Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Gogo1994 said:

Καλημέρα κορίτσια μου κοιμήθηκα τελικά βέβαια είχα αλλη μια διάρροια αλλά από στομάχι οκ.ρε κορίτσια κ εγώ έτρωγα πάντα ελαφρύ βραδινό.τωρα με έχει υποχρεώσει να τρώω κρέας κ το βράδυ.

@MumMariaΜα τι τελειααα.ο Βασιλάκης γίνεται 1 να τον χαίρεστε Μαρία μου μεγαλώνει ο μικρούλης σας.πωπω.τωρα πια τον ξέρουμε κ εμείς να του δωσειςςς μεγάλο φιλί από εμάς.ερχετε κ η τέταρτη να δεις τη μανούλα σου υπέροχα θα το περιμενεις πως κ πως.

@Despoina MarΣυμπεθερουλα τα ίδια κ εγώ κ οι αϋπνίες έχουν επανέλθει σπαστός ύπνος ξυπνάω κάθε τρεις κ λίγο δε βολευομαι κ τα όνειρα έχουν επανέλθει όπως το πρώτο τρίμηνο μόνο που τώρα δε τα θαμαμαι αλλιώς θα σας έλεγα πάλι υπερπαραγωγές.χαχα

@Geo81Καλη βολτιτσααα να έχετεε κορίτσι μου να περάσετε ομορφααα.τρενακιαα εεε.αχ βάζω τον εαυτό μου στη θέση σας.θελω κ εγώ τον Σταυρουλη μου εδώ να παίζουμε κ να του δαγκώνω πατουσακια.

Ειρηνακι εγώ πάλι στο λόγο μου το βράδυ σκεφτόμουν από μέσα μου θα αρχίσω τα πιτουρα της ειρήνης.αληθεια κ σκεφτομουν να βρω τροφές.χαχαχχα φαντάζεσαι να το έλεγα φωναχτά να άκουγε ο άντρας μου ότι θέλω να αρχίσω πιτουρα? Πουυυυ να καταλάβαινε τι εννοω

Αχαχαχαχα να σας δω ολες με πιτουρα και τί στον κοσμο!!!! Γωγουλα μου εχεις δικιο με το βραδινο κρεας...Σκεφτομουν μηπως ετρωγες λιγο νωριτερα τουλαχιστον. Δεν πειραζει ωρα, τουλαχιστον βγηκατε βολτουλα χτες για φαγητακι!!! Ελπιζω να περασατε τελεια! Αχ Σταυρουλη αχ κα πιτουρα θα φαει για σενα η μανουλα! Τί αλλες θυσιες πια;


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Αχαχαχαχα να σας δω ολες με πιτουρα και τί στον κοσμο!!!! Γωγουλα μου εχεις δικιο με το βραδινο κρεας...Σκεφτομουν μηπως ετρωγες λιγο νωριτερα τουλαχιστον. Δεν πειραζει ωρα, τουλαχιστον βγηκατε βολτουλα χτες για φαγητακι!!! Ελπιζω να περασατε τελεια! Αχ Σταυρουλη αχ κα πιτουρα θα φαει για σενα η μανουλα! Τί αλλες θυσιες πια;

Εν τω μεταξύ το παιδί μια χαρά ενθουσιάστηκε με το φαγητό.Λεει επιτέλους θα πάρω κανένα γραμμαριο.εγω παλιιι κ γραμμαριο θα πάρω σίγουρα κ δεν ενθουσιάστηκα.


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Εν τω μεταξύ το παιδί μια χαρά ενθουσιάστηκε με το φαγητό.Λεει επιτέλους θα πάρω κανένα γραμμαριο.εγω παλιιι κ γραμμαριο θα πάρω σίγουρα κ δεν ενθουσιάστηκα.

Γωγουλα μου επειδη κι εμενα μου ειπε να τρωω για να παχυνει λιγο το μωρο, δεν ειμαι σιγουρη οτι ειναι θεμα διατροφης μας τοσο...Προφανως δεν ειπα να τρωμε ριζες και μαρουλια ολη μερα, αλλα νομιζω γονιδιακα ειναι μικρα τα αντρακια μας. Ας κανουμε οτι μας ειπαν αλλα νομιζω αν ειναι να ειμαστε με το στομαχι τουμπανο ε δεν εχει νοημα!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Eirini1988 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Τι ωραία δροσιά σήμερα στη Θεσσαλονίκη!!! Σχεδόν κρύωσα το πρωί.. Σήμερα λέω να κάνω μια εξόρμηση στα μαγαζιά με βρεφικά να δω για έπιπλα και και τα σχετικά. Θα κάνω και μια βιντεοκληση με τον άντρα μου να το ζήσουμε παρέα. 
Τελευταία σκέφτομαι σοβαρά το ενδεχόμενο φωτογράφησης εγκυμοσύνης και νεογέννητου. Βλέπω φωτογραφίες στο pinterest και μου αρέσουν πολύ... Το έχει σκεφτεί ή κάνει  κάποια από εσάς; Έχουμε καμμια ιδέα από τιμές;;

@Depykal ξεκουράσου και επικοινώνησε με το γιατρό σου και τηλεφωνικά αν δεν απαντήσει σύντομα στο viber.. Δεν νομίζω να είναι κάτι βέβαια. Το είχα πάθει κι εγώ κοντά στην 20η βδομάδα και τελικά ήταν αγγειακι. 

Κορίτσι μου να κανεις και φωτογράφιση κοιλίτσας κ νεογέννητου !!! Το παν είναι να το χαρείς και να θυμάσαι για πάντα την δημιουργία του απόλυτου θαύματος σου❤️

  • Μου αρέσει 3

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Γωγουλα μου επειδη κι εμενα μου ειπε να τρωω για να παχυνει λιγο το μωρο, δεν ειμαι σιγουρη οτι ειναι θεμα διατροφης μας τοσο...Προφανως δεν ειπα να τρωμε ριζες και μαρουλια ολη μερα, αλλα νομιζω γονιδιακα ειναι μικρα τα αντρακια μας. Ας κανουμε οτι μας ειπαν αλλα νομιζω αν ειναι να ειμαστε με το στομαχι τουμπανο ε δεν εχει νοημα!!

Ναι μάλλον ειρήνη μου κ μια χαρά είναι κ έτσι...θα πάρουν μετα κ ίσως κ ο τοκετός είναι πιο εύκολος λίγο

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Geo81 said:

Κορίτσι μου να κανεις και φωτογράφιση κοιλίτσας κ νεογέννητου !!! Το παν είναι να το χαρείς και να θυμάσαι για πάντα την δημιουργία του απόλυτου θαύματος σου❤️

Κοριτσακι μου ευτυχως που θυμηθηκες να το σχολιασεις!!!!! Κι εγω το θεωρω τελεια ιδεα! Εχει και εδω κοριτσια τετοιες φωτογραφισεις, μολις ψαχουλεψα! Βεβαια οι φωτος στα δειγματα δειχνουν κατι μοντελαρες χαχαχαχα!

Just now, Gogo1994 said:

Ναι μάλλον ειρήνη μου κ μια χαρά είναι κ έτσι...θα πάρουν μετα κ ίσως κ ο τοκετός είναι πιο εύκολος λίγο

Ναι Γωγουλα μου σιγα μην αγχωθουμε και γι'αυτο τωρα! Καθε μωρακι εχει αλλη αναπτυξη! Θα χωρανε και περισσοτερο καιρο στο λικνο χαχαχα να κανει αποσβεση:-P

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες μανούλες!!!!!! Ναι επιτελους δροσια!!!!! Γωγουλα μου υπομονή κ οσο μπορεις πιο ελαφρια για βραδυ η να το τρως νωριτερα η ξεκινα τα πίτουρα της Ειρήνης μας. Geo81 παιχνίδια με τρενακια διαβαζω κ ξαφνικα αισθανομαι κουρασμένη, ρε κορίτσια σας θαυμαζω κ εσενα κ το Μαρακι μας, τι να πω μαλλον τα μωρα σου δινουν λιγη απο την ενεργεια τους. Μαράκι μου κι εσυ καλη βολτα να έχετε κ με το καλο τα γενέθλια του Βασιλάκου σου!!!!! Εγω εχω κανει εικονα μια μπλε τουρτα υπερπαραγωγη με δυο χεράκια να τσαλαβουτανε μεσα κ να γίνεται χαμοςςς!!!!!!!  Καλο Σ/Κ να εχουμε ολες, σας φιλώ!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 said:

Καλημέρα όμορφες μανούλες!!!!!! Ναι επιτελους δροσια!!!!! Γωγουλα μου υπομονή κ οσο μπορεις πιο ελαφρια για βραδυ η να το τρως νωριτερα η ξεκινα τα πίτουρα της Ειρήνης μας. Geo81 παιχνίδια με τρενακια διαβαζω κ ξαφνικα αισθανομαι κουρασμένη, ρε κορίτσια σας θαυμαζω κ εσενα κ το Μαρακι μας, τι να πω μαλλον τα μωρα σου δινουν λιγη απο την ενεργεια τους. Μαράκι μου κι εσυ καλη βολτα να έχετε κ με το καλο τα γενέθλια του Βασιλάκου σου!!!!! Εγω εχω κανει εικονα μια μπλε τουρτα υπερπαραγωγη με δυο χεράκια να τσαλαβουτανε μεσα κ να γίνεται χαμοςςς!!!!!!!  Καλο Σ/Κ να εχουμε ολες, σας φιλώ!! 

καλημερα κοριτσακι μας!!! Να ρωτησω σημερα αν εφαγες παλι τυροπιτακι μιας που βγηκε μια χαρα η καμπυλη; Χιχιχιχιχι!!! 'Η ησουν ως τωρα καλο κοριτσι; Λεω "ως τωρα" γιατι το Σ/Κ ειναι ακομα νεο!!

Αχ αυτη η μπλε τουρτα με τα χερακια  μεσα με εκανε να λιωνωωωωωωω! Εγω κοριτσια μη γελασετε, εχω ηδη σκεφτει τί τουρτα να κανω στα πρωτα γενεθλια απο προπερσι χαχαχαχαχαχα!!!!

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου...καλα να περασετε ολες σημερα...περιμενουμε ολες τις λεπτομερειες για το παρτυ του Βασιλακη να περνουμε ιδεες εμεις οι αγορομανες...χαχαχα

Εμενα ερχονται οι γονεις μου αυριο επιτελους κ περιμενω πως κ πως....εχω να τους δω 7 μηνες...

Επισης ειχα πει στις αρχες της εγκυμοσυνης οτι θελω να φαω αρνι με πατατες στον φουρνο κ σημερα μας εφτιαξε η πεθερα...4 μηνες μετα αλλα τελοσπαντων...

  • Μου αρέσει 4

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!!!

Καλο Σαββατοκύριακο σε όλες.. Εύχομαι να περάσετε όμορφα ότι και να κάνετε! Οι καούρες είναι η τελευταία κακιά προσθήκη στα συμπτώματα. Κι εγώ όλο το βράδυ ψιλό χάλια ήμουν και εντωμεταξύ ένα γιαούρτι πρόβειο έφαγα και μερικά νεκταρίνια..

@Geo81 και @Υβόννη μου αρέσουν τόσο πολύ οι φωτογραφίες αυτές και νομίζω είναι ένας ωραίος τρόπος να θυμόμαστε αυτές τις μέρες αργότερα. Θα ξεκινήσω να παίρνω προσφορές και από φωτογράφους να μάθουμε και το αντίτιμο...
@MumMaria να περάσετε τέλεια στην Καβάλα και να χαρείς τους δικούς σου ανθρώπους.. Καλές ετοιμασίες για τα γενέθλια!! Περιμένουμε λεπυομερειεσ.. Δυο μέρες μετά τα δικά μου είναι και την επέτειο του γάμου μου.. 

 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

καλημερα κοριτσακι μας!!! Να ρωτησω σημερα αν εφαγες παλι τυροπιτακι μιας που βγηκε μια χαρα η καμπυλη; Χιχιχιχιχι!!! 'Η ησουν ως τωρα καλο κοριτσι; Λεω "ως τωρα" γιατι το Σ/Κ ειναι ακομα νεο!!

Αχ αυτη η μπλε τουρτα με τα χερακια  μεσα με εκανε να λιωνωωωωωωω! Εγω κοριτσια μη γελασετε, εχω ηδη σκεφτει τί τουρτα να κανω στα πρωτα γενεθλια απο προπερσι χαχαχαχαχαχα!!!!

@Marilou77 @Υβόννη καλεεεε μπλε τούρτα εγώ πως δε το σκέφτηκα ? Είναι το πιο εξελιγμένο μοντέλο των μπλε γλυκών.Αχ για πες ειρηνακι τι έχεις σκεφτειιι

  • Χαχα 5

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Geo81 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! @Gogo1994 υπομονη κορίτσι μου, έτσι είναι το τρίτο τρίμηνο , προσπάθησε να τρως πιο ελαφριά το βράδυ :) 

@MumMaria αχ τι τέλεια!!!! ❤️ Τα πρώτα σας γενέθλια !!! Έφτασαν κιόλας γιουπι!!!! Τι τούρτα θα κάνετε έχεις σκεφτεί; 

και εμείς ξυπνήσαμε νωρίς και παίζουμε με τα τρένα μας και περιμένουμε το μπαμπά μας για να πάμε βόλτα μετά που έχει δροσούλα επιτέλους !!!

Ακόμα όχι αλλά σκεφτόμουν για δύο.την μια μέρα θα είναι γονείς κ αδέλφια στο σπίτι κ την άλλην σε ανοιχτό χώρο στο πάρκο με φίλους.πες καμία ιδέα..;-)

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλημεραααα κορίτσιααα!!!  @Gogo1994 συμπεθερουλα κ εγώ ακριβώς τ ίδια πλεον τ βραδυνο μ κάθεται βαρυ αν φάω αργά και επίσης σαν να ξανά έρχονται οι αυπνιες μ τ βράδυ υπομονηηηη!!!! 

Εμείς εδώ έχουμε σμρ συννεφιά κ δροσιά να ηρεμήσουμε λίγο από τ ζέστη ουφ

@MumMaria  αχ τ ωραία Μαράκι μ καλά ν περασετε.. Γ τ γενέθλια ν φανταστώ οικογενειακά θ τ κάνετε ε?? Θα ετοιμασεις κάτι??? Τι όμορφες στιγμές!! 

@Geo81 καλά να περασετε κορίτσι μ κ εσεις!! 

Πηρα κ καπελάκια,πιατακια,ποτηράκια,μπαλόνια,φουρ-φουρ,χαμός θα γίνει!!!χααχαχαχα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal said:

Καλησπερα κοριτσια μου...καλα να περασετε ολες σημερα...περιμενουμε ολες τις λεπτομερειες για το παρτυ του Βασιλακη να περνουμε ιδεες εμεις οι αγορομανες...χαχαχα

Εμενα ερχονται οι γονεις μου αυριο επιτελους κ περιμενω πως κ πως....εχω να τους δω 7 μηνες...

Επισης ειχα πει στις αρχες της εγκυμοσυνης οτι θελω να φαω αρνι με πατατες στον φουρνο κ σημερα μας εφτιαξε η πεθερα...4 μηνες μετα αλλα τελοσπαντων...

Κοριτσακι μου καλημερα!!!!!!!!! Με το καλο να βουτηξεις στην αγκαλιτσα της μαμας και του μπαμπα σου!!!!! Συγκινουμαι πολυ!!

Αρνι με πατατες ε; Καλη ορεξηηηηηηηη!!!!! Η μυρωδια μου θυμιζει τη γιαγια μου απο αυτο το φαγητο! Το αγαπημενο της! Δεν αφηνει ο γιατρος βεβαια να τρωει αλλα το κανει οποτε παμε Αθηνα και τρωει μετα κρυφα οσο τη βοηθαω στα πιατα και μου λεει "τσιμουδια στη μανα σου ομως"!!!!!!! Χαχαχαχαχα

  • Χαχα 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 είπε:

Καλημέρα όμορφες μανούλες!!!!!! Ναι επιτελους δροσια!!!!! Γωγουλα μου υπομονή κ οσο μπορεις πιο ελαφρια για βραδυ η να το τρως νωριτερα η ξεκινα τα πίτουρα της Ειρήνης μας. Geo81 παιχνίδια με τρενακια διαβαζω κ ξαφνικα αισθανομαι κουρασμένη, ρε κορίτσια σας θαυμαζω κ εσενα κ το Μαρακι μας, τι να πω μαλλον τα μωρα σου δινουν λιγη απο την ενεργεια τους. Μαράκι μου κι εσυ καλη βολτα να έχετε κ με το καλο τα γενέθλια του Βασιλάκου σου!!!!! Εγω εχω κανει εικονα μια μπλε τουρτα υπερπαραγωγη με δυο χεράκια να τσαλαβουτανε μεσα κ να γίνεται χαμοςςς!!!!!!!  Καλο Σ/Κ να εχουμε ολες, σας φιλώ!! 

Αχ τι ωραία που τα περιγράφεις!!!με βάλατε σε σκέψεις που ακόμα δεν έχω καταλήξει σε τούρτα ρε κορίτσια,ποια εγώ;;;που οργανώνω το καθετί!χααχαααα

Just now, Υβόννη είπε:

καλημερα κοριτσακι μας!!! Να ρωτησω σημερα αν εφαγες παλι τυροπιτακι μιας που βγηκε μια χαρα η καμπυλη; Χιχιχιχιχι!!! 'Η ησουν ως τωρα καλο κοριτσι; Λεω "ως τωρα" γιατι το Σ/Κ ειναι ακομα νεο!!

Αχ αυτη η μπλε τουρτα με τα χερακια  μεσα με εκανε να λιωνωωωωωωω! Εγω κοριτσια μη γελασετε, εχω ηδη σκεφτει τί τουρτα να κανω στα πρωτα γενεθλια απο προπερσι χαχαχαχαχαχα!!!!

Κ μετά διαβάζω αυτό στα καπάκια!ε μα να μην νιώσω ανοργάνωτη;;;!!!αχαχαχαχααχ τιιιιίι;να στο κλεψωωωωω

Just now, Depykal είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου...καλα να περασετε ολες σημερα...περιμενουμε ολες τις λεπτομερειες για το παρτυ του Βασιλακη να περνουμε ιδεες εμεις οι αγορομανες...χαχαχα

Εμενα ερχονται οι γονεις μου αυριο επιτελους κ περιμενω πως κ πως....εχω να τους δω 7 μηνες...

Επισης ειχα πει στις αρχες της εγκυμοσυνης οτι θελω να φαω αρνι με πατατες στον φουρνο κ σημερα μας εφτιαξε η πεθερα...4 μηνες μετα αλλα τελοσπαντων...

Πώς είσαι εσύ σήμερα γλυκιά μου;σωματικά κ ψυχολογικά;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...