Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Gogo1994 είπε:

Ευχαριστώω τοσοοο ρε κορίτσια ξέρω ότι θα με σκέφτεστε κ θα στέλνετε θετική ενέργεια. Θα βάλω λαδάκι από τον Άγιο Νεκτάριο σε εμένα κ στη κοιλίτσα μου κ θα έχω τόση δύναμη 

Εννοείται κοπέλα μου!!!όλη μας την θετική ενέργεια!!να πάρεις κ dvd να τον χαζεύεις μετά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Geo81 said:

Καλή β επιπέδου κορίτσι μου!!!! Και ελπίζω να δράσουν  κ άλλο τα φακελάκια !!!

@demifilol Τι ωραία νέα Δήμητρα μουυυυ!!!!! Σπιτάκι σου στην κρεβατάραααααα σουυυ!!!!! Έτσι τα απλά πράγματα που όμως είναι τόσο σημαντικά !!!!! Με την άνεση σου κ ολας!!!!! Πολύ χάρηκα κορίτσι μου!!!

@Υβόννη καλή άδεια κοριτσάκι μου χορευταρου μουυυυ!!!!! Ε ρε γλέντια που θα ρίξουμε σαν συναντηθούμε !!!!

@MumMaria Κοριτσάκι μου περαστικά σου!!!! Λίγο ζεστά αφεψήματα λίγο προσοχή κ ελπίζω να ξεμπερδέψεις αμέσως! Τι ωραία και συγκινητική στιγμή με το νονό σας!!!!! Με το καλό όλα!!!

εμεις φύγαμε εχθές και ήρθαμε στο παραθαλάσσιο χωριό μου και είμαστε ήδη στην παραλία !!!! Ο Γιώργος έχει λυσσάξει με το νερό τα κουβαδάκια , πάει και παίρνει των άλλων παιδιών... το ξένο είναι πάντα πιο γλυκο να ξέρετε ... και φυσικά ακούς στην παραλία , είναι δικό μου!! Όχι δικό μου είναι... χαμουλης!!! Έκανα κ εγώ τη βουτιά μου!!!! 

Καλημερα κοριτσακι μου!!!! Να το χαρειτε το μπανακι σας!!!!! Εννοειται το ξενο ειναι πιο γλυκο! Ξεχνατε εμας στα ξεφρενα νιατα που κουβαλουσαμε μια βαλιτσα ρουχα και στο τελος φορουσαμε το ρουχο της κολλητης; Χαχχαχαχα!

Αυτο το χαμο που περιγραφεις ανυπομονω να τον ζησω οσο τιποτα! Να μας φιλησεις το Γιωργακη μας!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Να το το κλαμα τωρα παλκ με τα αρχικα στο παγκακι.... Θα τα βλεπετε τωρα για χρονια εκει και θα τα δειχνετε και στα παιδια σας! Σταματαω γιατι με επιασε το ρομαντικο μου τωρα....

Καλε ναι και βολεϋ! Ο κολλητος μου λεει δεν υοαρχει πιο ωραιο θεαμα απο κοπελες να παιζουν βολει χιχιχιχι!!! Οποτε θα βαζω το Ραφαηλ να ειναι στις κερκιδες να βλεπει μη τη ζαχαρωνει κανενας!!!

Αχ αυτό έλεγε κ ο άντρας μου χθες!!!που γενικά πάσχει από ρομαντισμό αλλά κάτι τον έπιασε χθες!!!ο γιος κ πόσο μάλλον τώρα η κόρη του έχουν πάρει τα μυαλά!χααχαχαχα

Βρε γερά να είναι κ ας ασχοληθούμε με ότι θέλουν,αλλά ναι άμα παίζει βόλεϋ,να είναι κ ο γιος σου να την καμαρωνει κ αντίστοιχα αν χορεύει ο Ραφαήλ,να είναι η Υακίνθη να τσεκαρει τον ανταγωνισμό από τις υπόλοιπες τσουπρες!!!!!

Just now, Geo81 είπε:

Καλή β επιπέδου κορίτσι μου!!!! Και ελπίζω να δράσουν  κ άλλο τα φακελάκια !!!

@demifilol Τι ωραία νέα Δήμητρα μουυυυ!!!!! Σπιτάκι σου στην κρεβατάραααααα σουυυ!!!!! Έτσι τα απλά πράγματα που όμως είναι τόσο σημαντικά !!!!! Με την άνεση σου κ ολας!!!!! Πολύ χάρηκα κορίτσι μου!!!

@Υβόννη καλή άδεια κοριτσάκι μου χορευταρου μουυυυ!!!!! Ε ρε γλέντια που θα ρίξουμε σαν συναντηθούμε !!!!

@MumMaria Κοριτσάκι μου περαστικά σου!!!! Λίγο ζεστά αφεψήματα λίγο προσοχή κ ελπίζω να ξεμπερδέψεις αμέσως! Τι ωραία και συγκινητική στιγμή με το νονό σας!!!!! Με το καλό όλα!!!

εμεις φύγαμε εχθές και ήρθαμε στο παραθαλάσσιο χωριό μου και είμαστε ήδη στην παραλία !!!! Ο Γιώργος έχει λυσσάξει με το νερό τα κουβαδάκια , πάει και παίρνει των άλλων παιδιών... το ξένο είναι πάντα πιο γλυκο να ξέρετε ... και φυσικά ακούς στην παραλία , είναι δικό μου!! Όχι δικό μου είναι... χαμουλης!!! Έκανα κ εγώ τη βουτιά μου!!!! 

Τι ωραία κοπέλα μου!!!!άντε να τα περάσετε τέλεια εκεί κ να κάνετε πολλές βουτιές!!!ε εντάξει το έχεις καταλάβει ότι ψοφαω να περιγράφεις στιγμές του γιου σου!!!είναι μεγάλο αλάνι!!!χαχααχαχα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Και.μην ξεχασεις να ρωτησεις για το σεξ, γιατι θα ρωτησει ο αντρας σου και ισως οχι και τοσο κομψα χαχχααχχα! Θα ξεφτιλιστουμε στον εμβρυολογο!!! Κανω πλακα Γωγουλα μου ετσι να σε χαλαρωσω!! Περιμενουμε νεακια απο το παληκαρακι σου!

Μα του το είπα χθες ρώτα κι εσυυυ κάτι. Όλο εγώ ρωτάω κ φαίνομαι η ξεπεταγμενη χαχαχα 

  • Χαχα 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Μα του το είπα χθες ρώτα κι εσυυυ κάτι. Όλο εγώ ρωτάω κ φαίνομαι η ξεπεταγμενη χαχαχα 

Κι εδω τα ιδια!!! Φαινομαστε εμεις οι αχορταγες στο τελος!!! Χαχχαχαχα!!! Ολα καλα θα ειναι γλυκουλα μου, να ειναι ο αγιος μαζι σας σημερα!! 

Just now, MumMaria said:

Αχ αυτό έλεγε κ ο άντρας μου χθες!!!που γενικά πάσχει από ρομαντισμό αλλά κάτι τον έπιασε χθες!!!ο γιος κ πόσο μάλλον τώρα η κόρη του έχουν πάρει τα μυαλά!χααχαχαχα

Βρε γερά να είναι κ ας ασχοληθούμε με ότι θέλουν,αλλά ναι άμα παίζει βόλεϋ,να είναι κ ο γιος σου να την καμαρωνει κ αντίστοιχα αν χορεύει ο Ραφαήλ,να είναι η Υακίνθη να τσεκαρει τον ανταγωνισμό από τις υπόλοιπες τσουπρες!!!!!

Τι ωραία κοπέλα μου!!!!άντε να τα περάσετε τέλεια εκεί κ να κάνετε πολλές βουτιές!!!ε εντάξει το έχεις καταλάβει ότι ψοφαω να περιγράφεις στιγμές του γιου σου!!!είναι μεγάλο αλάνι!!!χαχααχαχα!

Συμπεθερα θελουμε νεα και με το Βασιλακη οταν παει στη θαλασσα! Κατι μαγιω μας περιεγραψες και μς ανοιξες την ορεξη για μπουτακιαααααα!!!!! Να τα χαιρεστε τα παιδακια σας ολες κοριτσια μου!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@MumMaria σε 10 μήνες το πολύ θα σκας στα γέλια με τις ατάκες του και εσυ του γιοκα σου!!! @Υβόννη έρχεται και ο δικός σου!!!!! Δεν θα ξέρεις που να τον πρώτο φιλήσεις !!!!

να σας πω την αμαρτία μου πάντα έλεγα θα γίνω κοριτσομανα... ίσως επειδή ατο σόι μας ήμασταν όλες κορίτσια... όταν έχασα την μικρή μου γκρεμίστηκαν τα όνειρα μου , και όταν μου είπαν μετά πως θα κάνω αγόρι έλεγα... μα πως θα τον μεγαλώσω ; Δεν ξέρω τίποτα από αγόρια ... και πάντα πίστευα ότι τις περισσότερες τσαχπινιές τις παίρνεις από τα κορίτσια ... ε λοιπόν δεν είναι μόνο έτσι.... έχουν τόσο γέλιο τα αγοράκια είναι τόσο αγαπησιάρικα με τέτοιες ατάκες που δεν θα με ενοχλούσε να έκανα 10 γερά αγόρια !!! Βέβαια με τη βοήθεια του θεού( κ του συζύγου χιχιχιχιχι) θα αποκτήσω και την κόρη που πάντα ονειρευόμουν !!!

  • Μου αρέσει 4

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην πιο όμορφη παρέα!!! Τι ωραία τα νέα όλων σας κορίτσια...

Σας γράφω για να σας πω ότι σήμερα το πρωί έγινε το "μοιραίο" σχεδόν!!!χαχαχαχαχα!!!Το απόλαυσα αλλά μετά ένιωθα τύψεις κ φυσικά χωρίς πολλά πολλά το δάκρυ κύλησε ποτάμι!!!Τώρα το σκέφτομαι και γελαω!!!

Σε άλλα νέα χτες είχαμε πάει το απόγευμα για κάτι δουλιτσες και μετά σε κάτι φίλους για καφέ και μπύρα..Πρηστηκαν τα πόδια μου όμως κάποια στιγμή και τα χέρια κ δε μπορώ να πω ότι έχουν ξεπρηστει μέχρι τώρα...Είχε ξανασυμβεί αλλά ξεπρηζομουν...τώρα το βλέπω κάπως πιο μονιμο,οπότε "αντίο" στη βερα μου!Φυσιολογικό το έχω στο μυαλό μου ότι είναι αλλά όπως πάντα ανησυχώ μήπως συμβαίνει κάτι άλλο..Τι λέτε βρε κορίτσι εσείς;Έχει πρηστεί καμία άλλη;;

Δημητρούλα μου τι συγκινητικό π κοιμήθηκες χτες στο σπιτάκι σου!!!Μπράβο σου για όλα!!

Μαράκι καλός ο ρομαντισμός αλλά πώς κατάφερες να τη βγάλεις με σπορακια;;; χχχαχχα

Γωγώ μου καλή Β'επιπεδου να έχεις!!

  • Μου αρέσει 3

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου φιλεναδιτσες! Τί κανετε; Ευχομαι να κοιμηθηκατε ολες καλα, ειδικα η @demifilolΔημητρουλα μας, που πηγε χτες στο σπιτακι της!!!!!

@Gogo1994να εχεις μια υπεροχη β'επιπεδου σημερα κοριτσακι μου! Το εντερο ησυχασε; Σε εχω πολυ στο μυαλο μου!

@MumMariaΜαρακι μου συγκινηθηκα με το νονο σας! Να ειναι παντα αξιος και να ειναι στο παιδι σας σαν δευτερος πατερας, που ειμαι σιγουρη...Πιτσουνακια μου ομορφα, ρομαντικα μου παιδια! Πολυ σας χαιρομαι! Παντα αγαπημενοι! Βεβαια δεν ησαστα οι δυο σας, ηταν και η μπεμπα χιχιχιχιιχ! Χαλαλι το συναχι Μαρακι μου! Σας καμαρωνω που ειστε τοσο αγαπημενο ζευγαρι και ευχομαι στο ιδιο παγκακι να πηγαινετε μεχρι τα βαθεια σας γεραματα!!!!! Παντως σημερα πιες κανενα ζεστο λιγακι αν μπορεις και το βραδακι παρε κανενα μπουφανακι. Χαιρομαι και για το ζουζουνι σου που ειναι καλα και δεν κλαιει με τα δοντακια!!

@Eirini1988Ειρηνακι μου καλο απολαυσε τη δροσια του σπιτιου. Θα το λιασεις το κορμι του χρονου, αλλα διπλα θα εχεις και μια κουλουρα με κατι παχουλα μπουτακια με μαγιουδακι χιχιχιχιχχι!!!! Σημερα ο Πρετετζικης ξεκινησε μαγειρικες; Χιχιχιχιχιιχι

Μινακι μου ομορφο η ωρα η καλη!!!! Αχ και ψωνια και παγωτο και τσαι ειδα χτες! Τελειαααααααααααααααα!!!!! Τελειο το ταιμινγκ με τη β'επιπεδου! Ανυπομονουμε να μας πεις τα παντα για το γαμο!!!

Ε αν ειναι να εχουμε κινητρο τη νυφη εννοειται θα τον παμε χορο! Χαχαχαχχαχα!!!! Μη μας την καπαρωσει κανενας επιδεξιος χορευτης εκει στη Θεσσαλονικη!

Χαχαχαχαχα κι εγω μας εκανα εικονα να χορευουμε!!!!!! Με βυζι τουμπανο, μωρα ισως στο μαρσιπο και δωσ' του χορο εμεις χαχαχαχα!!!!!!!! Με δικο μας βηματισμο εννοειται!

Καλημερα Γωγουλα μου, τωρα ειδα οτι μας εγραψες! Καλε ποια γκρινια; Το εντερο ειναι υπουλο, το ξερω κι εγω...Αχ τι καλα που επιασε το effecol! Περιμενουμε νεα απο τον μπεμπαρο σου!!!!!

Μόνο αυτό σκέφτομαι και με παρηγορει... Ο σεφ του σπιτιού πήγε σούπερ μάρκετ. Κάτι έλεγε για φιλέτο κοτόπουλο. Για να δούμε τι ετοιμάζει..

@Gogo1994 Χαίρομαι πολύ που είσαι καλύτερα.. Εύχομαι τα καλύτερα για σήμερα. Περιμένουμε νέα σου..

  • Μου αρέσει 2

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Καλήμερααα, αχ αυτο π λες τ πιο απλά είναι π σ κάνουν ευτυχισμένο αλλά δυστυχώς στις μέρες μας λίγοι τ καταλαβαίνουν.. σπίτι μ σπιτάκι μ σπιτοκαλυβακι μ λέει η παροιμία...εύχομαι ν έκανες υπναρα χαχα

Και εμένα ο άντρας π τρελαίνεται γ παραδοσιακά κ ρεμπέτικα.. Από μικρός κ αυτός.. εγώ πήγα λίγα χρόνια κ χορεύω όταν μ έρθει όρεξη...Πάντως ει αι ωραίο ν ξερεις

Αχ τι όμορφο κ εγώ όσο πάει τ νιώθω όλο κ πιο έντονα.. απίστευτο συναίσθημα 

Κ βλέπεις μια σειρά από γάιδαρες στη σειρά να κάνουν ότι να ναιι χαχα @Alkyoni

Γωγακι πως εισαι;;;εύχομαι καλύτερα κ ν πέρασες ήρεμα τ βράδυ σ...

Θ είναι η πιο ωραία μέρα της ζωής σ..να τη χαρείτε χωρίς ανχος και θ πέρασε  γρήγορα  σαν παραμυθιιι

Σε Ευχαριστω Δεσποινακι  μου !!αληθεια ευτυχισμένη με τα απλά !!ευχομαι να δροσίζεσαι ,,,θα πάτε διακοπουλες ;;αν κ εσεις έχετε κοντά τη θαλασσιτσα!!

πρίν από 1 λεπτό , MumMaria είπε:

Αχ τι καλά ευουλα μου!!!!το ένιωσες το μπεμπέ σου,τι καλά!!!!!από δω κ πέρα,συνέχεια να το ακούς,να σου δίνει μπουνιτσες κ κλωτσιτσες!αχαχαχαχα

Τι αρλουμπες κοπέλα μου;;;!!!όντως σαν το σπίτι δεν έχει!!!να το χαρείς κ από δω κ πέρα υπνους στο σπιτάκι με τον αντρουλη σου!!!!όσο για τις διακοπές,Ω ρε θα γίνει χαμός από τα Χριστούγεννα..θα σε βάζουμε να μας οργανώνεις εκδρομουλες κ ταξιδια,οπότε ξεκουράσου τώρα γιατί μετά έχει τουρ!!!!!

Αχ πολύ χάρηκα για σένα Δημητρούλα μου!!!!

Καλημέρα γλυκά μου καραμελουδια!!!!

Εγώ Γιάννενα ακόμα,αύριο γυρνάμε!ο μικρός μας την έχει καταβρει!!κοιμάται κ τρώει μια χαρουλα κ με τους παππούδες είναι όλο βόλτα κ αγκαλιές!!

Χθες βγήκα κ με τον αντρουλη για καφέ αλλά κ το βράδυ όταν κοιμήθηκε ο μικρός βγήκαμε με τον φίλο μας που σας έλεγα!!!πρώτο σχόλιο,βγήκαμε μαζί με τον άντρα μου 10 μήνες μετά!δεύτερο σχόλιο,προτείναμε στον φίλο μας να γίνει νονος της μικρής κ δακρύσε κορίτσια μου,μου φίλησε τα χέρια,συγκινήθηκα πολύ περιττό να σας πω!τρίτο σχόλιο,τον έπιασαν τον άντρα μου τα ρομαντικά κ αφού τελειώσαμε την μπύρα μας(εγώ χυμό) με τον φίλο μας,μου λέει άντε να πάμε μια βόλτα κ καθησαμε μέχρι τις δύο σε ένα παγκάκι με σπορακια στην λίμνη  κ τα λέγαμε τα δύο μας:x αποτέλεσμα σήμερα είμαι κρυωμενη κορίτσια μου,με πονοκέφαλο κ συνάχι..έβγαλε κρύο χθες βράδυ αλλά δεν ήθελα να χαλάσω την στιγμή κ μάλλον την άρπαξα.ελπιζω να στρώσω.παντως πέρασα υπεροχα:x

Καλημέρα Μαράκι !!δυστυχως ,ήταν για μια μέρα ,,αλλα Δεν πειραζει!!θα κάνω όνειρα !!!εχω κ φίλο κολλητό σε τουριστικό αρα Οποτε θέλετε κανονίζουμε τα καλύτερα για του τουρ μας !!!τι γλυκά κ ρομαντικά περάσατε !!!Παντα αγαπημένοι να είστε !!!τα απλά έχουν αξια τελικώς !!!περαστικουλια σύντομα !!!να προσεχεις!

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημερα κορίτσια!!!!

Ελπίζω όλες να είστε καλά!! Τι ζέστη πάλι σήμερα Θεέ μου.. Να ναι καλά το κλιματιστικό. Αφού δεν μπορώ να λιάσω το κορμί μου σε κάποια ωραία παραλία στη Χαλκιδική..

@demifilol σαν το σπίτι δεν έχει... Είναι το μέρος όπου πραγματικά χαλαρώνεις. Φαντάζομαι τι ωραιο ύπνο έκανες σήμερα..

 

Και εγώ με το κλίμα είμαι ,,,δεν αντέχεται η ζέστη !!Αχ χαλκιδικουλα ποσό σε ψάχνουμε φέτος αλλα Δ πειράζει ,,του χρόνου θα γίνω αραπινα από το μαύρισμα !!!Υπομονη ειρηνη μου ,,αξίζει η θυσία !!

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα αγαπημένες μου ευχαριστώ χθες που ακούσατε τη γκρίνια μου για ακόμα μια φορά. Η διάθεση φουλ πεσμένη χθες αλλά σήμερα καλύτερα. Κοιμήθηκα κιόλας κάτι λίγο έπιασε κ το effecol αν κ νομίζω έχω κ συνέχεια. Πάω να ετοιμαστώ για τον κούκλο μου έχουμε ραντεβούδακι σήμερα 

Για σένα θα είναι η ομορφότερη μέρα!!Να το χαρείς και θα περιμενουμε τα νέα !!!καλη σου μέρα !!!

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου φιλεναδιτσες! Τί κανετε; Ευχομαι να κοιμηθηκατε ολες καλα, ειδικα η @demifilolΔημητρουλα μας, που πηγε χτες στο σπιτακι της!!!!!

@Gogo1994να εχεις μια υπεροχη β'επιπεδου σημερα κοριτσακι μου! Το εντερο ησυχασε; Σε εχω πολυ στο μυαλο μου!

@MumMariaΜαρακι μου συγκινηθηκα με το νονο σας! Να ειναι παντα αξιος και να ειναι στο παιδι σας σαν δευτερος πατερας, που ειμαι σιγουρη...Πιτσουνακια μου ομορφα, ρομαντικα μου παιδια! Πολυ σας χαιρομαι! Παντα αγαπημενοι! Βεβαια δεν ησαστα οι δυο σας, ηταν και η μπεμπα χιχιχιχιιχ! Χαλαλι το συναχι Μαρακι μου! Σας καμαρωνω που ειστε τοσο αγαπημενο ζευγαρι και ευχομαι στο ιδιο παγκακι να πηγαινετε μεχρι τα βαθεια σας γεραματα!!!!! Παντως σημερα πιες κανενα ζεστο λιγακι αν μπορεις και το βραδακι παρε κανενα μπουφανακι. Χαιρομαι και για το ζουζουνι σου που ειναι καλα και δεν κλαιει με τα δοντακια!!

@Eirini1988Ειρηνακι μου καλο απολαυσε τη δροσια του σπιτιου. Θα το λιασεις το κορμι του χρονου, αλλα διπλα θα εχεις και μια κουλουρα με κατι παχουλα μπουτακια με μαγιουδακι χιχιχιχιχχι!!!! Σημερα ο Πρετετζικης ξεκινησε μαγειρικες; Χιχιχιχιχιιχι

Μινακι μου ομορφο η ωρα η καλη!!!! Αχ και ψωνια και παγωτο και τσαι ειδα χτες! Τελειαααααααααααααααα!!!!! Τελειο το ταιμινγκ με τη β'επιπεδου! Ανυπομονουμε να μας πεις τα παντα για το γαμο!!!

Ε αν ειναι να εχουμε κινητρο τη νυφη εννοειται θα τον παμε χορο! Χαχαχαχχαχα!!!! Μη μας την καπαρωσει κανενας επιδεξιος χορευτης εκει στη Θεσσαλονικη!

Χαχαχαχαχα κι εγω μας εκανα εικονα να χορευουμε!!!!!! Με βυζι τουμπανο, μωρα ισως στο μαρσιπο και δωσ' του χορο εμεις χαχαχαχα!!!!!!!! Με δικο μας βηματισμο εννοειται!

Καλημερα Γωγουλα μου, τωρα ειδα οτι μας εγραψες! Καλε ποια γκρινια; Το εντερο ειναι υπουλο, το ξερω κι εγω...Αχ τι καλα που επιασε το effecol! Περιμενουμε νεα απο τον μπεμπαρο σου!!!!!

Καλημέρα Ειρηνη μου !!!κοιμηθηκα σαν πουλάκι !!!Ελπιζω να μη δουλεύεις !!κ να άρχισε όντως η άδεια σου !!!

  • Μου αρέσει 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, demifilol said:

Κορίτσια μου γλυκά πήγα διακοπές και εγώ !!!μπορει να μην είναι στο χωριό μου ,στο νησί μου ,στη θάλασσα τεσπα !!!!αλλα  μετά από δυο μήνες αποφάσισα να μείνω ένα βράδυ στο σπίτι μου !!!Εδώ κ δυο μήνες έχω μετακομίσει στην πεθερά μου στο ισόγειο για να μην ανεβοκατεβαίνω σκάλες !!Σημερα όμως πήρα το θάρρος ,ανέβηκα ενα ένα τα σκαλιά κ μπήκα στο σπίτι μου !!!Μολις το αντίκρισα ,,ήθελα να πλανταξω στο κλάμα !!!κρατηθηκα λόγω του μικρου μου !!!Είναι πολύ όμορφο να αλλάζεις παραστάσεις !!!σαν το σπίτι σου δεν έχει όμως αληθεια !!!θα κοιμηθώ στο κρεβάτι μου κορίτσια ,,,είμαι τόσο ενθουσιασμένη !!!!ευχομαι να μην εκανα κακό που ανέβηκα μια φορά τις σκάλες !!συγγνωμη που σας πρήζω με τις συναισθηματικές μου αρλούμπες !!!να έχουμε ένα καλό βράδυ !!!ονειρα γλυκά !!!

Δήμητρα μου δεν ήξερα ότι δεν έμενες στο σπίτι σου όλο αυτό το διάστημα. Τι να πω βρε κορίτσι μου. Για άλλη μια φορά  μπραβο σου! Δεν ξέρω τι σχέσεις έχεις με την πεθερα σου αλλά όπως κ να έχει οι ανθρώπινες σχέσεις είναι ούτως ή άλλως δύσκολες κ όπως κ να το κάνουμε το σπιτάκι μας είναι το δικό μας καταφύγιο! Δεν έκανες τίποτα κακο που ανέβηκες μια φορά τις σκάλες. Η Παναγία είναι δίπλα σου! Εύχομαι να απόλαυσες το κρεβατακι σου!!! 
Μπραβο σου κ πάλι!!!

  • Μου αρέσει 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Geo81 είπε:

Καλή β επιπέδου κορίτσι μου!!!! Και ελπίζω να δράσουν  κ άλλο τα φακελάκια !!!

@demifilol Τι ωραία νέα Δήμητρα μουυυυ!!!!! Σπιτάκι σου στην κρεβατάραααααα σουυυ!!!!! Έτσι τα απλά πράγματα που όμως είναι τόσο σημαντικά !!!!! Με την άνεση σου κ ολας!!!!! Πολύ χάρηκα κορίτσι μου!!!

@Υβόννη καλή άδεια κοριτσάκι μου χορευταρου μουυυυ!!!!! Ε ρε γλέντια που θα ρίξουμε σαν συναντηθούμε !!!!

@MumMaria Κοριτσάκι μου περαστικά σου!!!! Λίγο ζεστά αφεψήματα λίγο προσοχή κ ελπίζω να ξεμπερδέψεις αμέσως! Τι ωραία και συγκινητική στιγμή με το νονό σας!!!!! Με το καλό όλα!!!

εμεις φύγαμε εχθές και ήρθαμε στο παραθαλάσσιο χωριό μου και είμαστε ήδη στην παραλία !!!! Ο Γιώργος έχει λυσσάξει με το νερό τα κουβαδάκια , πάει και παίρνει των άλλων παιδιών... το ξένο είναι πάντα πιο γλυκο να ξέρετε ... και φυσικά ακούς στην παραλία , είναι δικό μου!! Όχι δικό μου είναι... χαμουλης!!! Έκανα κ εγώ τη βουτιά μου!!!! 

Καλημέρα με τις ομορφότερες εικόνες !!!Να δροσιστείτε !!!κ παντα τα ξένα είναι πιο γλυκά !!!αχχαχχαχα σας κάνω εικόνα κ όντως ο γιος σου δίνει αμέτρητες συγκινήσεις !!!Εισαι τυχερή που έχεις γιο αληθεια ,,,κ τυχερότερη που θα αποκτήσεις κόρη !!ο καθένας με την χάρη του !!!Να είναι γερα ολα τα παιδάκια και να λιώνουμε εμεις με τις αντιδράσεις τους !!Να περάσετε όμορφα !!να προσεχετε !!

Just now, Papakι είπε:

Καλημέρα στην πιο όμορφη παρέα!!! Τι ωραία τα νέα όλων σας κορίτσια...

Σας γράφω για να σας πω ότι σήμερα το πρωί έγινε το "μοιραίο" σχεδόν!!!χαχαχαχαχα!!!Το απόλαυσα αλλά μετά ένιωθα τύψεις κ φυσικά χωρίς πολλά πολλά το δάκρυ κύλησε ποτάμι!!!Τώρα το σκέφτομαι και γελαω!!!

Σε άλλα νέα χτες είχαμε πάει το απόγευμα για κάτι δουλιτσες και μετά σε κάτι φίλους για καφέ και μπύρα..Πρηστηκαν τα πόδια μου όμως κάποια στιγμή και τα χέρια κ δε μπορώ να πω ότι έχουν ξεπρηστει μέχρι τώρα...Είχε ξανασυμβεί αλλά ξεπρηζομουν...τώρα το βλέπω κάπως πιο μονιμο,οπότε "αντίο" στη βερα μου!Φυσιολογικό το έχω στο μυαλό μου ότι είναι αλλά όπως πάντα ανησυχώ μήπως συμβαίνει κάτι άλλο..Τι λέτε βρε κορίτσι εσείς;Έχει πρηστεί καμία άλλη;;

Δημητρούλα μου τι συγκινητικό π κοιμήθηκες χτες στο σπιτάκι σου!!!Μπράβο σου για όλα!!

Μαράκι καλός ο ρομαντισμός αλλά πώς κατάφερες να τη βγάλεις με σπορακια;;; χχχαχχα

Γωγώ μου καλή Β'επιπεδου να έχεις!!

Καλημέρα κορίτσι μου !!Ν μην νιώθεις τύψεις ,,είναι φυσιολογικό !!Κ εγώ από την αρχή σχεδόν έχω βγάλει βέρα μονόπετρο Γτ κ ένα δυο κιλά να πάρεις δύσκολα θα βγει μετά το δαχτυλίδι !!να πίνεις πολύ νερό και περιόρισε όσο μπορείς το αλάτι !!

  • Μου αρέσει 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, MumMaria said:

Θα μπορούσες εάν σου αρέσει το σχέδιο,χρώμα κτλ να πάρεις την κούνια της φίλης κ να αγοράσεις καινούριο στρώμα.να σου πω όμως ότι κι εγώ θα μπορούσα να δανειστών κούνια κ προτίμησα να πάρω μια δικιά μας να την έχουμε.πηρα από τα ΙΚΕΑ μια σε καλή τιμή κ ωραιότατη!!;)

Να τους γράφει η αδελφή σου,κι εγώ σταμτησα τον θηλασμό στον μικρό επειδή είχα την αποκόλληση στον πλακούντα κ μου το συνέστησε ο γιατρός,αλλιώς θα ήθελα ιδανικά μέχρι τον χρόνο.μακαρι να τα καταφέρω στην μικρή.αν όχι,δεν θα χαλάσει ο κόσμος αλλά όπως κ να έχει ,δεν πέφτει λόγο σε κανέναν!

Εμένα όλοι με κραζανε όταν γέννησα ότι επειδή το παιδί γεννήθηκε μεγάλο,έχει περισσότερες ανάγκες σε ποσότητες γάλα,με είχαν πρήξει όμως σου λέω να δώσω φορμουλα κ καθόμουν κ έκλαιγα(ειδικά εκείνη την περίοδο,οι ορμόνες στο φουλ) ενώ είχα άφθονο γάλα,να κάνω μπάνιο κ να τρέχει ποτάμι.αστα.τοτε μου είχε πει η μαμά μου,θα σου λένε πρέπει να δώσεις φόρμουλα,θα λες ναι ναι δίνω κ φόρμουλα!θα σου λένε ,θα θηλάσεις αποκλειστικά,θα λες ναι ναι μόνο στήθος!ο καθένας λέει το μακρύ κ το κοντό του!τα λέω όλα αυτά,για να μην επηρεαστεί καμία κοπέλα,θα ακούσετε πολλά άλλα μέσα σας θα ξέρετε το είναι καλό για το μωράκι σας!!

Μαρακι μου η κούνια που θέλει να μου δώσει είναι πολύ ωραία κ σχεδόν αχρησιμοποίητη! Απλά θα μου άρεσε κάποια πράγματα να τα αγοράσουμε εμείς. Όχι ότι μας περισσεύουν τα χρήματα αλλά... ισως το ξανασκεφτώ καλύτερα κ τελικά να της πω να μας την δώσει κ αυτήν 

Οι άλλοι πάντα θα έχουν κάτι να πουν! Σας έχω ήδη πει ιστορίες που έχω ακούσει για γεννά-ηλικία αλλά δεν στέκομαι εκεί. Πρέπει να ξέρουνε τι λέμε κ σε ποιον τελικά. Όσα λιγότερα λέμε τόσο λιγότερη κριτική θα δεχόμαστε! 
Εμεις θα είμαστε αυτοί που θα αποφασίσουμε τι μας ταιριάζει περισσότερο!!! 

Ποτε θα φύγετε από τα Γιάννενα;Να πάτε σε εκείνη την ωραία καφετέρια με τα λαχταριστά γλυκά!!! 

  • Μου αρέσει 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Δήμητρα μου δεν ήξερα ότι δεν έμενες στο σπίτι σου όλο αυτό το διάστημα. Τι να πω βρε κορίτσι μου. Για άλλη μια φορά  μπραβο σου! Δεν ξέρω τι σχέσεις έχεις με την πεθερα σου αλλά όπως κ να έχει οι ανθρώπινες σχέσεις είναι ούτως ή άλλως δύσκολες κ όπως κ να το κάνουμε το σπιτάκι μας είναι το δικό μας καταφύγιο! Δεν έκανες τίποτα κακο που ανέβηκες μια φορά τις σκάλες. Η Παναγία είναι δίπλα σου! Εύχομαι να απόλαυσες το κρεβατακι σου!!! 
Μπραβο σου κ πάλι!!!

Αλκυόνη μου καλημέρα κ σε Ευχαριστω για τα όμορφα λόγια !!μεχρι να γεννησω θα μενω στην πεθερά Γτ Δ μπορώ να κάνω ούτε φαγητό ούτε δουλειές ούτε να φροντίσω τον γιο μου!Ευτυχως με τα πεθερικά μου Έχουμε άριστες σχέσεις αλλα σαν το σπίτι σου ,την άνεση σου ,,δεν έχει !!Ισως ανέβω σε έναν μήνα πάλι!!

Κοριτσια μου ήταν ένα πολύ όμορφο βράδυ ,ξεκούραστο και παντού εβλεπα αναμνήσεις !!!μου είχε λείψει πολύ το σπιτάκι μου !!!Ειδα τα παντα !!κουραστηκα λίγο κ τωρα ξανά ξαπλααα!!περιμενω τη στιγμή που θα μπω ξανά με την κόρη μου αγκαλιά για να δημιουργήσω και μαζί της νέες αναμνήσεις !!!Καλη μέρα να έχουμε !!!

  • Μου αρέσει 4

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, MumMaria said:

 

Χθες βγήκα κ με τον αντρουλη για καφέ αλλά κ το βράδυ όταν κοιμήθηκε ο μικρός βγήκαμε με τον φίλο μας που σας έλεγα!!!πρώτο σχόλιο,βγήκαμε μαζί με τον άντρα μου 10 μήνες μετά!δεύτερο σχόλιο,προτείναμε στον φίλο μας να γίνει νονος της μικρής κ δακρύσε κορίτσια μου,μου φίλησε τα χέρια,συγκινήθηκα πολύ περιττό να σας πω!τρίτο σχόλιο,τον έπιασαν τον άντρα μου τα ρομαντικά κ αφού τελειώσαμε την μπύρα μας(εγώ χυμό) με τον φίλο μας,μου λέει άντε να πάμε μια βόλτα κ καθησαμε μέχρι τις δύο σε ένα παγκάκι με σπορακια στην λίμνη  κ τα λέγαμε τα δύο μας:x αποτέλεσμα σήμερα είμαι κρυωμενη κορίτσια μου,με πονοκέφαλο κ συνάχι..έβγαλε κρύο χθες βράδυ αλλά δεν ήθελα να χαλάσω την στιγμή κ μάλλον την άρπαξα.ελπιζω να στρώσω.παντως πέρασα υπεροχα:x

Έλα ρε... μπραβο στον συντεκτο ( έτσι λένε εδώ τον νόνο ) κ δάκρυ κ χειροφίλημα! Να είναι καλά κ να χαίρετε την όμορφη βαφτιστηρα του ❤️
Οσο για την ρομαντζαδα τι να πρωτοπώ... είναι ωραίο να κρατάμε αυτή την σπιρτάδα στη σχέση μας όσα χρονια κ αν περάσουν! Με τα ωραία κ τα άσχημα!

Πιες κ κανένα φρέσκο χυμό να πάρεις καμία βιταμίνη! Εμένα με βοηθάει όταν είμαι αρρωστουλα 

Just now, Gogo1994 said:

Καλημέρα αγαπημένες μου ευχαριστώ χθες που ακούσατε τη γκρίνια μου για ακόμα μια φορά. Η διάθεση φουλ πεσμένη χθες αλλά σήμερα καλύτερα. Κοιμήθηκα κιόλας κάτι λίγο έπιασε κ το effecol αν κ νομίζω έχω κ συνέχεια. Πάω να ετοιμαστώ για τον κούκλο μου έχουμε ραντεβούδακι σήμερα 

Γωγουλα μου χαίρομαι που είσαι καλύτερα! Με το καλό να δεις τον κούκλο σου 

Just now, Geo81 said:

Καλή β επιπέδου κορίτσι μου!!!! Και ελπίζω να δράσουν  κ άλλο τα φακελάκια !!!

@demifilol Τι ωραία νέα Δήμητρα μουυυυ!!!!! Σπιτάκι σου στην κρεβατάραααααα σουυυ!!!!! Έτσι τα απλά πράγματα που όμως είναι τόσο σημαντικά !!!!! Με την άνεση σου κ ολας!!!!! Πολύ χάρηκα κορίτσι μου!!!

@Υβόννη καλή άδεια κοριτσάκι μου χορευταρου μουυυυ!!!!! Ε ρε γλέντια που θα ρίξουμε σαν συναντηθούμε !!!!

@MumMaria Κοριτσάκι μου περαστικά σου!!!! Λίγο ζεστά αφεψήματα λίγο προσοχή κ ελπίζω να ξεμπερδέψεις αμέσως! Τι ωραία και συγκινητική στιγμή με το νονό σας!!!!! Με το καλό όλα!!!

εμεις φύγαμε εχθές και ήρθαμε στο παραθαλάσσιο χωριό μου και είμαστε ήδη στην παραλία !!!! Ο Γιώργος έχει λυσσάξει με το νερό τα κουβαδάκια , πάει και παίρνει των άλλων παιδιών... το ξένο είναι πάντα πιο γλυκο να ξέρετε ... και φυσικά ακούς στην παραλία , είναι δικό μου!! Όχι δικό μου είναι... χαμουλης!!! Έκανα κ εγώ τη βουτιά μου!!!! 

Κάνω εικόνα τον Γιωργακι τον μεγαλοεργολάβο! Θα μεγαλουργεί στην άμμο! Ε ναι το δικό μου δικό μου το δικό σου κ πάλι δικό μου χαχα 

  • Μου αρέσει 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...