Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Geo81 said:

@MumMaria σε 10 μήνες το πολύ θα σκας στα γέλια με τις ατάκες του και εσυ του γιοκα σου!!! @Υβόννη έρχεται και ο δικός σου!!!!! Δεν θα ξέρεις που να τον πρώτο φιλήσεις !!!!

να σας πω την αμαρτία μου πάντα έλεγα θα γίνω κοριτσομανα... ίσως επειδή ατο σόι μας ήμασταν όλες κορίτσια... όταν έχασα την μικρή μου γκρεμίστηκαν τα όνειρα μου , και όταν μου είπαν μετά πως θα κάνω αγόρι έλεγα... μα πως θα τον μεγαλώσω ; Δεν ξέρω τίποτα από αγόρια ... και πάντα πίστευα ότι τις περισσότερες τσαχπινιές τις παίρνεις από τα κορίτσια ... ε λοιπόν δεν είναι μόνο έτσι.... έχουν τόσο γέλιο τα αγοράκια είναι τόσο αγαπησιάρικα με τέτοιες ατάκες που δεν θα με ενοχλούσε να έκανα 10 γερά αγόρια !!! Βέβαια με τη βοήθεια του θεού( κ του συζύγου χιχιχιχιχι) θα αποκτήσω και την κόρη που πάντα ονειρευόμουν !!!

Εχω μια φιλη Κινεζουλα και μου εχει πει μια κινεζικη σοφια που εχουν εκει! Καθε παιδακι που χανεται ερχεται παλι στην αγκαλια μας, με την ψυχη του μεσα στην ψυχουλα του επομενου παιδιου που θα κρατησουμε αγκαλια!! Σας αξιζει καθε ευτυχια απο δω και περα με τα παιδακια σας και το Σπαικ φυσικα, μην τον ξεχναμε!!!!!!!!!! Τουλια απο τη μια, κολυμβητηρια απο την αλλη! Χαμος θα γινει!!!!!!!!!!!! Εσυ επαιζες και μπασκετ, ε ρε τυχερος ο Γιωργακης! Αν παντως βγει χορευταρας, να μου τον στειλεις γιατι ψαχνω παρτενερ!!! Χαχαχαχα!!!!

Just now, Papakι said:

Καλημέρα στην πιο όμορφη παρέα!!! Τι ωραία τα νέα όλων σας κορίτσια...

Σας γράφω για να σας πω ότι σήμερα το πρωί έγινε το "μοιραίο" σχεδόν!!!χαχαχαχαχα!!!Το απόλαυσα αλλά μετά ένιωθα τύψεις κ φυσικά χωρίς πολλά πολλά το δάκρυ κύλησε ποτάμι!!!Τώρα το σκέφτομαι και γελαω!!!

Σε άλλα νέα χτες είχαμε πάει το απόγευμα για κάτι δουλιτσες και μετά σε κάτι φίλους για καφέ και μπύρα..Πρηστηκαν τα πόδια μου όμως κάποια στιγμή και τα χέρια κ δε μπορώ να πω ότι έχουν ξεπρηστει μέχρι τώρα...Είχε ξανασυμβεί αλλά ξεπρηζομουν...τώρα το βλέπω κάπως πιο μονιμο,οπότε "αντίο" στη βερα μου!Φυσιολογικό το έχω στο μυαλό μου ότι είναι αλλά όπως πάντα ανησυχώ μήπως συμβαίνει κάτι άλλο..Τι λέτε βρε κορίτσι εσείς;Έχει πρηστεί καμία άλλη;;

Δημητρούλα μου τι συγκινητικό π κοιμήθηκες χτες στο σπιτάκι σου!!!Μπράβο σου για όλα!!

Μαράκι καλός ο ρομαντισμός αλλά πώς κατάφερες να τη βγάλεις με σπορακια;;; χχχαχχα

Γωγώ μου καλή Β'επιπεδου να έχεις!!

Καλημερα Παπακι μου!!!! Να μη νιωθεις τυψεις κοριτσακι μου, ενταξει ειναι και οι ορμονες τωρα καγκελο! Αν ο γιατρος δινει το οκ για σεξ μην ανησυχεις! Θα ηθελα να δω τον αντρουλη σου παντως μετα το "μοιραιο" να σε βλεπει να κλαις!!! Σου λεει τοσο χαλια ημουν; Χιουμορακι βεβαια να σπασουμε λιγο την φορτιση! Κι εμεις ακομη το ψαχνουμε το σπορ! Θα το βρουμε πού θα παει;

Κοριτσακι μου το πρηξιμο ειναι πολυ φυσιολογικο γιατι εχετε και ζεστη εκει! Νερακι να πινεις, προσοχη λιγακι στο αλατακι και βαλε τον αντρουλη να σου κανει κανενα μασαζακι στα ποδαρακια με λαδακι, να αιματωνονται καλυτερα (συμβουλη της μαιας μου).

  • Μου αρέσει 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Papakι said:

Καλημέρα στην πιο όμορφη παρέα!!! Τι ωραία τα νέα όλων σας κορίτσια...

Σας γράφω για να σας πω ότι σήμερα το πρωί έγινε το "μοιραίο" σχεδόν!!!χαχαχαχαχα!!!Το απόλαυσα αλλά μετά ένιωθα τύψεις κ φυσικά χωρίς πολλά πολλά το δάκρυ κύλησε ποτάμι!!!Τώρα το σκέφτομαι και γελαω!!!

Σε άλλα νέα χτες είχαμε πάει το απόγευμα για κάτι δουλιτσες και μετά σε κάτι φίλους για καφέ και μπύρα..Πρηστηκαν τα πόδια μου όμως κάποια στιγμή και τα χέρια κ δε μπορώ να πω ότι έχουν ξεπρηστει μέχρι τώρα...Είχε ξανασυμβεί αλλά ξεπρηζομουν...τώρα το βλέπω κάπως πιο μονιμο,οπότε "αντίο" στη βερα μου!Φυσιολογικό το έχω στο μυαλό μου ότι είναι αλλά όπως πάντα ανησυχώ μήπως συμβαίνει κάτι άλλο..Τι λέτε βρε κορίτσι εσείς;Έχει πρηστεί καμία άλλη;;

Δημητρούλα μου τι συγκινητικό π κοιμήθηκες χτες στο σπιτάκι σου!!!Μπράβο σου για όλα!!

Μαράκι καλός ο ρομαντισμός αλλά πώς κατάφερες να τη βγάλεις με σπορακια;;; χχχαχχα

Γωγώ μου καλή Β'επιπεδου να έχεις!!

Οπα!!!! Τι νέα είναι αυτά που διαβάζω!!! 
Μην νιώθεις καθόλου τύψεις!!! Μείνε στην απόλαυση που νιώσατε!!!Πες όμως του συζύγου μην πάει να πει τίποτα στους δικούς μας! Κανει που κανει ζεστη, μην πάρουμε κ φωτιά!

Για το πρήξιμο δεν ξέρω τι να σου πω. Πάντως τώρα που το λες θυμήθηκα ότι η αδελφή μου τους τελευταίους μήνες είχε κάτι πατουσακια σαν φραντζολακια. Φυσιολογικό πρέπει να είναι, μην ανησυχείς! Πες το όμως κ του γιατρού σου να δούμε τι θα σου πει 

  • Μου αρέσει 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Μαρακι μου η κούνια που θέλει να μου δώσει είναι πολύ ωραία κ σχεδόν αχρησιμοποίητη! Απλά θα μου άρεσε κάποια πράγματα να τα αγοράσουμε εμείς. Όχι ότι μας περισσεύουν τα χρήματα αλλά... ισως το ξανασκεφτώ καλύτερα κ τελικά να της πω να μας την δώσει κ αυτήν 

Οι άλλοι πάντα θα έχουν κάτι να πουν! Σας έχω ήδη πει ιστορίες που έχω ακούσει για γεννά-ηλικία αλλά δεν στέκομαι εκεί. Πρέπει να ξέρουνε τι λέμε κ σε ποιον τελικά. Όσα λιγότερα λέμε τόσο λιγότερη κριτική θα δεχόμαστε! 
Εμεις θα είμαστε αυτοί που θα αποφασίσουμε τι μας ταιριάζει περισσότερο!!! 

Ποτε θα φύγετε από τα Γιάννενα;Να πάτε σε εκείνη την ωραία καφετέρια με τα λαχταριστά γλυκά!!! 

Καλημερα στο ομορφο κοριτσι μας! Να σου πω αν η κουνια ειναι τοσο ωραια. απλα παρτε ενα καινουριο στρωμα!! Το στρωμα νομιζω αξιζει οσο η κουνια λενε καποιοι! Εγω ισως την επαιρνα να σου πω! Εχεις χρονο να το δεις! Εξαλλου εχουμε τοσα ακομη να αγορασουμε που σιγουρα δε θα μεινει ετσι η μικρουλα σου!! Συγκινουμαι παλι!!!

Και κρατα και λιγα χρηματα για την εφηβεια, που θα θελει καλλυντικα, καινουρια ρουχα γιατι "Δεν εχω τι να βαλωωωωωω",  πρεσα για το μαλλι ή μπουκλωτηρι αναλογα τι μαλλακι θα εχει κτλ κτλ! Χιχιχιχιχιχιχι!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal said:

Καλημερα κοριτσιαααα...δεν μπορω αλλο με αυτη την υπνηλια..καθε μερα λεω θα ξυπνησω νωρις κ τελικα δεν γινεται....

@Alkyoni το motley λες;;;

Δεν θυμάμαι πως το λένε! Ένα μαγαζί που εκτός από γλυκα έχει κ σνακ! Είμασταν παραμονή Πρωτοχρονιάς εκεί κ για να βρούμε περιμεναμε πολύ! 
 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Δεν θυμάμαι πως το λένε! Ένα μαγαζί που εκτός από γλυκα έχει κ σνακ! Είμασταν παραμονή Πρωτοχρονιάς εκεί κ για να βρούμε περιμεναμε πολύ! 
 

Αυτο ειναι το motley....ειναι απιστευτο οντως...δεν υπαρχει πιο ωραια βαφλα...

  • Μου αρέσει 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alkyoni said:

Μαρακι μου η κούνια που θέλει να μου δώσει είναι πολύ ωραία κ σχεδόν αχρησιμοποίητη! Απλά θα μου άρεσε κάποια πράγματα να τα αγοράσουμε εμείς. Όχι ότι μας περισσεύουν τα χρήματα αλλά... ισως το ξανασκεφτώ καλύτερα κ τελικά να της πω να μας την δώσει κ αυτήν 

Οι άλλοι πάντα θα έχουν κάτι να πουν! Σας έχω ήδη πει ιστορίες που έχω ακούσει για γεννά-ηλικία αλλά δεν στέκομαι εκεί. Πρέπει να ξέρουνε τι λέμε κ σε ποιον τελικά. Όσα λιγότερα λέμε τόσο λιγότερη κριτική θα δεχόμαστε! 
Εμεις θα είμαστε αυτοί που θα αποφασίσουμε τι μας ταιριάζει περισσότερο!!! 

Ποτε θα φύγετε από τα Γιάννενα;Να πάτε σε εκείνη την ωραία καφετέρια με τα λαχταριστά γλυκά!!! 

Πολυ σωστο αυτο με την κριτικη!!! Απλα οταν μολις εχεις γεννησει και οι ορμονες ειναι ετσι οπως ειναι και η ανασφαλεια αν εισαι καλη μανουλα ειναι στο πικ, αφου ακομη μαθαινεις, το τελευταιο που θες ειναι τα σχολιακια τυπου "εγω στον Νικολακη μου εκανα ετσι και αλλιως"!! Νομιζω στην εποχη μας εχει απειρη ενημερωση και απειρες εναλλακτικες και ολες θα βρουμε αυτο που βολευει εμας και το μωρο μας! Χαρουμενο παιδι ειναια υτο που εχει χαρουμενους γονεις!

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal said:

Αυτο ειναι το motley....ειναι απιστευτο οντως...δεν υπαρχει πιο ωραια βαφλα...

Δεν ήξερα τι να πρωτοδιαλέξω! 
Στο πέρασμα που θα κάνουμε από Γιάννενα κορίτσια μου πρέπει οπωσδήποτε να πάμε εκεί! Να γραφτεί στο προγραμμα παρακαλώ! 

Just now, Υβόννη said:

Καλημερα στο ομορφο κοριτσι μας! Να σου πω αν η κουνια ειναι τοσο ωραια. απλα παρτε ενα καινουριο στρωμα!! Το στρωμα νομιζω αξιζει οσο η κουνια λενε καποιοι! Εγω ισως την επαιρνα να σου πω! Εχεις χρονο να το δεις! Εξαλλου εχουμε τοσα ακομη να αγορασουμε που σιγουρα δε θα μεινει ετσι η μικρουλα σου!! Συγκινουμαι παλι!!!

Και κρατα και λιγα χρηματα για την εφηβεια, που θα θελει καλλυντικα, καινουρια ρουχα γιατι "Δεν εχω τι να βαλωωωωωω",  πρεσα για το μαλλι ή μπουκλωτηρι αναλογα τι μαλλακι θα εχει κτλ κτλ! Χιχιχιχιχιχιχι!

Ειρήνη μου αυτό ακριβώς λέει κ ο άνδρας μου. Ένα καινούριο στρώμα χρειάζεται κ τίποτα άλλο. Θα το δούμε!

Αν πάρει από τα μαλλιά μου θα γίνει σγουρομάλλα. Καλύτερα να μην πάρει από τον μπαμπά! Χαχα 

  • Χαχα 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Δεν ήξερα τι να πρωτοδιαλέξω! 
Στο πέρασμα που θα κάνουμε από Γιάννενα κορίτσια μου πρέπει οπωσδήποτε να πάμε εκεί! Να γραφτεί στο προγραμμα παρακαλώ! 

Ειρήνη μου αυτό ακριβώς λέει κ ο άνδρας μου. Ένα καινούριο στρώμα χρειάζεται κ τίποτα άλλο. Θα το δούμε!

Αν πάρει από τα μαλλιά μου θα γίνει σγουρομάλλα. Καλύτερα να μην πάρει από τον μπαμπά! Χαχα 

Να και αλλη σγουρομαλλα!!! Κι εγω και ο αντρας μου σγουρομαλληδες! Ο αντρας μου τωρα βεβαια δεν εχει και πολυ μαλλι και οταν λεω σε οσους τον γνωριζουν τα τελεθταια χρονια οτι εχει σγουρα μαλλια νιωθω μια σιγη χαχαχαχα!!!!!!!!

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σε αυτο που λετε για τις γνωμες κ τα λογια των αλλων ξερω οτι σιγουρα σε επηρεαζουν αλλα καλο ειναι να μην δινεις σημασια..ναι να λες κ αστους, κ αν δεν αντεχεις κ πολυ ριχνεις κ ενα μπινελικη...εγω γενικα ειμαι απο τους ανθρωπους που θα δεχτω καλοπροερετες συμβουλες αλλα αν ο αλλος θα μου πει τι να κανω γιατι ετσι πιστευει με το ετσι θελω ριχνω δολοφονικο βλεμμα κ καταλαβαινει κ κοβει περα..το ειχα απο μικρη κ ελπιζω να μην χαλασουν οι ορμονες μολις γεννησω κ δεν μπορω να το κανω πια...χαχαχα

 

Οποτε κραταμε για Γιαννενα το motley κ μαγαζι για γαλοτυρι

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Να και αλλη σγουρομαλλα!!! Κι εγω και ο αντρας μου σγουρομαλληδες! Ο αντρας μου τωρα βεβαια δεν εχει και πολυ μαλλι και οταν λεω σε οσους τον γνωριζουν τα τελεθταια χρονια οτι εχει σγουρα μαλλια νιωθω μια σιγη χαχαχαχα!!!!!!!!

Χαχαχαχα 

Ο δικός μου ειχε ισια μαλλιά. Περυσι ρωτήσαμε την ανίψια μου την τρίχρονη τι χρωμα έχουν τα μαλλιά του θείου κ το παιδάκι δεν ήξερε τι να απαντήσει χιχι 

  • Χαχα 3

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μόλις τελείωσα. Λοιπόν όλα καλά τα βρήκε κ στο μωρό και στο τράχηλο και στο πλακούντα. Στο τέλος μου είπε μόνο ότι βλέπει ένα ασβεστωμα στη καρδιά αλλα το έχουν πολλά μωρα λέει δεν επιρρεαζει κάπου αλλά μειωνει τη τόσο καλή πιθανότητα που είχα στην αυχενική. Και συνήθως μειώνεται μέχρι το doppler. Με έβαλε σε σκέψεις τωρα. Αν κ αυτός είναι καθυσηχαστικος αλλά μπήκα σε σκέψεις μήπως κάνω την αίματος αλλά τώρα ρε κορίτσια?  Στον 6ο?τι λέτε κ εσείς?  Το έχει πει σε καμμια σας? 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Κορίτσια μόλις τελείωσα. Λοιπόν όλα καλά τα βρήκε κ στο μωρό και στο τράχηλο και στο πλακούντα. Στο τέλος μου είπε μόνο ότι βλέπει ένα ασβεστωμα στη καρδιά αλλα το έχουν πολλά μωρα λέει δεν επιρρεαζει κάπου αλλά μειωνει τη τόσο καλή πιθανότητα που είχα στην αυχενική. Και συνήθως μειώνεται μέχρι το doppler. Με έβαλε σε σκέψεις τωρα. Αν κ αυτός είναι καθυσηχαστικος αλλά μπήκα σε σκέψεις μήπως κάνω την αίματος αλλά τώρα ρε κορίτσια?  Στον 6ο?τι λέτε κ εσείς?  Το έχει πει σε καμμια σας? 

Γωγουλα μου από την στιγμή που ήταν καθησυχαστικός νομιζω ότι όλα θα είναι καλά. Όταν λες αιματος εννοεις την nifty; 
Σε ποιον πηγες; Πεπ ή Τζ ; Μήπως να ενημερώσεις κ την γιατρό σου; 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Κορίτσια μόλις τελείωσα. Λοιπόν όλα καλά τα βρήκε κ στο μωρό και στο τράχηλο και στο πλακούντα. Στο τέλος μου είπε μόνο ότι βλέπει ένα ασβεστωμα στη καρδιά αλλα το έχουν πολλά μωρα λέει δεν επιρρεαζει κάπου αλλά μειωνει τη τόσο καλή πιθανότητα που είχα στην αυχενική. Και συνήθως μειώνεται μέχρι το doppler. Με έβαλε σε σκέψεις τωρα. Αν κ αυτός είναι καθυσηχαστικος αλλά μπήκα σε σκέψεις μήπως κάνω την αίματος αλλά τώρα ρε κορίτσια?  Στον 6ο?τι λέτε κ εσείς?  Το έχει πει σε καμμια σας? 

Γωγουλα μου καταρχην τελεια που ολα ειναι καλα!!!! Τί εννοει μειωνει την πιθανοτητα; Δηλαδη τωρα ποσο ειναι η πιθανοτητα; Γιατι αν ηταν πριν 0.00000001 και τωρα 0.00000002 δεν ειναι διαφορα. Αν ειναι και κουλ ο γιατρος σιγουρα δεν χρειαζεται ανησυχια εννοειται. Βεβαια αν εισαι σε αναμενα καρβουνα τοσο πολυ ρωτα τον τι επιλογες εχεις. Καθαρα για σενα ομως, νομιζω οτι ο μικρος ιεναι μια χαρα.

Just now, Alkyoni said:

Γωγουλα μου από την στιγμή που ήταν καθησυχαστικός νομιζω ότι όλα θα είναι καλά. Όταν λες αιματος εννοεις την nifty; 
Σε ποιον πηγες; Πεπ ή Τζ ; Μήπως να ενημερώσεις κ την γιατρό σου; 

Σωστη Αλκυονη μου! Ναι Γωγουλα ρωτα τη γιατρο ψειρα. Αν αυτη πει οτι ειναι οκ, ουτε καν να το σκεφτεις δευτερη φορα.

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Γωγουλα μου από την στιγμή που ήταν καθησυχαστικός νομιζω ότι όλα θα είναι καλά. Όταν λες αιματος εννοεις την nifty; 
Σε ποιον πηγες; Πεπ ή Τζ ; Μήπως να ενημερώσεις κ την γιατρό σου; 

Στον πεπ αλκυονη μου.. Ναι αυτή έλεγα αλλά δε ξέρω μηπως μπω μόνο σε αγωνια. Στον 6ο είμαι εξάλλου δε γινεται κ κάτι

Just now, Υβόννη είπε:

Γωγουλα μου καταρχην τελεια που ολα ειναι καλα!!!! Τί εννοει μειωνει την πιθανοτητα; Δηλαδη τωρα ποσο ειναι η πιθανοτητα; Γιατι αν ηταν πριν 0.00000001 και τωρα 0.00000002 δεν ειναι διαφορα. Αν ειναι και κουλ ο γιατρος σιγουρα δεν χρειαζεται ανησυχια εννοειται. Βεβαια αν εισαι σε αναμενα καρβουνα τοσο πολυ ρωτα τον τι επιλογες εχεις. Καθαρα για σενα ομως, νομιζω οτι ο μικρος ιεναι μια χαρα.

Σωστη Αλκυονη μου! Ναι Γωγουλα ρωτα τη γιατρο ψειρα. Αν αυτη πει οτι ειναι οκ, ουτε καν να το σκεφτεις δευτερη φορα.

Θα της το πω ναι θα πάω τη Δευτέρα. Όλη την ώρα όλα καλά ρε κορίτσια τι ήθελε να μου το πει στο τέλος αυτό? 

Just now, Gogo1994 είπε:

Στον πεπ αλκυονη μου.. Ναι αυτή έλεγα αλλά δε ξέρω μηπως μπω μόνο σε αγωνια. Στον 6ο είμαι εξάλλου δε γινεται κ κάτι

Θα της το πω ναι θα πάω τη Δευτέρα. Όλη την ώρα όλα καλά ρε κορίτσια τι ήθελε να μου το πει στο τέλος αυτό? 

Αντί λέει για 1 προς 20000 που είχα το ρίχνει 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Στον πεπ αλκυονη μου.. Ναι αυτή έλεγα αλλά δε ξέρω μηπως μπω μόνο σε αγωνια. Στον 6ο είμαι εξάλλου δε γινεται κ κάτι

Θα της το πω ναι θα πάω τη Δευτέρα. Όλη την ώρα όλα καλά ρε κορίτσια τι ήθελε να μου το πει στο τέλος αυτό? 

Αντί λέει για 1 προς 20000 που είχα το ρίχνει 

Γωγουλα μου εμενα ηταν 1 προς 6000 περιπου και μου ειχαν πει ειναι τελεια. Οποτε αποκλειεται με τοσο καλη ποθανοτητα πο εχεις να παει πολυ περισσοτερο, σιγουρα θα ειναι παλι πολθ μικρη. Για να ειναι αυτος κουλ δεν υπαρχει λογος αγχους. Αν ομως θες να κανεις νιπτ για σενα να μην εχεις να βουρλιζεσαι, εννοειται κανε.  Μια χαρα ειναι το μικρο ειμαι σιγουρη! Απλα σου εβαλε τωρα την ιδεα


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...