Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ευχομαι μια όμορφη μέρα σε όλες!!! Και πάλι σας ευχαριστώ όλες για τις όμορφες ευχές σας. Με συγκινήσατε πολύ όλες! Μπαίνω και διαβάζω τα νέα σας και περιμένω μαζί σας το επόμενο μωράκι που θα έρθει στην ομάδα μας!

@MumMaria να τη χαίρεσαι τη μπουμπού σου!! Να είναι γερή και καλότυχη... Διδυμάκια τα παιδάκια μας... Κρίμα να μην γεννάμε στο ίδιο μαιευτήριο να είμαστε παρέα.

@demifilol χρόνια πολλά κορίτσι μου!!!Εκείνη τη βόλτα πρέπει οπωσδήποτε να την κανονίσουμε κάποια στιγμή!

Κορίτσια μου απ ότι φαίνεται σήμερα θα πάρουμε εξιτήριο. Αυτές τις μέρες προσπαθώ να την παλέψω με το θηλασμο. Ο μικρός την πιάνει τη θηλή ευτυχώς αλλά η αλήθεια είναι μέχρι να συνηθίσω πονάω αρκετά. Στρώνει μου είπαν βέβαια σύντομα όποτε περιμένω...

Οτι χρειαστείτε αν μπορώ να βοηθήσω μου λέτε. Ίσως με τη μικρή μου εμπειρία μέχρι στιγμής μπορώ να βοηθήσω..

Σας φιλώ!!!

Καλημερα κοπέλα Μ με το καλό να πατε σπιτάκι σας να μπείτε σε ένα προγραμμα... Από ότι διαβάζω εδώ μέσα γτ δεν ξέρω κιόλας οι πρωτες μέρες λένε ότι είναι λίγο δυσκολες από θέμα ενοχλησης..  Αλήθεια ποσο τον βάζεις τώρα για αρχή στο στήθος???Αν τ θέλεις παλεψε το:-Dνα μας ενημερώνεις γτ πορεια τ θηλασμου παντως , εμένα με ενδιαφέρει πολυ... Φιλακιααα

  • Μου αρέσει 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κ Χρόνια Πολλά σήμερα του Αγίου Δημητρίου απο την ομορφη κ ηλιολουστη Θεσσαλονίκη!! @demifilol Δημητρούλα μας χρονια πολλα κοριτσακι μου, να χαιρεσαι το ονοματακι σου!!!!! Τα φιλια μου στην μπουμπουκα σου!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Depykal said:

Κοριτσια μου να ρωτησω κατι...τι θερμομετρο εχετε παρει για τα μωρακια σας;;η μαια μου ειπε καλυτερα να παρω αφης αλλα σχεδον σε ολα στις κριτικες λενε οτι εχουν μια αποκλιση..

Εγώ πήρα ηλεκτρονικό σε μορφή πιπίλας να μην τον ξυπνάω και τον γδύνω συνέχεια...

  • Μου αρέσει 2

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Depykal είπε:

Κοριτσια μου να ρωτησω κατι...τι θερμομετρο εχετε παρει για τα μωρακια σας;;η μαια μου ειπε καλυτερα να παρω αφης αλλα σχεδον σε ολα στις κριτικες λενε οτι εχουν μια αποκλιση..

Καλημέρα κοπέλα μου!εγώ έχω αφής αλλά όντως δεν είναι αξιόπιστο.απλα υδραργυρου είναι δύσκολο να κάτσει το μωράκι για 5 λεπτά.τωρα πήρα ένα του δευτερολεπτου για αυτακι αλλά ακόμα δεν το έχω δοκιμάσει.ειχε πολύ καλές κριτικές πάντως.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα αγαπημενα μου κοριτσακια!!!! Χρονια πολλα στην Θεσσαλονικη μας με τον Αγιο Δημητριο και κυριως στην @demifilol μας, δευτερομανουλα της ομαδουλας μας!!!! 

@MumMaria και @Eirini1988 ειστε υπεροχες.που σκεφτεστε πως να μας βοηθησετε ενω ειστε εκει με τα νεογεννητα! Σας ευχαριστουμε πολυ! Θελει λενε υπομονη για να εδραιωθει ο θηλασμος, ευχομαι να πανε ολα οπως τα θελετε κοριτσακια μας!!! Κυριως να απολαμβανετς ρα μωρακια σας και ολα θα γινουν!!!!

@Gogo1994 και @Despoina Mar κοριτσακια μου κι εδω σιγη ιχθυος κανενα σημαδι οτι κατι θα ξεκινησει αμεσα!! Για να δουμε λετε να εχουμε νεα μεσα στη βδομαδα; Καλα η αυπνια παει συννεφο εδω! Αγωνια να ειναι κια δεν το καταλαβαινω; Τι να πω; Γωγουλα συγκινηθηκα.πολυ με.το.ονειρο σου χτες!

@ΕΥΑ! Κοριτσακι μου σημερα κοιμηθηκες η παλι παρταρε το αγορακι σου;

@Depykalκοριτσακι μου εγω πηρα ηλεκτρονικο θερμομετρο απλο οπως συνεστησε η μαια αλλα εχω και αυτο που βαζεις στο μετωπο που περιγραφεις!

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλημερα Γωγουλα Μ ακριβώς τ ίδια.. Σμρ ένιωσα πολυ πονο  Γ λίγο και σαν να κινιοταν πιο έντονα τ μωρό αλλά αυτό.. Κατουρημα φουλ.. Ποτε θα κατεβουν τα ζιζάνια?? Χαχα 

Καλημερα Μαράκι Μ πως είσαι???.. Κάθε ποτε δλδ τις δίνεις το πρωτογαλα?? Οποτε δείξει ότι πειναει?? 

Αν θα κάνεις rooming in,δηλαδή θα έχεις το μωράκι μαζί σου,δίνεις οπότε ζητάει,κλαίει,ανοίγει το στοματικό του,βάζει το χεράκι του,έχει μια νευρικότητα,αυτά είναι τα σημάδια.αν στο φέρνουν κάθε 3ωρο,δίνεις στήθος τοτε κ όσο κάτσει.μπορει να θέλει ένα τέταρτο,μπορεί κ μια ώρα,μιας κ δεν τρώει όλο το διάστημα αυτό.να το κρατάς οσο μπορείς ξύπνιο για να σιγουρευτεις ότι κάνει θηλαστικες κινήσεις.

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ευχομαι μια όμορφη μέρα σε όλες!!! Και πάλι σας ευχαριστώ όλες για τις όμορφες ευχές σας. Με συγκινήσατε πολύ όλες! Μπαίνω και διαβάζω τα νέα σας και περιμένω μαζί σας το επόμενο μωράκι που θα έρθει στην ομάδα μας!

@MumMaria να τη χαίρεσαι τη μπουμπού σου!! Να είναι γερή και καλότυχη... Διδυμάκια τα παιδάκια μας... Κρίμα να μην γεννάμε στο ίδιο μαιευτήριο να είμαστε παρέα.

@demifilol χρόνια πολλά κορίτσι μου!!!Εκείνη τη βόλτα πρέπει οπωσδήποτε να την κανονίσουμε κάποια στιγμή!

Κορίτσια μου απ ότι φαίνεται σήμερα θα πάρουμε εξιτήριο. Αυτές τις μέρες προσπαθώ να την παλέψω με το θηλασμο. Ο μικρός την πιάνει τη θηλή ευτυχώς αλλά η αλήθεια είναι μέχρι να συνηθίσω πονάω αρκετά. Στρώνει μου είπαν βέβαια σύντομα όποτε περιμένω...

Οτι χρειαστείτε αν μπορώ να βοηθήσω μου λέτε. Ίσως με τη μικρή μου εμπειρία μέχρι στιγμής μπορώ να βοηθήσω..

Σας φιλώ!!!

Κοπέλα μου γλυκιά να σου ζήσει το αγοράκι σου μωρέ!!!!να είναι γερός κ καλότυχος!!!καλή λοχεία!διδυμακια ναι:x θα βγείτε κιόλας ε;μια χαρουλα,στο σπίτι ξεκινάνε τα καλά,θα βρείτε τους ρυθμούς σας κ θα σου φανεί κ ο θηλασμός ευκολότερος σίγουρα.;-) με το καλό στο σπιτάκι σας!!

Κοριτσάκια μου εμείς σήμερα ανεβάσαμε ίκτερο,μου είπε ο παιδίατρος ότι επειδή είναι μεγάλο μωράκι κ οι ανάγκες της είναι περισσότερες,μάλλον δεν αρκούνταν με το πρωτογαλα .οπότε ξεκινάμε φουλ στήθος(σήμερα ξεκίνησε να κατεβαίνει το γάλα μου) κ μετά συμπλήρωμα για να βρέχει πάνες κ να πέσει ο ίκτερος.θα την έχουμε στο δωμάτιο όλη μέρα για να την ταιζω ακόμα κ ανά ώρα.στεναχωρεθηκα αρκετά γιατί κ πέρσι είχε ταλαιπωρηθεί το αντράκι μου από αυτό αλλά τουλάχιστον τώρα θα ξέρουμε τι να κάνουμε για να τον κατεβάσουμε γρήγορα.οι εξετάσεις της για το νεφρό θα πανε για αύριο μιας κ λόγω αργίας στην Θεσσαλονίκη τίποτα δεν λειτουργεί.οποτε αν όλα πάνε καλά ,αύριο αναμένουμε το εξιτήριο.;-):x

  • Μου αρέσει 7
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Αν θα κάνεις rooming in,δηλαδή θα έχεις το μωράκι μαζί σου,δίνεις οπότε ζητάει,κλαίει,ανοίγει το στοματικό του,βάζει το χεράκι του,έχει μια νευρικότητα,αυτά είναι τα σημάδια.αν στο φέρνουν κάθε 3ωρο,δίνεις στήθος τοτε κ όσο κάτσει.μπορει να θέλει ένα τέταρτο,μπορεί κ μια ώρα,μιας κ δεν τρώει όλο το διάστημα αυτό.να το κρατάς οσο μπορείς ξύπνιο για να σιγουρευτεις ότι κάνει θηλαστικες κινήσεις.

Κοπέλα μου γλυκιά να σου ζήσει το αγοράκι σου μωρέ!!!!να είναι γερός κ καλότυχος!!!καλή λοχεία!διδυμακια ναι:x θα βγείτε κιόλας ε;μια χαρουλα,στο σπίτι ξεκινάνε τα καλά,θα βρείτε τους ρυθμούς σας κ θα σου φανεί κ ο θηλασμός ευκολότερος σίγουρα.;-) με το καλό στο σπιτάκι σας!!

Κοριτσάκια μου εμείς σήμερα ανεβάσαμε ίκτερο,μου είπε ο παιδίατρος ότι επειδή είναι μεγάλο μωράκι κ οι ανάγκες της είναι περισσότερες,μάλλον δεν αρκούνταν με το πρωτογαλα .οπότε ξεκινάμε φουλ στήθος(σήμερα ξεκίνησε να κατεβαίνει το γάλα μου) κ μετά συμπλήρωμα για να βρέχει πάνες κ να πέσει ο ίκτερος.θα την έχουμε στο δωμάτιο όλη μέρα για να την ταιζω ακόμα κ ανά ώρα.στεναχωρεθηκα αρκετά γιατί κ πέρσι είχε ταλαιπωρηθεί το αντράκι μου από αυτό αλλά τουλάχιστον τώρα θα ξέρουμε τι να κάνουμε για να τον κατεβάσουμε γρήγορα.οι εξετάσεις της για το νεφρό θα πανε για αύριο μιας κ λόγω αργίας στην Θεσσαλονίκη τίποτα δεν λειτουργεί.οποτε αν όλα πάνε καλά ,αύριο αναμένουμε το εξιτήριο.;-):x

Μαρακι μας ολα καλα θα πανε γλυκια μου!! Εμ κοτζαμ κοριτσαρο εκανες, πειναει η κοπελαρα μας και θελει φουλ στηθος! Βεβαια νομιζω η πονηρη θελει αγκαλιες και τα κανονισε να την εχεις εκει ολη μερα σημερα μαζι σου!!! Ολα θα πανε καλα ειμαι σιγουρη, περισυ δεν ηξερες κοριτσακι μου. Τωρα ξερεις και εχεις αναλαβει δραση! Ολα καλα να ειναι και με τον υπερηχο και με το καλο σπιτακι σας και εσεις!!!

Ειδα το πανεμορφο τικερακι σου!!!!!!!!!!!!

  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Αν θα κάνεις rooming in,δηλαδή θα έχεις το μωράκι μαζί σου,δίνεις οπότε ζητάει,κλαίει,ανοίγει το στοματικό του,βάζει το χεράκι του,έχει μια νευρικότητα,αυτά είναι τα σημάδια.αν στο φέρνουν κάθε 3ωρο,δίνεις στήθος τοτε κ όσο κάτσει.μπορει να θέλει ένα τέταρτο,μπορεί κ μια ώρα,μιας κ δεν τρώει όλο το διάστημα αυτό.να το κρατάς οσο μπορείς ξύπνιο για να σιγουρευτεις ότι κάνει θηλαστικες κινήσεις.

Κοπέλα μου γλυκιά να σου ζήσει το αγοράκι σου μωρέ!!!!να είναι γερός κ καλότυχος!!!καλή λοχεία!διδυμακια ναι:x θα βγείτε κιόλας ε;μια χαρουλα,στο σπίτι ξεκινάνε τα καλά,θα βρείτε τους ρυθμούς σας κ θα σου φανεί κ ο θηλασμός ευκολότερος σίγουρα.;-) με το καλό στο σπιτάκι σας!!

Κοριτσάκια μου εμείς σήμερα ανεβάσαμε ίκτερο,μου είπε ο παιδίατρος ότι επειδή είναι μεγάλο μωράκι κ οι ανάγκες της είναι περισσότερες,μάλλον δεν αρκούνταν με το πρωτογαλα .οπότε ξεκινάμε φουλ στήθος(σήμερα ξεκίνησε να κατεβαίνει το γάλα μου) κ μετά συμπλήρωμα για να βρέχει πάνες κ να πέσει ο ίκτερος.θα την έχουμε στο δωμάτιο όλη μέρα για να την ταιζω ακόμα κ ανά ώρα.στεναχωρεθηκα αρκετά γιατί κ πέρσι είχε ταλαιπωρηθεί το αντράκι μου από αυτό αλλά τουλάχιστον τώρα θα ξέρουμε τι να κάνουμε για να τον κατεβάσουμε γρήγορα.οι εξετάσεις της για το νεφρό θα πανε για αύριο μιας κ λόγω αργίας στην Θεσσαλονίκη τίποτα δεν λειτουργεί.οποτε αν όλα πάνε καλά ,αύριο αναμένουμε το εξιτήριο.;-):x

Σε ευχαριστώ πολυ Μαράκι Μ για τις συμβουλές.. Όσο για το κοριτσάκι σ τουλάχιστον θα κινήθηκε άμεσα οπότε πιστευω όπως λες αυριο να είστε στο σπιτάκι σας με το καλό!! 

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενα μου κοριτσακια!!!! Χρονια πολλα στην Θεσσαλονικη μας με τον Αγιο Δημητριο και κυριως στην @demifilol μας, δευτερομανουλα της ομαδουλας μας!!!! 

@MumMaria και @Eirini1988 ειστε υπεροχες.που σκεφτεστε πως να μας βοηθησετε ενω ειστε εκει με τα νεογεννητα! Σας ευχαριστουμε πολυ! Θελει λενε υπομονη για να εδραιωθει ο θηλασμος, ευχομαι να πανε ολα οπως τα θελετε κοριτσακια μας!!! Κυριως να απολαμβανετς ρα μωρακια σας και ολα θα γινουν!!!!

@Gogo1994 και @Despoina Mar κοριτσακια μου κι εδω σιγη ιχθυος κανενα σημαδι οτι κατι θα ξεκινησει αμεσα!! Για να δουμε λετε να εχουμε νεα μεσα στη βδομαδα; Καλα η αυπνια παει συννεφο εδω! Αγωνια να ειναι κια δεν το καταλαβαινω; Τι να πω; Γωγουλα συγκινηθηκα.πολυ με.το.ονειρο σου χτες!

@ΕΥΑ! Κοριτσακι μου σημερα κοιμηθηκες η παλι παρταρε το αγορακι σου;

@Depykalκοριτσακι μου εγω πηρα ηλεκτρονικο θερμομετρο απλο οπως συνεστησε η μαια αλλα εχω και αυτο που βαζεις στο μετωπο που περιγραφεις!

Σίγουρα η αγωνία χτυπάει κόκκινο ουτε 10 μέρες δεν έμειναν.. Θα μας τη σκάσουν  στα ξαφνικά... Μακάρι χαχα ποτε έχεις Ειρήνη Μ εσυ ραντεβου?? 

  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar said:

Σε ευχαριστώ πολυ Μαράκι Μ για τις συμβουλές.. Όσο για το κοριτσάκι σ τουλάχιστον θα κινήθηκε άμεσα οπότε πιστευω όπως λες αυριο να είστε στο σπιτάκι σας με το καλό!! 

Σίγουρα η αγωνία χτυπάει κόκκινο ουτε 10 μέρες δεν έμειναν.. Θα μας τη σκάσουν  στα ξαφνικά... Μακάρι χαχα ποτε έχεις Ειρήνη Μ εσυ ραντεβου?? 

Εγω εχω ραντεβου στην ΠΗΤ, αν δεν εχει ερθει ως τοτε! Δηλαδη 2/11 σε μια βδομαδα! Θα παρω τηλεφωνο μου ειπε και θα παω να με δει!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλες σας κορίτσια μου!!!!Χρόνια πολλά σε όλες τις Δημήτρης και τους Δημητραδες! @demifilol Ο Θεός σου έδωσε το καλύτερο δώρο για την γιορτή σου Δημητρούλα μου..την όμορφη οικογένεια σου!!!

Στα υπόλοιπα κορίτσια π γίνανε μανουλες να σας ζήσουν κορίτσια!!!!!!Απίστευτο μου φαίνεται!!!!Χαρείτε τα μωράκια μας..αχ,πειτε μας.....πώς είναι αυτή η μωρουδιλα που τόσο πολύ όλες ανυπομονούμε να μυρίζουμε;;;;;

Όσο για μας κορίτσια στο baby shower περάσαμε τέλεια..φάγαμε,ήπιαμε,γελάσαμε,χορέψαμε και φυσικα ξαναφαγαμε!!!!!!!

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι said:

Καλημέρα σε όλες σας κορίτσια μου!!!!Χρόνια πολλά σε όλες τις Δημήτρης και τους Δημητραδες! @demifilol Ο Θεός σου έδωσε το καλύτερο δώρο για την γιορτή σου Δημητρούλα μου..την όμορφη οικογένεια σου!!!

Στα υπόλοιπα κορίτσια π γίνανε μανουλες να σας ζήσουν κορίτσια!!!!!!Απίστευτο μου φαίνεται!!!!Χαρείτε τα μωράκια μας..αχ,πειτε μας.....πώς είναι αυτή η μωρουδιλα που τόσο πολύ όλες ανυπομονούμε να μυρίζουμε;;;;;

Όσο για μας κορίτσια στο baby shower περάσαμε τέλεια..φάγαμε,ήπιαμε,γελάσαμε,χορέψαμε και φυσικα ξαναφαγαμε!!!!!!!

Πολυ ομορφα παπακι μου που περασατε τελεια στο παρτακι σας!!!!!!! Εννοειται εστιαστηκα στο ξαναφαγαμε! Τοσο νοστιμη ροζ τουρτα ετοιμασες, να πηγαινε χαμενη; Χιχιχιιχιχιχι! Μπραβο που το χαρηκατε τοσο πολυ!!!!!!

 

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενα μου κοριτσακια!!!! Χρονια πολλα στην Θεσσαλονικη μας με τον Αγιο Δημητριο και κυριως στην @demifilol μας, δευτερομανουλα της ομαδουλας μας!!!! 

@MumMaria και @Eirini1988 ειστε υπεροχες.που σκεφτεστε πως να μας βοηθησετε ενω ειστε εκει με τα νεογεννητα! Σας ευχαριστουμε πολυ! Θελει λενε υπομονη για να εδραιωθει ο θηλασμος, ευχομαι να πανε ολα οπως τα θελετε κοριτσακια μας!!! Κυριως να απολαμβανετς ρα μωρακια σας και ολα θα γινουν!!!!

@Gogo1994 και @Despoina Mar κοριτσακια μου κι εδω σιγη ιχθυος κανενα σημαδι οτι κατι θα ξεκινησει αμεσα!! Για να δουμε λετε να εχουμε νεα μεσα στη βδομαδα; Καλα η αυπνια παει συννεφο εδω! Αγωνια να ειναι κια δεν το καταλαβαινω; Τι να πω; Γωγουλα συγκινηθηκα.πολυ με.το.ονειρο σου χτες!

@ΕΥΑ! Κοριτσακι μου σημερα κοιμηθηκες η παλι παρταρε το αγορακι σου;

@Depykalκοριτσακι μου εγω πηρα ηλεκτρονικο θερμομετρο απλο οπως συνεστησε η μαια αλλα εχω και αυτο που βαζεις στο μετωπο που περιγραφεις!

Καλημερα Ειρηνη μου,σχεδον μια απο τα ιδια χαχα!πολυ τεντωμα αυτο το παιδι τα βραδια!τι κανει δεν χωραει ποιος ξερει χαχα!!απο σημερα θα αρχιζω να ετοιμαζω σιγα σιγα τις βαλιτσες μας μην το αφησω τελευταια στιγμη. @MumMaria τωρα που κατεβαινει κ το γαλα κ με το συμπληρωμα που θα δινεις ολα μια χαρα θα πανε!αντε ωραια ετοιμαζεστε για το σπιτακι σας!! Rooming in θα κανω κ εγω το εχω ζητησει,ευκαιρια που δεν υπαρχουν επισκεπτηρια κ δεν θα μπαινοβγαινει κοσμος να ειναι συνεχεια διπλα μας τα μωρακια.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! said:

Καλημερα Ειρηνη μου,σχεδον μια απο τα ιδια χαχα!πολυ τεντωμα αυτο το παιδι τα βραδια!τι κανει δεν χωραει ποιος ξερει χαχα!!απο σημερα θα αρχιζω να ετοιμαζω σιγα σιγα τις βαλιτσες μας μην το αφησω τελευταια στιγμη. @MumMaria τωρα που κατεβαινει κ το γαλα κ με το συμπληρωμα που θα δινεις ολα μια χαρα θα πανε!αντε ωραια ετοιμαζεστε για το σπιτακι σας!! Rooming in θα κανω κ εγω το εχω ζητησει,ευκαιρια που δεν υπαρχουν επισκεπτηρια κ δεν θα μπαινοβγαινει κοσμος να ειναι συνεχεια διπλα μας τα μωρακια.

Αχ κι εμενα τεντωνεται ακι δε χωραει και του λεω "αν δε χωρας βρε βγες εξω αν ειναι τί παιδευεσαι" χιχιιχιχιχιχι!!! Ναι να κανεις τις βαλιτσουλες σας να ειστε ετοιμοι! Με το καλο κοριτσι μου! Και μην ξεχασεις τα σνακ!!!! Χιχιχιχι


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...