Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Gogo1994 said:

Ναιιι εγώ ήμουν στη τσιτα τόσο καιρό τώρα σου λέει καλεεε θα γίνω μπαμπάς 

Ειρήνη μουυυ λεςς στη στροφή να με προλάβεις?

9 μηνες και τωρα το καταλαβαν μωρεεεεεε!!! Και εκαναν και αναλυσεις περι ηρεμιας τοσο καιρο καταλαβες; χιχιχιχι!!

Λες Γωγουλα μου; ΄Ή να ειμαστε μαζι;;;; Για να δουμε!!! Παντως δε θα σου παρει και τα γενεθλια τελικα, θα εχετε 2 παρτυ!!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη είπε:

9 μηνες και τωρα το καταλαβαν μωρεεεεεε!!! Και εκαναν και αναλυσεις περι ηρεμιας τοσο καιρο καταλαβες; χιχιχιχι!!

Λες Γωγουλα μου; ΄Ή να ειμαστε μαζι;;;; Για να δουμε!!! Παντως δε θα σου παρει και τα γενεθλια τελικα, θα εχετε 2 παρτυ!!!!

Ναιιι αλλά το δικό του θέλει να προηγείται άντρας Σκορπιός με τα όλα τουυυς το βλέπεις.Αχ ειρήνη μου στο εύχομαι σύντομα και εσένα κορίτσι μου μακάρι κ μαζί είσαι έτοιμη κι εσυυυ

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

@Gogo1994 υπέροχα τα νέα Γωγουλα μου!!!!! Με το καλό την Πέμπτη κορίτσι μου να γνωρίσεις τον πρίγκιπα σου!!! Έφτασε η μεγάλη μέρα ❤️ 

Σε ευχαριστώ Γεωργία μου μια το συνειδητοποιω κ κλαίω κ από την άλλη είναι χαρούμενη που κάνουμε το σωστό οπότε νιώθω καλά


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Ναιιι αλλά το δικό του θέλει να προηγείται άντρας Σκορπιός με τα όλα τουυυς το βλέπεις.Αχ ειρήνη μου στο εύχομαι σύντομα και εσένα κορίτσι μου μακάρι κ μαζί είσαι έτοιμη κι εσυυυ

Σκορπιος ασε! Χαμος θα γινει!! Ευχαριστω Γωγουλα μου γλυκια για τις ευχουλες! Μακαρι να ερθει αμεσα τον περιμενουμε κι εμεις πώς και πώς!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Σκορπιος ασε! Χαμος θα γινει!! Ευχαριστω Γωγουλα μου γλυκια για τις ευχουλες! Μακαρι να ερθει αμεσα τον περιμενουμε κι εμεις πώς και πώς!

Στο εύχομαι ειρήνη μου και να στέλνουμε μαζί μέσα από το μαιευτήριο 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακι μου τωρα σου εγραφα! Πώς ειναι το κεφαλι σου; Ορμονικο πρεπει να ειναι Ευακι μου συν τοις αλλοις! Δοκιμασε λιγο παραπανω νερακι αν ειναι και αποχη λιγο απο πολλες οθονες και ευχομαι να περασει!

Καλυτερα ειμαι,πιεση δεν εχω μηπως εφταιγε αυτο.εβαλα μια κομπρεσα στο κεφαλι,ηπια κ ενα χαμομηλι κ απο το μεσημερι εχω ηρεμησει.ακομα δουλευω κ εχω την οθονη 8 ωρες!!αλλα παρασκευη σταματαω επιτελους


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΕΥΑ! said:

Καλυτερα ειμαι,πιεση δεν εχω μηπως εφταιγε αυτο.εβαλα μια κομπρεσα στο κεφαλι,ηπια κ ενα χαμομηλι κ απο το μεσημερι εχω ηρεμησει.ακομα δουλευω κ εχω την οθονη 8 ωρες!!αλλα παρασκευη σταματαω επιτελους

Τη μυριστηκα την οθονη...Αντε λιγο ακομη κοριτσακι μου και μετα στοπ και η δουλεια!!! Περαστικουλια με το κεφαλακι!! Αυριο να εισαι τελεια ευχομαι!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Ευχαριστώ τόσο πολύ Δημητρούλα μου...

Εσυυυ πως είσαι κορίτσι μου?

Καλα είμαι δοξα τω θεω !!κ εγώ κ η μικρή !!σε λίγες μέρες θα έχεις κ εσυ γεμάτη αγκαλιά !!!

  • Μου αρέσει 3

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσια σας έχω νέα.Ο γιος μου έρχεται τη Πέμπτη με καισαρική για να είμαστε κι οι δυο καλά.Δεν έχω τρομάξει ίσα ίσα ανυπομωνω.Πριν ζούσα με φόβο για το τι θα συμβεί με το ουρικό και εφόσον δεν έχει κατέβει κιολας κ ο τράχηλος κλειστός (κ για να κατέβει θα χρειαζόμασταν μάλλον πολλές μέρες ίσως κ μετά τη Πητ κ δε μπορούμε να το ρισκάρουμε διότι κάνω τα πάντα κ το ουρικό ανεβαίνει κ άλλο το να ανεβάσω πίεση στο φυσιολογικό τοκετό κ το μωρό να λαμβάνει ήδη κάποια τοξικότητα που υπάρχει στον οργανισμό αφού αυτό δείχνει το ουρικό το καλύτερο είναι αυτή η επιλογή.Τα κιλά του τα έχει είναι 3400 όλα τα έχει.θα είμαι κ 39 βδομάδες.Ειμαι αισιόδοξη

Με το καλό κορίτσι ευχομαι να πανε ολα καλα κ να γίνει το καλυτερο και γτς δυο σας!! 

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Με το καλό κορίτσι ευχομαι να πανε ολα καλα κ να γίνει το καλυτερο και γτς δυο σας!! 

Ευχαριστώ Δεσποινάκι άντε εύχομαι κ εσυυ να είσαι μαζί τη Πέμπτη γιατί όχιιι

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...