Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσια σας έχω νέα.Ο γιος μου έρχεται τη Πέμπτη με καισαρική για να είμαστε κι οι δυο καλά.Δεν έχω τρομάξει ίσα ίσα ανυπομωνω.Πριν ζούσα με φόβο για το τι θα συμβεί με το ουρικό και εφόσον δεν έχει κατέβει κιολας κ ο τράχηλος κλειστός (κ για να κατέβει θα χρειαζόμασταν μάλλον πολλές μέρες ίσως κ μετά τη Πητ κ δε μπορούμε να το ρισκάρουμε διότι κάνω τα πάντα κ το ουρικό ανεβαίνει κ άλλο το να ανεβάσω πίεση στο φυσιολογικό τοκετό κ το μωρό να λαμβάνει ήδη κάποια τοξικότητα που υπάρχει στον οργανισμό αφού αυτό δείχνει το ουρικό το καλύτερο είναι αυτή η επιλογή.Τα κιλά του τα έχει είναι 3400 όλα τα έχει.θα είμαι κ 39 βδομάδες.Ειμαι αισιόδοξη

Γωγουλα μου με το καλό κορίτσι μου να δεχτείς στη ζέστη αγκαλιά σου το μωράκι σου!!!Τέλος η αγωνία και το άγχος!!!Όλα θα πάνε τέλεια!!!!!

  • Μου αρέσει 1

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Γωγουλα μου με το καλό κορίτσι μου να δεχτείς στη ζέστη αγκαλιά σου το μωράκι σου!!!Τέλος η αγωνία και το άγχος!!!Όλα θα πάνε τέλεια!!!!!

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου έτσι νιώθω κι εγώ τέλος η αγωνία κ το άγχος.ευτυχως είναι κ σύντομα να μη με φάει κ άλλο η αγωνία.

  • Μου αρέσει 3

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου έτσι νιώθω κι εγώ τέλος η αγωνία κ το άγχος.ευτυχως είναι κ σύντομα να μη με φάει κ άλλο η αγωνία.

Μια χαρά όλα!!!Έφτασε η μεγάλη μέρα!!!Χαλάρωσε...κάνε και τα μποτέ σου και πήγαινε να υποδεχτείς τον πρίγκιπα!!


n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσια σας έχω νέα.Ο γιος μου έρχεται τη Πέμπτη με καισαρική για να είμαστε κι οι δυο καλά.Δεν έχω τρομάξει ίσα ίσα ανυπομωνω.Πριν ζούσα με φόβο για το τι θα συμβεί με το ουρικό και εφόσον δεν έχει κατέβει κιολας κ ο τράχηλος κλειστός (κ για να κατέβει θα χρειαζόμασταν μάλλον πολλές μέρες ίσως κ μετά τη Πητ κ δε μπορούμε να το ρισκάρουμε διότι κάνω τα πάντα κ το ουρικό ανεβαίνει κ άλλο το να ανεβάσω πίεση στο φυσιολογικό τοκετό κ το μωρό να λαμβάνει ήδη κάποια τοξικότητα που υπάρχει στον οργανισμό αφού αυτό δείχνει το ουρικό το καλύτερο είναι αυτή η επιλογή.Τα κιλά του τα έχει είναι 3400 όλα τα έχει.θα είμαι κ 39 βδομάδες.Ειμαι αισιόδοξη

Με το καλο να παρεις τον μπεμπουκο σου αγκαλιτσα...

  • Μου αρέσει 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Depykal είπε:

Με το καλο να παρεις τον μπεμπουκο σου αγκαλιτσα...

Αχ ευχαριστωω πολύ κορίτσια μου.Τη θετική σας ενέργεια όπως πάντα από την ομαδουλα μας θέλω την Πέμπτη κ ξέρω ότι θα την έχω.Με το καλό σε όλες μας.Φτασαμε στο τέλος μιας υπέροχης διαδρομής που τα είχε όλα κ ξεκινάει μια άλλη πιο γεμάτη ακόμα καλύτερη που δε πρόκειται να τελειώσει ποτέ

  • Μου αρέσει 4

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Κορίτσια σας έχω νέα.Ο γιος μου έρχεται τη Πέμπτη με καισαρική για να είμαστε κι οι δυο καλά.Δεν έχω τρομάξει ίσα ίσα ανυπομωνω.Πριν ζούσα με φόβο για το τι θα συμβεί με το ουρικό και εφόσον δεν έχει κατέβει κιολας κ ο τράχηλος κλειστός (κ για να κατέβει θα χρειαζόμασταν μάλλον πολλές μέρες ίσως κ μετά τη Πητ κ δε μπορούμε να το ρισκάρουμε διότι κάνω τα πάντα κ το ουρικό ανεβαίνει κ άλλο το να ανεβάσω πίεση στο φυσιολογικό τοκετό κ το μωρό να λαμβάνει ήδη κάποια τοξικότητα που υπάρχει στον οργανισμό αφού αυτό δείχνει το ουρικό το καλύτερο είναι αυτή η επιλογή.Τα κιλά του τα έχει είναι 3400 όλα τα έχει.θα είμαι κ 39 βδομάδες.Ειμαι αισιόδοξη

Γωγουλα μου!!!!!!!!! Ηρθε η ωρα γλυκουλα μου να τον γνωρισεις!!!!! Μολις μπηκα φορουμ και διαβασα τα νεα και συγκινηθηκα παρα παρα πολυ!!!!! 3400 ουαου μπεμπαρος!!! Αλλη μια μανουλα Οκτωβριου εδω λοιπον!! Να πανε ολα υπεροχα κοριτσακι μου ευχομαι, να εχεις μια υπεροχη εμπειρια, που ειμαι σιγουρη, και να ξεκινησεις το ταξιδι σου σαν μανουλα με χαμογελα και αισιοδοξια!!!!!!

Φυσικα ολα θα πανε καλα κοριτσακι μου, ειναι ρουτινα η καισαρικη και εφοσον το ουρικο δεν πεφτει δε θα ρισκαρεις εννοειται! Ειναι ολα τελεια!!! Να χαριες τις τελευταιες σου μερες με την κοιλιτσα και αυριο να κανεις τα μποτε σου να σε δει ο γιος σου κουκλαρα την Πεμπτη!!! Με το καλο, η Παναγιτσα μαζι σου κοριτσακι μου!!!!!!!!!! Πολυ συγκινηθηκα....

3 hours ago, Argyroula said:

Καλε αυτό καλό είναι! Έτσι λέω με τον Σπύρο ότι στο σπίτι μέσα θα μείνει εκεί η χρήση του αλάτιου δεν αλλάζουμε! Μόνο ο, τι παίρνουμε απ έξω! Που και πάλι δεν τρώγονται πλέον εφόσον τα έχουμε ξεσυνηθισει! Είναι λύσσα! 

Χάλια ο πονοκέφαλος!! Πιστεύω πως φταίει και ο καιρός! Εγώ 3 μέρες τώρα ιδρώνω και κρυώνω στον ύπνο μου! Ξυπνάω πιασμενη! Περίεργα πράγματα! Να τον πάρεις τηλ για να μην φορτώνεσαι με φάρμακα! Αν και το ντεπον σιγά....δεν είναι και τίποτα! 

Νταξει το έζησα κι αυτό! Με πήρε ο γιατρός και μου είπε να μην ξανασχοληθω με το ζάχαρο και να ηρεμησω. Να τρώω όπως πρέπει αλλά χωρίς υστερίες και να μήν ξαναπάω στους διαβητολογο-διατροφολόγο κλπ! Θα φάω την μιση μπουγάτσα από χθες κορίτσια! 

Αργυρουλα μου εσενα μπηκα να διαβασω, να δω τι εγινε με το ζαχαρο, τα νεα της Γωγουλας μας ειδα! Μπραβο κοριτσακι μου ποσο χαρηκα!!!!!!! Τωρα ηρεμια εσυ επιτελους και να χαρεις το  τελος της εγκυμοσυνης σου χωρις μετρηματα και υστεριες οπως λες!!!!! Η  μπουγατσα καλη; χεχεχεχε!!!!!!

@Geo81 και αλλες τελειες νεαρες στην ομαδουλα μας!!!!!!!!!! Μπραβο κοριτσαρα μου ομορφη με την κυστη!!!!!!! Ποσο χαρηκα και τι βαρος θα εφυγε και απο σενα!!!! Ξαπλα και ξεκουραση και σε λιγο θα εχουμε αλλη μια τσαουσα στην παρεουλα μας!!!!!

  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Γωγουλα μου!!!!!!!!! Ηρθε η ωρα γλυκουλα μου να τον γνωρισεις!!!!! Μολις μπηκα φορουμ και διαβασα τα νεα και συγκινηθηκα παρα παρα πολυ!!!!! 3400 ουαου μπεμπαρος!!! Αλλη μια μανουλα Οκτωβριου εδω λοιπον!! Να πανε ολα υπεροχα κοριτσακι μου ευχομαι, να εχεις μια υπεροχη εμπειρια, που ειμαι σιγουρη, και να ξεκινησεις το ταξιδι σου σαν μανουλα με χαμογελα και αισιοδοξια!!!!!!

Φυσικα ολα θα πανε καλα κοριτσακι μου, ειναι ρουτινα η καισαρικη και εφοσον το ουρικο δεν πεφτει δε θα ρισκαρεις εννοειται! Ειναι ολα τελεια!!! Να χαριες τις τελευταιες σου μερες με την κοιλιτσα και αυριο να κανεις τα μποτε σου να σε δει ο γιος σου κουκλαρα την Πεμπτη!!! Με το καλο, η Παναγιτσα μαζι σου κοριτσακι μου!!!!!!!!!! Πολυ συγκινηθηκα....

Αργυρουλα μου εσενα μπηκα να διαβασω, να δω τι εγινε με το ζαχαρο, τα νεα της Γωγουλας μας ειδα! Μπραβο κοριτσακι μου ποσο χαρηκα!!!!!!! Τωρα ηρεμια εσυ επιτελους και να χαρεις το  τελος της εγκυμοσυνης σου χωρις μετρηματα και υστεριες οπως λες!!!!! Η  μπουγατσα καλη; χεχεχεχε!!!!!!

Να ξέρεις μετά που έμαθα ότι θα κάνω καισαρική μόνο τώρα δάκρυσα κι εγώ.Αχ ρε ειρήνη μου πόσο σε ευχαριστώ για όλα.Ο μπέμπης μου από διαίσθηση πήρε πολύ τελευταία για να είναι ετοιμουλης.Κοριτσια θα τον δω.Δεν το χωράει ο νους μου

  • Μου αρέσει 5

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Να ξέρεις μετά που έμαθα ότι θα κάνω καισαρική μόνο τώρα δάκρυσα κι εγώ.Αχ ρε ειρήνη μου πόσο σε ευχαριστώ για όλα.Ο μπέμπης μου από διαίσθηση πήρε πολύ τελευταία για να είναι ετοιμουλης.Κοριτσια θα τον δω.Δεν το χωράει ο νους μου

Θα τον δεις!!!!!!!! Θα ειμαστε νοερα και εμεις μαζι σου Γωγουλα μου!! Ερχεταιιιιιιι!!!! Και παρακαλω μπλε γλυκακια για οταν τον φερετε σπιτι ε; Μην ξεχνιομαστε! Κιουρια θα πας μην ανησυχεις καθολου! Να ανυπομονεις μονο κοριτσακι μου!

Ο αντρας σου πώς ειναι; Το παιζει κουλ αλλα εχει κατουρηθει ε; Παρε καμια πανα εξτρα και για τον μπαμπα!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Θα τον δεις!!!!!!!! Θα ειμαστε νοερα και εμεις μαζι σου Γωγουλα μου!! Ερχεταιιιιιιι!!!! Και παρακαλω μπλε γλυκακια για οταν τον φερετε σπιτι ε; Μην ξεχνιομαστε! Κιουρια θα πας μην ανησυχεις καθολου! Να ανυπομονεις μονο κοριτσακι μου!

Ο αντρας σου πώς ειναι; Το παιζει κουλ αλλα εχει κατουρηθει ε; Παρε καμια πανα εξτρα και για τον μπαμπα!

Πόσο πρόσφατα μου φαίνονται αυτά τα μπλε γλυκάκια κι όμως ....είναι τόσο πίσω...έχουμε φτιάξει κ κάτι με αεροστατακιααα έτοιμοι ειμαστεεε..χαχα ο άντρας μου έχω να σου πω ότι ναιι τώρα τον είδα αγχωμενο.Εγω κουλ στη γιατρό μόλις το έμαθα ...Αυτόν τώρα τον έπιασε αχ μη λυποθυμησει έξω από την αίθουσα κ με αφήσουν...γιατί θα τον βλέπουν απ' τη κάμερα

  • Χαχα 4

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Gogo1994 said:

Πόσο πρόσφατα μου φαίνονται αυτά τα μπλε γλυκάκια κι όμως ....είναι τόσο πίσω...έχουμε φτιάξει κ κάτι με αεροστατακιααα έτοιμοι ειμαστεεε..χαχα ο άντρας μου έχω να σου πω ότι ναιι τώρα τον είδα αγχωμενο.Εγω κουλ στη γιατρό μόλις το έμαθα ...Αυτόν τώρα τον έπιασε αχ μη λυποθυμησει έξω από την αίθουσα κ με αφήσουν...γιατί θα τον βλέπουν απ' τη κάμερα

αεροστατακια ε; Πολυ ωραιαααααααααα!!!!! Καλα σας βρισκω παραπανω και απο ετοιμους!!!!! Ναι ειδες Γωγουλα μου ηρεμησες τωρα, γιατι ολα πηραν το δρομο τους! Σαν χτες τα μπλε γλυκακια απο τη μια και απο την αλλη οντως τοσο μακρια! Παμε τωρα για νεες περιπετειες!!!

Ο αντρουλης ημουν σιγουρη θα αγχωνοταν χιχιχ! Να δεις ο δικος μου αυτες τις μερες!!! Το παιζουν και ανετοι τοσους μηνες και τωρα βγηκε το αγχος χιχιχιχι!!!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσια σας έχω νέα.Ο γιος μου έρχεται τη Πέμπτη με καισαρική για να είμαστε κι οι δυο καλά.Δεν έχω τρομάξει ίσα ίσα ανυπομωνω.Πριν ζούσα με φόβο για το τι θα συμβεί με το ουρικό και εφόσον δεν έχει κατέβει κιολας κ ο τράχηλος κλειστός (κ για να κατέβει θα χρειαζόμασταν μάλλον πολλές μέρες ίσως κ μετά τη Πητ κ δε μπορούμε να το ρισκάρουμε διότι κάνω τα πάντα κ το ουρικό ανεβαίνει κ άλλο το να ανεβάσω πίεση στο φυσιολογικό τοκετό κ το μωρό να λαμβάνει ήδη κάποια τοξικότητα που υπάρχει στον οργανισμό αφού αυτό δείχνει το ουρικό το καλύτερο είναι αυτή η επιλογή.Τα κιλά του τα έχει είναι 3400 όλα τα έχει.θα είμαι κ 39 βδομάδες.Ειμαι αισιόδοξη

Γωγω μου τι τελεια νεα ειναι αυτα!!!ολα θα πανε τελεια κ την Πεμπτη θα παρεις τον γιο σου αγκαλιτσα!!k οπως ειπε κ η Ειρηνη θελουμε μπλε γλυκα χαχα!!Αισιοδοξη παντα εννοειται!:wub:

  • Μου αρέσει 2

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

αεροστατακια ε; Πολυ ωραιαααααααααα!!!!! Καλα σας βρισκω παραπανω και απο ετοιμους!!!!! Ναι ειδες Γωγουλα μου ηρεμησες τωρα, γιατι ολα πηραν το δρομο τους! Σαν χτες τα μπλε γλυκακια απο τη μια και απο την αλλη οντως τοσο μακρια! Παμε τωρα για νεες περιπετειες!!!

Ο αντρουλης ημουν σιγουρη θα αγχωνοταν χιχιχ! Να δεις ο δικος μου αυτες τις μερες!!! Το παιζουν και ανετοι τοσους μηνες και τωρα βγηκε το αγχος χιχιχιχι!!!!!

Ναιιι εγώ ήμουν στη τσιτα τόσο καιρό τώρα σου λέει καλεεε θα γίνω μπαμπάς 

Ειρήνη μουυυ λεςς στη στροφή να με προλάβεις?

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! said:

Γωγω μου τι τελεια νεα ειναι αυτα!!!ολα θα πανε τελεια κ την Πεμπτη θα παρεις τον γιο σου αγκαλιτσα!!k οπως ειπε κ η Ειρηνη θελουμε μπλε γλυκα χαχα!!Αισιοδοξη παντα εννοειται!:wub:

Κοριτσακι μου τωρα σου εγραφα! Πώς ειναι το κεφαλι σου; Ορμονικο πρεπει να ειναι Ευακι μου συν τοις αλλοις! Δοκιμασε λιγο παραπανω νερακι αν ειναι και αποχη λιγο απο πολλες οθονες και ευχομαι να περασει!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Γωγω μου τι τελεια νεα ειναι αυτα!!!ολα θα πανε τελεια κ την Πεμπτη θα παρεις τον γιο σου αγκαλιτσα!!k οπως ειπε κ η Ειρηνη θελουμε μπλε γλυκα χαχα!!Αισιοδοξη παντα εννοειται!:wub:

Ευχαριστώ Εύα μου ....όλες σας ευχαριστώ μέσα από τη καρδιά μου.θα αγκαλιάσω τη Πέμπτη το μοντέλο μου που τελικά έγινε μπουλουκος χαχα

  • Μου αρέσει 3

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...