Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Evitheodorou said:

Γειά σας κορίτσια ανυπομονώ να εξιστορουμε και οι υπόλοιπες τους τοκετους μας και να είναι όσο το δυνατόν πιο ανώδυνοι όπως κ να εχει εύχομαι να τα καταφέρουμε να πάρουμε όλες αγκαλιά τα μωρακια μας κ να ξεχασουμε οποιους πόνους κ δυσκολίες .εμένα σήμερα γιορτάζει η μαμά μου ο μπαμπάς μου η αδερφή μου και με το καλό του χρόνου και η μπεμπα μου..που μάλλον θα έχει 2 ονόματα.χρόνια πολλά!!!φιλάκια κορίτσια.:x

Ευουλα μας χρονια πολλα σε ολους!!!!! Μα τι καλα ολοι οι αγαπημενοι σου γιορταζουν και θα γιορτσζουν σημερα!!!! Γλυκακι ειχατε; λυσσαω σημερα για γλυκο αλλα δεν εχουμε τιποτα σπιτι και βρεχει για να βγουμε!Του χρονου να γιορταζετε και με τγ μπεμπα, που φυσικα θα κλεψει την παρασταση!!!!!

  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

το παράκανα με τα γλυκά..έχουμε ραβανι, μιλφει,κορνεδακια,διαφορά κάποια σοκολάτενια..έχω και νέα Τετάρτη κάνουμε το τεστ του κορονοιου κ μας καλύπτει μια βδομάδα στο μαιευτήριο οπότε μέχρι την άλλη Τετάρτη θα έχω γεννήσει..αύριο θα πάω κ στον γιατρό μου να αποφασίσει τι θα κάνουμε.πάω κ οφθαλμιατρο πάλι αύριο για σίγουρα  γιατί τον προβληματιζει η μερική αποκολλήση που έχω κ η πίεση λιγάκι που ανεβάζω..και αναμένουμε.

  • Μου αρέσει 6
  • Χαχα 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou said:

το παράκανα με τα γλυκά..έχουμε ραβανι, μιλφει,κορνεδακια,διαφορά κάποια σοκολάτενια..έχω και νέα Τετάρτη κάνουμε το τεστ του κορονοιου κ μας καλύπτει μια βδομάδα στο μαιευτήριο οπότε μέχρι την άλλη Τετάρτη θα έχω γεννήσει..αύριο θα πάω κ στον γιατρό μου να αποφασίσει τι θα κάνουμε.πάω κ οφθαλμιατρο πάλι αύριο για σίγουρα  γιατί τον προβληματιζει η μερική αποκολλήση που έχω κ η πίεση λιγάκι που ανεβάζω..και αναμένουμε.

πωπωωπωπω κορνεδακια και μιλφει!!!!!! Με κολασες Ευουλαααααα!!!!! Α πολυ ομορφα νεα κοριτσακι μου!!!! Τελικη ευθεια! Ετσι δειτε τα ολα και θα βρειτε να κανετε το καλυτερο στο τελος για να εχεις εναν υπεροχο και ασφαλη τοκετο! Ν μας πεις τα νεακια σου ετσι; Το σημαντικο ειναι να ερθουν γερα τα μωρακια μας και θα κανουμε οτι χρειαστει!!!

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

το παράκανα με τα γλυκά..έχουμε ραβανι, μιλφει,κορνεδακια,διαφορά κάποια σοκολάτενια..έχω και νέα Τετάρτη κάνουμε το τεστ του κορονοιου κ μας καλύπτει μια βδομάδα στο μαιευτήριο οπότε μέχρι την άλλη Τετάρτη θα έχω γεννήσει..αύριο θα πάω κ στον γιατρό μου να αποφασίσει τι θα κάνουμε.πάω κ οφθαλμιατρο πάλι αύριο για σίγουρα  γιατί τον προβληματιζει η μερική αποκολλήση που έχω κ η πίεση λιγάκι που ανεβάζω..και αναμένουμε.

Ολη η φαμιλια γιορταζει δλδ, να τους χαιρεσαι ολους λοιπόν κ του χρονου θα γιορταζει με το καλο κ η μικρη σου!!!!! Τωρα μεταξυ μας ομως, αυτο με τα γλυκα μπορουσες να το παραλειψεις βραδιάτικα, χαχαχαχαχα οχι οτι δε τα λιμπιστικα, αλλα σκεφτομαι πως θα βγαλω το βραδυ αν στειλω τον Χρήστο να παει να μου παρει.......

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 said:

Ολη η φαμιλια γιορταζει δλδ, να τους χαιρεσαι ολους λοιπόν κ του χρονου θα γιορταζει με το καλο κ η μικρη σου!!!!! Τωρα μεταξυ μας ομως, αυτο με τα γλυκα μπορουσες να το παραλειψεις βραδιάτικα, χαχαχαχαχα οχι οτι δε τα λιμπιστικα, αλλα σκεφτομαι πως θα βγαλω το βραδυ αν στειλω τον Χρήστο να παει να μου παρει.......

εγω το ξεκινησα και ρωτησα αχαχαχα! Εδω κλεινουν και νωρις τα ζαχαροπλαστεια δεν εχω επιλογη! Μου λεει ο Αγγελος θες μια μπαρα με χουρμα αν ειναι; Συγκρινεται ο χουρμας με το μιλφει τωρα;;;;;;;;;;;; Υπομονη Μαριλου μουυυυυυυυυυυ!!!!! Αυριο ισως παμε να χλαπακιασουμε!!

  • Χαχα 5

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evitheodorou είπε:

το παράκανα με τα γλυκά..έχουμε ραβανι, μιλφει,κορνεδακια,διαφορά κάποια σοκολάτενια..έχω και νέα Τετάρτη κάνουμε το τεστ του κορονοιου κ μας καλύπτει μια βδομάδα στο μαιευτήριο οπότε μέχρι την άλλη Τετάρτη θα έχω γεννήσει..αύριο θα πάω κ στον γιατρό μου να αποφασίσει τι θα κάνουμε.πάω κ οφθαλμιατρο πάλι αύριο για σίγουρα  γιατί τον προβληματιζει η μερική αποκολλήση που έχω κ η πίεση λιγάκι που ανεβάζω..και αναμένουμε.

Να τους χαίρεσαι όλους Εύη μου!!!! Και με το καλό η μπεμπούλα σας!!!!!! Πετάγομαι για γλυκο χιχιχιχιχιχιχ τόσα έχετε....... αχαχαχαχχααχ σαν ζαχαροπλαστείο θα είστε εκεί!!! Μιαμ μιαμ!!!

  • Μου αρέσει 3

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

τώρα έχω σκάσει βέβαια κ πονάει κ το στομάχι μου που δεν ξέρω που είναι χαχα..δεν τα έφαγα όλα αυτά αλλά έφαγα τώρα τέρμα τα γλυκά σε καμία βδομάδα και..και αν.

  • Χαχα 3

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλά!! Καλησπέρα!! @Evitheodorou να πας κορίτσι μου και θα πάνε όλα καλά!! Να τους χαίρεσαι όλους!!! Κι εμένα γιορτάζουν η μαμά μου και ο μπαμπάς μου! Αλλά εμείς δεν γιορτασαμε γιατί είναι όλοι άρρωστοι. Βέβαια έφαγα σήμερα λίγη μπουγατσουλα γιατί η καμπύλη μου βγήκε πολύ καλή κορίτσια! Και γενικά ο εξετάσεις μου είναι πιο καλές από ποτέ... Δεν ξέρω πως αλλά έχουν ανέβει όλα τα πεσμένα και έπεσαν ολα τα ανεβασμένα.! Ήμουν χαρούμενη λοιπόν και έφαγα λίγο απαγορευμένο!! Συγγνώμη που σας κολαζω αλλά νταξει είμαι και στερημενη!!! Το αγόρι μου προσπαθεί να κουνιέται...αλλα πλέον δεν έχει χώρο μάλλον! Γίνεται ο κακός χαμός εκεί μέσα..

@Nina13 να σου ζήσει κορίτσι μου!!! Τι όμορφη περιγραφή και η δική σου!! Πόσο ωραίοι τοκετοι! 

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 2

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν!

Τελικά μάλλον μανούλες οκτωβρίου έπρεπε να είναι το θέμα

Να ζήσουν όλα τα γλυκά μωράκια που γεννήθηκαν και με το καλό και οι υπόλοιπες!

Εγώ έχω γιατρό την πέμπτη και βλέπουμε!

Γύρω στις 20 νοέμβρη με βλέπω να με βάζει να γεννήσω.

Πάντως έχω βαρύνει αρκετά και δυσκολεύομαι, ειδικά με τη μικρή πιυ πρέπει να κυνηγάω!

Σας φιλώ όλες γλυκά!

  • Μου αρέσει 8

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαμός από νέα στην ομαδάρα μας!! Μπράβο ρε κορίτσια μου! Σας ευχαριστώ πολύ για τις συγκινητικές περιγραφές, την πρόθεση για βοήθεια , το χιούμορ που μας δίνει δύναμη! Τι να πω? 

Πολλές ευχές σε όλες!! :x

Εμείς σήμερα είχαμε τη μαία μας στο σπίτι όλο το απόγευμα. Γελάσαμε πολύ, μάθαμε πολλά, μπανιαρισαμε ένα ψεύτικο μωρό, το αλλάξαμε .... γενικά ήταν ένα όμορφο απόγευμα που μαζί με τις περιγραφές σας με έχει κάνει να ανυπομονώ. 

Θεωρητικά ,την άλλη εβδομάδα θα έχω να σας πω περισσότερα κι εγώ.... ;)

 

  • Μου αρέσει 7
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Νινα μου να σου ζησει η γοργονα σου!!!!!!!!! Να ειναι γερη και καλοτυχη και εσυ να καμαρωνεις μαζι με τον αντρουλη σου τα δυο παιδακια σου να μεγαλωνουν και να γινονται υπεροχοι ανθρωποι!!!!

Πολυ ομορφη γεννα κοριτσι μου, χαιρομαι τοσο πολυ που τελικα πηγαν ολα γρηγορα και καλα και που εισαι τοσο χαρουμενη! Καλη λοχεια και σιδερενια ευχομαι και με το καλο σπιτακι σας!

Ευχαριστώ πολυ γλυκιά μου 

Να ΣτΕ παντα καλά και με το καλό το μωράκι σας!!!! Ευχομαι γρήγορο και ευκολο τοκετό σε όλες τις μανουλες εδώ μέσα!!! 

10 ώρες πρίν, Geo81 είπε:

Να σας ζήσει η μικρή σας πριγκίπισσα !!! Είδες όλα καλά!!! Σιδερένια Νινα , και γερή και καλότυχη η μικρή!

Ευχαριστωωωω με το καλό και σε σας και με ένα πονο κυριολεκτικααα

10 ώρες πρίν, Depykal είπε:

@Nina13 να σου ζησει η μπεμπουλα σου...παντα γερη κ καλοτυχη ναναι...τι ωραιος τοκετος...μακαρι σε ολες μας να ειναι ετσι..

Μακάρι κορίτσια μου να ναι ευκολα και γρήγορα.. Και με το καλό σε όλες

Σας ευχαριστω

9 ώρες πρίν, ΕΥΑ! είπε:

Νινα μου κ σε σκεφτομουν σημερα το πρωι!!οτι εχεις καιρο να γραψεις!!τι ομορφη εμπειρια κοριτσι μου,να σας ζησει το κοριτσακι σας!!βοηθεια ο αγιος Δημητριος μεγαλη!καλη λοχεια να εχεις,φιλια πολλα!

Βοήθεια... Δεν λες τίποτα

Ο Άγιος Δημήτριος με καθοδήγησε να τα κανω όλα όπως τα έκανα, καθώς ήταν θέλημα του να έρθει αυτήν την υπέροχη μέρα.. Να μαστε όλες καλά και με το καλό ευχομαιιιι

9 ώρες πρίν, Evitheodorou είπε:

ουάου να σας ζήσει!!με το καλό να την πάρετε κ σπιτι..καλή ανάρρωση εύχομαι να έχετε!!!

Με το καλό κορίτσι μου

Να ΣτΕ παντα καλά ευχαριστωωω

9 ώρες πρίν, demifilol είπε:

Σας Ευχαριστω πολύ για τις όμορφες ευχες !!!χρονια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες !!φετος εγώ έχω το καλύτερο δώρο στην αγκαλιά μου κ ευχομαι κάθε γυναίκα να αισθανθεί τη μητρότητα !!!Η μικρή μου είναι πολύ καλη ,θηλαζουμε ,ξυπνάμε ανα δίωρο ,,αλλα γενικώς είναι ήσυχη !φτου φτου !!Με το καλό κορίτσια μου να πάρετε αγκαλιά τα μωράκια σας !!!

@Nina13 να σας ζήσει !!τελειος τοκετός !!ευχομαι να είναι παντα γερη η οικογένεια σου κ καλη ανάρρωση !

Χρόνια σου πολλα και καλά με την οικογένειά σας. Να ΣτΕ παντα καλά

ΣΕΒ ευχαριστω καλή μου

8 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Να σ ζήσει κοπέλα Μ να είναι γερή κ δυνατή.. Ο τοκετός πολυ σουπερ αν εξαιρέσεις τους πονους 24 ώρες.. Όλα καλα!! 

Αν εξαιρέσεις τους πονους που δεν θυμάμαι καν... Χαχα όλα ήταν τέλεια και γρήγορα. Δεν κατάλαβα για ποτε βγήκε... Με το καλό οοοο και σε σας

7 ώρες πρίν, Marilou77 είπε:

Να σας ζησει κορίτσι μου, γερη κ καλοτυχη να ειναι η γιργονα σου!!!!

Ευχαριστω πολυ με το καλό κορίτσι μουυυ

6 ώρες πρίν, Gogo1994 είπε:

Κοριτσάκι μου απίστευτος τοκετός κ ο δικός σου.Να σου ζήσει κούκλα μου να την απολαμβάνεις κάθε μέρα

Ευχαριστω κουκλα μου να ΣτΕ καλά και ευχομαι να πανε ολα τέλεια σε όλη την ομάδα μας

1 ώρα πρίν, Argyroula είπε:

Κορίτσια μου καλά!! Καλησπέρα!! @Evitheodorou να πας κορίτσι μου και θα πάνε όλα καλά!! Να τους χαίρεσαι όλους!!! Κι εμένα γιορτάζουν η μαμά μου και ο μπαμπάς μου! Αλλά εμείς δεν γιορτασαμε γιατί είναι όλοι άρρωστοι. Βέβαια έφαγα σήμερα λίγη μπουγατσουλα γιατί η καμπύλη μου βγήκε πολύ καλή κορίτσια! Και γενικά ο εξετάσεις μου είναι πιο καλές από ποτέ... Δεν ξέρω πως αλλά έχουν ανέβει όλα τα πεσμένα και έπεσαν ολα τα ανεβασμένα.! Ήμουν χαρούμενη λοιπόν και έφαγα λίγο απαγορευμένο!! Συγγνώμη που σας κολαζω αλλά νταξει είμαι και στερημενη!!! Το αγόρι μου προσπαθεί να κουνιέται...αλλα πλέον δεν έχει χώρο μάλλον! Γίνεται ο κακός χαμός εκεί μέσα..

@Nina13 να σου ζήσει κορίτσι μου!!! Τι όμορφη περιγραφή και η δική σου!! Πόσο ωραίοι τοκετοι! 

Σε ευχαριστω καλή μου.. Ευχομαι συντομα και στα δικά σας.. Με το καλοοο

On 24/10/2020 at 6:25 ΠΜ, Rebecca85 είπε:

Κοριτσια μου! Σας ευχαριστώ όλες παρά πολύ μέσα από τη καρδια μου! Τοσες πολλές ευχές.... :x να είστε καλά! Λοιπόν ολα πήγαν πολύ καλά! Ο γιος μου είναι ενας κούκλος μικροσκοπικουλης 2800. Μπηκα το βραδυ και ξεκινήσαμε τα ξημερώματα πρόκληση. Όμως μέχρι το απόγευμα παρέμεινα με διαστολή 0! Κάπου εκεί κουράστηκα και εγώ και ο μπέμπης και μπήκαμε για καισαρικη. Η οποία μου φάνηκε πανεύκολη πολύ γρήγορη και ανώδυνη! Έπαθα σοκ με το ποσό γρηγορα βγήκε και με το ποσό δε πόνεσα! Μετά θηλασα τον μικρούλι για καμία ώρα αλλα μετα με έπιασε μια ζαλάδα και έκανα εμετούς μάλλον από την αναισθησία. Τώρα μου πέρασαν και ειμαι πολύ καλύτερα. Τις ώρες αυτές υποχρεωτικα του δώσαμε ξένο γάλα αλλα απο σήμερα το πρωί θα ξεκινήσω τη προσπάθεια μου για αποκλειστικό θηλασμό. Παρά πολλά έγραψα αλλά ήθελα να είμαι οσο γινεται πιο κατατοπιστική.. @MumMaria με το καλο κοριτσι μου! Με κανένα πόνο και σε εσενα όπως και στις υπόλοιπες! Γενικά δε χρειαζόταν τόσο άγχος! Εμπιστοσύνη να έχουμε στους γιατρούς και τις μαιες μας που ξέρουν τη δουλειά τους και όλα θα γίνουν! Σας φιλώ!

Να σας ζήσει κορίτσι ΙΙΙ

Γέρο και καλότυχο να ναι.. Καλή αναρρωση

On 24/10/2020 at 9:09 ΜΜ, Eirini1988 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!!!

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ όλες για τις ευχές σας! Είναι απίστευτο το συναίσθημα να ξέρεις πως υπάρχουν άνθρωποι εκεί έξω που παρόλο που δεν έχετε ειδωθει ποτέ νοιάζονται και σε έχουν στο μυαλό τους. Κρατάω κάθε ευχή και σας ανταποδίδω με όλη μου την καρδιά! Χαίρομαι παρά πολύ που είμαι μέλος αυτής της ομάδας!

Γέννησα έναν πανέμορφο μπέμπη 3,100!!! Ίδιος ο μπαμπάς του φαίνεται... Τον κοιτάω και δεν μπορώ να πιστέψω πως αυτό το πλάσμα προήλθε από εμένα. Απίστευτο συναίσθημα κορίτσια! Σύντομα θα το ζήσετε όλες και πραγματικά αξίζει όλες τις δυσκολίες και κάθε θυσία που κάναμε Ο τοκετός πήγε πολύ καλά δόξα το Θεό!

Έφτασα στο μαιευτήριο στις 8 παρά με διαστολή 8! Έφαγα το γάιδαρο στο σπίτι και τους πολλούς πόνους... Με το που ήρθα τρέξανε πανικόβλητοι όλοι όταν είδαν τη διαστολή. Μου έκαναν αμέσως επισκληρίδειο και λίγο μετά η διαστολή έφτασε στο 10! Χρειάστηκε απλά να περιμένουμε για να κατέβει στη σωστή θέση το κεφαλάκι του μωρού. Ο άντρας μου μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα του τεστ ήρθε στις 11:30 και λίγο μετά τις 12 γέννησα. Όλα ήταν πολύ όμορφα. Το κλίμα μέσα στην αίθουσα πολύ χαρούμενο. Δεν αγχώθηκα ούτε στιγμή και όλοι φρόντισαν να νιώσω άνετα.
Ο άντρας μου έμεινε μαζί μου δυο ωριτσες και πήγε σπίτι. Θα τον δω ξανά αύριο για ένα μισάωρο.

Τωρα περιμένω ανυπόμονα να ξαναδώ το αγοράκι μου και δεν περνάει η ώρα!

Σας φιλώ όλες!!!

 

Τελειαααα να σας ζήσει αγάπη... Με το καλό να πατε σπίτι. 

Να ΣτΕ παντα καλά να το καμαρωνετε

On 24/10/2020 at 10:17 ΜΜ, MumMaria είπε:

Κοριτσακια μου γέννησα κι εγώ την κοπελαρα μου τα ξημερώματα.μετα από 6 ώρες την είχα στην αγκαλιά μου,3.900 γρ,υγιέστατη κ τσαουσα!!! Έκανα εισαγωγή στις 12 για πρόκληση,ήδη είχα συσπάσεις συγχρονισμένες κ σπασανε τα νερά μόνα τους,μου βάλανε ελάχιστους τεχνητούς πόνους κ αυξανόταν η διαστολή.η μικρή όμως δυσκολευόταν να κατέβει λόγω διπλής περιτυλιξης που μάλιστα μας ειπε ο γιατρός ότι ήταν κ σφικτή.παρ όλα αυτά τα κατάφερε η αγωνίστρια μου,γεννησαμε με φυσιολογικό τοκετό κ ούτε ένα ράμμα.ηταν μαγικά.με κοιτάει κ λιώνω.νομιζα ότι δεν θα ξανανιώσω κάτι τέτοιο στην ζωή μου μετά τον Βασίλη αλλά με αξίωσε ο Θεός για δεύτερη φορά κ αισθάνομαι,πιστέψτε με,ακριβώς το ίδιο.νιωθω ευλογημένη.ευχομαι κ σε όλες τις υπόλοιπες κοπέλες να έχουν μια τέτοια εμπειρία μα πάνω απ' όλα να σκέφτονται πως όπως κ να  έρθει ένα μωρακι,δεν παραμένει να είναι ένα θαύμα.η ζωή μας η ίδια.

Μπραβο αγάπη μουυυυ

Να σου ζήσει ΙΙ

Να ΣτΕ παντα καλά οι 4 σας και να πανε ολα όπως τα ονειρευτήκατε!!! Ευχομαι υγεία και χαρά στο σπίτι σας και γενικά υγεία και χαρά σε όλη την ομάδα... Με το καλό οι επόμενες και να πανε ολα καυεθχην

  • Μου αρέσει 7
  • Ευχαριστώ 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Argyroula είπε:

Κορίτσια μου καλά!! Καλησπέρα!! @Evitheodorou να πας κορίτσι μου και θα πάνε όλα καλά!! Να τους χαίρεσαι όλους!!! Κι εμένα γιορτάζουν η μαμά μου και ο μπαμπάς μου! Αλλά εμείς δεν γιορτασαμε γιατί είναι όλοι άρρωστοι. Βέβαια έφαγα σήμερα λίγη μπουγατσουλα γιατί η καμπύλη μου βγήκε πολύ καλή κορίτσια! Και γενικά ο εξετάσεις μου είναι πιο καλές από ποτέ... Δεν ξέρω πως αλλά έχουν ανέβει όλα τα πεσμένα και έπεσαν ολα τα ανεβασμένα.! Ήμουν χαρούμενη λοιπόν και έφαγα λίγο απαγορευμένο!! Συγγνώμη που σας κολαζω αλλά νταξει είμαι και στερημενη!!! Το αγόρι μου προσπαθεί να κουνιέται...αλλα πλέον δεν έχει χώρο μάλλον! Γίνεται ο κακός χαμός εκεί μέσα..

@Nina13 να σου ζήσει κορίτσι μου!!! Τι όμορφη περιγραφή και η δική σου!! Πόσο ωραίοι τοκετοι! 

Να τους χαίρεσαι... Οι εγκυμοσύνης αυτές θα μας τρελανουν Μ  αυτες τις εξετάσεις χαχα.. Όλα καλά λοιποννν

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

 

Just now, Despoina Mar είπε:

Να τους χαίρεσαι... Οι εγκυμοσύνης αυτές θα μας τρελανουν Μ  αυτες τις εξετάσεις χαχα.. Όλα καλά λοιποννν

Σ ευχαριστώ πολύ!! Πραγματικά θα μας τρελάνουν! Τόσο καιρό δεν ασχολούμαι και με τίποτα άλλο...τωρα θα σταματήσω γιατί νταξει είμαι και μ ένα ρολόι και ενα  μηχανάκι στο χέρι! Θα γεννήσω και θα μου μείνει κάνα συνήθειο κουσούρι! Χθες έκανε ο καλός μου γενικές εξετάσεις κι ενώ όλα ήταν μια χαρά σε γενικές γραμμές είχαμε παρασυρθεί να τα "διαβάζουμε" όπως και τις δικές μου εξετάσεις. Και ασχολιομασταν όλο το βράδυ με κάτι μονάδες του ζαχάρου και της χοληστερίνης που είναι οριακές. Του λέω πάει τρελαθηκαμε και καταλήξαμε στην μπουγάτσα!!! 

Κορίτσια εκτός από το βράδυ.. Νυσταζετε καθόλου? Που είναι αυτό το βάρος του 9ου που κοιμάσαι όρθια και δεν μπορείς να κάνεις τίποτα ? Εγώ είμαι στην τσίτα! Τα έχω κάνει ο οοοολα! Εχθές έκανα και αλλαγή χειμωνιάτικων-καλοκαιρινών μπιζου-φουλαριων-αξεσουαρ! Κοιμάμαι κάνα 6ωρο το βράδυ κι αυτό εννοείται με διακοπές! 

  • Μου αρέσει 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

 

Σ ευχαριστώ πολύ!! Πραγματικά θα μας τρελάνουν! Τόσο καιρό δεν ασχολούμαι και με τίποτα άλλο...τωρα θα σταματήσω γιατί νταξει είμαι και μ ένα ρολόι και ενα  μηχανάκι στο χέρι! Θα γεννήσω και θα μου μείνει κάνα συνήθειο κουσούρι! Χθες έκανε ο καλός μου γενικές εξετάσεις κι ενώ όλα ήταν μια χαρά σε γενικές γραμμές είχαμε παρασυρθεί να τα "διαβάζουμε" όπως και τις δικές μου εξετάσεις. Και ασχολιομασταν όλο το βράδυ με κάτι μονάδες του ζαχάρου και της χοληστερίνης που είναι οριακές. Του λέω πάει τρελαθηκαμε και καταλήξαμε στην μπουγάτσα!!! 

Κορίτσια εκτός από το βράδυ.. Νυσταζετε καθόλου? Που είναι αυτό το βάρος του 9ου που κοιμάσαι όρθια και δεν μπορείς να κάνεις τίποτα ? Εγώ είμαι στην τσίτα! Τα έχω κάνει ο οοοολα! Εχθές έκανα και αλλαγή χειμωνιάτικων-καλοκαιρινών μπιζου-φουλαριων-αξεσουαρ! Κοιμάμαι κάνα 6ωρο το βράδυ κι αυτό εννοείται με διακοπές! 

Καλημερααα κορίτσια μου.πολυ χάρηκα επιτέλους Αργυρώ μου με την ανακούφιση που πήρες.Και εγώ σήμερα από νωρίς εξετάσεις ΠΑΛΙ μέχρι κάι στο εργαστήριο μου λένε ακόμα? Χαχα κ γενικά το έχω ακούσει από χθές πολυυυ.πηγαμε για ένα πρωινουλι χωρίς αλάτι βεβαιαααα κ τώρα γιατρό να δούμε έχουμε κανένα νέο?

Αργυρώ μου κ εγώ μέσα στην υπερένταση.Και νιώθω ότι ο βραδυνος σπαστός ύπνος μου φτάνει... περίεργο ε?

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!το ιδιο ακριβως φουλ ενεργεια κ με ελαχιστο υπνο..τις τελευταιες δυο μερες εχω ημικρανια,πηρα μια φορα ντεπον μου περασε ξανα το ιδιο.θα μιλησω παλι με τον γιατρο γιατι δεν γινεται να παιρνω καθε μερα ντεπον.κ σημερα ετσι ξυπνησα με πονοκεφαλο

  • Μου αρέσει 3

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...