Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, demifilol said:

Κορίτσια μου γλυκά πήγα διακοπές και εγώ !!!μπορει να μην είναι στο χωριό μου ,στο νησί μου ,στη θάλασσα τεσπα !!!!αλλα  μετά από δυο μήνες αποφάσισα να μείνω ένα βράδυ στο σπίτι μου !!!Εδώ κ δυο μήνες έχω μετακομίσει στην πεθερά μου στο ισόγειο για να μην ανεβοκατεβαίνω σκάλες !!Σημερα όμως πήρα το θάρρος ,ανέβηκα ενα ένα τα σκαλιά κ μπήκα στο σπίτι μου !!!Μολις το αντίκρισα ,,ήθελα να πλανταξω στο κλάμα !!!κρατηθηκα λόγω του μικρου μου !!!Είναι πολύ όμορφο να αλλάζεις παραστάσεις !!!σαν το σπίτι σου δεν έχει όμως αληθεια !!!θα κοιμηθώ στο κρεβάτι μου κορίτσια ,,,είμαι τόσο ενθουσιασμένη !!!!ευχομαι να μην εκανα κακό που ανέβηκα μια φορά τις σκάλες !!συγγνωμη που σας πρήζω με τις συναισθηματικές μου αρλούμπες !!!να έχουμε ένα καλό βράδυ !!!ονειρα γλυκά !!!

Δημητρουλα μου εχω  ενθουσιαστει κι εγω μαζι σου!!!!!!!!!!!!!!! Πρεπει να ειναι μεγαλη συγκινηση να βλεπεις το σπιτακι σου! Να μην εχεις αγωνια για τη σκαλα, ησουν προσεκτικη παρα πολυ, αργα αργα το εκανες και δεν ειναι οτι ανεβοκατεβηκες και 20 φορες. Να κανεις σημερα τον πιο υπεροχο υπνο στην κρεβαταρα σου!!!!!

  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Δημητρουλα μου εχω  ενθουσιαστει κι εγω μαζι σου!!!!!!!!!!!!!!! Πρεπει να ειναι μεγαλη συγκινηση να βλεπεις το σπιτακι σου! Να μην εχεις αγωνια για τη σκαλα, ησουν προσεκτικη παρα πολυ, αργα αργα το εκανες και δεν ειναι οτι ανεβοκατεβηκες και 20 φορες. Να κανεις σημερα τον πιο υπεροχο υπνο στην κρεβαταρα σου!!!!!

Σε χιλιοευχαριστω !!!εαν μάθει η γιαγια μου ότι ανέβηκα σκάλες ,,,θα γίνει χαμος !!!μην της το πείτε !!!χαχαχχα

Δεν χορταίνω να χαζεύω το σπίτι μου!!!σαν μωρό κάνω αληθεια !!Για άλλη μια φορά διαπιστώνω ότι τα πιο απλά σε κάνουν χαρούμενη !!

καλη ξεκουραση κ σε εσένα Ειρηνη μου !!επιτελους αδειούχα ,ν αδειάσει το μυαλό σου !!!

  • Μου αρέσει 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol said:

Σε χιλιοευχαριστω !!!εαν μάθει η γιαγια μου ότι ανέβηκα σκάλες ,,,θα γίνει χαμος !!!μην της το πείτε !!!χαχαχχα

Δεν χορταίνω να χαζεύω το σπίτι μου!!!σαν μωρό κάνω αληθεια !!Για άλλη μια φορά διαπιστώνω ότι τα πιο απλά σε κάνουν χαρούμενη !!

καλη ξεκουραση κ σε εσένα Ειρηνη μου !!επιτελους αδειούχα ,ν αδειάσει το μυαλό σου !!!

Δε λεω τιποτα στη γιαγια το υποσχομαι χιχιχχιχιχι!!!!!

Περιμενουμε αυριο νεα να μας πεις πώς ηταν το ξυπνημα στο σπιτακι σου!!!!!!

Καληνυχτα Δημητρουλα μας!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, demifilol είπε:

Σε χιλιοευχαριστω !!!εαν μάθει η γιαγια μου ότι ανέβηκα σκάλες ,,,θα γίνει χαμος !!!μην της το πείτε !!!χαχαχχα

Δεν χορταίνω να χαζεύω το σπίτι μου!!!σαν μωρό κάνω αληθεια !!Για άλλη μια φορά διαπιστώνω ότι τα πιο απλά σε κάνουν χαρούμενη !!

καλη ξεκουραση κ σε εσένα Ειρηνη μου !!επιτελους αδειούχα ,ν αδειάσει το μυαλό σου !!!

Καλήμερααα, αχ αυτο π λες τ πιο απλά είναι π σ κάνουν ευτυχισμένο αλλά δυστυχώς στις μέρες μας λίγοι τ καταλαβαίνουν.. σπίτι μ σπιτάκι μ σπιτοκαλυβακι μ λέει η παροιμία...εύχομαι ν έκανες υπναρα χαχα

7 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Χαχαχαχα! Εννοειται καλε!!!! Εμενα μου αρεσε απο μικρη, πηγαινα και παραδοσιακους αλλα ντρεπομουν να ζητησω να παω μπαλετο επειδη ημουν παχουλο παιδακι. Ε μετα ομως ξεντραπηκα χαχαχαχα!!! Νομιζω ολοι εχουμε ρυθμο μεσα μας, εξασκηση ειναι! Οπως βεβαια λεει ο αντρας μου, η μεγαλυτερη απολαυση ειναι να χορευεις χωρις να ακολουθεις βηματα κτλ! Χορευει και αυτος πολυ! Ειχαμε παει και μαζι για μαθηματα χορου, αλλα επειδη τον περναω στο υψος λιγο και ειμαι και μεγαλοσωμη ο καημενος δεν μπρουσε να με κουμανταρει χαχαχα! Πολυ ειχαμε γελασει παντως!

Και εμένα ο άντρας π τρελαίνεται γ παραδοσιακά κ ρεμπέτικα.. Από μικρός κ αυτός.. εγώ πήγα λίγα χρόνια κ χορεύω όταν μ έρθει όρεξη...Πάντως ει αι ωραίο ν ξερεις

5 ώρες πρίν, ΕΥΑ! είπε:

Μπορει να αργησε λιγο αλλα εκανε αισθητη την παρουσια του σημερα το απογευμα ο μπεμπης!! 3 χτυπηματακια..στο πρωτο λεω εχε γουστο να ειναι ..στα επομενα σιγουρευτηκα.τι συναισθημα απιστευτο

Αχ τι όμορφο κ εγώ όσο πάει τ νιώθω όλο κ πιο έντονα.. απίστευτο συναίσθημα 

4 ώρες πρίν, Depykal είπε:

Θα σας μαθω ολες οταν βρεθουμε...χαχαχα...θα χορεψουμε κ ποντιακα κ κρητικα...

Κ βλέπεις μια σειρά από γάιδαρες στη σειρά να κάνουν ότι να ναιι χαχα @Alkyoni

10 ώρες πρίν, Gogo1994 είπε:

Μετά από πόσες μέρες σε έπιασε ειρήνη μου?  Εγώ ένα το μεσημέρι πήρα τώρα αλλά τίποτα ακομα

Γωγακι πως εισαι;;;εύχομαι καλύτερα κ ν πέρασες ήρεμα τ βράδυ σ...

13 ώρες πρίν, MinakiG είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, πώς είμαστε; Εγώ πάντως το έριξα έξω χθες με τον αντρούλη μου και τη μαμά μου! Βρήκα παπούτσια για το γάμο, πήραμε εσώρουχα εγκυμοσύνης από τα H&M τέλεια και οικονομικά! Μετά κάτι καλαθάκια για το ρύζι, τούλια και κορδέλες για το μπαλκόνι και κλείσαμε με ένα τζάμπο!! Φάγαμε παγωτάκι και πήραμε παγωμένο τσάι από τα bubbletale !!! Τι ωραία μέρα!! 

Θ είναι η πιο ωραία μέρα της ζωής σ..να τη χαρείτε χωρίς ανχος και θ πέρασε  γρήγορα  σαν παραμυθιιι

  • Μου αρέσει 4

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, MinakiG είπε:

@MumMaria Τρεις μέρες πριν το γάμο έχω την Β επιπέδου και την προηγουμένη το beaute :) Θα ναι ωραία!!! 
 

Πω πω σούπερ πρόγραμμα την τελευταία βδομάδα!!!!θα έχεις να τις θυμασαι πολύ γλυκά αυτές τις μέρες!!:x

12 ώρες πρίν, Renez είπε:

Καλησπέρα κοριτσιααα!!

Δε σας διάβασα καλά γτ σήμερα φάγατε γλιστριδες κ εσείς αλλά κ οι ομαδουλα μου οπότε δεν άντεχα άλλο μπίρι μπίρι μετά τις δικές μου τσουπρες!!

Μπήκα να δω κυρίως ότι είστε κ εσείς όλες καλά κ μόνο πρόσεξα που λέτε για λίκνο κ πράγματα κτλ..

Θα σας πω τη δική μου συμβουλη,κούνια να τη παραγγείλετε από τον 6 μάξιμουμ 7 γτ είναι πάρα πολλές που δεν είναι ετοιμοπαραδοτες!! Τουλάχιστον να τσεκαρετε χρόνο αποστολής γτ πχ τη δική μου τη παρήγγειλα τώρα 25/6 κ μου είπαν θα τη παραλάβω μέσα Σεπτέμβρη!!

Επίσης να προτείνω για λίκνο αν θέλετε να εφάπτεται στο κρεβάτι μη χαλάσετε 250+€ για τις chicco next to me γτ πραγματικά δε τα αξίζει καθώς το μέγεθος του είναι από τα μικρότερα κ αντέχει μέχρι 9 κιλά παιδάκι ενώ έχει πολύ καλό η bebe star side to side το οποίο είναι από τα πιο ευρύχωρα της αγοράς κ αντέχει μέχρι κ 36(!) Μηνών παιδάκι με 140€..

Να κάνετε γενικά καλή έρευνα κ να ξεκινήσετε ήδη να κοιταται!! Επίσης να έχετε στο νου τις εκπτώσεις από 19/7 έως τέλη Αυγούστου!!

Φιλουθκια..

Συμφωνώ μαζι σου!ούτε εγώ έχω της chicco,μου φάνηκε πανάκριβο για 6 με το ζόρι μήνες!είχα πάρει άλλης εταιρίας,θα σας στείλω ποιας μόλις γυρίσω σπίτι(τώρα Γιάννενα ακόμα) κ είμαι μια χαρά ευχαριστημένη!;)

Σωστή κ για τις εκπτώσεις!!:grin:

12 ώρες πρίν, Alkyoni είπε:

4 κιλά βγήκε ο γόης!!! Ε ρε μάνα μου ολόκληρος άνδρας! 
Πήρα ανάσα με το μήνυμα σου. Τουλάχιστον να μην νιώθω τύψεις για το βάρος της μικρής. 
Ναι αυτό σκέφτηκα κ εγώ με το λίκνο, ότι είναι πεταμένα λεφτά αφού το χρησιμοποιούμε για λίγο διάστημα. 
Η φίλη μου μου είπε να μου δώσει κ την κούνια αλλά να σου πω την αλήθεια θα ήθελα να αγοράσουμε την δικη μας. 

Ας κράζουν όσο θέλουν! Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Η καθεμία κρίνει τι πρέπει να κανει για το παιδί της. Θα σου δώσω ένα παράδειγμα. Η αδελφή μου το πρώτο παιδί το θήλαζε περίπου έξι μήνες. Το δεύτερο δυο ολόκληρα χρονια. 
Πολλά άτομα την τρολαραν για το δεύτερο όμως αυτή έκανε αυτό που ένιωθε. Προσωπικά εγώ δεν θα κατακρίνω κάτι ακόμα κ αν δεν συμφωνώ   
Μην γελάσεις αλλά προβλέπω να κάνω αυτό ακριβώς που έκανες κ εσυ! Εκεί δίπλα στο μωρό σαν κεράκι αναμμένο! 

Πάθος για χρονια!!! Μας νίκησε όμως το γόνατο κ εγκαταλείψαμε το γήπεδο! 

Θα μπορούσες εάν σου αρέσει το σχέδιο,χρώμα κτλ να πάρεις την κούνια της φίλης κ να αγοράσεις καινούριο στρώμα.να σου πω όμως ότι κι εγώ θα μπορούσα να δανειστών κούνια κ προτίμησα να πάρω μια δικιά μας να την έχουμε.πηρα από τα ΙΚΕΑ μια σε καλή τιμή κ ωραιότατη!!;)

Να τους γράφει η αδελφή σου,κι εγώ σταμτησα τον θηλασμό στον μικρό επειδή είχα την αποκόλληση στον πλακούντα κ μου το συνέστησε ο γιατρός,αλλιώς θα ήθελα ιδανικά μέχρι τον χρόνο.μακαρι να τα καταφέρω στην μικρή.αν όχι,δεν θα χαλάσει ο κόσμος αλλά όπως κ να έχει ,δεν πέφτει λόγο σε κανέναν!

Εμένα όλοι με κραζανε όταν γέννησα ότι επειδή το παιδί γεννήθηκε μεγάλο,έχει περισσότερες ανάγκες σε ποσότητες γάλα,με είχαν πρήξει όμως σου λέω να δώσω φορμουλα κ καθόμουν κ έκλαιγα(ειδικά εκείνη την περίοδο,οι ορμόνες στο φουλ) ενώ είχα άφθονο γάλα,να κάνω μπάνιο κ να τρέχει ποτάμι.αστα.τοτε μου είχε πει η μαμά μου,θα σου λένε πρέπει να δώσεις φόρμουλα,θα λες ναι ναι δίνω κ φόρμουλα!θα σου λένε ,θα θηλάσεις αποκλειστικά,θα λες ναι ναι μόνο στήθος!ο καθένας λέει το μακρύ κ το κοντό του!τα λέω όλα αυτά,για να μην επηρεαστεί καμία κοπέλα,θα ακούσετε πολλά άλλα μέσα σας θα ξέρετε το είναι καλό για το μωράκι σας!!

12 ώρες πρίν, Geo81 είπε:

Αχ εγώ με το θηλασμό είχα «εχθρό» μάνα κ πεθερά.... φώναζαν δεν κοιμάται το παιδί σου γιατί δεν τρώει καλά με το βυζι .... δώσε ξένο .... και δώστου εγώ κλάμα... να ρέει το γάλα να βγάζω με το θηλαστρο και να λέω τι κάνω;;; Ποιες ακούω ;; Ο Γιώργος να παίρνει κιλά αβέρτα με αποκλειστικό θηλασμό κ αυτές εκεί... δεν κοιμάται γιατί δεν χορταίνει... μέχρι που τις διαολοστειλα και αποδέχτηκα ότι έχω έναν ξενύχτη αλλά μπαμπατσικο γιο !!!! Άλλο μπουλινγκ μετά γιατί τον θηλαζα κ μετά το πρώτο χρόνο ... και γιατί τον έφτασα δυο χρόνων κ έπινε από το στήθος ... ε δεν πάνε να πνίγουν όλοι; Ο καθένας κάνει ότι μπορεί ότι θέλει και κρίνει σωστό για το παιδί του ! Δεν κατέκρινα καμία για τον τρόπο σίτισης του παιδιού τους! Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να δεχόμαστε κριτική τέτοιου είδους :( !! Όπως βγει στην καθεμία και όσο οι συνθήκες το ευνοούν και το επιτρέπουν!!! 

πες μου ότι έπαθες ρήξη κ εσυ ; Χιχιχιχιχι μηνίσκο ρήξη και μετα αποχαιρέτησα με βαριά καρδιά... 

Παρόμοιο και πολύ  οικονομικό είναι και αυτό που είχα πάρει και εγώ πριν τρία χρόνια της kikka boo (μοιάζει πολύ με αυτό το «ακριβό» της Chico )τσέκαρέτε το κορίτσια!! Έχει και ανάκληση , εμένα με βοήθησε στην παλινδρόμηση του μικρού , και έχει κ ροδάκια και τον πήγαινα άνετα κ ατο σαλόνι να κάνω δουλειές ή δίπλα μου στο νεροχύτη να πλύνω πιατα χιχιχχί

 

Πω κι εσύ τα ίδια με τον θηλασμό ε;;;έλεος δηλαδή,ειδικά από τα δικά σου άτομα ρε παιδί μου,αυτό το 'να βοηθήσω θέλω εγω' είχα βαρεθεί να το ακούω!!

Κι εγώ ρήξη μηνίσκου!!:cry:

12 ώρες πρίν, Depykal είπε:

Κοριτσια κατι ασχετο...με αποτριχωση τι κανετε;;;

Έχω κάνει λέιζερ στις γαμπες,μασχάλη κ μπικίνι σαν φοιτήτρια,οπότε ξεμπερδεψα!!μπούτια κ στα υπόλοιπα σημεία είναι αρκετά ξανθές οπότε δεν ενοχλούν!;)

11 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μου ομορφα,

τελος οι διδασκαλιες!!!!!!!! Μολις παρεδωσα το τελευταιο βιντεο! Βεβαια εχω 1-2 πραγματακια να κανω αλλα πλεον ηρεμα!!

Καλε τί χαμος απο συζητηση σημερα! Δεν ξερω τί να πρωτοσχολιασω! Θα σχολιασω λιγο  ομως και παω να φαω γιατι απο την πολλη δουλεια εφαγα λιγο κουνουπιδι με κοτοπουλο το μεσημερι και τωρα γρρρρρρ κανει το στομαχι!

Καταρχην οποια ξαναπει διαστασεςι μοντελου παρακαλω να  αποχωρησει! @Alkyoniακους; Χαχαχαχα! Μπραβο βρε κοριτσια μου που ησασταν αθλητριες και ποσο θα σας εχει βοηθησει αυτο να εχετε φυσικη κατασταση! Εγω χορο εκανα παρα πολλα χρονια (ροκ εν ρολ και ντισκο απο μικρη και μπαλετο ενηλικων απο τα 19-ναι εγω η στρουμπουλη μπαλετο) αλλα σταματησα πριν 3 χρονια που ηρθαμε Γερμανια και μου λειπει πολυ....Ειπα στον αντρα μου να γραψω χορο το παιδι-ισως εχουμε εναν νεο Μπιλι Ελιοτ-και μου ειπε ουτε να το σκεφτω χαχαχα!

Αποτριχωση κι εγω λειζερ εχω κανει, εκτος απο μασχαλη που βαζω ξυραφι. Τωρα κατι εχει μεινει μικρο στα ποδια αλλα επειδη ειναι ξανθες δε φαινεται.

@Gogo1994κοριτσακι μου ευχομαι να εισαι καλυτερα τωρα. Σε σκεφτομαι πολυ. Ισως αν παρεις το λαδακι που λενε τα κοριτσια. Θα σε πιασει κατι πού θα παει;

@Φραουλίνοσυγκινηθγκα που ακουσε τη μπεμπα και ο αντρας σου!!! Μεγαλωνουν τα μωρακια μας μωρε!

 

Βασικα μπραβο που τις εβαλες στη θεση τους! Ειναι συγγενεις μας και μας αγαπανε αλλα αν δεν τα κοψουμε αυτα απο νωρις μια ζωη καποιος θα κανει υποδειξεις...Εμενα εχουν ξεκινησει κατι φιλες μου να με πρηζουν απο τωρα με το θηλασμο! Να θηλασεις λιγο, να θηλασεις πολυ, να κανεις ετσι και αλλιως! Και δεν εχω καν γεννησει χαχαχα! Ναι ναι λεω εγω και απλα δεν ασχολουμαι! Θελω πολυ να θηλασω και θα προσπαθησω αλλα αν δεν γινει θα δουμε τι θα κανουμε...Γιατι οι ανθρωποι μια ζωη θελουν πατροναρουν δεν το εχω καταλαβει. Λες και ζητησε κανεις τη γνωμη τους χαχαχα!

Καλή άδεια ειρήνη μου!!!να ξεκουραστείς κ να τα περάσεις τέλεια κοπέλα μου!να πάτε κ στην λίμνη να κάνετε ηλιοθεραπεία με το καινούριο μαγιω!!:grin:

Χορό κ μπαλέτο ε;;;ουαου!!θα έχεις χάρη εσύ καλέ!εγώ αγγούρι τελείως!!πες τον καλό σου να τον στείλετε τον γιο για χορό,θέλω να συνοδεύει την κόρη μου επάξια!χααχαχαχα!εκτός αν πάρει την χάρη της μαμάς της κ δεεεεεν..:P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, ΕΥΑ! είπε:

Μπορει να αργησε λιγο αλλα εκανε αισθητη την παρουσια του σημερα το απογευμα ο μπεμπης!! 3 χτυπηματακια..στο πρωτο λεω εχε γουστο να ειναι ..στα επομενα σιγουρευτηκα.τι συναισθημα απιστευτο

Αχ τι καλά ευουλα μου!!!!το ένιωσες το μπεμπέ σου,τι καλά!!!!!από δω κ πέρα,συνέχεια να το ακούς,να σου δίνει μπουνιτσες κ κλωτσιτσες!αχαχαχαχα

8 ώρες πρίν, demifilol είπε:

Κορίτσια μου γλυκά πήγα διακοπές και εγώ !!!μπορει να μην είναι στο χωριό μου ,στο νησί μου ,στη θάλασσα τεσπα !!!!αλλα  μετά από δυο μήνες αποφάσισα να μείνω ένα βράδυ στο σπίτι μου !!!Εδώ κ δυο μήνες έχω μετακομίσει στην πεθερά μου στο ισόγειο για να μην ανεβοκατεβαίνω σκάλες !!Σημερα όμως πήρα το θάρρος ,ανέβηκα ενα ένα τα σκαλιά κ μπήκα στο σπίτι μου !!!Μολις το αντίκρισα ,,ήθελα να πλανταξω στο κλάμα !!!κρατηθηκα λόγω του μικρου μου !!!Είναι πολύ όμορφο να αλλάζεις παραστάσεις !!!σαν το σπίτι σου δεν έχει όμως αληθεια !!!θα κοιμηθώ στο κρεβάτι μου κορίτσια ,,,είμαι τόσο ενθουσιασμένη !!!!ευχομαι να μην εκανα κακό που ανέβηκα μια φορά τις σκάλες !!συγγνωμη που σας πρήζω με τις συναισθηματικές μου αρλούμπες !!!να έχουμε ένα καλό βράδυ !!!ονειρα γλυκά !!!

Τι αρλουμπες κοπέλα μου;;;!!!όντως σαν το σπίτι δεν έχει!!!να το χαρείς κ από δω κ πέρα υπνους στο σπιτάκι με τον αντρουλη σου!!!!όσο για τις διακοπές,Ω ρε θα γίνει χαμός από τα Χριστούγεννα..θα σε βάζουμε να μας οργανώνεις εκδρομουλες κ ταξιδια,οπότε ξεκουράσου τώρα γιατί μετά έχει τουρ!!!!!

Αχ πολύ χάρηκα για σένα Δημητρούλα μου!!!!

Καλημέρα γλυκά μου καραμελουδια!!!!

Εγώ Γιάννενα ακόμα,αύριο γυρνάμε!ο μικρός μας την έχει καταβρει!!κοιμάται κ τρώει μια χαρουλα κ με τους παππούδες είναι όλο βόλτα κ αγκαλιές!!

Χθες βγήκα κ με τον αντρουλη για καφέ αλλά κ το βράδυ όταν κοιμήθηκε ο μικρός βγήκαμε με τον φίλο μας που σας έλεγα!!!πρώτο σχόλιο,βγήκαμε μαζί με τον άντρα μου 10 μήνες μετά!δεύτερο σχόλιο,προτείναμε στον φίλο μας να γίνει νονος της μικρής κ δακρύσε κορίτσια μου,μου φίλησε τα χέρια,συγκινήθηκα πολύ περιττό να σας πω!τρίτο σχόλιο,τον έπιασαν τον άντρα μου τα ρομαντικά κ αφού τελειώσαμε την μπύρα μας(εγώ χυμό) με τον φίλο μας,μου λέει άντε να πάμε μια βόλτα κ καθησαμε μέχρι τις δύο σε ένα παγκάκι με σπορακια στην λίμνη  κ τα λέγαμε τα δύο μας:x αποτέλεσμα σήμερα είμαι κρυωμενη κορίτσια μου,με πονοκέφαλο κ συνάχι..έβγαλε κρύο χθες βράδυ αλλά δεν ήθελα να χαλάσω την στιγμή κ μάλλον την άρπαξα.ελπιζω να στρώσω.παντως πέρασα υπεροχα:x

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια!!!!

Ελπίζω όλες να είστε καλά!! Τι ζέστη πάλι σήμερα Θεέ μου.. Να ναι καλά το κλιματιστικό. Αφού δεν μπορώ να λιάσω το κορμί μου σε κάποια ωραία παραλία στη Χαλκιδική..

@demifilol σαν το σπίτι δεν έχει... Είναι το μέρος όπου πραγματικά χαλαρώνεις. Φαντάζομαι τι ωραιο ύπνο έκανες σήμερα..

 


BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγαπημένες μου ευχαριστώ χθες που ακούσατε τη γκρίνια μου για ακόμα μια φορά. Η διάθεση φουλ πεσμένη χθες αλλά σήμερα καλύτερα. Κοιμήθηκα κιόλας κάτι λίγο έπιασε κ το effecol αν κ νομίζω έχω κ συνέχεια. Πάω να ετοιμαστώ για τον κούκλο μου έχουμε ραντεβούδακι σήμερα 

  • Μου αρέσει 5

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπημενες μου φιλεναδιτσες! Τί κανετε; Ευχομαι να κοιμηθηκατε ολες καλα, ειδικα η @demifilolΔημητρουλα μας, που πηγε χτες στο σπιτακι της!!!!!

@Gogo1994να εχεις μια υπεροχη β'επιπεδου σημερα κοριτσακι μου! Το εντερο ησυχασε; Σε εχω πολυ στο μυαλο μου!

@MumMariaΜαρακι μου συγκινηθηκα με το νονο σας! Να ειναι παντα αξιος και να ειναι στο παιδι σας σαν δευτερος πατερας, που ειμαι σιγουρη...Πιτσουνακια μου ομορφα, ρομαντικα μου παιδια! Πολυ σας χαιρομαι! Παντα αγαπημενοι! Βεβαια δεν ησαστα οι δυο σας, ηταν και η μπεμπα χιχιχιχιιχ! Χαλαλι το συναχι Μαρακι μου! Σας καμαρωνω που ειστε τοσο αγαπημενο ζευγαρι και ευχομαι στο ιδιο παγκακι να πηγαινετε μεχρι τα βαθεια σας γεραματα!!!!! Παντως σημερα πιες κανενα ζεστο λιγακι αν μπορεις και το βραδακι παρε κανενα μπουφανακι. Χαιρομαι και για το ζουζουνι σου που ειναι καλα και δεν κλαιει με τα δοντακια!!

@Eirini1988Ειρηνακι μου καλο απολαυσε τη δροσια του σπιτιου. Θα το λιασεις το κορμι του χρονου, αλλα διπλα θα εχεις και μια κουλουρα με κατι παχουλα μπουτακια με μαγιουδακι χιχιχιχιχχι!!!! Σημερα ο Πρετετζικης ξεκινησε μαγειρικες; Χιχιχιχιχιιχι

14 hours ago, MinakiG said:

@MumMaria Τρεις μέρες πριν το γάμο έχω την Β επιπέδου και την προηγουμένη το beaute :) Θα ναι ωραία!!! 
 

Μινακι μου ομορφο η ωρα η καλη!!!! Αχ και ψωνια και παγωτο και τσαι ειδα χτες! Τελειαααααααααααααααα!!!!! Τελειο το ταιμινγκ με τη β'επιπεδου! Ανυπομονουμε να μας πεις τα παντα για το γαμο!!!

Just now, MumMaria said:

Πω πω σούπερ πρόγραμμα την τελευταία βδομάδα!!!!θα έχεις να τις θυμασαι πολύ γλυκά αυτές τις μέρες!!:x

Συμφωνώ μαζι σου!ούτε εγώ έχω της chicco,μου φάνηκε πανάκριβο για 6 με το ζόρι μήνες!είχα πάρει άλλης εταιρίας,θα σας στείλω ποιας μόλις γυρίσω σπίτι(τώρα Γιάννενα ακόμα) κ είμαι μια χαρά ευχαριστημένη!;)

Σωστή κ για τις εκπτώσεις!!:grin:

Θα μπορούσες εάν σου αρέσει το σχέδιο,χρώμα κτλ να πάρεις την κούνια της φίλης κ να αγοράσεις καινούριο στρώμα.να σου πω όμως ότι κι εγώ θα μπορούσα να δανειστών κούνια κ προτίμησα να πάρω μια δικιά μας να την έχουμε.πηρα από τα ΙΚΕΑ μια σε καλή τιμή κ ωραιότατη!!;)

Να τους γράφει η αδελφή σου,κι εγώ σταμτησα τον θηλασμό στον μικρό επειδή είχα την αποκόλληση στον πλακούντα κ μου το συνέστησε ο γιατρός,αλλιώς θα ήθελα ιδανικά μέχρι τον χρόνο.μακαρι να τα καταφέρω στην μικρή.αν όχι,δεν θα χαλάσει ο κόσμος αλλά όπως κ να έχει ,δεν πέφτει λόγο σε κανέναν!

Εμένα όλοι με κραζανε όταν γέννησα ότι επειδή το παιδί γεννήθηκε μεγάλο,έχει περισσότερες ανάγκες σε ποσότητες γάλα,με είχαν πρήξει όμως σου λέω να δώσω φορμουλα κ καθόμουν κ έκλαιγα(ειδικά εκείνη την περίοδο,οι ορμόνες στο φουλ) ενώ είχα άφθονο γάλα,να κάνω μπάνιο κ να τρέχει ποτάμι.αστα.τοτε μου είχε πει η μαμά μου,θα σου λένε πρέπει να δώσεις φόρμουλα,θα λες ναι ναι δίνω κ φόρμουλα!θα σου λένε ,θα θηλάσεις αποκλειστικά,θα λες ναι ναι μόνο στήθος!ο καθένας λέει το μακρύ κ το κοντό του!τα λέω όλα αυτά,για να μην επηρεαστεί καμία κοπέλα,θα ακούσετε πολλά άλλα μέσα σας θα ξέρετε το είναι καλό για το μωράκι σας!!

Πω κι εσύ τα ίδια με τον θηλασμό ε;;;έλεος δηλαδή,ειδικά από τα δικά σου άτομα ρε παιδί μου,αυτό το 'να βοηθήσω θέλω εγω' είχα βαρεθεί να το ακούω!!

Κι εγώ ρήξη μηνίσκου!!:cry:

Έχω κάνει λέιζερ στις γαμπες,μασχάλη κ μπικίνι σαν φοιτήτρια,οπότε ξεμπερδεψα!!μπούτια κ στα υπόλοιπα σημεία είναι αρκετά ξανθές οπότε δεν ενοχλούν!;)

Καλή άδεια ειρήνη μου!!!να ξεκουραστείς κ να τα περάσεις τέλεια κοπέλα μου!να πάτε κ στην λίμνη να κάνετε ηλιοθεραπεία με το καινούριο μαγιω!!:grin:

Χορό κ μπαλέτο ε;;;ουαου!!θα έχεις χάρη εσύ καλέ!εγώ αγγούρι τελείως!!πες τον καλό σου να τον στείλετε τον γιο για χορό,θέλω να συνοδεύει την κόρη μου επάξια!χααχαχαχα!εκτός αν πάρει την χάρη της μαμάς της κ δεεεεεν..:P

Ε αν ειναι να εχουμε κινητρο τη νυφη εννοειται θα τον παμε χορο! Χαχαχαχχαχα!!!! Μη μας την καπαρωσει κανενας επιδεξιος χορευτης εκει στη Θεσσαλονικη!

57 minutes ago, Despoina Mar said:

Καλήμερααα, αχ αυτο π λες τ πιο απλά είναι π σ κάνουν ευτυχισμένο αλλά δυστυχώς στις μέρες μας λίγοι τ καταλαβαίνουν.. σπίτι μ σπιτάκι μ σπιτοκαλυβακι μ λέει η παροιμία...εύχομαι ν έκανες υπναρα χαχα

Και εμένα ο άντρας π τρελαίνεται γ παραδοσιακά κ ρεμπέτικα.. Από μικρός κ αυτός.. εγώ πήγα λίγα χρόνια κ χορεύω όταν μ έρθει όρεξη...Πάντως ει αι ωραίο ν ξερεις

Αχ τι όμορφο κ εγώ όσο πάει τ νιώθω όλο κ πιο έντονα.. απίστευτο συναίσθημα 

Κ βλέπεις μια σειρά από γάιδαρες στη σειρά να κάνουν ότι να ναιι χαχα @Alkyoni

Γωγακι πως εισαι;;;εύχομαι καλύτερα κ ν πέρασες ήρεμα τ βράδυ σ...

Θ είναι η πιο ωραία μέρα της ζωής σ..να τη χαρείτε χωρίς ανχος και θ πέρασε  γρήγορα  σαν παραμυθιιι

Χαχαχαχαχα κι εγω μας εκανα εικονα να χορευουμε!!!!!! Με βυζι τουμπανο, μωρα ισως στο μαρσιπο και δωσ' του χορο εμεις χαχαχαχα!!!!!!!! Με δικο μας βηματισμο εννοειται!

Just now, Gogo1994 said:

Καλημέρα αγαπημένες μου ευχαριστώ χθες που ακούσατε τη γκρίνια μου για ακόμα μια φορά. Η διάθεση φουλ πεσμένη χθες αλλά σήμερα καλύτερα. Κοιμήθηκα κιόλας κάτι λίγο έπιασε κ το effecol αν κ νομίζω έχω κ συνέχεια. Πάω να ετοιμαστώ για τον κούκλο μου έχουμε ραντεβούδακι σήμερα 

Καλημερα Γωγουλα μου, τωρα ειδα οτι μας εγραψες! Καλε ποια γκρινια; Το εντερο ειναι υπουλο, το ξερω κι εγω...Αχ τι καλα που επιασε το effecol! Περιμενουμε νεα απο τον μπεμπαρο σου!!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα αγαπημένες μου ευχαριστώ χθες που ακούσατε τη γκρίνια μου για ακόμα μια φορά. Η διάθεση φουλ πεσμένη χθες αλλά σήμερα καλύτερα. Κοιμήθηκα κιόλας κάτι λίγο έπιασε κ το effecol αν κ νομίζω έχω κ συνέχεια. Πάω να ετοιμαστώ για τον κούκλο μου έχουμε ραντεβούδακι σήμερα 

Σήμερα είναι η μέρα σου Γωγώ μου!θα δεις τον έρωτα σου!!!!να είναι όλα τέλεια σου εύχομαι κ θα δεις μετά η διάθεση θα φτάσει στα ουράνια!!

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου φιλεναδιτσες! Τί κανετε; Ευχομαι να κοιμηθηκατε ολες καλα, ειδικα η @demifilolΔημητρουλα μας, που πηγε χτες στο σπιτακι της!!!!!

@Gogo1994να εχεις μια υπεροχη β'επιπεδου σημερα κοριτσακι μου! Το εντερο ησυχασε; Σε εχω πολυ στο μυαλο μου!

@MumMariaΜαρακι μου συγκινηθηκα με το νονο σας! Να ειναι παντα αξιος και να ειναι στο παιδι σας σαν δευτερος πατερας, που ειμαι σιγουρη...Πιτσουνακια μου ομορφα, ρομαντικα μου παιδια! Πολυ σας χαιρομαι! Παντα αγαπημενοι! Βεβαια δεν ησαστα οι δυο σας, ηταν και η μπεμπα χιχιχιχιιχ! Χαλαλι το συναχι Μαρακι μου! Σας καμαρωνω που ειστε τοσο αγαπημενο ζευγαρι και ευχομαι στο ιδιο παγκακι να πηγαινετε μεχρι τα βαθεια σας γεραματα!!!!! Παντως σημερα πιες κανενα ζεστο λιγακι αν μπορεις και το βραδακι παρε κανενα μπουφανακι. Χαιρομαι και για το ζουζουνι σου που ειναι καλα και δεν κλαιει με τα δοντακια!!

@Eirini1988Ειρηνακι μου καλο απολαυσε τη δροσια του σπιτιου. Θα το λιασεις το κορμι του χρονου, αλλα διπλα θα εχεις και μια κουλουρα με κατι παχουλα μπουτακια με μαγιουδακι χιχιχιχιχχι!!!! Σημερα ο Πρετετζικης ξεκινησε μαγειρικες; Χιχιχιχιχιιχι

Μινακι μου ομορφο η ωρα η καλη!!!! Αχ και ψωνια και παγωτο και τσαι ειδα χτες! Τελειαααααααααααααααα!!!!! Τελειο το ταιμινγκ με τη β'επιπεδου! Ανυπομονουμε να μας πεις τα παντα για το γαμο!!!

Ε αν ειναι να εχουμε κινητρο τη νυφη εννοειται θα τον παμε χορο! Χαχαχαχχαχα!!!! Μη μας την καπαρωσει κανενας επιδεξιος χορευτης εκει στη Θεσσαλονικη!

Χαχαχαχαχα κι εγω μας εκανα εικονα να χορευουμε!!!!!! Με βυζι τουμπανο, μωρα ισως στο μαρσιπο και δωσ' του χορο εμεις χαχαχαχα!!!!!!!! Με δικο μας βηματισμο εννοειται!

Καλημερα Γωγουλα μου, τωρα ειδα οτι μας εγραψες! Καλε ποια γκρινια; Το εντερο ειναι υπουλο, το ξερω κι εγω...Αχ τι καλα που επιασε το effecol! Περιμενουμε νεα απο τον μπεμπαρο σου!!!!!

Αχ γλυκιά μου συμπεθερα τι ωραία ευχουλα αυτή με το παγκάκι!!σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια.χαραξε ο άντρας μου με τα κλειδιά στο παγκάκι Κ+Μ=Β+Υ τελείως μαθητές εμείς!!!!ε αφού γυρίσαμε κ στα λυκειακα προκαταρκτικά κ το σεξ μιιιιια στο τόσο,είπαμε να το πάμε all the way!! Αχαχαχααχαα

Μην φοβάσαι η κόρη μου θα περιμένει τον γιο σου ωσάν πίστη Πηνελόπη!!!αχαχαχα!!το πολύ πολύ αν δεν το χουν με τον χορό, να παίζουν κανένα βόλεϋ!!χααχαχα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώω τοσοοο ρε κορίτσια ξέρω ότι θα με σκέφτεστε κ θα στέλνετε θετική ενέργεια. Θα βάλω λαδάκι από τον Άγιο Νεκτάριο σε εμένα κ στη κοιλίτσα μου κ θα έχω τόση δύναμη 

  • Μου αρέσει 3

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Σήμερα είναι η μέρα σου Γωγώ μου!θα δεις τον έρωτα σου!!!!να είναι όλα τέλεια σου εύχομαι κ θα δεις μετά η διάθεση θα φτάσει στα ουράνια!!

Αχ γλυκιά μου συμπεθερα τι ωραία ευχουλα αυτή με το παγκάκι!!σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια.χαραξε ο άντρας μου με τα κλειδιά στο παγκάκι Κ+Μ=Β+Υ τελείως μαθητές εμείς!!!!ε αφού γυρίσαμε κ στα λυκειακα προκαταρκτικά κ το σεξ μιιιιια στο τόσο,είπαμε να το πάμε all the way!! Αχαχαχααχαα

Μην φοβάσαι η κόρη μου θα περιμένει τον γιο σου ωσάν πίστη Πηνελόπη!!!αχαχαχα!!το πολύ πολύ αν δεν το χουν με τον χορό, να παίζουν κανένα βόλεϋ!!χααχαχα

 

Να το το κλαμα τωρα παλκ με τα αρχικα στο παγκακι.... Θα τα βλεπετε τωρα για χρονια εκει και θα τα δειχνετε και στα παιδια σας! Σταματαω γιατι με επιασε το ρομαντικο μου τωρα....

Καλε ναι και βολεϋ! Ο κολλητος μου λεει δεν υοαρχει πιο ωραιο θεαμα απο κοπελες να παιζουν βολει χιχιχιχι!!! Οποτε θα βαζω το Ραφαηλ να ειναι στις κερκιδες να βλεπει μη τη ζαχαρωνει κανενας!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Ευχαριστώω τοσοοο ρε κορίτσια ξέρω ότι θα με σκέφτεστε κ θα στέλνετε θετική ενέργεια. Θα βάλω λαδάκι από τον Άγιο Νεκτάριο σε εμένα κ στη κοιλίτσα μου κ θα έχω τόση δύναμη 

Καλή β επιπέδου κορίτσι μου!!!! Και ελπίζω να δράσουν  κ άλλο τα φακελάκια !!!

@demifilol Τι ωραία νέα Δήμητρα μουυυυ!!!!! Σπιτάκι σου στην κρεβατάραααααα σουυυ!!!!! Έτσι τα απλά πράγματα που όμως είναι τόσο σημαντικά !!!!! Με την άνεση σου κ ολας!!!!! Πολύ χάρηκα κορίτσι μου!!!

@Υβόννη καλή άδεια κοριτσάκι μου χορευταρου μουυυυ!!!!! Ε ρε γλέντια που θα ρίξουμε σαν συναντηθούμε !!!!

@MumMaria Κοριτσάκι μου περαστικά σου!!!! Λίγο ζεστά αφεψήματα λίγο προσοχή κ ελπίζω να ξεμπερδέψεις αμέσως! Τι ωραία και συγκινητική στιγμή με το νονό σας!!!!! Με το καλό όλα!!!

εμεις φύγαμε εχθές και ήρθαμε στο παραθαλάσσιο χωριό μου και είμαστε ήδη στην παραλία !!!! Ο Γιώργος έχει λυσσάξει με το νερό τα κουβαδάκια , πάει και παίρνει των άλλων παιδιών... το ξένο είναι πάντα πιο γλυκο να ξέρετε ... και φυσικά ακούς στην παραλία , είναι δικό μου!! Όχι δικό μου είναι... χαμουλης!!! Έκανα κ εγώ τη βουτιά μου!!!! 

  • Μου αρέσει 3

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Ευχαριστώω τοσοοο ρε κορίτσια ξέρω ότι θα με σκέφτεστε κ θα στέλνετε θετική ενέργεια. Θα βάλω λαδάκι από τον Άγιο Νεκτάριο σε εμένα κ στη κοιλίτσα μου κ θα έχω τόση δύναμη 

Και.μην ξεχασεις να ρωτησεις για το σεξ, γιατι θα ρωτησει ο αντρας σου και ισως οχι και τοσο κομψα χαχχααχχα! Θα ξεφτιλιστουμε στον εμβρυολογο!!! Κανω πλακα Γωγουλα μου ετσι να σε χαλαρωσω!! Περιμενουμε νεακια απο το παληκαρακι σου!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημερα κορίτσια!!!!

Ελπίζω όλες να είστε καλά!! Τι ζέστη πάλι σήμερα Θεέ μου.. Να ναι καλά το κλιματιστικό. Αφού δεν μπορώ να λιάσω το κορμί μου σε κάποια ωραία παραλία στη Χαλκιδική..

@demifilol σαν το σπίτι δεν έχει... Είναι το μέρος όπου πραγματικά χαλαρώνεις. Φαντάζομαι τι ωραιο ύπνο έκανες σήμερα..

 

Κορίτσι μου καλημέρα!!! Ευτυχώς που υπάρχουν τα κλιματιστικά δεν λες τίποτα! Υπομονή και θετική ενέργεια σου στέλνω !!!

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...