1-2 πραγματακια να κανω αλλα πλεον ηρεμα!!

Καλε τί χαμος απο συζητηση σημερα! Δεν ξερω τί να πρωτοσχολιασω! Θα σχολιασω λιγο  ομως και παω να φαω γιατι απο την πολλη δουλεια εφαγα λιγο κουνουπιδι με κοτοπουλο το μεσημερι και τωρα γρρρρρρ κανει το στομαχι!

Καταρχην οποια ξαναπει διαστασεςι μοντελου παρακαλω να  αποχωρησει! @Alkyoniακους; Χαχαχαχα! Μπραβο βρε κοριτσια μου που ησασταν αθλητριες και ποσο θα σας εχει βοηθησει αυτο να εχετε φυσικη κατασταση! Εγω χορο εκανα παρα πολλα χρονια (ροκ εν ρολ και ντισκο απο μικρη και μπαλετο ενηλικων απο τα 19-ναι εγω η στρουμπουλη μπαλετο) αλλα σταματησα πριν 3 χρονια που ηρθαμε Γερμανια και μου λειπει πολυ....Ειπα στον αντρα μου να γραψω χορο το παιδι-ισως εχουμε εναν νεο Μπιλι Ελιοτ-και μου ειπε ουτε να το σκεφτω χαχαχα!

Αποτριχωση κι εγω λειζερ εχω κανει, εκτος απο μασχαλη που βαζω ξυραφι. Τωρα κατι εχει μεινει μικρο στα ποδια αλλα επειδη ειναι ξανθες δε φαινεται.

@Gogo1994κοριτσακι μου ευχομαι να εισαι καλυτερα τωρα. Σε σκεφτομαι πολυ. Ισως αν παρεις το λαδακι που λενε τα κοριτσια. Θα σε πιασει κατι πού θα παει;

@Φραουλίνοσυγκινηθγκα που ακουσε τη μπεμπα και ο αντρας σου!!! Μεγαλωνουν τα μωρακια μας μωρε!

 

Just now, Geo81 said:

Αχ εγώ με το θηλασμό είχα «εχθρό» μάνα κ πεθερά.... φώναζαν δεν κοιμάται το παιδί σου γιατί δεν τρώει καλά με το βυζι .... δώσε ξένο .... και δώστου εγώ κλάμα... να ρέει το γάλα να βγάζω με το θηλαστρο και να λέω τι κάνω;;; Ποιες ακούω ;; Ο Γιώργος να παίρνει κιλά αβέρτα με αποκλειστικό θηλασμό κ αυτές εκεί... δεν κοιμάται γιατί δεν χορταίνει... μέχρι που τις διαολοστειλα και αποδέχτηκα ότι έχω έναν ξενύχτη αλλά μπαμπατσικο γιο !!!! Άλλο μπουλινγκ μετά γιατί τον θηλαζα κ μετά το πρώτο χρόνο ... και γιατί τον έφτασα δυο χρόνων κ έπινε από το στήθος ... ε δεν πάνε να πνίγουν όλοι; Ο καθένας κάνει ότι μπορεί ότι θέλει και κρίνει σωστό για το παιδί του ! Δεν κατέκρινα καμία για τον τρόπο σίτισης του παιδιού τους! Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να δεχόμαστε κριτική τέτοιου είδους :( !! Όπως βγει στην καθεμία και όσο οι συνθήκες το ευνοούν και το επιτρέπουν!!! 

πες μου ότι έπαθες ρήξη κ εσυ ; Χιχιχιχιχι μηνίσκο ρήξη και μετα αποχαιρέτησα με βαριά καρδιά... 

Παρόμοιο και πολύ  οικονομικό είναι και αυτό που είχα πάρει και εγώ πριν τρία χρόνια της kikka boo (μοιάζει πολύ με αυτό το «ακριβό» της Chico )τσέκαρέτε το κορίτσια!! Έχει και ανάκληση , εμένα με βοήθησε στην παλινδρόμηση του μικρού , και έχει κ ροδάκια και τον πήγαινα άνετα κ ατο σαλόνι να κάνω δουλειές ή δίπλα μου στο νεροχύτη να πλύνω πιατα χιχιχχί

 

Βασικα μπραβο που τις εβαλες στη θεση τους! Ειναι συγγενεις μας και μας αγαπανε αλλα αν δεν τα κοψουμε αυτα απο νωρις μια ζωη καποιος θα κανει υποδειξεις...Εμενα εχουν ξεκινησει κατι φιλες μου να με πρηζουν απο τωρα με το θηλασμο! Να θηλασεις λιγο, να θηλασεις πολυ, να κανεις ετσι και αλλιως! Και δεν εχω καν γεννησει χαχαχα! Ναι ναι λεω εγω και απλα δεν ασχολουμαι! Θελω πολυ να θηλασω και θα προσπαθησω αλλα αν δεν γινει θα δουμε τι θα κανουμε...Γιατι οι ανθρωποι μια ζωη θελουν πατροναρουν δεν το εχω καταλαβει. Λες και ζητησε κανεις τη γνωμη τους χαχαχα!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη said:

 

Καταρχην οποια ξαναπει διαστασεςι μοντελου παρακαλω να  αποχωρησει! @Alkyoniακους; Χαχαχαχα! Μπραβο βρε κοριτσια μου που ησασταν αθλητριες και ποσο θα σας εχει βοηθησει αυτο να εχετε φυσικη κατασταση! Εγω χορο εκανα παρα πολλα χρονια (ροκ εν ρολ και ντισκο απο μικρη και μπαλετο ενηλικων απο τα 19-ναι εγω η στρουμπουλη μπαλετο) αλλα σταματησα πριν 3 χρονια που ηρθαμε Γερμανια και μου λειπει πολυ....Ειπα στον αντρα μου να γραψω χορο το παιδι-ισως εχουμε εναν νεο Μπιλι Ελιοτ-και μου ειπε ουτε να το σκεφτω χαχαχα

Ειρήνη μου να σου πω την αλήθεια θαυμάζω αυτούς που ξέρουν να χορεύουν!!! Έχουν ταμπεραμέντο βρε παιδί. Εγώ είμαι τελείως άχαρη!!! Κάτι λίγο από παραδοσιακούς χορούς κ τίποτα άλλο δυστυχως!!! Στην συνάντηση παρακαλώ να μας μάθεις κατιτις 

  • Χαχα 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Ειρήνη μου να σου πω την αλήθεια θαυμάζω αυτούς που ξέρουν να χορεύουν!!! Έχουν ταμπεραμέντο βρε παιδί. Εγώ είμαι τελείως άχαρη!!! Κάτι λίγο από παραδοσιακούς χορούς κ τίποτα άλλο δυστυχως!!! Στην συνάντηση παρακαλώ να μας μάθεις κατιτις 

Χαχαχαχα! Εννοειται καλε!!!! Εμενα μου αρεσε απο μικρη, πηγαινα και παραδοσιακους αλλα ντρεπομουν να ζητησω να παω μπαλετο επειδη ημουν παχουλο παιδακι. Ε μετα ομως ξεντραπηκα χαχαχαχα!!! Νομιζω ολοι εχουμε ρυθμο μεσα μας, εξασκηση ειναι! Οπως βεβαια λεει ο αντρας μου, η μεγαλυτερη απολαυση ειναι να χορευεις χωρις να ακολουθεις βηματα κτλ! Χορευει και αυτος πολυ! Ειχαμε παει και μαζι για μαθηματα χορου, αλλα επειδη τον περναω στο υψος λιγο και ειμαι και μεγαλοσωμη ο καημενος δεν μπρουσε να με κουμανταρει χαχαχα! Πολυ ειχαμε γελασει παντως!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Χαχαχαχα! Εννοειται καλε!!!! Εμενα μου αρεσε απο μικρη, πηγαινα και παραδοσιακους αλλα ντρεπομουν να ζητησω να παω μπαλετο επειδη ημουν παχουλο παιδακι. Ε μετα ομως ξεντραπηκα χαχαχαχα!!! Νομιζω ολοι εχουμε ρυθμο μεσα μας, εξασκηση ειναι! Οπως βεβαια λεει ο αντρας μου, η μεγαλυτερη απολαυση ειναι να χορευεις χωρις να ακολουθεις βηματα κτλ! Χορευει και αυτος πολυ! Ειχαμε παει και μαζι για μαθηματα χορου, αλλα επειδη τον περναω στο υψος λιγο και ειμαι και μεγαλοσωμη ο καημενος δεν μπρουσε να με κουμανταρει χαχαχα! Πολυ ειχαμε γελασει παντως!

Νομιζω ότι το έβρισκα μόνο όταν ειχα πιει κανένα ποτακι κ αυτό επειδή ένιωθα πιο χαλαρή. Γενικά όμως είμαι για κλάμματα. Κ ξέρεις ε;;; Θαυμάζω πολύ στους άλλους ότι δεν μπορώ να κάνω εγώ!!! Βλεπω βιντεάκια με χορό κ λέω πως τα κάνουν όλα αυτά ρε φίλε!!! Καπως έτσι είναι κ ο καλος μου βέβαια! Η τελευταία φορά που χορέψαμε ήταν αν δεν κάνω λάθος στο γάμος μας!!! Ας μην μετρήσω καλύτερα ποσα χρονια πριν χαχα 

 

  • Χαχα 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Νομιζω ότι το έβρισκα μόνο όταν ειχα πιει κανένα ποτακι κ αυτό επειδή ένιωθα πιο χαλαρή. Γενικά όμως είμαι για κλάμματα. Κ ξέρεις ε;;; Θαυμάζω πολύ στους άλλους ότι δεν μπορώ να κάνω εγώ!!! Βλεπω βιντεάκια με χορό κ λέω πως τα κάνουν όλα αυτά ρε φίλε!!! Καπως έτσι είναι κ ο καλος μου βέβαια! Η τελευταία φορά που χορέψαμε ήταν αν δεν κάνω λάθος στο γάμος μας!!! Ας μην μετρήσω καλύτερα ποσα χρονια πριν χαχα 

 

Τελος θα παμε για χορο ειπαμε στη συναντηση μας!!!! Ποτο δεν ξερω αν θα πινουμε λογω θηλασμου, αλλα με τοση τρελα σε αυτη την παρεα μια γυροβολια θα την κανουμε!!! Χαχαχαχα! Ενταξει οταν χορευεις και διασκεδαζεις νομιζω δνε εχει καμια σημασια αν εχεις τεχνικη! Αρκει να περνας καλα! Τωρα που ειπες χορο γαμου, πριν παντρεψω τους κουμπαρους μου, ειχαμε μαζευτει να κανουμε προβα χορου στο γαμπρο, να μαθει 1-2 βασικα βηματακια χαχαχα! Τα εμαθε ο δολιος! Στο βιντεο του γαμου χορευουμε με νυφη και γαμπρο και η κουμπαρα (εγω) του μετραω 1-2-3, 1-2-3 χαχαχαχαχα!!!

Για να δουμε η μικρη θα σου ζητησει κανενα μπαλετο; Να την εχεις με τα τουλια και τα κορμακια; Να ειναι η χορευταρου του σπιτιου! Χιχιχιχιχιχιχι!!!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη said:

Τελος θα παμε για χορο ειπαμε στη συναντηση μας!!!! Ποτο δεν ξερω αν θα πινουμε λογω θηλασμου, αλλα με τοση τρελα σε αυτη την παρεα μια γυροβολια θα την κανουμε!!! Χαχαχαχα! Ενταξει οταν χορευεις και διασκεδαζεις νομιζω δνε εχει καμια σημασια αν εχεις τεχνικη! Αρκει να περνας καλα! Τωρα που ειπες χορο γαμου, πριν παντρεψω τους κουμπαρους μου, ειχαμε μαζευτει να κανουμε προβα χορου στο γαμπρο, να μαθει 1-2 βασικα βηματακια χαχαχα! Τα εμαθε ο δολιος! Στο βιντεο του γαμου χορευουμε με νυφη και γαμπρο και η κουμπαρα (εγω) του μετραω 1-2-3, 1-2-3 χαχαχαχαχα!!!

Για να δουμε η μικρη θα σου ζητησει κανενα μπαλετο; Να την εχεις με τα τουλια και τα κορμακια; Να ειναι η χορευταρου του σπιτιου! Χιχιχιχιχιχιχι!!!

Έκανα εικόνα τις πρόβες χορού... ω ρε γλέντια χαχα 

Το γιαβρι μου... φαντάζεσαι να μου ζητήσει μπαλέτο;;; Θα μου άρεσε να κάθομαι σε μια γωνία κ να την καμαρώνω που θα χορεύει!!! 

  • Μου αρέσει 4

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να αργησε λιγο αλλα εκανε αισθητη την παρουσια του σημερα το απογευμα ο μπεμπης!! 3 χτυπηματακια..στο πρωτο λεω εχε γουστο να ειναι ..στα επομενα σιγουρευτηκα.τι συναισθημα απιστευτο

  • Μου αρέσει 8

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! said:

Μπορει να αργησε λιγο αλλα εκανε αισθητη την παρουσια του σημερα το απογευμα ο μπεμπης!! 3 χτυπηματακια..στο πρωτο λεω εχε γουστο να ειναι ..στα επομενα σιγουρευτηκα.τι συναισθημα απιστευτο

Να τος!!!!!!1 Καλως τον το μπεμπη μας!!!!!! Να δεις ειδε οτι ξεκινησες να κοιτας αγορες και σου λεει εδω ειμαι μαμα!! Υπεροχο συναισθημα!!!!!!

Just now, Alkyoni said:

Έκανα εικόνα τις πρόβες χορού... ω ρε γλέντια χαχα 

Το γιαβρι μου... φαντάζεσαι να μου ζητήσει μπαλέτο;;; Θα μου άρεσε να κάθομαι σε μια γωνία κ να την καμαρώνω που θα χορεύει!!! 

Μια πριμα μπαλαρινα αυτη τη στιγμη ισως κρυβει η κοιλιτσα σου!!! Χιχιχιχιχι!!

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal said:

Εγω λογω καταγωγης μολις περπατησει θα τον παω ποντιακα...θα αρχισω απο πιο νωρις βεβαια να ακουει τραγουδια να συνηθιζει...χαχαχα

Απο τωρα ξεκινα!!!!! Να προετοιμαστει! Μα τι τελεια τα ποντιακα!!!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Απο τωρα ξεκινα!!!!! Να προετοιμαστει! Μα τι τελεια τα ποντιακα!!!!

Ναι περιμενω να κλεισω τη 16η εβδομαδα που λενε οτι τοτε αρχιζουν κ ακουν κ μετα θα το καψω...χαχαχα..ειναι χοροι με νευρο κ ξεδινεις θες δεν θες...

  • Μου αρέσει 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! said:

Μπορει να αργησε λιγο αλλα εκανε αισθητη την παρουσια του σημερα το απογευμα ο μπεμπης!! 3 χτυπηματακια..στο πρωτο λεω εχε γουστο να ειναι ..στα επομενα σιγουρευτηκα.τι συναισθημα απιστευτο

Τι ωραία!!! Φαντάζομαι την χαρά που πήρες! Μπραβο μπέμπη που έδωσες χαρά στη μανούλα σου!!! Δωσε ένα χαδακι επιβραβευσης στην κοιλιτσα κ από εμάς! 

Just now, Depykal said:

Εγω λογω καταγωγης μολις περπατησει θα τον παω ποντιακα...θα αρχισω απο πιο νωρις βεβαια να ακουει τραγουδια να συνηθιζει...χαχαχα

Μου αρέσουν παρα πολύ τα ποντιακά!
Έλα να πιαστούμε όλες μαζί να χορέψουμε ένα κοτσαρι!

  • Μου αρέσει 3

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Τι ωραία!!! Φαντάζομαι την χαρά που πήρες! Μπραβο μπέμπη που έδωσες χαρά στη μανούλα σου!!! Δωσε ένα χαδακι επιβραβευσης στην κοιλιτσα κ από εμάς! 

Μου αρέσουν παρα πολύ τα ποντιακά!
Έλα να πιαστούμε όλες μαζί να χορέψουμε ένα κοτσαρι!

Θα σας μαθω ολες οταν βρεθουμε...χαχαχα...θα χορεψουμε κ ποντιακα κ κρητικα...

  • Μου αρέσει 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Depykal είπε:

Κοριτσια κατι ασχετο...με αποτριχωση τι κανετε;;;

Και εγω εκανα λέιζερ αλλά επειδή κάτι έχει μείνει και δεν έχω πλέον πρόσβαση στην περιοχή το έχω αναθέσει στον σύζυγό..  :oops::oops:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γλυκά πήγα διακοπές και εγώ !!!μπορει να μην είναι στο χωριό μου ,στο νησί μου ,στη θάλασσα τεσπα !!!!αλλα  μετά από δυο μήνες αποφάσισα να μείνω ένα βράδυ στο σπίτι μου !!!Εδώ κ δυο μήνες έχω μετακομίσει στην πεθερά μου στο ισόγειο για να μην ανεβοκατεβαίνω σκάλες !!Σημερα όμως πήρα το θάρρος ,ανέβηκα ενα ένα τα σκαλιά κ μπήκα στο σπίτι μου !!!Μολις το αντίκρισα ,,ήθελα να πλανταξω στο κλάμα !!!κρατηθηκα λόγω του μικρου μου !!!Είναι πολύ όμορφο να αλλάζεις παραστάσεις !!!σαν το σπίτι σου δεν έχει όμως αληθεια !!!θα κοιμηθώ στο κρεβάτι μου κορίτσια ,,,είμαι τόσο ενθουσιασμένη !!!!ευχομαι να μην εκανα κακό που ανέβηκα μια φορά τις σκάλες !!συγγνωμη που σας πρήζω με τις συναισθηματικές μου αρλούμπες !!!να έχουμε ένα καλό βράδυ !!!ονειρα γλυκά !!!

  • Μου αρέσει 8

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...