Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , marmaki είπε:

      Με πρόλαβες!!

      Επειδή εμείς ήμαστε κάποιες χρονιές κάτω και κάποιες πάνω απτα 40.000 το έψαξα και βρήκα κι εγώ αυτά και οι υπολογισμοί μου λένε οτι το ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα των 40.000 για οικογένεια που κάνει τωρα το πρώτο του παιδί πρέπει να βγαίνει γύρω στα 75.000 ευρώ.

      Γι αυτό μου έκανε εντύπωση που είπε η @LeneL παραπάνω ότι είχε οικογενειακό εισόδημα λίγο πάνω απτα 40.000 ευρώ και δεν πήρε το επίδομα. Είχες κάνει αίτηση και στην απέρριψαν @LeneL;

       

      Κορίτσια μου θα σας στενοχωρήσω.. αν μιλάμε για το ίδιο επίδομα, γιατί έχω αρρωστουλια τα δίδυμα και είμαι άυπνη 3 μέρες, η αίτηση φεύγει αυτόματα μόλις γεννηθούν και δηλωθούν στο ληξιαρχείο. Όταν το οικογενειακό εισόδημα είναι πάνω από 40.000, η αίτηση απορρίπτεται αυτόματα. Όπως είπε και μια άλλη κοπέλα παραπάνω, η Λίνα νομίζω, τα επίδομα είναι βοηθητικά για μεσαια- χαμηλά εισοδήματα. Με 75.000 ετήσιο εισόδημα, δε νομίζω ότι βγαίνει επίδομα. Εγώ με λίγο πάνω από 40.000 και δύο παιδιά, δεν δικαιούμαι όχι επίδομα, ούτε καν τα όρια του ΕΣΠΑ για βρεφικούς...

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, demifilol είπε:

Η αδερφή μ διάλεξε λιονταράκι θέμα !!

Καλως να τους δεχτείς !!!να φτιάξει κ η διάθεση σου !!!κοιτα μόνο μπροστά όπως είπες ,,,Γτ ολα είναι καλα !

@Υβόννη @MumMaria @Marilou77 Είστε θεότρελες ,,νομίζω !!!

Λόγω ζωδίου το διάλεξε το λιονταράκι;;εγώ λες να διαλέξω Winnie the pooh,;που είναι κ το δωμάτιο του;

Just now, Marilou77 είπε:

Ναιιιιιιιιιι!!!!!!!!! Κι εμεις σαγαπαμε!!!!!!!!! Το λιοντακακι να υποθεσω εχει να κανει με το ζωδιο του παιδιου; μμμμμ κι αυτο καλη ιδεα ακους Μαρακι μας;

Μόλις αυτό έστειλα..χαχααχαχα

Just now, Υβόννη είπε:

Πανευκολο καλε!!! Θα στη φτιαξω εγω κανενα θεμα χαχαχα! Συννεφακια θα εχει γυρω γυρω; Πολυ απλη μου ακουστηκε αλλιως!

Η ειρήνη η ζαχαροπλαστισα!!!σιγά εσύ κατευθείαν 'πανευκολο' :P

Just now, Marilou77 είπε:

Κανενα ηχητικό να ακούγονται φωνές κοριτσιών καθως πλησιαζει το αεροστατο θετε; η δε θετε; χαχαχαχαχα

Η μαριλου θέλει να το κάνει υπερπαραγωγή μου φαίνεται!!!!αχαχααχαχα

Just now, Gogo1994 είπε:

Φοβεερηηηηηηη ιδεααα εννοείται.θα βάλουμε κ μερικά κοριτσάκια κουκλακιααα

Ε αλίμονο που δεν θα συμφωνούσες κι εσύ!χααχαχαχα

Just now, Υβόννη είπε:

Και γιατι κουκλακια και οχι ζαχαρωτα κοριτσακια; Να τα χλαπακιασουμε μετα; Πληθυντικο δες, αυτοκαλεστηκα εγω!

Ελπίζω μόνο να μην είναι από στέβια συμπεθέρα έτσι;;;:P

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria είπε:

Λόγω ζωδίου το διάλεξε το λιονταράκι;;εγώ λες να διαλέξω Winnie the pooh,;που είναι κ το δωμάτιο του;

Μόλις αυτό έστειλα..χαχααχαχα

Η ειρήνη η ζαχαροπλαστισα!!!σιγά εσύ κατευθείαν 'πανευκολο' :P

Η μαριλου θέλει να το κάνει υπερπαραγωγή μου φαίνεται!!!!αχαχααχαχα

Ε αλίμονο που δεν θα συμφωνούσες κι εσύ!χααχαχαχα

Χαχαχχα καλέ όλες καλεσμένες είστε θα κάνουμε μεγάλη μπλε τούρτα κ αν τελικά έρθει στα γενέθλια Μ τη μισή θα τη κάνουμε ροζ για μένα με μια Μπάρμπι που θα έχει καρότσι με μωρό 

Ναιιιι εγώ θα είμαι η Μπάμπι αν αναρωτιεστε.

Αχχχ Γουίνι λατρεύω θα είναι τέλειο το δωματιοοοο

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Λόγω ζωδίου το διάλεξε το λιονταράκι;;εγώ λες να διαλέξω Winnie the pooh,;που είναι κ το δωμάτιο του;

Μόλις αυτό έστειλα..χαχααχαχα

Η ειρήνη η ζαχαροπλαστισα!!!σιγά εσύ κατευθείαν 'πανευκολο' :P

Η μαριλου θέλει να το κάνει υπερπαραγωγή μου φαίνεται!!!!αχαχααχαχα

Μα καλε ναι πανευκολη η τουρτιτσα! θελει 100 κιλα χρωμα ζαχαροπλαστικης, λιιιιγο λεπτομερειες στα σχεδιακια και ετοιμη! Τί; Οχι; Χαχχαχαχα

Αααα και ο Γουινι μου αρεσει!!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Φραουλίνο η αλήθεια είναι πως όλοι οι γιατροί με διαβεβαίωσαν πως δε σημαίνει κάτι αυτό στην αρτηρία.

Ειδικά η εμβρυοκαρδιολόγος μου είπε πως δεν ειναι τίποτα σπουδαίο και να το βγάλω απο το μυαλό μου.

Παρόλα αυτά δε στο κρύβω πως με απασχολεί λίγο.

Κυρίως βέβαια με απασχολεί το θέμα του συνδρόμου, δε θέλω να πιστεύω πως υπάρχει τέτοια περίπτωση αλλά δυατυχώς κανείς δε μπορεί να μου το αποκλείσει.

Γενικά έχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ, ελπίζω και εύχομαι όλα να πάνε καλά στο τέλος.

  • Μου αρέσει 2

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Και γιατι κουκλακια και οχι ζαχαρωτα κοριτσακια; Να τα χλαπακιασουμε μετα; Πληθυντικο δες, αυτοκαλεστηκα εγω!

Το οτι προβαινεις σε κανιβαλισμους δε το βλεπεις, το οτι αυτοπροσκαλεστηκες σε πειραξε, ποια προσκληση, ολες θα παμε! Ειρήνη το εκανα εικονα εσυ πανω απο τη τουρτα να τρως τα ζαχαρωτά κοριτσακια κ να κανεις χα χα χα ολα θα σας φααααωωωω. Γωγο προσοχη το παρτι ειναι αποκλειστηκα κ μονο για αγορομανες

  • Χαχα 3
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Marilou77 είπε:

Το οτι προβαινεις σε κανιβαλισμους δε το βλεπεις, το οτι αυτοπροσκαλεστηκες σε πειραξε, ποια προσκληση, ολες θα παμε! Ειρήνη το εκανα εικονα εσυ πανω απο τη τουρτα να τρως τα ζαχαρωτά κοριτσακια κ να κανεις χα χα χα ολα θα σας φααααωωωω. Γωγο προσοχη το παρτι ειναι αποκλειστηκα κ μονο για αγορομανες

Χαχαχα κοριτσιαα πολύ έχω γελασειιιι.Με όλα αυτά πρέπει να καθυσηχασω τη συμπεθέρα @Despoina Marότι ο γιος μου είναι μόνο για τη κορούλα τηςςς απλά είναι τσαχπινης κ θα χει αυτή τη τούρτα.κατι σαν τούρτα μπάτσελορ να μαθαίνει 

  • Χαχα 5

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 είπε:

Το οτι προβαινεις σε κανιβαλισμους δε το βλεπεις, το οτι αυτοπροσκαλεστηκες σε πειραξε, ποια προσκληση, ολες θα παμε! Ειρήνη το εκανα εικονα εσυ πανω απο τη τουρτα να τρως τα ζαχαρωτά κοριτσακια κ να κανεις χα χα χα ολα θα σας φααααωωωω. Γωγο προσοχη το παρτι ειναι αποκλειστηκα κ μονο για αγορομανες

Ντροπή σου!!!!!αν και έχω κ γιο άρα θα ερθωωωωωω με τον πρωτότοκο!:P

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

@Φραουλίνο η αλήθεια είναι πως όλοι οι γιατροί με διαβεβαίωσαν πως δε σημαίνει κάτι αυτό στην αρτηρία.

Ειδικά η εμβρυοκαρδιολόγος μου είπε πως δεν ειναι τίποτα σπουδαίο και να το βγάλω απο το μυαλό μου.

Παρόλα αυτά δε στο κρύβω πως με απασχολεί λίγο.

Κυρίως βέβαια με απασχολεί το θέμα του συνδρόμου, δε θέλω να πιστεύω πως υπάρχει τέτοια περίπτωση αλλά δυατυχώς κανείς δε μπορεί να μου το αποκλείσει.

Γενικά έχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ, ελπίζω και εύχομαι όλα να πάνε καλά στο τέλος.

Καλη μου νεραιδουλα, οι γιατροι και η εμβρυοκαρδιολογος σου ειπανε οτι δεν ειναι τιποτα σπουδαιο κ να το βγαλεις απο το μυαλο σου. Ε αυτο να κανεις, πηγες σαυτους για να σου δωσουν τα φωτα τους κ να σου φυγουν οι αμφιβολιες, εσυ ομως εκει επιμενεις να στεναχωριεσαι. Κοιτα προς Θεού δε στο παιζω ανετη, κ φυσικα δε κρινω αρνητικα τη σταση σου, εγω για ενα θυρεοειδή κ τρελαθηκα κ κακα τα ψεματα οτι συμβαινει σε αλλους παντα το αντιμετωπιζουμε ψυχραιμα. Απλα σαν τριτο ματι προσπαθησε να παρεις το μυαλουδακι σου απο κει στεναχωρεις κ το μπεμπακι σου ετσι. Αν σου ελεγαν κατι ασχημο οι γιατροι να το καταλαβω, αλλα ειδες σου ειπαν να μη το δωσρις σημασια. Προσευχησου να παρει η Παναγιά τους φοβους σου κ ολα να πανε καλα. Και πραγματικα επειδη ο γραπτος ο λογος τα εχει αυτά, σου ζηταω χιλιες φορες συγγνώμη αν σε εκανα να νιωσεις αβολα κ αν σου ακουστηκα αυστηρη κ επικριτική, θέλω απλα να είσαι καλα κι εσυ κ το μωρακι σου. Σε φιλω κοριτσακι μου

Just now, MumMaria είπε:

Ντροπή σου!!!!!αν και έχω κ γιο άρα θα ερθωωωωωω με τον πρωτότοκο!:P

Καλε ναι εσυ παιζεις σε πολλα ταμπλό χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

@Φραουλίνο η αλήθεια είναι πως όλοι οι γιατροί με διαβεβαίωσαν πως δε σημαίνει κάτι αυτό στην αρτηρία.

Ειδικά η εμβρυοκαρδιολόγος μου είπε πως δεν ειναι τίποτα σπουδαίο και να το βγάλω απο το μυαλό μου.

Παρόλα αυτά δε στο κρύβω πως με απασχολεί λίγο.

Κυρίως βέβαια με απασχολεί το θέμα του συνδρόμου, δε θέλω να πιστεύω πως υπάρχει τέτοια περίπτωση αλλά δυατυχώς κανείς δε μπορεί να μου το αποκλείσει.

Γενικά έχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ, ελπίζω και εύχομαι όλα να πάνε καλά στο τέλος.

Κανείς δεν μπορεί να στο αποκλείσει γιατί κανείς δεν παίρνει την ευθύνη για το 1 στο εκατομμύριο.. Αλλά με αυτό το 1 στο εκατομμύριο θα πορευόμαστε;; Θα τρελαθούμε στο τέλος! Σου τα λέω για να τα ακούω και εγώ αλλά αντικειμενικά έτσι είναι..

Αυτό που έχω καταλάβει είναι πως οτι μα ότι και αν δουν σε μια β επιπέδου αρχίζουν τα ανεβαίνουν οι πιθανότητες, είναι μια ένδειξη κλπ κλπ αλλά στην πραγματικότητα μωράκια τα οποία έχουν πρόβληματα δίνουν πολλές ενδείξεις και όχι μια δυο.. 

Τα ανατομικά ζητήματα είναι ένα άλλο θέμα αλλά από τη στιγμή που σε διαβεβαιωσαν ότι η συγκεκριμένη ανατομικη παραλλαγή δεν θα επηρεάσει ποτέ τη ζωή του (και στο επιβεβαιώνω και εγώ δηλαδή), δεν υπάρχει λόγος να μαυρίζεις κορίτσι μου! 

Σε καταλαβαίνω όμως αλήθεια σου λέω, κάθε μέρα κλαίω και ενώ πιστεύω ότι όλα είναι μια χαρά, μόνο η σκέψη ότι μπορεί να πάω και να ακουσω ότι δεν είναι με σκοτώνει! Δεν περιγράφεται το συναισθημα, η αγωνία χτυπάει κόκκινο και προσπαθώ πραγματικά να σκέφτομαι θετικά για να μην κάνω κανένα κακό και στο μωρό μου! 

Ευτυχώς έχω τον άντρα μου που ειναι ο πιο υποστηρικτικος άνθρωπος του κόσμου και ενώ τον είδα πως ασπρισε και δεν μπορούσε να αρθρώσει λέξη όταν ξεκίνησε να μιλάει ο γιατρός πριν καν ακούσει τι θα πει, το κάνει πέρα για να στηρίξει εμένα, σκέφτεται λογικά και αισιοδοξεί! Εμενα και όλα τα θετικά που άκουσα από τους άλλους γιατρούς δεν αρκούν για να με κάνουν να μην ανησυχώ δυστυχώς με έχει επηρεάσει υπερβολικά όλο αυτό.. Από τη μια ανυπομονώ να πάω για υπέρηχο και από την άλλη δεν θέλω να ξαναπεράσω τόσο άγχος.. 

  • Λυπημένη/-ος 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Χαχαχα κοριτσιαα πολύ έχω γελασειιιι.Με όλα αυτά πρέπει να καθυσηχασω τη συμπεθέρα @Despoina Marότι ο γιος μου είναι μόνο για τη κορούλα τηςςς απλά είναι τσαχπινης κ θα χει αυτή τη τούρτα.κατι σαν τούρτα μπάτσελορ να μαθαίνει 

Η συμπεθέρα είναι προχω ο συμπεθερος δεν ξέρω.. Από τώρα ρωτάει τι θ κάνουμε στη εφηβεία χαχα


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλε ποσαααααα ειπατεεεεεεε;;;;; @Υβόννη @Marilou77 @Gogo1994 Ποσό θεότρελες είστε πές τε μου;;;; Μου τελείωσαν οι αντιδρασεισφάτσες με τα αστεία σας χιχιχιχιχι 

@fairy-mary @Φραουλίνο εννεοιται και θα είστε επηρεασμένες και στεναχωρημένες και γεμάτες άγχος .. λίγη υπομονή και θα ξεκαθαρίσει το τοπίο! Με την ιατρική δυστυχώς δεν υπάρχει ποτέ το 100% ... για όλες μας ισχύει αυτό! 

  • Μου αρέσει 3

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γλυκά!! Σας διάβασα ολεεες!!! Είμαι διακοπουλες και χαλαρώνω γι αυτό και η απουσία τόσων ημερών!! Καταρχήν να σας πω @fairy-mary και @Φραουλίνο πόσο πολύ σας σκεφτόμουν αυτές τις μέρες! Εύχομαι όλα να είναι καλά στις προσεχείς εξετάσεις και όσο πιο κοντά στο 100% για να χαλαρώσετε! Καταλαβαίνω πόσο δύσκολο είναι να χαλαρώσεις μέσα σε μια τέτοια κατάσταση αλλά είμαι πολύ σίγουρη ότι όλες μας βρίσκουμε την δύναμη για τα παιδάκια μας. Αρκεί να ξαπλώσει και να φας μια ωραία κλωτσιά και όλα τα σύννεφα μπορείς για λίγο να τα βγάλεις από το μυαλό σου...

Εγω κορίτσια λίγο οι τύψεις λίγο οι κακοί δρόμοι λίγο η αλλαγή του μήνα ισως( γι αυτό δε είμαι και σίγουρη) έχω κάτι πονακια εδώ και 3 μέρες... Ειδικά μετά το ταξίδι! Έκανα τα μπανακια μου και ένιωθα τέλεια!!! Και μετά ήρθαν αυτοί οι πονοι! Είναι πολύ συγκεκριμένοι πονοι μέση και μπροστά κάτι σαν εντερο...πονοι που έχω πάντα στην ωορρηξια. Και είχα και καθημερινά σε όλον τον 4ο. Αλλά που να τολμήσω να πάρω τον γιατρό?? Τι να του πω... Χαχα!! Μποσκοπαν και μαγνήσιο και ξάπλα και εύχομαι να μην είναι τίποτα!! Καλά για τα γλυκά σας τι να πρωτοπώ!!! Έφαγα τώρα την τουρτιτσα μου γιατί έχει ο Σπύρος γενέθλια σήμερα!!!! 

Κορίτσια να σας πω... Για τον Κορονοϊό αγχώνεστε καθόλου?? Εγώ άρχισα πάλι να αγχώνομαι να σαπουνίζω και σιγά σιγά γυρνώντας από το τουρ στην Πελοπόννησο θα μπω καραντίνα!! 

  • Μου αρέσει 4

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μαναρακια μου..μανουλες και μωράκια με τρυφερά μπουτακια!!!Επιτέλους έβρεξε και σε μας στην Αθήνα!!!!Θέλω δροσιά...θέλω να φθινοπωριασει..να ετοιμάσω το δωμάτιο της μπουμπους..να στολισω και το δέντρο και να την περιμένω...Έχω τρελαθει αυτές τις μέρες με τα μωρουδιακα!Πήγαμε σε διάφορα καταστήματα να δούμε κούνια,συρταριερα κ καρότσι!Στα orchestra βρήκαμε την καλύτερη προσφορά και γενικά τιμές κ μάλλον θα τα κλείσουμε από εκεί!!Περιμένουμε και τη λίστα με τα απαραίτητα από τις ήδη μανουλες!!!Σε σας βασίζομαι κορίτσια!!!

  • Μου αρέσει 5

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Κορίτσια μου γλυκά!! Σας διάβασα ολεεες!!! Είμαι διακοπουλες και χαλαρώνω γι αυτό και η απουσία τόσων ημερών!! Καταρχήν να σας πω @fairy-mary και @Φραουλίνο πόσο πολύ σας σκεφτόμουν αυτές τις μέρες! Εύχομαι όλα να είναι καλά στις προσεχείς εξετάσεις και όσο πιο κοντά στο 100% για να χαλαρώσετε! Καταλαβαίνω πόσο δύσκολο είναι να χαλαρώσεις μέσα σε μια τέτοια κατάσταση αλλά είμαι πολύ σίγουρη ότι όλες μας βρίσκουμε την δύναμη για τα παιδάκια μας. Αρκεί να ξαπλώσει και να φας μια ωραία κλωτσιά και όλα τα σύννεφα μπορείς για λίγο να τα βγάλεις από το μυαλό σου...

Εγω κορίτσια λίγο οι τύψεις λίγο οι κακοί δρόμοι λίγο η αλλαγή του μήνα ισως( γι αυτό δε είμαι και σίγουρη) έχω κάτι πονακια εδώ και 3 μέρες... Ειδικά μετά το ταξίδι! Έκανα τα μπανακια μου και ένιωθα τέλεια!!! Και μετά ήρθαν αυτοί οι πονοι! Είναι πολύ συγκεκριμένοι πονοι μέση και μπροστά κάτι σαν εντερο...πονοι που έχω πάντα στην ωορρηξια. Και είχα και καθημερινά σε όλον τον 4ο. Αλλά που να τολμήσω να πάρω τον γιατρό?? Τι να του πω... Χαχα!! Μποσκοπαν και μαγνήσιο και ξάπλα και εύχομαι να μην είναι τίποτα!! Καλά για τα γλυκά σας τι να πρωτοπώ!!! Έφαγα τώρα την τουρτιτσα μου γιατί έχει ο Σπύρος γενέθλια σήμερα!!!! 

Κορίτσια να σας πω... Για τον Κορονοϊό αγχώνεστε καθόλου?? Εγώ άρχισα πάλι να αγχώνομαι να σαπουνίζω και σιγά σιγά γυρνώντας από το τουρ στην Πελοπόννησο θα μπω καραντίνα!! 

Να τον χαίρεσαι τον Σπύρο σου κοριτσι μου, και οτι σκεφτομουν με τοση τουρτοσυζητηση θα φαει καμια μας; και να η τυχερη. Οσον αφορα τα πονακια μαλλον μπορει να κρυωσες με τα μπανακια απλα ξεκουρασου τωρα λιγο κι αν επιμενουν μιλα με τον γιατρο σου. Φιλιά!!

Just now, Papakι είπε:

Γεια σας μαναρακια μου..μανουλες και μωράκια με τρυφερά μπουτακια!!!Επιτέλους έβρεξε και σε μας στην Αθήνα!!!!Θέλω δροσιά...θέλω να φθινοπωριασει..να ετοιμάσω το δωμάτιο της μπουμπους..να στολισω και το δέντρο και να την περιμένω...Έχω τρελαθει αυτές τις μέρες με τα μωρουδιακα!Πήγαμε σε διάφορα καταστήματα να δούμε κούνια,συρταριερα κ καρότσι!Στα orchestra βρήκαμε την καλύτερη προσφορά και γενικά τιμές κ μάλλον θα τα κλείσουμε από εκεί!!Περιμένουμε και τη λίστα με τα απαραίτητα από τις ήδη μανουλες!!!Σε σας βασίζομαι κορίτσια!!!

Κι εδω Θεσσαλονίκη χαμος κ δροσισε ακομη περισσότερο. Αχ δεν ξερω ισως επειδη ειμαι κι εγω παιδι του χειμωνα, ολο αυτο το σκηνικο που περιεγραψες ακομα κ με το χριστουγεννιάτικο δεντρο πολυ μου άρεσε.......

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 είπε:

Να τον χαίρεσαι τον Σπύρο σου κοριτσι μου, και οτι σκεφτομουν με τοση τουρτοσυζητηση θα φαει καμια μας; και να η τυχερη. Οσον αφορα τα πονακια μαλλον μπορει να κρυωσες με τα μπανακια απλα ξεκουρασου τωρα λιγο κι αν επιμενουν μιλα με τον γιατρο σου. Φιλιά!!

Κι εδω Θεσσαλονίκη χαμος κ δροσισε ακομη περισσότερο. Αχ δεν ξερω ισως επειδη ειμαι κι εγω παιδι του χειμωνα, ολο αυτο το σκηνικο που περιεγραψες ακομα κ με το χριστουγεννιάτικο δεντρο πολυ μου άρεσε.......

@Argyroula μολις διάβασα οτι σκέφτονται για lockdown μετα τον 15 Αύγουστο στη Θεσσαλονίκη.... θα ζήσουμε πάλι μεγάλες στιγμές....ουρες στα μάρκετ, καρότσια γεμάτα χαρτι Υγείας,.......μη μου πειτε οτι δε σας λειψανε; εεεεε;;;;;

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...