Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Eirini1988 said:

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Καλο Σαββατοκύριακο σε όλες.. Εύχομαι να περάσετε όμορφα ότι και να κάνετε! Οι καούρες είναι η τελευταία κακιά προσθήκη στα συμπτώματα. Κι εγώ όλο το βράδυ ψιλό χάλια ήμουν και εντωμεταξύ ένα γιαούρτι πρόβειο έφαγα και μερικά νεκταρίνια..

@Geo81 και @Υβόννη μου αρέσουν τόσο πολύ οι φωτογραφίες αυτές και νομίζω είναι ένας ωραίος τρόπος να θυμόμαστε αυτές τις μέρες αργότερα. Θα ξεκινήσω να παίρνω προσφορές και από φωτογράφους να μάθουμε και το αντίτιμο...
@MumMaria να περάσετε τέλεια στην Καβάλα και να χαρείς τους δικούς σου ανθρώπους.. Καλές ετοιμασίες για τα γενέθλια!! Περιμένουμε λεπυομερειεσ.. Δυο μέρες μετά τα δικά μου είναι και την επέτειο του γάμου μου.. 

 

Ειρηνακι μου ευτυχως το σχολιασε η @Geo81μας, αλλιως το ξεχασα οτι το ανεφερες! Εδω ειδα εχει πολλες τιμες, αναλογα με τις φωτος προφανως, αλλα ειδα οτι μπορει να ειναι και ο αντρας μας!!!!!!! Καλα ο δικος μου με το ζορι εβγαλε για το γαμο μας χαχαχα αλλα θα τον τουμπαρω καπως!!! Καλυτερα πιο μετα λιγο ομως ελεγα να φουσκωσει αυτη η κοιλια λιγο περισσοτερο!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη είπε:

καλημερα κοριτσακι μας!!! Να ρωτησω σημερα αν εφαγες παλι τυροπιτακι μιας που βγηκε μια χαρα η καμπυλη; Χιχιχιχιχι!!! 'Η ησουν ως τωρα καλο κοριτσι; Λεω "ως τωρα" γιατι το Σ/Κ ειναι ακομα νεο!!

Αχ αυτη η μπλε τουρτα με τα χερακια  μεσα με εκανε να λιωνωωωωωωω! Εγω κοριτσια μη γελασετε, εχω ηδη σκεφτει τί τουρτα να κανω στα πρωτα γενεθλια απο προπερσι χαχαχαχαχαχα!!!!

Για να ειμαι ειληκρινης, χθες εφαγα λιγακι μιλφει, ε να τελειώνει μην τον εχω τον πειρασμό μεσα στο ψυγειο μου χιχι. Ωστε απο προπερσι ε; τι καλα γεννημενη μανα εισαι Ειρήνη μου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Καλο Σαββατοκύριακο σε όλες.. Εύχομαι να περάσετε όμορφα ότι και να κάνετε! Οι καούρες είναι η τελευταία κακιά προσθήκη στα συμπτώματα. Κι εγώ όλο το βράδυ ψιλό χάλια ήμουν και εντωμεταξύ ένα γιαούρτι πρόβειο έφαγα και μερικά νεκταρίνια..

@Geo81 και @Υβόννη μου αρέσουν τόσο πολύ οι φωτογραφίες αυτές και νομίζω είναι ένας ωραίος τρόπος να θυμόμαστε αυτές τις μέρες αργότερα. Θα ξεκινήσω να παίρνω προσφορές και από φωτογράφους να μάθουμε και το αντίτιμο...
@MumMaria να περάσετε τέλεια στην Καβάλα και να χαρείς τους δικούς σου ανθρώπους.. Καλές ετοιμασίες για τα γενέθλια!! Περιμένουμε λεπυομερειεσ.. Δυο μέρες μετά τα δικά μου είναι και την επέτειο του γάμου μου.. 

 

Αχ τι ωραία!!χρόνια σας πολλά ειρήνη μου!

Ξέχασα να απαντησω.εγω κ στις δύο εγκυμοσύνες έβγαζα φωτό κάθε μήνα με προφίλ κοιλιά κ μετά άλμπουμ.μονη μου βέβαια αλλά οκ.επισης έχω στον Βασίλη φωτό με το θετικό τεστ στα πόδια μου,με φορμακι άδειο στα πόδια μου,με το νεογέννητο κ το φορμακι στα πόδια μου.το είδα pinterest

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κοριτσια εχω σκεφτει τουρτα ψαρι!!! Κανεις μια κλασσικη στρογγυλη τουρτα και κοβεις ενα τριγωνο κομματι να γινει το στομα, το οποιο το πας πισω να γινει ουρα!! Πανω μπισκοτακια για λεπια και φυσικα σμαρτις! Ακομη δεν εχω σκεφτει πώς να κανω το ματι χαχαχαχα!!!!! Καμια ιδεα; Εχουμε μονο 1 χρονο και τρεις μηνες για να το βρω χαχαχα

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Λοιπον κοριτσια εχω σκεφτει τουρτα ψαρι!!! Κανεις μια κλασσικη στρογγυλη τουρτα και κοβεις ενα τριγωνο κομματι να γινει το στομα, το οποιο το πας πισω να γινει ουρα!! Πανω μπισκοτακια για λεπια και φυσικα σμαρτις! Ακομη δεν εχω σκεφτει πώς να κανω το ματι χαχαχαχα!!!!! Καμια ιδεα; Εχουμε μονο 1 χρονο και τρεις μηνες για να το βρω χαχαχα

Εισαι τρελοκομείοοοοοοοο χαχαχα, βαλε ενα καφε σμαρτις

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MumMaria said:

Αχ τι ωραία!!χρόνια σας πολλά ειρήνη μου!

Ξέχασα να απαντησω.εγω κ στις δύο εγκυμοσύνες έβγαζα φωτό κάθε μήνα με προφίλ κοιλιά κ μετά άλμπουμ.μονη μου βέβαια αλλά οκ.επισης έχω στον Βασίλη φωτό με το θετικό τεστ στα πόδια μου,με φορμακι άδειο στα πόδια μου,με το νεογέννητο κ το φορμακι στα πόδια μου.το είδα pinterest

Ρε κοριτσια πειτε αυτες τις ιδεες να τις κανουμε και εμεις οι νεοτερες χαχαχαχαχα!!!!!!! Το τεστ το πεταξα αλλα εχω φωτο απο το τεστ! Θα κανω φωτοσοπ χαχαχαχα!!! Και αφου θα κανω φωτοσοπ δεν βαζω και αλλα μπουτια διχως κυτταριτιδα; ΧΑΧΑΧΑΧΑ! Αχ Μαρακι τελεια ιδεααααααααααα

  • Χαχα 6

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον mummaria, ωραια κ με φαντασια η τουρτα της Ειρηνης μας με το ψαράκι, εγω ομως σκεφτηκα κατι πθο απλο μια μεγαλη τετραγωνη, καλοκαιρι ειναι καλοκαιρι=θαλασσα αρα μπλε κ καραβακια χρωματιστα απο πανω, κ στη γωνιτσα τη μια κατι λιγο απο νησακι με εναν φοινικα, θα εβαζα κι αλλα αλλα λεω να μη τη πολυφορτωσω

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 said:

Για να ειμαι ειληκρινης, χθες εφαγα λιγακι μιλφει, ε να τελειώνει μην τον εχω τον πειρασμό μεσα στο ψυγειο μου χιχι. Ωστε απο προπερσι ε; τι καλα γεννημενη μανα εισαι Ειρήνη μου.

Αχ βρε κοριτσι μου τι θυσια παντως μπραβο σου! Να μην εχει πειρασμο και ο αντρας σου! Σε θαυμαζω για τη μεγαλοψυχια σου χαχαχαχαχαχα!!!

 

  • Χαχα 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Αχ τι ωραία που τα περιγράφεις!!!με βάλατε σε σκέψεις που ακόμα δεν έχω καταλήξει σε τούρτα ρε κορίτσια,ποια εγώ;;;που οργανώνω το καθετί!χααχαααα

Κ μετά διαβάζω αυτό στα καπάκια!ε μα να μην νιώσω ανοργάνωτη;;;!!!αχαχαχαχααχ τιιιιίι;να στο κλεψωωωωω

Πώς είσαι εσύ σήμερα γλυκιά μου;σωματικά κ ψυχολογικά;;

Σωματικα ειμαι καλα, δεν εχω πονους σημερα...και ψυχολογικα πολυ καλυτερα απλα οταν παω τουαλετα φοβαμαι λιγο τι θα δω αλλα προσπαθω να το αφησω πισω μου κ να μην το σκεφτομαι συνεχεια...

  • Μου αρέσει 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Αχ βρε κοριτσι μου τι θυσια παντως μπραβο σου! Να μην εχει πειρασμο και ο αντρας σου! Σε θαυμαζω για τη μεγαλοψυχια σου χαχαχαχαχαχα!!!

 

Εσυ γεννημενη μανα κι εγω καλη συζυγος χαχαχαχα

Just now, Depykal είπε:

Σωματικα ειμαι καλα, δεν εχω πονους σημερα...και ψυχολογικα πολυ καλυτερα απλα οταν παω τουαλετα φοβαμαι λιγο τι θα δω αλλα προσπαθω να το αφησω πισω μου κ να μην το σκεφτομαι συνεχεια...

Χαιρομαι που εισαι καλυτερα, γιαυτο για να το ξεχασεις τελείως πες κι εσυ καμια ιδεα για τουρτα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Marilou77 said:

Εσυ γεννημενη μανα κι εγω καλη συζυγος χαχαχαχα

Κλαιωωωωωωωω ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! Τελεια η ιδεα με το νησι!!! Και με χρωμα ζαχαροπλαστικης ειναι πολυ ευκολο νομιζω να γινει μπλε!

Just now, Gogo1994 said:

@Marilou77 @Υβόννη καλεεεε μπλε τούρτα εγώ πως δε το σκέφτηκα ? Είναι το πιο εξελιγμένο μοντέλο των μπλε γλυκών.Αχ για πες ειρηνακι τι έχεις σκεφτειιι

Γωγουλα ναι πώς δε το σκεφτηκες!!!!!! Εσυ βεβαια να δουμε θα εχεις μια ή δυο τουρτες; Γιατι εχεις γενεθλια στην ΠΗΤ κοντα!!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αυτο το κατσικάκι με τις πατατουλες κατι μου κανε τωρα, θα περιμενω να το κανω τον 15αυγουστο μμμμ, σημερα εκανα φασολακια με κρεατακι χτενι μοσχαρισιο, κοριτσια λουκουμι γινεται ρο συγκεκριμένο κ τωρα στην εγκυμοσύνη μου ειναι απο τα αγαπημενα κ ελαφρυ κ θρεπτικο. Υβοννη μου, τη τουρτα τη σκέφτηκες  ψαρι τη σκρφτηκες για τον Βασιλάκη φανταζομαι κ οχι για τον ραφαηλ ε; οπως κι εγω το νησι με τον φοινικα..... γιατι τα δικα μας τα παιδακια πρωτα ο Θεός θα ειναι χειμωνιάτικα, αρα χιονισμενα τοπία (τροφη για σκεψη)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal said:

Σωματικα ειμαι καλα, δεν εχω πονους σημερα...και ψυχολογικα πολυ καλυτερα απλα οταν παω τουαλετα φοβαμαι λιγο τι θα δω αλλα προσπαθω να το αφησω πισω μου κ να μην το σκεφτομαι συνεχεια...

Να το αφησεις πισω σου και αν σε πιανει να σκεφτεσαι τουρτες!!! Ολα καλα ειναι γλυκια μου ειμαι σιγουρη!!! Ετσι απλα για να σε παιδεψει λιγο ο γιοκας σου το εκανε!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κλαιωωωωωωωω ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! Τελεια η ιδεα με το νησι!!! Και με χρωμα ζαχαροπλαστικης ειναι πολυ ευκολο νομιζω να γινει μπλε!

Γωγουλα ναι πώς δε το σκεφτηκες!!!!!! Εσυ βεβαια να δουμε θα εχεις μια ή δυο τουρτες; Γιατι εχεις γενεθλια στην ΠΗΤ κοντα!!!!

Έχω αρχίσει να σκέφτομαι τα νερά να σπάνε την ώρα που σβήνω κεράκι εκεί να δεις γλέντια.

  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Λοιπον κοριτσια εχω σκεφτει τουρτα ψαρι!!! Κανεις μια κλασσικη στρογγυλη τουρτα και κοβεις ενα τριγωνο κομματι να γινει το στομα, το οποιο το πας πισω να γινει ουρα!! Πανω μπισκοτακια για λεπια και φυσικα σμαρτις! Ακομη δεν εχω σκεφτει πώς να κανω το ματι χαχαχαχα!!!!! Καμια ιδεα; Εχουμε μονο 1 χρονο και τρεις μηνες για να το βρω χαχαχα

Μπορείς να βάλεις ενα μπισκοτάκι oreo να το ανοίξεις στην μέση κ να βάλεις το μισο με την γεμιση;-)

Just now, Marilou77 είπε:

Λοιπον mummaria, ωραια κ με φαντασια η τουρτα της Ειρηνης μας με το ψαράκι, εγω ομως σκεφτηκα κατι πθο απλο μια μεγαλη τετραγωνη, καλοκαιρι ειναι καλοκαιρι=θαλασσα αρα μπλε κ καραβακια χρωματιστα απο πανω, κ στη γωνιτσα τη μια κατι λιγο απο νησακι με εναν φοινικα, θα εβαζα κι αλλα αλλα λεω να μη τη πολυφορτωσω

Αχ ωραίο κ αυτό!!κ φοίνικα κ φοίνικα να κάνω σωστή δουλειά!!!!Καραϊβική φάση!!!!χαχαχα

Just now, Depykal είπε:

Σωματικα ειμαι καλα, δεν εχω πονους σημερα...και ψυχολογικα πολυ καλυτερα απλα οταν παω τουαλετα φοβαμαι λιγο τι θα δω αλλα προσπαθω να το αφησω πισω μου κ να μην το σκεφτομαι συνεχεια...

Το καταλαβαίνω αυτό κοπέλα μου,εγώ ακόμα κ τωρα όταν πάω τουαλέτα κοιτάω ασυναίσθητα το χαρτί πριν το πετάξω επειδή μου έμεινε ο φόβος από την αποκόλληση.ολα καλά είναι για μα μην είδες τίποτα.πολυ χαίρομαι.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...