Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έβαλα ένα λόγω ηλικίας 38 μ είπαν λόγω υψηλού κινδύνου θα βακω ένα 5 ΑΑ. Μ το χαρακτήρισαν άριστο τώρα ο θεός ξέρει ! Αχ μακάρι να τα λέμε τα ευχάριστα μαζί ! Εσυ ;;;

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Καλημερα κοριτσια!το ιδιο ακριβως φουλ ενεργεια κ με ελαχιστο υπνο..τις τελευταιες δυο μερες εχω ημικρανια,πηρα μια φορα ντεπον μου περασε ξανα το ιδιο.θα μιλησω παλι με τον γιατρο γιατι δεν γινεται να παιρνω καθε μερα ντεπον.κ σημερα ετσι ξυπνησα με πονοκεφαλο

Καλημέρα Εύα μου που κ πού κ εγώ πονοκεφάλους.ποιος ξέρει? Από την ένταση μας μάλλον...και η υπερένταση μάλλον είναι επειδή προετοιμαζόμαστε κ νιώθουμε πιο δυνατές για όλο αυτο

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημερααα κορίτσια μου.πολυ χάρηκα επιτέλους Αργυρώ μου με την ανακούφιση που πήρες.Και εγώ σήμερα από νωρίς εξετάσεις ΠΑΛΙ μέχρι κάι στο εργαστήριο μου λένε ακόμα? Χαχα κ γενικά το έχω ακούσει από χθές πολυυυ.πηγαμε για ένα πρωινουλι χωρίς αλάτι βεβαιαααα κ τώρα γιατρό να δούμε έχουμε κανένα νέο?

Αργυρώ μου κ εγώ μέσα στην υπερένταση.Και νιώθω ότι ο βραδυνος σπαστός ύπνος μου φτάνει... περίεργο ε?

Κι εμένα μου φτάνει δεν είμαι κουρασμένη καθόλου! Μου κάνει εντύπωση! Όλοι μου έλεγαν ότι ο 9ος είναι βασανιστήριο! Καλά σε σκεφτόμουν πριν λέω όπως έχω πάθει εγώ τραλαλα με τις μετρήσεις η Γωγω θα βλέπει αυγό και θα της βγαίνει μετατραυματικο στρες! Χάχα λέω και καμιά βλακεια!  Περιμένουμε να μάθουμε τι κάνει το μωρουλι ε...τι σχέδια έχει! 

  • Χαχα 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Κι εμένα μου φτάνει δεν είμαι κουρασμένη καθόλου! Μου κάνει εντύπωση! Όλοι μου έλεγαν ότι ο 9ος είναι βασανιστήριο! Καλά σε σκεφτόμουν πριν λέω όπως έχω πάθει εγώ τραλαλα με τις μετρήσεις η Γωγω θα βλέπει αυγό και θα της βγαίνει μετατραυματικο στρες! Χάχα λέω και καμιά βλακεια!  Περιμένουμε να μάθουμε τι κάνει το μωρουλι ε...τι σχέδια έχει! 

Χαχαχα μωρέ έχε χάρη που το αυγό δε είναι κ παχυντικο να νιώθω κ άλλες τύψεις.αλλα το αλατιιι μου έχει γίνει συνήθεια νερό να πιω απ έξω φοβάμαι μήπως έχει...αυτό είναι σοκκ κ φοβάμαι θα μου μείνει 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Χαχαχα μωρέ έχε χάρη που το αυγό δε είναι κ παχυντικο να νιώθω κ άλλες τύψεις.αλλα το αλατιιι μου έχει γίνει συνήθεια νερό να πιω απ έξω φοβάμαι μήπως έχει...αυτό είναι σοκκ κ φοβάμαι θα μου μείνει 

Καλε αυτό καλό είναι! Έτσι λέω με τον Σπύρο ότι στο σπίτι μέσα θα μείνει εκεί η χρήση του αλάτιου δεν αλλάζουμε! Μόνο ο, τι παίρνουμε απ έξω! Που και πάλι δεν τρώγονται πλέον εφόσον τα έχουμε ξεσυνηθισει! Είναι λύσσα! 

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Καλημερα κοριτσια!το ιδιο ακριβως φουλ ενεργεια κ με ελαχιστο υπνο..τις τελευταιες δυο μερες εχω ημικρανια,πηρα μια φορα ντεπον μου περασε ξανα το ιδιο.θα μιλησω παλι με τον γιατρο γιατι δεν γινεται να παιρνω καθε μερα ντεπον.κ σημερα ετσι ξυπνησα με πονοκεφαλο

Χάλια ο πονοκέφαλος!! Πιστεύω πως φταίει και ο καιρός! Εγώ 3 μέρες τώρα ιδρώνω και κρυώνω στον ύπνο μου! Ξυπνάω πιασμενη! Περίεργα πράγματα! Να τον πάρεις τηλ για να μην φορτώνεσαι με φάρμακα! Αν και το ντεπον σιγά....δεν είναι και τίποτα! 

Νταξει το έζησα κι αυτό! Με πήρε ο γιατρός και μου είπε να μην ξανασχοληθω με το ζάχαρο και να ηρεμησω. Να τρώω όπως πρέπει αλλά χωρίς υστερίες και να μήν ξαναπάω στους διαβητολογο-διατροφολόγο κλπ! Θα φάω την μιση μπουγάτσα από χθες κορίτσια! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 6

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Καλε αυτό καλό είναι! Έτσι λέω με τον Σπύρο ότι στο σπίτι μέσα θα μείνει εκεί η χρήση του αλάτιου δεν αλλάζουμε! Μόνο ο, τι παίρνουμε απ έξω! Που και πάλι δεν τρώγονται πλέον εφόσον τα έχουμε ξεσυνηθισει! Είναι λύσσα! 

Χάλια ο πονοκέφαλος!! Πιστεύω πως φταίει και ο καιρός! Εγώ 3 μέρες τώρα ιδρώνω και κρυώνω στον ύπνο μου! Ξυπνάω πιασμενη! Περίεργα πράγματα! Να τον πάρεις τηλ για να μην φορτώνεσαι με φάρμακα! Αν και το ντεπον σιγά....δεν είναι και τίποτα! 

Νταξει το έζησα κι αυτό! Με πήρε ο γιατρός και μου είπε να μην ξανασχοληθω με το ζάχαρο και να ηρεμησω. Να τρώω όπως πρέπει αλλά χωρίς υστερίες και να μήν ξαναπάω στους διαβητολογο-διατροφολόγο κλπ! Θα φάω την μιση μπουγάτσα από χθες κορίτσια! 

Χαχαχχα το μισό ζαχαροπλαστείο θα έλεγα εγώ.μπραβοοοο Αργυρώ μου

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα ήδη μανούλες και μέλλουσες μανούλες !!! Βλέπω ευτυχώς καλά νέα με τις εξετάσεις σας!!! @Argyroula φάε κ άλλη μπουγάτσα κορίτσι μου!!! @Gogo1994 άντε με το καλό οι εξετάσεις σου σήμερα να είναι όλα καλά!!! @Evitheodorou περιμένουμε τα νέα σου αύριο από την μικρή!!! @ΕΥΑ! Ακριβώς τους ίδιους ύπνους κάνω... 6 ώρες με διαλλειματα κ φουλ ενέργεια (τι να την κάνω ξάπλα με συσπάσεις )
Οι ήδη μανούλες υπομονή με θηλασμό άυπνια έρχονται και καλύτερες μέρες❤️
Καλους υπερήχους με ωραία αποτελέσματα να έχουμε και να αρχίσουν και τα υπόλοιπα μωράκια να έρχονται σιγά σιγά!!! @Alexandra P. τι ωραίο μάθημα με τη μαία σας!!! @Nina13 με το καλό να πάτε σπίτι σας να δεις και τον γιοκα σου; Θέλω να μου πεις για το ρεα αν ήσουν ευχαριστημένη κ την διαδικασία , είχες κάνει COVID πιο πριν; Έχω ήδη γεννήσει κ τα δυο μου παιδιά εκεί αλλά άκουσα ότι το τελευταίο καιρό δεν έχουν προσωπικό κ επικρατεί ένα μπάχαλο; Ισχύει;

εμεις κορίτσια μου είχαμε γιατρό χθες!!! 35+3 η μικρή έχει μπει χαμηλά στην λεκάνη ... τράχηλος έχει εξαληφθει, η διαστολή συνεχίζει 2 συνεχίζω τοκολυτικα για 10 μέρες ακόμα και μετά τις 9/11 πάμε για γεννα όπως φαίνεται ... είναι λίγο βιαστικουλα η μικρή! Η κύστη στο ματάκι μίκρυνε ελαφρώς αλλά το σπουδαιότερο είναι ότι έπαψε να πιέζει ματάκι και έχει κατέβει προς μαγουλακι και έτσι δεν χρειάζεται να κάνω καισαρικη !!!! Πάμε επιτέλους για φυσιολογικά πάλι μιας και είναι έτοιμη η κυρία! 
Υπομονή σε όλες!!!! Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας!!! Δύναμη κορίτσια μου ε;;; Δεν μας πτοεί τίποτα!!!! 

  • Μου αρέσει 12
  • Ευχαριστώ 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Καλημέρα ήδη μανούλες και μέλλουσες μανούλες !!! Βλέπω ευτυχώς καλά νέα με τις εξετάσεις σας!!! @Argyroula φάε κ άλλη μπουγάτσα κορίτσι μου!!! @Gogo1994 άντε με το καλό οι εξετάσεις σου σήμερα να είναι όλα καλά!!! @Evitheodorou περιμένουμε τα νέα σου αύριο από την μικρή!!! @ΕΥΑ! Ακριβώς τους ίδιους ύπνους κάνω... 6 ώρες με διαλλειματα κ φουλ ενέργεια (τι να την κάνω ξάπλα με συσπάσεις )
Οι ήδη μανούλες υπομονή με θηλασμό άυπνια έρχονται και καλύτερες μέρες❤️
Καλους υπερήχους με ωραία αποτελέσματα να έχουμε και να αρχίσουν και τα υπόλοιπα μωράκια να έρχονται σιγά σιγά!!! @Alexandra P. τι ωραίο μάθημα με τη μαία σας!!! @Nina13 με το καλό να πάτε σπίτι σας να δεις και τον γιοκα σου; Θέλω να μου πεις για το ρεα αν ήσουν ευχαριστημένη κ την διαδικασία , είχες κάνει COVID πιο πριν; Έχω ήδη γεννήσει κ τα δυο μου παιδιά εκεί αλλά άκουσα ότι το τελευταίο καιρό δεν έχουν προσωπικό κ επικρατεί ένα μπάχαλο; Ισχύει;

εμεις κορίτσια μου είχαμε γιατρό χθες!!! 35+3 η μικρή έχει μπει χαμηλά στην λεκάνη ... τράχηλος έχει εξαληφθει, η διαστολή συνεχίζει 2 συνεχίζω τοκολυτικα για 10 μέρες ακόμα και μετά τις 9/11 πάμε για γεννα όπως φαίνεται ... είναι λίγο βιαστικουλα η μικρή! Η κύστη στο ματάκι μίκρυνε ελαφρώς αλλά το σπουδαιότερο είναι ότι έπαψε να πιέζει ματάκι και έχει κατέβει προς μαγουλακι και έτσι δεν χρειάζεται να κάνω καισαρικη !!!! Πάμε επιτέλους για φυσιολογικά πάλι μιας και είναι έτοιμη η κυρία! 
Υπομονή σε όλες!!!! Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας!!! Δύναμη κορίτσια μου ε;;; Δεν μας πτοεί τίποτα!!!! 

Α όμορφα νέα έχεις Γεωργία μου μπράβο αυτό με τη κύστη πολύ καλό για όλους τους λόγους κ αφού θες κ φυσιολογικά ακόμα καλύτερα.

 

Κορίτσια η πίεση σας γενικά πως είναι? Για να σας λένε ότι είναι φυσιολογική

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Καλημέρα ήδη μανούλες και μέλλουσες μανούλες !!! Βλέπω ευτυχώς καλά νέα με τις εξετάσεις σας!!! @Argyroula φάε κ άλλη μπουγάτσα κορίτσι μου!!! @Gogo1994 άντε με το καλό οι εξετάσεις σου σήμερα να είναι όλα καλά!!! @Evitheodorou περιμένουμε τα νέα σου αύριο από την μικρή!!! @ΕΥΑ! Ακριβώς τους ίδιους ύπνους κάνω... 6 ώρες με διαλλειματα κ φουλ ενέργεια (τι να την κάνω ξάπλα με συσπάσεις )
Οι ήδη μανούλες υπομονή με θηλασμό άυπνια έρχονται και καλύτερες μέρες❤️
Καλους υπερήχους με ωραία αποτελέσματα να έχουμε και να αρχίσουν και τα υπόλοιπα μωράκια να έρχονται σιγά σιγά!!! @Alexandra P. τι ωραίο μάθημα με τη μαία σας!!! @Nina13 με το καλό να πάτε σπίτι σας να δεις και τον γιοκα σου; Θέλω να μου πεις για το ρεα αν ήσουν ευχαριστημένη κ την διαδικασία , είχες κάνει COVID πιο πριν; Έχω ήδη γεννήσει κ τα δυο μου παιδιά εκεί αλλά άκουσα ότι το τελευταίο καιρό δεν έχουν προσωπικό κ επικρατεί ένα μπάχαλο; Ισχύει;

εμεις κορίτσια μου είχαμε γιατρό χθες!!! 35+3 η μικρή έχει μπει χαμηλά στην λεκάνη ... τράχηλος έχει εξαληφθει, η διαστολή συνεχίζει 2 συνεχίζω τοκολυτικα για 10 μέρες ακόμα και μετά τις 9/11 πάμε για γεννα όπως φαίνεται ... είναι λίγο βιαστικουλα η μικρή! Η κύστη στο ματάκι μίκρυνε ελαφρώς αλλά το σπουδαιότερο είναι ότι έπαψε να πιέζει ματάκι και έχει κατέβει προς μαγουλακι και έτσι δεν χρειάζεται να κάνω καισαρικη !!!! Πάμε επιτέλους για φυσιολογικά πάλι μιας και είναι έτοιμη η κυρία! 
Υπομονή σε όλες!!!! Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας!!! Δύναμη κορίτσια μου ε;;; Δεν μας πτοεί τίποτα!!!! 

Τι ωραία νέα είναι αυτά.. Πολυ καλο π κατέβηκε από τώρα κ γτ κυστη π θα γλιτώσεις τ καισαρική... Όλα θα πανε τελειαααααα!! Με το καλοοο!! 


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

εγω το ξεκινησα και ρωτησα αχαχαχα! Εδω κλεινουν και νωρις τα ζαχαροπλαστεια δεν εχω επιλογη! Μου λεει ο Αγγελος θες μια μπαρα με χουρμα αν ειναι; Συγκρινεται ο χουρμας με το μιλφει τωρα;;;;;;;;;;;; Υπομονη Μαριλου μουυυυυυυυυυυ!!!!! Αυριο ισως παμε να χλαπακιασουμε!!

Χαχαχαχαχαχαχα κλαίω......... ε οχι βέβαια δεν συγκρίνεται, αχ επρεπε να τον αφησεις να σου φαει ολα σνακ του χουρμα να δω τι θα ελεγε μετα χαχαχα

Just now, Geo81 είπε:

Καλημέρα ήδη μανούλες και μέλλουσες μανούλες !!! Βλέπω ευτυχώς καλά νέα με τις εξετάσεις σας!!! @Argyroula φάε κ άλλη μπουγάτσα κορίτσι μου!!! @Gogo1994 άντε με το καλό οι εξετάσεις σου σήμερα να είναι όλα καλά!!! @Evitheodorou περιμένουμε τα νέα σου αύριο από την μικρή!!! @ΕΥΑ! Ακριβώς τους ίδιους ύπνους κάνω... 6 ώρες με διαλλειματα κ φουλ ενέργεια (τι να την κάνω ξάπλα με συσπάσεις )
Οι ήδη μανούλες υπομονή με θηλασμό άυπνια έρχονται και καλύτερες μέρες❤️
Καλους υπερήχους με ωραία αποτελέσματα να έχουμε και να αρχίσουν και τα υπόλοιπα μωράκια να έρχονται σιγά σιγά!!! @Alexandra P. τι ωραίο μάθημα με τη μαία σας!!! @Nina13 με το καλό να πάτε σπίτι σας να δεις και τον γιοκα σου; Θέλω να μου πεις για το ρεα αν ήσουν ευχαριστημένη κ την διαδικασία , είχες κάνει COVID πιο πριν; Έχω ήδη γεννήσει κ τα δυο μου παιδιά εκεί αλλά άκουσα ότι το τελευταίο καιρό δεν έχουν προσωπικό κ επικρατεί ένα μπάχαλο; Ισχύει;

εμεις κορίτσια μου είχαμε γιατρό χθες!!! 35+3 η μικρή έχει μπει χαμηλά στην λεκάνη ... τράχηλος έχει εξαληφθει, η διαστολή συνεχίζει 2 συνεχίζω τοκολυτικα για 10 μέρες ακόμα και μετά τις 9/11 πάμε για γεννα όπως φαίνεται ... είναι λίγο βιαστικουλα η μικρή! Η κύστη στο ματάκι μίκρυνε ελαφρώς αλλά το σπουδαιότερο είναι ότι έπαψε να πιέζει ματάκι και έχει κατέβει προς μαγουλακι και έτσι δεν χρειάζεται να κάνω καισαρικη !!!! Πάμε επιτέλους για φυσιολογικά πάλι μιας και είναι έτοιμη η κυρία! 
Υπομονή σε όλες!!!! Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας!!! Δύναμη κορίτσια μου ε;;; Δεν μας πτοεί τίποτα!!!! 

Αλλη μια συνεργασιμη τσουπρα, μπραβο τελεια τα νεα, να δεις που στο τέλος η κυστη θα φυγη απο μονη της!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Α όμορφα νέα έχεις Γεωργία μου μπράβο αυτό με τη κύστη πολύ καλό για όλους τους λόγους κ αφού θες κ φυσιολογικά ακόμα καλύτερα.

 

Κορίτσια η πίεση σας γενικά πως είναι? Για να σας λένε ότι είναι φυσιολογική

καλημερα σε όλες κορίτσια.Γωγω εμένα ο γιατρός μου είπε αν είναι 11 με 12 είναι οκ από 13 και πάνω μου είπε είναι επικινδυνη τώρα δεν ξέρω αν είναι διαφορετικό στον κάθε γιατρός..ο καθένας μπορεί να δίνει διαφορετικές οδηγίες.

Just now, Evitheodorou είπε:

καλημερα σε όλες κορίτσια.Γωγω εμένα ο γιατρός μου είπε αν είναι 11 με 12 είναι οκ από 13 και πάνω μου είπε είναι επικινδυνη τώρα δεν ξέρω αν είναι διαφορετικό στον κάθε γιατρός..ο καθένας μπορεί να δίνει διαφορετικές οδηγίες.

με τηνία πίεση 14 το προηγούμενο Σάββατο είχαμε τρομαξει γιατί μου έλεγε αν δεν πέσει θα μπω για γέννα..κ τώρα την μετράω κάθε μέρα.


i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evitheodorou είπε:

καλημερα σε όλες κορίτσια.Γωγω εμένα ο γιατρός μου είπε αν είναι 11 με 12 είναι οκ από 13 και πάνω μου είπε είναι επικινδυνη τώρα δεν ξέρω αν είναι διαφορετικό στον κάθε γιατρός..ο καθένας μπορεί να δίνει διαφορετικές οδηγίες.

με τηνία πίεση 14 το προηγούμενο Σάββατο είχαμε τρομαξει γιατί μου έλεγε αν δεν πέσει θα μπω για γέννα..κ τώρα την μετράω κάθε μέρα.

Ε εμένα κλασικά να μου τη πουν...που από το 10.5 πήγε 11

Και το ουρικό πάλι ανέβηκε 7.2 περιμένω να το πω στη γιατρό να δούμε τι θα πει.Πφ θα σκάσω ρε κορίτσια γιατί ανεβαίνει?


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Καλημέρα ήδη μανούλες και μέλλουσες μανούλες !!! Βλέπω ευτυχώς καλά νέα με τις εξετάσεις σας!!! @Argyroula φάε κ άλλη μπουγάτσα κορίτσι μου!!! @Gogo1994 άντε με το καλό οι εξετάσεις σου σήμερα να είναι όλα καλά!!! @Evitheodorou περιμένουμε τα νέα σου αύριο από την μικρή!!! @ΕΥΑ! Ακριβώς τους ίδιους ύπνους κάνω... 6 ώρες με διαλλειματα κ φουλ ενέργεια (τι να την κάνω ξάπλα με συσπάσεις )
Οι ήδη μανούλες υπομονή με θηλασμό άυπνια έρχονται και καλύτερες μέρες❤️
Καλους υπερήχους με ωραία αποτελέσματα να έχουμε και να αρχίσουν και τα υπόλοιπα μωράκια να έρχονται σιγά σιγά!!! @Alexandra P. τι ωραίο μάθημα με τη μαία σας!!! @Nina13 με το καλό να πάτε σπίτι σας να δεις και τον γιοκα σου; Θέλω να μου πεις για το ρεα αν ήσουν ευχαριστημένη κ την διαδικασία , είχες κάνει COVID πιο πριν; Έχω ήδη γεννήσει κ τα δυο μου παιδιά εκεί αλλά άκουσα ότι το τελευταίο καιρό δεν έχουν προσωπικό κ επικρατεί ένα μπάχαλο; Ισχύει;

εμεις κορίτσια μου είχαμε γιατρό χθες!!! 35+3 η μικρή έχει μπει χαμηλά στην λεκάνη ... τράχηλος έχει εξαληφθει, η διαστολή συνεχίζει 2 συνεχίζω τοκολυτικα για 10 μέρες ακόμα και μετά τις 9/11 πάμε για γεννα όπως φαίνεται ... είναι λίγο βιαστικουλα η μικρή! Η κύστη στο ματάκι μίκρυνε ελαφρώς αλλά το σπουδαιότερο είναι ότι έπαψε να πιέζει ματάκι και έχει κατέβει προς μαγουλακι και έτσι δεν χρειάζεται να κάνω καισαρικη !!!! Πάμε επιτέλους για φυσιολογικά πάλι μιας και είναι έτοιμη η κυρία! 
Υπομονή σε όλες!!!! Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας!!! Δύναμη κορίτσια μου ε;;; Δεν μας πτοεί τίποτα!!!! 

Τέλεια νέα ρε κορίτσι μου μπράβο!! Τι καλά που έφυγε από το μάτι! Πολύ μικρότερος κίνδυνος για οτιδήποτε σωστά?? 

Just now, Gogo1994 είπε:

Ε εμένα κλασικά να μου τη πουν...που από το 10.5 πήγε 11

Και το ουρικό πάλι ανέβηκε 7.2 περιμένω να το πω στη γιατρό να δούμε τι θα πει.Πφ θα σκάσω ρε κορίτσια γιατί ανεβαίνει?

Έλα κορίτσι μου μην το σκέφτεσαι έτσι δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο. Έχεις κάνει ο, τι καλύτερο μπορείς! Παρτην τηλ να μιλήσετε να δεις τι θα σου πει! Υπομονή! Ο, τι και να συμβαίνει το παρακολουθείτε πολύ στενά.


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Geo81 πολύ χάρηκα με τα νέα σου για τη βιαστικουλα!! Εύχομαι να πάρει το χρόνο της ,να γεννήσεις όπως ονειρευτηκες και να πάνε όλα τέλεια!

Κορίτσια, τελική ευθεία!! Κι εμείς μετράμε πίεση 2 φορές τη μέρα αν κι εγώ είμαι τέρμα υποτασικη! Πρώτη φορά το πιεσόμετρο δείχνει διψήφιο νούμερο για τη μεγάλη.... Δεν είχα φτάσει ποτέ μου στο 10!!!

@Argyroula απόλαυσε μπουγάτσες ρε κορίτσι!!! Πραγματικά σε καταλαβαίνω κι ας πέρασα τη στέρηση μόνο για ένα μήνα.... 

Όσο για ενέργεια κι εδώ υπάρχει μπόλικη. Κοιμάμαι πλέον κάνα 5ωρο βέβαια (από τον Ιούλιο είχε να μου συμβεί) αλλά μπορώ να κάνω τα πάντα! Κι από κιλά τίποτα... Τσάμπα η τρομοκρατία. Το παιδί παίρνει κι εγώ μένω στα ίδια. Βέβαια, η μαία μου είπε ότι μετά την καισαρική για καμιά εβδομάδα θα είμαι πρησμένη πολύ από την κατακράτηση και θα κάνω και αντιθρομβοτικες ενέσεις αλλά που θα πάει? Θα ξαναγίνω άνθρωπος!! Και τι άνθρωπος?!! 

Σας φιλώ όλες ! Καλή δύναμη! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου....

@Geo81 πολυ καλα τα νεα σου με την κυστη της μπεμπουλας, πολυ χαρηκα...

Εγω παλι κοριτσια μου τωρα που ειμαι στον 8ο κοιμαμαι γυρω στις 10 ωρες...νυσταζω κ μεσα στη μερα αλλα το βραδυ το ματι γαριδα,αμαν κανω να βολευτω να με παρει ο υπνος...στον 9ο θα δουμε...κοιμηθητε να εχουμε δυναμεις με τα ζουζουνια μας μετα...

  • Μου αρέσει 2

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! 

Ανυπομονουμε οσες μείναμε;;:-) Εγω η αλήθεια είναι οτι δεν νιωθω ακριβως έτοιμη ακόμα. Θέλω να εξαντληθούν τα περιθώρια, να μπει ο Νοέμβρης σιγα σιγά με το πάσο μας και βλέπουμε:)

Φοβάμαι και την καισαρική που δεν φαίνεται να τη γλιτώνω λόγω ισχιακης προβολής! 

Πως είστε οι ηδη μανουλες; Οοοοοοταν βρείτε χρονο, στείλτε μας νέα, να παίρνουμε κι εμεις μια γεύση! Οι υπόλοιπες, βαστάτε γερά, κοντεύουμε:wink:

  • Μου αρέσει 3

RCIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...