Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου!!!

@Nina13 και @Evitheodorou να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!! Να είστε γερές να τα καμαρώνετε!!

@Υβόννη μου ευτυχισμένη επέτειο!!! Η τελευταία χωρίς το γιόκα σας! Χαρείτε τη μέρα σας.. Κοντοζυγώνει η ώρα και για σας..

@Gogo1994 κοριτσάκι μου όμορφο χαίρομαι πολύ για τα νέα σου!! Φάνηκε τι είναι σωστό να κανείς και τώρα θα πας σίγουρη γι αυτό που έρχεται. Εύχομαι έναν όμορφο τοκετό με καθόλου πόνο και ταλαιπωρία για εσένα. Να χαρείς τη μέρα σου σήμερα χάιδευε συχνά την κοιλιτσα σου και κοιμίσουν όσο καλύτερα μπορείς. Σε περιμένουν άγρυπνες νύχτες με τον Σταυρούλη μετά. Περιμένω να διαβάσω νέα σου..

Σε δικά μου νέα κορίτσια είμαι λίγο σε μια φάση αποδιοργάνωσης και προσπαθώ να προσαρμοστώ και να αρχίζω να καταλαβαίνω τον μπέμπη καλύτερα. Κάνουμε αποκλειστικό θηλασμό όποτε κάθε φορά που δώσει ερέθισμα τον βάζω κατευθείαν στήθος. Χθες είχαμε μια λίγο δύσκολη βραδιά όπου δεν καθόταν να φάει όποτε το ξενυχτήσαμε οικογενειακά. Πάντως δόξα το Θεό όλα καλά. Ο ίκτερος του είναι εντός νορμαλ πλαισίων. Και με υπομονή και επιμονή συνεχίζουμε την προσπάθεια. Συμβουλή μου σε όλες όσες πρόκειται να γεννήσετε έχετε εμπιστοσύνη στον εαυτό σας. Κι επειδή στο μαιευτήριο μπορεί να πετύχετε και αγενείς μαίες ( μου συνέβη με μια συγκεκριμένη όσο προσπαθούσα να θηλάσω ) μην σας πτοεί τίποτα.

Ειρήνη μου σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολυ.Χαιρομαι που μας λες κι εσύ αναλυτικά τι κ πως τώρα που τα ζεις.Ουτε καφέ δε πίνω σήμερα για να μην είμαι πολύ στη τσίτα κ να χαλαρώσω.Θα κάνω ένα μπανάκι φουλ έξτρα πολυυυ ώρα να το ευχαριστηθω

Ρε κοριτσιααα πολύ πεισματάρης ο γιος μου ε.Πηγα στη κλινική σήμερα για κτγφ και ποσηηηη ώρα δε κουνιόταν καθόλου λέω δε το πιστεύω πάλι το κάνει.μεχρι που μου έδωσε η κοπέλα δύο κουφέτακια κ βέβαια έγινε χαμός μετά.χαμος όμως δε προλάβαινα να πατάω το κουμπί

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Eirini1988 είπε:

Τον αφήνω στο στήθος όσο θέλει να φάει. Έτυχε να είναι και κοντά μια ώρα κάποια στιγμή. Κοιτάω να τον πάω και απ τα δυο στο δεύτερο τλχστον για λίγο και ξεκινάω πάντα απ αυτό που ήπιε λιγότερο. Προσπαθώ να τρώει κάθε δυο με τρεις ώρες αλλά δεν το καταφέρνω πάντα. Κάποιες φορές τρώει πιο σύντομα και κάποιες περνάει περισσότερος χρόνος. Το κακό είναι πως όταν το ξυπνάω εξαγριώνεται όποτε προσπαθώ να πάω με τα νερά του γιατί όταν είναι πολύ ανήσυχος δεν τρώει καθόλου όποτε προσπαθώ να είναι ήρεμος. Άσε πολύ άγχος οι πρώτες μέρες αλλά θα στρώσουμε μου είπαν και ελπίζω...

Πολύ σωστή είσαι Ειρήνη μου! Έτσι θέλει ο θηλασμός ! Προσφέρεις όσο θέλει το μωρό όποτε θέλει !!!

Just now, Gogo1994 είπε:

Ειρήνη μου σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολυ.Χαιρομαι που μας λες κι εσύ αναλυτικά τι κ πως τώρα που τα ζεις.Ουτε καφέ δε πίνω σήμερα για να μην είμαι πολύ στη τσίτα κ να χαλαρώσω.Θα κάνω ένα μπανάκι φουλ έξτρα πολυυυ ώρα να το ευχαριστηθω

Ρε κοριτσιααα πολύ πεισματάρης ο γιος μου ε.Πηγα στη κλινική σήμερα για κτγφ και ποσηηηη ώρα δε κουνιόταν καθόλου λέω δε το πιστεύω πάλι το κάνει.μεχρι που μου έδωσε η κοπέλα δύο κουφέτακια κ βέβαια έγινε χαμός μετά.χαμος όμως δε προλάβαινα να πατάω το κουμπί

Από τώρα σου κάνει πείσματα!!!!!! Ήσυχος στην κοιλιά , θα σε τρέχει απεξω όμως!!!!!! Κάνε τα δέοντα σήμερα απόλαυσε τις τελευταίες κλωτσιές του και αύριο ετοιμάσου να γνωριστείτε ❤️

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου!!! Εθνικη επετειος του ΟΧΙ, αλλα πριν 20 χρονια ειπα στον αντρουλη μου το ναι!! Εχουμε επετειο γνωριμιας!!! Και προς το παρον εκεινος ροχαλιζει και εγω απο τα ξημερωματα ξυπνια! Υποτιθεται στον ενατο δεν κοιμασαι; Κατι ορμονες χαλαρωσης λενε; Μαλλον στο δικο μου σωμα δεν υπαρχουν!!! 

@Gogo1994 πώς εισαι γλυκουλα μου; Τελευταια μερα σημερα με κοιλιτσα, να το χαρεις!!! Τι ομορφο ταξιδι που ειχαμε μαζι τοσους μηνες!!! Συγκινουμαι! Μια απο τις μικρομανουλες μας λοιπον αυριο γενναει! Με τα μπλε γλυκακια της, τις λιγουρες για κουρου, γαμοπιλαφο, κοτατζ!!! Τις αγωνιες, τα ευτραπελα, το κραξιμο που ριχναμε στη γιατρο οταν σε αγχωνε (ειλικρινα λοξυγγα θα παθαινε ωρες ωρες)!!! Εδωσες κι εσυ Γωγουλα μου τοσους μηνες ενα προσωπικο αγωνα με τα αγχη σου και τις φοβιες σου και πλεον τα καταφερες και εφτασες εδω!!! Με κανενα πονο αυριο να κρατησεις το αγορακι σου! Ευχαριστω για την παρεουλα τοσους μηνες!!!! Θα σε σκεφτομαστε αυριο! 

Ειρήνη μου να ζήσετε κ να γιορτασετε  οπως επιθυμείτε την τελευταία επέτειο μονοι σας, γιατι μετα τον πρωτο ρολο θα εχει ο μικρος ραφαηλ!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου...

@Evitheodorou να σου ζησει η μπουμπου σου..ναναι γερη κ καλοτυχη...

@Υβόννη χρονια σας πολλααα, να ζησετε...τελευταια επετειος χωρις τον μπεμπουκο σας...

Εμενα βρε κοριτσια ενα περιεργο πραγμα..οταν τρωω αλμυρα κουνιεται, οταν τρωω γλυκα σιωπη....

Σε αλλα νεα αυριο μπαινουμε σε lockdown, οχι κατι τρομερο, ολα ανοιχτα θα ειναι αλλα δεν θα μπορουμε να φυγουμε απο τον νομο...

  • Ευχαριστώ 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Gogo1994 said:

Εννοείται και μόλις μπορέσω θα σας πω κ όλη την εμπειρία

Ναι ειρήνη μου μου έδωσε ξεκάθαρα την απάντηση κ τη γαλήνη.

Εσείς τι θα κάνετε σήμερα?

 

Σημερα κανμε.μπραντς και φαγαμε και το βραδυ δειπνο, θα μαγειρεψει ο Αγγελος!!! Λεμε και καμια βολτουλα αν δε βρεχει!! Για να δουμε!!!

Just now, Eirini1988 said:

Καλημέρα σας κορίτσια μου!!!

@Nina13 και @Evitheodorou να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!! Να είστε γερές να τα καμαρώνετε!!

@Υβόννη μου ευτυχισμένη επέτειο!!! Η τελευταία χωρίς το γιόκα σας! Χαρείτε τη μέρα σας.. Κοντοζυγώνει η ώρα και για σας..

@Gogo1994 κοριτσάκι μου όμορφο χαίρομαι πολύ για τα νέα σου!! Φάνηκε τι είναι σωστό να κανείς και τώρα θα πας σίγουρη γι αυτό που έρχεται. Εύχομαι έναν όμορφο τοκετό με καθόλου πόνο και ταλαιπωρία για εσένα. Να χαρείς τη μέρα σου σήμερα χάιδευε συχνά την κοιλιτσα σου και κοιμίσουν όσο καλύτερα μπορείς. Σε περιμένουν άγρυπνες νύχτες με τον Σταυρούλη μετά. Περιμένω να διαβάσω νέα σου..

Σε δικά μου νέα κορίτσια είμαι λίγο σε μια φάση αποδιοργάνωσης και προσπαθώ να προσαρμοστώ και να αρχίζω να καταλαβαίνω τον μπέμπη καλύτερα. Κάνουμε αποκλειστικό θηλασμό όποτε κάθε φορά που δώσει ερέθισμα τον βάζω κατευθείαν στήθος. Χθες είχαμε μια λίγο δύσκολη βραδιά όπου δεν καθόταν να φάει όποτε το ξενυχτήσαμε οικογενειακά. Πάντως δόξα το Θεό όλα καλά. Ο ίκτερος του είναι εντός νορμαλ πλαισίων. Και με υπομονή και επιμονή συνεχίζουμε την προσπάθεια. Συμβουλή μου σε όλες όσες πρόκειται να γεννήσετε έχετε εμπιστοσύνη στον εαυτό σας. Κι επειδή στο μαιευτήριο μπορεί να πετύχετε και αγενείς μαίες ( μου συνέβη με μια συγκεκριμένη όσο προσπαθούσα να θηλάσω ) μην σας πτοεί τίποτα.

Ρηνακι μας καλο! Μα τι ομορφα να σε διαβαζουμε! Φαινεσαι ηδη τοσο εξοικειωμενη με το ολο κονσεπτ του μωρου και ειναι μολις λιγες μερες που τον εχεις!!!! Αχ να τον απολαμβανεις και να μας τον φιλησεις! Αγενης μαια ε; Ελπιζω να την εβαλεε στη θεσουλα της!!! Καλη συνεχεια στο θηλασμο κοριτσακι μου! Δεν εχω πειρα αλλα βλεπψ το πας μια χαρουλα!!!! Θ σου ζητησουμε συντομως συμβουλες μου φαινεται!!!!!! Να σας ζησει και παλι και σιδερενια εσυ τωρα που πηγατε στο σπιτακι σας!!!!! 

21 minutes ago, ΕΥΑ! said:

Ευη μου τι ομορφα νεα αυτα!!!!Να σας ζησει η Ανδριωτισα επαναστατρια,το κοριτσακι σας.ολα πηγαν καλα βλεπω κ θηλασε κιολας ,σουπερ! Να ξεκουραστεις κ να μας πεις τα νεα σας πρωτη μερα με την μπεμπα!Φιλια πολλα!!:wub:

Επετειο γνωριμιας!!!να ζησετε Ειρηνη μου! Πολυ συγκινηση κοριτσια,ολες παιρνουμε σειρα σιγα σιγα.κ πραγματικα τετοιο γκρουπακι απιθανο ουτε που το ειχα φανταστει οταν ειχα κανει εγγραφη με αρκετη επιφυλαξη ομολογω. Αλλα τελικα αξιζε κ με το παραπανω! @Gogo1994 να ξεκουραστεις σημερα να κανεις κ τα μποτε σου κ με το καλο αυριο να υποδεχτεις τον κουκλο σου.

Ευακι μου ευχαριστουμε πολυ πολυ!!!! Ναι κοριτσακι μου μια μια τωρα παιρνουμε σειρα!!! Το παρεακι μας ειναι τελειο και θα συνεχισει να υπαρχει με νεα τοπικς πλεον, οπως θηλασμος, μαρσιπος ή καροτσι, φρουτοκρεμα κτλ!!!!! Σημερα εισαι καλα γλυκια μου; Λογικα δε δουλευεις οποτε ελπιζω να ειναι καλυτερα ο πονοκεφαλος. 

Just now, Gogo1994 said:

Ειρήνη μου σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολυ.Χαιρομαι που μας λες κι εσύ αναλυτικά τι κ πως τώρα που τα ζεις.Ουτε καφέ δε πίνω σήμερα για να μην είμαι πολύ στη τσίτα κ να χαλαρώσω.Θα κάνω ένα μπανάκι φουλ έξτρα πολυυυ ώρα να το ευχαριστηθω

Ρε κοριτσιααα πολύ πεισματάρης ο γιος μου ε.Πηγα στη κλινική σήμερα για κτγφ και ποσηηηη ώρα δε κουνιόταν καθόλου λέω δε το πιστεύω πάλι το κάνει.μεχρι που μου έδωσε η κοπέλα δύο κουφέτακια κ βέβαια έγινε χαμός μετά.χαμος όμως δε προλάβαινα να πατάω το κουμπί

Αχαχαχχαχαα ηθελε γλυκακι ο μερακλης! Τα ιδια και ο δικος μου την προηγουμενη βδομαδα στον τοκοφραφο! Ηθελε 2 σοκολατακια για να ξυπνησει!!! Καταλαβες τι μας περιμενει Γωγουλα μου ε; Χεχεχεχε! Γλυκατζηδες και οι δυο τους και υπναραδες οποτε τους συμφερει!

Just now, Marilou77 said:

Ειρήνη μου να ζήσετε κ να γιορτασετε  οπως επιθυμείτε την τελευταία επέτειο μονοι σας, γιατι μετα τον πρωτο ρολο θα εχει ο μικρος ραφαηλ!!!!! 

Ευχαρισρουμε Μαριλου μου!!!! Γλυκακι ισως παρουμε, χωρις μπαρα με χουρμα ελπιζω αχαχχαα!!! Ειχα μια ελπιδα να ερχοταν σημερα ο μικρος αλλα ο αντρας μου λεει οχι (παει σετ με τη μερα αχαχαχα)! Εσυ πως εισαι κοριτσι μου; 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Eirini1988 είπε:

Τον αφήνω στο στήθος όσο θέλει να φάει. Έτυχε να είναι και κοντά μια ώρα κάποια στιγμή. Κοιτάω να τον πάω και απ τα δυο στο δεύτερο τλχστον για λίγο και ξεκινάω πάντα απ αυτό που ήπιε λιγότερο. Προσπαθώ να τρώει κάθε δυο με τρεις ώρες αλλά δεν το καταφέρνω πάντα. Κάποιες φορές τρώει πιο σύντομα και κάποιες περνάει περισσότερος χρόνος. Το κακό είναι πως όταν το ξυπνάω εξαγριώνεται όποτε προσπαθώ να πάω με τα νερά του γιατί όταν είναι πολύ ανήσυχος δεν τρώει καθόλου όποτε προσπαθώ να είναι ήρεμος. Άσε πολύ άγχος οι πρώτες μέρες αλλά θα στρώσουμε μου είπαν και ελπίζω...

Χωρις να έχω γεννήσει ακόμα κ ν ξέρω Μ ακουγονται λογικά όλα όσα είπες παντως... Μπράβο συνέχισε έτσι κ θα μπείτε σίγουρα σε μια ρουτιναα:grin:


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal said:

Καλησπερα κοριτσια μου...

@Evitheodorou να σου ζησει η μπουμπου σου..ναναι γερη κ καλοτυχη...

@Υβόννη χρονια σας πολλααα, να ζησετε...τελευταια επετειος χωρις τον μπεμπουκο σας...

Εμενα βρε κοριτσια ενα περιεργο πραγμα..οταν τρωω αλμυρα κουνιεται, οταν τρωω γλυκα σιωπη....

Σε αλλα νεα αυριο μπαινουμε σε lockdown, οχι κατι τρομερο, ολα ανοιχτα θα ειναι αλλα δεν θα μπορουμε να φυγουμε απο τον νομο...

Ευχαριστουμε κοριτσακι μου για τις ευχες!

Θελειαλμυρα ο μπεμπης σου ε; Αλλος με προσωπικοτητα εδω λοιπον απο τηβ κοιλιτσα ηδη!!! Ετοιμα τα ρουχαλακια; Σιδερωθηκαν; Με το καλο να τα φορεσει!!!!!!

Υπομονη με τα κρουσματα κοριτσακι μου....Κι εδω χαμος. Μακαρι να αποδωσει το lockdown. 


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ευχαριστουμε κοριτσακι μου για τις ευχες!

Θελειαλμυρα ο μπεμπης σου ε; Αλλος με προσωπικοτητα εδω λοιπον απο τηβ κοιλιτσα ηδη!!! Ετοιμα τα ρουχαλακια; Σιδερωθηκαν; Με το καλο να τα φορεσει!!!!!!

Υπομονη με τα κρουσματα κοριτσακι μου....Κι εδω χαμος. Μακαρι να αποδωσει το lockdown. 

Να ζήσετε Ειρηνακι μου και με το καλό το παλικαρακι σας ευχομαι, μια ανάσα πριν είμαστε!! 

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ευχαριστουμε κοριτσακι μου για τις ευχες!

Θελειαλμυρα ο μπεμπης σου ε; Αλλος με προσωπικοτητα εδω λοιπον απο τηβ κοιλιτσα ηδη!!! Ετοιμα τα ρουχαλακια; Σιδερωθηκαν; Με το καλο να τα φορεσει!!!!!!

Υπομονη με τα κρουσματα κοριτσακι μου....Κι εδω χαμος. Μακαρι να αποδωσει το lockdown. 

Ετοιμα ολα...τωρα παρηγγειλα κ νυχτικα για μενα κ τα περιμενω...τωρα περιμενω το ραντεβου 10 του μηνος κ μετα να ξεκινησω να φτιαχνω βαλιτσα σιγα σιγα...

  • Μου αρέσει 2

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar said:

Να ζήσετε Ειρηνακι μου και με το καλό το παλικαρακι σας ευχομαι, μια ανάσα πριν είμαστε!! 

Ευχαριστουμε γλυκο μου Δεσποινακι!!! Πλησιαζουμε σιγα σιγα και οι δυο μας! Ερχεται και εσενα η κουκλιτσα σου!! 

Just now, Depykal said:

Ετοιμα ολα...τωρα παρηγγειλα κ νυχτικα για μενα κ τα περιμενω...τωρα περιμενω το ραντεβου 10 του μηνος κ μετα να ξεκινησω να φτιαχνω βαλιτσα σιγα σιγα...

Τελεια!!! Και με γεια τα νυχτικακια!!!!! Αντε κοριτσακι μου κι εσυ σιγα σιγα τελικη ευθεια!!! Το μικρουλι της παρεας μας ειναι το αγορακι σου!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Υβόννη είπε:

Σημερα κανμε.μπραντς και φαγαμε και το βραδυ δειπνο, θα μαγειρεψει ο Αγγελος!!! Λεμε και καμια βολτουλα αν δε βρεχει!! Για να δουμε!!!

Ρηνακι μας καλο! Μα τι ομορφα να σε διαβαζουμε! Φαινεσαι ηδη τοσο εξοικειωμενη με το ολο κονσεπτ του μωρου και ειναι μολις λιγες μερες που τον εχεις!!!! Αχ να τον απολαμβανεις και να μας τον φιλησεις! Αγενης μαια ε; Ελπιζω να την εβαλεε στη θεσουλα της!!! Καλη συνεχεια στο θηλασμο κοριτσακι μου! Δεν εχω πειρα αλλα βλεπψ το πας μια χαρουλα!!!! Θ σου ζητησουμε συντομως συμβουλες μου φαινεται!!!!!! Να σας ζησει και παλι και σιδερενια εσυ τωρα που πηγατε στο σπιτακι σας!!!!! 

Ευακι μου ευχαριστουμε πολυ πολυ!!!! Ναι κοριτσακι μου μια μια τωρα παιρνουμε σειρα!!! Το παρεακι μας ειναι τελειο και θα συνεχισει να υπαρχει με νεα τοπικς πλεον, οπως θηλασμος, μαρσιπος ή καροτσι, φρουτοκρεμα κτλ!!!!! Σημερα εισαι καλα γλυκια μου; Λογικα δε δουλευεις οποτε ελπιζω να ειναι καλυτερα ο πονοκεφαλος. 

Αχαχαχχαχαα ηθελε γλυκακι ο μερακλης! Τα ιδια και ο δικος μου την προηγουμενη βδομαδα στον τοκοφραφο! Ηθελε 2 σοκολατακια για να ξυπνησει!!! Καταλαβες τι μας περιμενει Γωγουλα μου ε; Χεχεχεχε! Γλυκατζηδες και οι δυο τους και υπναραδες οποτε τους συμφερει!

Ευχαρισρουμε Μαριλου μου!!!! Γλυκακι ισως παρουμε, χωρις μπαρα με χουρμα ελπιζω αχαχχαα!!! Ειχα μια ελπιδα να ερχοταν σημερα ο μικρος αλλα ο αντρας μου λεει οχι (παει σετ με τη μερα αχαχαχα)! Εσυ πως εισαι κοριτσι μου; 

Ναι σημερα ειμαι μια χαρα,ευτυχως!:)

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Υβόννη είπε:

Σημερα κανμε.μπραντς και φαγαμε και το βραδυ δειπνο, θα μαγειρεψει ο Αγγελος!!! Λεμε και καμια βολτουλα αν δε βρεχει!! Για να δουμε!!!

Ρηνακι μας καλο! Μα τι ομορφα να σε διαβαζουμε! Φαινεσαι ηδη τοσο εξοικειωμενη με το ολο κονσεπτ του μωρου και ειναι μολις λιγες μερες που τον εχεις!!!! Αχ να τον απολαμβανεις και να μας τον φιλησεις! Αγενης μαια ε; Ελπιζω να την εβαλεε στη θεσουλα της!!! Καλη συνεχεια στο θηλασμο κοριτσακι μου! Δεν εχω πειρα αλλα βλεπψ το πας μια χαρουλα!!!! Θ σου ζητησουμε συντομως συμβουλες μου φαινεται!!!!!! Να σας ζησει και παλι και σιδερενια εσυ τωρα που πηγατε στο σπιτακι σας!!!!! 

Ευακι μου ευχαριστουμε πολυ πολυ!!!! Ναι κοριτσακι μου μια μια τωρα παιρνουμε σειρα!!! Το παρεακι μας ειναι τελειο και θα συνεχισει να υπαρχει με νεα τοπικς πλεον, οπως θηλασμος, μαρσιπος ή καροτσι, φρουτοκρεμα κτλ!!!!! Σημερα εισαι καλα γλυκια μου; Λογικα δε δουλευεις οποτε ελπιζω να ειναι καλυτερα ο πονοκεφαλος. 

Αχαχαχχαχαα ηθελε γλυκακι ο μερακλης! Τα ιδια και ο δικος μου την προηγουμενη βδομαδα στον τοκοφραφο! Ηθελε 2 σοκολατακια για να ξυπνησει!!! Καταλαβες τι μας περιμενει Γωγουλα μου ε; Χεχεχεχε! Γλυκατζηδες και οι δυο τους και υπναραδες οποτε τους συμφερει!

Ευχαρισρουμε Μαριλου μου!!!! Γλυκακι ισως παρουμε, χωρις μπαρα με χουρμα ελπιζω αχαχχαα!!! Ειχα μια ελπιδα να ερχοταν σημερα ο μικρος αλλα ο αντρας μου λεει οχι (παει σετ με τη μερα αχαχαχα)! Εσυ πως εισαι κοριτσι μου; 

Εγω προσπαθω να μπω στο mood κ περιμενω τη σειρα μου, τωρα θα φτιαξουμε κ το καροτσι μας, χθες το πηραμε. Αχ τι θσ παθαιναμε, μας έδωσε η κουνιαδα μου το πορτμπεμπε, ετσι λεγαμε να βγουμε απο το μαιευτήριο κ οταν πηαμε για το καροτσι εμαθα πως υπαρχει οδηγια πως αν δεν πας με το αβγό παιδι δε σου δινουν, τρομερο τι θα παθαιναμε. Επισης απο χθες βλεπω χαζο ονειρα μια πηγα να αποφυγω μια νταλικα που ερχοταν καταπανω μου, την σπεφυγα κ σημερα οτι ταχα μου δεν ημουν εγκυος κ μου λεγανε οτι δε θα κανω παιδια, ουφ πολυ αγχωτικο κ στεναχωρο. Κατα τα αλλα αμελησα τη γιατρό κ θα κλεισω ραντεβου για αυριο να με δει κ την Παρασκευή 37+1 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 είπε:

Εγω προσπαθω να μπω στο mood κ περιμενω τη σειρα μου, τωρα θα φτιαξουμε κ το καροτσι μας, χθες το πηραμε. Αχ τι θσ παθαιναμε, μας έδωσε η κουνιαδα μου το πορτμπεμπε, ετσι λεγαμε να βγουμε απο το μαιευτήριο κ οταν πηαμε για το καροτσι εμαθα πως υπαρχει οδηγια πως αν δεν πας με το αβγό παιδι δε σου δινουν, τρομερο τι θα παθαιναμε. Επισης απο χθες βλεπω χαζο ονειρα μια πηγα να αποφυγω μια νταλικα που ερχοταν καταπανω μου, την σπεφυγα κ σημερα οτι ταχα μου δεν ημουν εγκυος κ μου λεγανε οτι δε θα κανω παιδια, ουφ πολυ αγχωτικο κ στεναχωρο. Κατα τα αλλα αμελησα τη γιατρό κ θα κλεισω ραντεβου για αυριο να με δει κ την Παρασκευή 37+1 

Αχ κορίτσι μου άγχος κι εσύ πολύ...κάνε πράγματα άσχετα να ξεχνιεσαι

Μια χαρά ήμουν κ εγώ όλη μέρα έκανα πράγματα κ δε σκεφτόμουν.τωρα κάτι τελευταια έβαλα στις βαλίτσες κ με έπιασε.κ κλαμμα κ παράπονο ...αποχαιρετούσα τη κοιλίτσα μου του μιλούσα για το πόσο θέλω να τον γνωρίσω....με έπιασε κορίτσια...όπως κ να είναι είναι πρωτόγνωρο δε μπορώ να είμαι τελείως αλλού...ο φόβος για το άγνωστο επανήλθε

  • Μου αρέσει 5

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 είπε:

Εγω προσπαθω να μπω στο mood κ περιμενω τη σειρα μου, τωρα θα φτιαξουμε κ το καροτσι μας, χθες το πηραμε. Αχ τι θσ παθαιναμε, μας έδωσε η κουνιαδα μου το πορτμπεμπε, ετσι λεγαμε να βγουμε απο το μαιευτήριο κ οταν πηαμε για το καροτσι εμαθα πως υπαρχει οδηγια πως αν δεν πας με το αβγό παιδι δε σου δινουν, τρομερο τι θα παθαιναμε. Επισης απο χθες βλεπω χαζο ονειρα μια πηγα να αποφυγω μια νταλικα που ερχοταν καταπανω μου, την σπεφυγα κ σημερα οτι ταχα μου δεν ημουν εγκυος κ μου λεγανε οτι δε θα κανω παιδια, ουφ πολυ αγχωτικο κ στεναχωρο. Κατα τα αλλα αμελησα τη γιατρό κ θα κλεισω ραντεβου για αυριο να με δει κ την Παρασκευή 37+1 

Ειναι απο το αγχος για αυτο κ αυτα τα ονειρα.παντως επειδη μου εχουν δωσει αρκετα πραγματα μου περισσευει ενα αυγο για το αυτοκινητο.αν εισαι αθηνα πολυ ευχαριστως να σου το δωσω.

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Ειναι απο το αγχος για αυτο κ αυτα τα ονειρα.παντως επειδη μου εχουν δωσει αρκετα πραγματα μου περισσευει ενα αυγο για το αυτοκινητο.αν εισαι αθηνα πολυ ευχαριστως να σου το δωσω.

Σ'ευχαριστώ Εύα μου για την ευγενικη σου χειρονομια, το τακτοποιησαμε ομως συν του οτι ειμαι απο Θεσσαλονίκη. Κ ναι το αγχοςχω υποβοσκει..

Just now, Gogo1994 είπε:

Αχ κορίτσι μου άγχος κι εσύ πολύ...κάνε πράγματα άσχετα να ξεχνιεσαι

Μια χαρά ήμουν κ εγώ όλη μέρα έκανα πράγματα κ δε σκεφτόμουν.τωρα κάτι τελευταια έβαλα στις βαλίτσες κ με έπιασε.κ κλαμμα κ παράπονο ...αποχαιρετούσα τη κοιλίτσα μου του μιλούσα για το πόσο θέλω να τον γνωρίσω....με έπιασε κορίτσια...όπως κ να είναι είναι πρωτόγνωρο δε μπορώ να είμαι τελείως αλλού...ο φόβος για το άγνωστο επανήλθε

Αχ απο αγχος αλλο τιποτα, κι εσυ ολα φυσιολογικοτατα αυτα που νιωθεις κανε ενα χλιαρό γαλατακι να χαλαρωσεις κανε ενα φλασ μπακ πως ξεκινησε ολο αυτο το μαγικο ταξιδι κ πως αυριο θα συναντησεις τον ερωτα της ζωης σου.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...