Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Argyroula είπε:

Κορίτσια μου γλυκά!! Σας διάβασα ολεεες!!! Είμαι διακοπουλες και χαλαρώνω γι αυτό και η απουσία τόσων ημερών!! Καταρχήν να σας πω @fairy-mary και @Φραουλίνο πόσο πολύ σας σκεφτόμουν αυτές τις μέρες! Εύχομαι όλα να είναι καλά στις προσεχείς εξετάσεις και όσο πιο κοντά στο 100% για να χαλαρώσετε! Καταλαβαίνω πόσο δύσκολο είναι να χαλαρώσεις μέσα σε μια τέτοια κατάσταση αλλά είμαι πολύ σίγουρη ότι όλες μας βρίσκουμε την δύναμη για τα παιδάκια μας. Αρκεί να ξαπλώσει και να φας μια ωραία κλωτσιά και όλα τα σύννεφα μπορείς για λίγο να τα βγάλεις από το μυαλό σου...

Εγω κορίτσια λίγο οι τύψεις λίγο οι κακοί δρόμοι λίγο η αλλαγή του μήνα ισως( γι αυτό δε είμαι και σίγουρη) έχω κάτι πονακια εδώ και 3 μέρες... Ειδικά μετά το ταξίδι! Έκανα τα μπανακια μου και ένιωθα τέλεια!!! Και μετά ήρθαν αυτοί οι πονοι! Είναι πολύ συγκεκριμένοι πονοι μέση και μπροστά κάτι σαν εντερο...πονοι που έχω πάντα στην ωορρηξια. Και είχα και καθημερινά σε όλον τον 4ο. Αλλά που να τολμήσω να πάρω τον γιατρό?? Τι να του πω... Χαχα!! Μποσκοπαν και μαγνήσιο και ξάπλα και εύχομαι να μην είναι τίποτα!! Καλά για τα γλυκά σας τι να πρωτοπώ!!! Έφαγα τώρα την τουρτιτσα μου γιατί έχει ο Σπύρος γενέθλια σήμερα!!!! 

Κορίτσια να σας πω... Για τον Κορονοϊό αγχώνεστε καθόλου?? Εγώ άρχισα πάλι να αγχώνομαι να σαπουνίζω και σιγά σιγά γυρνώντας από το τουρ στην Πελοπόννησο θα μπω καραντίνα!! 

Να τον χαιρεσαι κοριτσι μου...

Εγω να πω την αληθεια δεν εχω αγχωθει καθολου για τον κορονοϊο...το μονο αγχος μου ειναι μηπως οταν  γεννησουμε δεν αφηνουν κανεναν συνοδο...

Κ εδω βρεχει, ημουν εξω με μακρυμανικο κ κρυωσα...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , Argyroula είπε:

Κορίτσια μου γλυκά!! Σας διάβασα ολεεες!!! Είμαι διακοπουλες και χαλαρώνω γι αυτό και η απουσία τόσων ημερών!! Καταρχήν να σας πω @fairy-mary και @Φραουλίνο πόσο πολύ σας σκεφτόμουν αυτές τις μέρες! Εύχομαι όλα να είναι καλά στις προσεχείς εξετάσεις και όσο πιο κοντά στο 100% για να χαλαρώσετε! Καταλαβαίνω πόσο δύσκολο είναι να χαλαρώσεις μέσα σε μια τέτοια κατάσταση αλλά είμαι πολύ σίγουρη ότι όλες μας βρίσκουμε την δύναμη για τα παιδάκια μας. Αρκεί να ξαπλώσει και να φας μια ωραία κλωτσιά και όλα τα σύννεφα μπορείς για λίγο να τα βγάλεις από το μυαλό σου...

Εγω κορίτσια λίγο οι τύψεις λίγο οι κακοί δρόμοι λίγο η αλλαγή του μήνα ισως( γι αυτό δε είμαι και σίγουρη) έχω κάτι πονακια εδώ και 3 μέρες... Ειδικά μετά το ταξίδι! Έκανα τα μπανακια μου και ένιωθα τέλεια!!! Και μετά ήρθαν αυτοί οι πονοι! Είναι πολύ συγκεκριμένοι πονοι μέση και μπροστά κάτι σαν εντερο...πονοι που έχω πάντα στην ωορρηξια. Και είχα και καθημερινά σε όλον τον 4ο. Αλλά που να τολμήσω να πάρω τον γιατρό?? Τι να του πω... Χαχα!! Μποσκοπαν και μαγνήσιο και ξάπλα και εύχομαι να μην είναι τίποτα!! Καλά για τα γλυκά σας τι να πρωτοπώ!!! Έφαγα τώρα την τουρτιτσα μου γιατί έχει ο Σπύρος γενέθλια σήμερα!!!! 

Κορίτσια να σας πω... Για τον Κορονοϊό αγχώνεστε καθόλου?? Εγώ άρχισα πάλι να αγχώνομαι να σαπουνίζω και σιγά σιγά γυρνώντας από το τουρ στην Πελοπόννησο θα μπω καραντίνα!! 

Να τον χαίρεσαι κορίτσι μου!!! Χαίρομαι πολύ που περνάτε όμορφα.. Χαλαρώστε όσο μπορείτε και μην σε αγχώνει τίποτα.

 

Just now, Papakι είπε:

Γεια σας μαναρακια μου..μανουλες και μωράκια με τρυφερά μπουτακια!!!Επιτέλους έβρεξε και σε μας στην Αθήνα!!!!Θέλω δροσιά...θέλω να φθινοπωριασει..να ετοιμάσω το δωμάτιο της μπουμπους..να στολισω και το δέντρο και να την περιμένω...Έχω τρελαθει αυτές τις μέρες με τα μωρουδιακα!Πήγαμε σε διάφορα καταστήματα να δούμε κούνια,συρταριερα κ καρότσι!Στα orchestra βρήκαμε την καλύτερη προσφορά και γενικά τιμές κ μάλλον θα τα κλείσουμε από εκεί!!Περιμένουμε και τη λίστα με τα απαραίτητα από τις ήδη μανουλες!!!Σε σας βασίζομαι κορίτσια!!!

Τι ωραία που δρόσισε κι εκεί. Και Θεσσαλονίκη έριξε μια βροχή τώρα το απόγευμα και συνεχίζουμε δροσερά και σήμερα. Δεν ήξερα ότι το orchestra είχε και έπιπλα. Θα το τσεκάρω και αυτό μαζί με το mothercare που είδα ότι έχει -50% σε έπιπλα...

Just now, Marilou77 είπε:

@Argyroula μολις διάβασα οτι σκέφτονται για lockdown μετα τον 15 Αύγουστο στη Θεσσαλονίκη.... θα ζήσουμε πάλι μεγάλες στιγμές....ουρες στα μάρκετ, καρότσια γεμάτα χαρτι Υγείας,.......μη μου πειτε οτι δε σας λειψανε; εεεεε;;;;;

Αυτο με το lockdown το διάβασα μόλις κι εγώ.. Η αλήθεια είναι ότι δεν με αγχώνει ο ιός αλλά πως την παλεύουμε πάλι με όλη αυτή την τρέλα. Ελπίζω μόνο μέχρι να έρθει η ώρα να γεννήσουμε να ηρεμήσει η κατάσταση. Δεν θέλω ούτε να σκέφτομαι το ενδεχόμενο της γέννας χωρίς σύνοδο..

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Να τον χαίρεσαι κορίτσι μου!!! Χαίρομαι πολύ που περνάτε όμορφα.. Χαλαρώστε όσο μπορείτε και μην σε αγχώνει τίποτα.

 

Τι ωραία που δρόσισε κι εκεί. Και Θεσσαλονίκη έριξε μια βροχή τώρα το απόγευμα και συνεχίζουμε δροσερά και σήμερα. Δεν ήξερα ότι το orchestra είχε και έπιπλα. Θα το τσεκάρω και αυτό μαζί με το mothercare που είδα ότι έχει -50% σε έπιπλα...

Αυτο με το lockdown το διάβασα μόλις κι εγώ.. Η αλήθεια είναι ότι δεν με αγχώνει ο ιός αλλά πως την παλεύουμε πάλι με όλη αυτή την τρέλα. Ελπίζω μόνο μέχρι να έρθει η ώρα να γεννήσουμε να ηρεμήσει η κατάσταση. Δεν θέλω ούτε να σκέφτομαι το ενδεχόμενο της γέννας χωρίς σύνοδο..

Δε θελω να σε στεναχωρήσω αλλα μαλλον θα φουντώσει τοτε περισσότερο...... τωρα που χρειαστηκε να παω στη κλινική που πρωτα ο Θεός θα γεννήσω,  για να δουμε αν κανω συσπασεις, τον αντρα μου δεν τον αφησαν να μπει μεσα κ οταν μπηκα μου εστειλε μήνυμα να μη πληρώσω κ να τους πως τα χρηματα τα εχει ο αντρας μου που Δεν τον  αφησατε να μπει, αλλα εγω ειχα πληρώσει κ μου ειπε, τσατισμενα, αλλου κι αλλου μιλας εδω δε σου εκοψε, ενα δικιο το χε πιστευω. Μου εκανε ομως εντύπωση που μια γυναικα δηλωσε συνοδο τον αντρα της, ο οποιος για κάποιο λογο δε θα μπορεσε να παει ο ανθρωπος κ δεν αφηνανε τη μανα της να μπει κ να λεει η γυναικα η κορη μου θα χειρουργηθεί να μη τη δω αφου δεν μπορεσε να ερθει ο αντρας της; κ Δ ν την αφησαν, εκει φρικαρα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 είπε:

Δε θελω να σε στεναχωρήσω αλλα μαλλον θα φουντώσει τοτε περισσότερο...... τωρα που χρειαστηκε να παω στη κλινική που πρωτα ο Θεός θα γεννήσω,  για να δουμε αν κανω συσπασεις, τον αντρα μου δεν τον αφησαν να μπει μεσα κ οταν μπηκα μου εστειλε μήνυμα να μη πληρώσω κ να τους πως τα χρηματα τα εχει ο αντρας μου που Δεν τον  αφησατε να μπει, αλλα εγω ειχα πληρώσει κ μου ειπε, τσατισμενα, αλλου κι αλλου μιλας εδω δε σου εκοψε, ενα δικιο το χε πιστευω. Μου εκανε ομως εντύπωση που μια γυναικα δηλωσε συνοδο τον αντρα της, ο οποιος για κάποιο λογο δε θα μπορεσε να παει ο ανθρωπος κ δεν αφηνανε τη μανα της να μπει κ να λεει η γυναικα η κορη μου θα χειρουργηθεί να μη τη δω αφου δεν μπορεσε να ερθει ο αντρας της; κ Δ ν την αφησαν, εκει φρικαρα.

Ας κάνουμε το σταυρό μας κι ας ελπίσουμε... Τι να πω πια. Εκεί που όλα ήταν καλά ξεκίνησε πάλι η τρέλα. Εντωμεταξύ σε ποια κλινική αυτό;; Γιατί εγώ στο Γένεσις πρόκειται να γεννήσω πρώτα ο Θεός. 


BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Ας κάνουμε το σταυρό μας κι ας ελπίσουμε... Τι να πω πια. Εκεί που όλα ήταν καλά ξεκίνησε πάλι η τρέλα. Εντωμεταξύ σε ποια κλινική αυτό;; Γιατί εγώ στο Γένεσις πρόκειται να γεννήσω πρώτα ο Θεός. 

Μπινγκοοοο!!!!! Δεν ηξερα αν έπρεπε να το αναφέρω, εκει κι εγω χαχαχαχα

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Depykal είπε:

Να τον χαιρεσαι κοριτσι μου...

Εγω να πω την αληθεια δεν εχω αγχωθει καθολου για τον κορονοϊο...το μονο αγχος μου ειναι μηπως οταν  γεννησουμε δεν αφηνουν κανεναν συνοδο...

Κ εδω βρεχει, ημουν εξω με μακρυμανικο κ κρυωσα...

Αχ και εγώ αυτό σκέφτομαι κ ειδικά στο νοσοκομείο θ έχουμε θέμα κ Γ αυτές π είμαστε πρωτο μωράκι,αν τυχει κ καισαρική καηκαμε.. Μακάρι ν είναι μόνο κακές σκεψεις αυτές κ ν μην φτάσουμε εκεί.. 

Κορίτσια δυσκολα τ πραγματα ας ελπίσουμε μέχρι τότε ν έχει ηρεμήσει και να μην έχουμε μέτρα η αν έχουμε να είναι λογικά.. Όλες μ οι φίλες ανέβαλαν κ τ γάμο τους τώρα π ήταν Αυγουστο και Σεπτέμβριο.. Γενικά επικρατεί ένας χαμος:roll:

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ που συζήτησα λίγο το θέμα του ιού με τον γιατρό μου,μου είπε πως κ εν μέσω καραντίνας στην γενική κλινική επιτρεπόταν σύνοδος μέσα στον τοκετό κ 3 μέρες εκεί, αρκεί να μην μπαινοβγαίνει.αρα μια που θα μπούμε μαζί κ μια που θα βγούμε τρεις μέρες μετά.ποσο να αλλάξει το πρωτόκολλο;;ΑΑ!μου είπε ότι κανεις το τεστ πριν μπεις κλινική αν είσαι προγραμματισμένη με καισαρική ή με πρόκληση αλλιώς αν σπάσουν τα νερά,έρχονται συγκεκριμένοι νοσηλευτές κ σου παίρνουν δείγμα για covid (απλά τότε το πληρώνεις πιο ακριβά από να πήγαινες σε ένα μικροβιολογικό έξω).

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Marilou77 είπε:

@Argyroula μολις διάβασα οτι σκέφτονται για lockdown μετα τον 15 Αύγουστο στη Θεσσαλονίκη.... θα ζήσουμε πάλι μεγάλες στιγμές....ουρες στα μάρκετ, καρότσια γεμάτα χαρτι Υγείας,.......μη μου πειτε οτι δε σας λειψανε; εεεεε;;;;;

Ω ναι... Το διάβασα κι εγώ! Έχω κάνει την (ξένη) βιβλιογραφία φύλλο και φτερό γι αυτόν το ιό. Είμαι φρικιό μεόλα αυτά! Δεν θέλω να κολλήσω η αλήθεια είναι... Όχι τόσο για το πως θα το περάσω αλλα γιατι το πρωτόκολλο σε αυτή την περίπτωση είναι αυστηρό μέχρι στιγμής (όσον αφορά την γέννα) . Τέλος πάντων. Έχουμε πολύ χρόνο ακόμα... Θα δούμε τι θα επικρατεί τότε. Περάσαμε ολόκληρη καραντίνα με τα πρώτα συμπτώματα κιόλας!! Θα τα καταφέρουμε!!! Πάντως ο, τι κι αν γίνει αν δεν είσαι θετικός σύνοδο έχεις κανονικά όπως είπε και η @MumMaria

  • Μου αρέσει 2

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι κ αυτο το να μπεις κ να βγεις με εναν συνοδο σε 3 μερες με προβληματιζει...ο αντρας μου εχει 67% αναπηρια κ δεν κουναει το ενα χερι οποτε μεχρι να βρει τον τροπο του να κραταει το μωρακι μας θα χρειαστει λιγο χρονο..εννοειται πως αυτον θελω οσο τιποτα μαζι μου αλλα νομιζω πως χρειαζομαι καποιον που να μπορει να με βοηθαει αν για καποιο λογο δεν μπορω (στο αλαγμα πανας,στο μπανακι του)..επισης πρεπει να προετοιμασει κ το σκυλι μας πηγαινοντας του τα φορμακια του μωρου κ γενικα δεν εχουμε καποιον να μας το κρατησει..η μαμα μου δεν θα ειναι εδω για να εχω αυτη συνοδο..

Πφφφ δυσκολα τα πραγματα..ας ελπισουμε να μην παρουν τετοια μετρα...

  • Μου αρέσει 2

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

Η αληθεια ειναι οτι κ αυτο το να μπεις κ να βγεις με εναν συνοδο σε 3 μερες με προβληματιζει...ο αντρας μου εχει 67% αναπηρια κ δεν κουναει το ενα χερι οποτε μεχρι να βρει τον τροπο του να κραταει το μωρακι μας θα χρειαστει λιγο χρονο..εννοειται πως αυτον θελω οσο τιποτα μαζι μου αλλα νομιζω πως χρειαζομαι καποιον που να μπορει να με βοηθαει αν για καποιο λογο δεν μπορω (στο αλαγμα πανας,στο μπανακι του)..επισης πρεπει να προετοιμασει κ το σκυλι μας πηγαινοντας του τα φορμακια του μωρου κ γενικα δεν εχουμε καποιον να μας το κρατησει..η μαμα μου δεν θα ειναι εδω για να εχω αυτη συνοδο..

Πφφφ δυσκολα τα πραγματα..ας ελπισουμε να μην παρουν τετοια μετρα...

Τώρα κι εσύ από την μεριά σου έχεις δίκιο.Και θα το δεις όταν έρθει η ώρα! Πάντως να σου πω δεν το θεωρώ ακραίο μέτρο. Εδώ Αθήνα στο μητέρα έτσι είναι τα πράγματα. Εδώ κι ένα μήνα που είχαν χαλαρώσει απλά επέτρεπαν κάποιοι γιατροί την μητέρα να δει την κόρη της ξέρω γω όταν γεννούσε. Το είδα live. Στα δωμάτια πάνω δεν μπαίνει κάνεις. Επίσης εγώ δενε χω κανει καμία εξέταση με τον Σπύρο. Δεν το επιτρέπουν.Μέχρι τον Μαιο με άφηνε στην εξωτερική πύλη. Κι αυτά τα λίγα που είχαν αφήσει να γίνονται τα παίρνουν όλα πίσω ξανά σιγά σιγά... Ούτε  ο μπαμπάς μέσα στον τοκετό και υποχρεωτικά ένας σύνοδος ανά εγκυμονουσα (προς το παρόν μπορεί να μπαινοβγαινει) , αλλά όχι άλλος κανένας. Δεν στο λέω για να σου μεταφέρω άγχος. Καθόλου! Ισα ΙΣΑ. Θα οργανωθούμε και θα είμαστε προετοιμασμενες για όλα (όσα μπορούμε τουλάχιστον). Ξέρουμε πως έχει η κατάσταση και σίγουρα δεν θέλουμε να εξαπλωθεί ο ιός μέσα στα μαιευτήρια όσο δεν υπάρχει εμβόλιο και φάρμακα. Εγώ έτσι το σκέφτομαι τουλάχιστον! 

  • Μου αρέσει 3

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριταια.. Στο νοσοκομείο εδώ Καβάλα παντως π είναι δημόσιο δεν άφηναν κανεναν.. Κ τ θέμα είναι ότι έτσι κ αλλιως δεν σ βοηθάνε οι νοσοκόμες Γ αυτό έχεις κ συνοδο τι γινόταν εκείνο τ διάστημα δεν ξέρω.. Κ ειδικά στις καισαρικές π δεν μπορείς ν κουνήθεις.. Ας ελπίσουμε τουλάχιστον συνοδο να έχουμε:roll:

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπημενες μου, καλη και ευλογημενη Κυριακη να εχουμε!

Τελειωνει αυτη η βδομαδα που ζορισε λιγο καποια κοριτσια μας με τις β'επιπεδου. Ειμαι σιγουρη ομως οτι θα εχουμε ευχαριστα νεα τις επομενες μερες! @fairy-maryκαι @Φραουλίνο μου σας εχω στην προσευχη μου. Θα πανε ολα καλα θα δειτε! Λιγο ακομη υπομονη κοριτσια μου.

@Argyroulaχρονια πολλα στο Σπυρο σου! Χαιρομαι.που οηγατε διακοπουλες καο που περνατε καλα!!! Τα πονακια ειναι στο παιχνιδι, ευχομαι σημερα να εισαο καλυτερα!

Κοριτσια μου εγω φοβαμαι με τον ιο οτι δε θα δω τους δικους μου ποτε στο τελος...Ελπιζω να πανε ολα.καλα.τωρα που θα τλελειωσει η τουριστικη περιοδος και μεχρι να γεννησουμε να εκναι ολα καπως πιο φυσιολογικα. Θελαμε και ανοιγμα συνορων ολες οι χωρες τρομαρα μας...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου,εδω ακόμα δροσιά ευτυχώς.. κ είναι η μέρα που θα πάμε στο πάρκο με τον μπαμπά μας.απο αύριο πάλι θερμοκρασίες στα ύψη αλλαααααα θα είμαστε καβαλα:-D να έχουμε όλες μια όμορφη Κυριακή!

@Depykal μην ανησυχείς από τώρα κοπέλα μου, απ'οσο ξέρω στα Γιάννενα δεν έχετε κρούσματα κ είναι πολύ πιθανό αν συνεχιστεί έτσι ,να αφήνουν σύνοδο να μπαινοβγαίνει.τωρα Καβάλα Θεσσαλονίκη κ Αθήνα είναι πιο αυστηρά τα πράγματα για έχουμε αυξήσεις στα κρούσματα συνεχως:?

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!! Οπως το αντιμετωπίσαμε στην αρχη της εγκυμοσύνης μας που ηταν κατι πρωτόγνωρο για ολες, οχι στο μικροβιολογο με ραντεβου, οχι μεγαλα διαστήματα για να δουμε τα μπεμπακια στο γυναικολόγο, ετσι κ τωρα θα βρουμε τον τροπο μας, για πραγματα που δεν περναν απο το χερι μας ας μην αγχωνομαστε. @MumMaria απο αυριο παλι ζεστη; ουφ!! Καλα να περάσετε στην όμορφη Καβάλα!!!! @Υβόννη εσυ πότε με το καλο έρχεστε; 

Τα φιλιά μου σε ολα τα κορίτσια!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου.

Όμορφο συναίσθημα να σε ρωτάνε σε ποιο μήνα είσαι κ να σου λένε ααα άντε πλησιαζεις...Εμένα βέβαια βουνό μου φαίνονται 3 μήνες σχεδόν ακομα

  • Μου αρέσει 5

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...