Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, magda15 είπε:

Γεια σας μαμαδες και μέλλουσες μαμάδες!

Η μικρή είναι ακόμα όρθια, με το κεφαλι της σχεδόν στο στήθος μου, οποτε αύριο μπαίνω με καισαρική πρωί πρωί για να γεννησω αυτό το αγύριστο κεφαλάκι που δε λέει να πάρει θέση. Κάποιο λόγο θα'χει, δεν πειράζει.

Φοβάμαι αρκετά και δεν το πιστεύω ότι έφτασε η ώρα που δεν θα την έχω πια στην κοιλιά μου. Είναι σαν να αποχαιρετώ κι ενα δικό μου κομματάκι μαζι της, για να καλωσορίσω αύριο ένα άλλο,ξέχωρο.

Να είμαστε δυνατές, μαμάδες που θα δώσουν πολλή αγάπη στα παιδιά τους γι αυτό ακριβως που θα θελουν τα ίδια να είναι ή να γίνουν και μια μεγάλη αγκαλιά που θα τα χωράει όπως είναι. Λάθη θα κάνουμε, δεν γίνεται αλλιώς. Να δώσουμε χώρο και σ'αυτά. Τα γράφω για να τ' ακούω εγώ πρώτα - πρώτα. 

Τα σποράκια έγιναν δεντράκια ολόκληρα πια, άνθισαν, έτοιμα να βγουν. Με το καλό να τα γνωρίσετε όσες τα περιμένετε, να τα χαίρεστε οι υπόλοιπες. Όλα να πάνε καλά. 

 

Ποσο με συγκινησες κορίτσι μου!!! Με το καλό αύριο... Να πάνε όλα τέλεια!!

  • Ευχαριστώ 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Marilou77 κορίτσι μου καλο να σας ζήσει!!!! Με το καλό να πάτε σπιτάκι σας!!!!Να ξεκουραστείτε (όσο γίνεται αυτό) και να βρείτε τους ρυθμούς σας!!

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ έφαγα φρίκη με το lockdown. Χάλια ήμασταν εδώ μέσα,  ο άντρας μου πολύ περισσότερο γιατί δεν περιμέναμε να κλείσει το μαγαζι πάλι! Γενικά το κομμάτι των οικονομικών είναι μεγάλη πληγή...τι να πω... Ας είμαστε όλοι υγιείς τουλάχιστον! Κι εγώ ανησυχώ πολύ για το θέμα του συνόδου.Αυριο θα πάρω πάλι τηλεφωνο, μου είπαν ότι μπορεί να αλλάξουν όλα από μέρα σε μέρα. Οπότε δεν ξανακάνουμε τεστ μέχρι την τεταρτη. Θα περιμένουμε και θα κάνω μόλις μπω. 

Κατά τ άλλα πολλή ησυχία! Δεν το βλέπω να τρελαίνεται κι αυτόν να βγει... Πιο ψηλά τον νιώθω κι εγώ.. Τι να πω! Όλη μέρα περπατάω ανεβοκατεβαινω σκάλες και κάνω πάνω κάτω στην μπάλα. 

Ανυπομονώ να μιλάω κι εγώ για μαμ κακά και νάνι αλλου και όχι τα δικά μου!!! 

  • Μου αρέσει 5

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, magda15 είπε:

Γεια σας μαμαδες και μέλλουσες μαμάδες!

Η μικρή είναι ακόμα όρθια, με το κεφαλι της σχεδόν στο στήθος μου, οποτε αύριο μπαίνω με καισαρική πρωί πρωί για να γεννησω αυτό το αγύριστο κεφαλάκι που δε λέει να πάρει θέση. Κάποιο λόγο θα'χει, δεν πειράζει.

Φοβάμαι αρκετά και δεν το πιστεύω ότι έφτασε η ώρα που δεν θα την έχω πια στην κοιλιά μου. Είναι σαν να αποχαιρετώ κι ενα δικό μου κομματάκι μαζι της, για να καλωσορίσω αύριο ένα άλλο,ξέχωρο.

Να είμαστε δυνατές, μαμάδες που θα δώσουν πολλή αγάπη στα παιδιά τους γι αυτό ακριβως που θα θελουν τα ίδια να είναι ή να γίνουν και μια μεγάλη αγκαλιά που θα τα χωράει όπως είναι. Λάθη θα κάνουμε, δεν γίνεται αλλιώς. Να δώσουμε χώρο και σ'αυτά. Τα γράφω για να τ' ακούω εγώ πρώτα - πρώτα. 

Τα σποράκια έγιναν δεντράκια ολόκληρα πια, άνθισαν, έτοιμα να βγουν. Με το καλό να τα γνωρίσετε όσες τα περιμένετε, να τα χαίρεστε οι υπόλοιπες. Όλα να πάνε καλά. 

 

Σου εύχομαι από καρδιάς να πάνε όλα υπέροχα! Σε ακολουθώ μεθαύριο πρωί ....

Αυτή η αντίστροφη μέτρηση είναι πρωτόγνωρη!

Αλλά διαβάζοντας όλες όσες έχετε προηγηθεί νιώθω ότι είναι κάτι το διαφορετικό μεν αλλά φυσικό...

Προς το παρόν απλά προσθέτω πράγματα συνεχώς στη βαλίτσα κι εν τω μεταξύ το μαιευτήριο είναι 15' από το σπίτι μου! Κάνω λες και θα λείπω κάνα χρόνο. :rolleyes:

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, magda15 είπε:

Γεια σας μαμαδες και μέλλουσες μαμάδες!

Η μικρή είναι ακόμα όρθια, με το κεφαλι της σχεδόν στο στήθος μου, οποτε αύριο μπαίνω με καισαρική πρωί πρωί για να γεννησω αυτό το αγύριστο κεφαλάκι που δε λέει να πάρει θέση. Κάποιο λόγο θα'χει, δεν πειράζει.

Φοβάμαι αρκετά και δεν το πιστεύω ότι έφτασε η ώρα που δεν θα την έχω πια στην κοιλιά μου. Είναι σαν να αποχαιρετώ κι ενα δικό μου κομματάκι μαζι της, για να καλωσορίσω αύριο ένα άλλο,ξέχωρο.

Να είμαστε δυνατές, μαμάδες που θα δώσουν πολλή αγάπη στα παιδιά τους γι αυτό ακριβως που θα θελουν τα ίδια να είναι ή να γίνουν και μια μεγάλη αγκαλιά που θα τα χωράει όπως είναι. Λάθη θα κάνουμε, δεν γίνεται αλλιώς. Να δώσουμε χώρο και σ'αυτά. Τα γράφω για να τ' ακούω εγώ πρώτα - πρώτα. 

Τα σποράκια έγιναν δεντράκια ολόκληρα πια, άνθισαν, έτοιμα να βγουν. Με το καλό να τα γνωρίσετε όσες τα περιμένετε, να τα χαίρεστε οι υπόλοιπες. Όλα να πάνε καλά. 

 

Κορίτσι μου ποσό όμορφα και συγκινητικά τα είπες!!!!!! Με το καλό να την υποδεχτείς αύριο ❤️

  • Ευχαριστώ 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου φιλεναδες, μανουλες και εγκυουλες!!! Τί κανετε; Εδω εχει μηδεν βαθμους εξω!!! Μπρρρρρ! 

@Marilou77 εκανα κι εγω μερες να κοιμηθω γλυκια μου! Ειναι φυσιολογικο ειναι τοσο μεγαλη η ενταση!!! Απλα αν εχεις χρονο εκει, κατσε λιγο με τα ματακια κλειστα να χαλαρωνει το κορμακι σου. Πως εισαι σωματικα σημερα; Εσυ @Despoina Mar Δεσποινακι μου; Καλυτερα σωματικα;

 

Καλημερα Ευακι μου! Οχι δεν ανεβαινει απλα δεν εχει χωρο πλεον εχεχεε! Σεξ κανατε; Βρε κανε και θα δεις! Αχ Ευακι μου κι εγω ανυπομονουσα και ελεγα αντε ποτε θα ερθει; Ποσο θα παει πια; Θα ερθει μην ανησυχεις! Ειναι λιγο παραξενες αυτες οι μερες οι τεκευταιες της αναμονης!

Παπακι μου καλημερα! Εμενα εμπεδωθηκε τη μερα της γεννας λιγες ωρες πριν γεννησω! Τεχνητους πονους καναμε.για να ανοιξει ο τραχηλος μου αργοτερα, αλλα το παιδι εμπεδωθηκε απο τις συσπασεις εκεινη τη μερα! Μην ανησυχεις ολα θα πανε μια χαρα στο τελος!! Εσυ να ξεκουραζεσαι τωρα γιατι θα σου χρειαστει συντομα! Χεχεχεε

Κοριτσια Μ γεια σας.. Ναι πολυ καλυτερα βγήκαμε κιόλας κ ήρθαμε σπιτάκι μας.. Εσείς τ κάνετε?? 

5 ώρες πρίν, Eirini1988 είπε:

@Marilou77 να σου ζήσει κορίτσι μου το μπεμπακι!!! Να είναι γερό, δυνατό κι ευτυχισμένο... Καλή ανάρρωση και καλή λοχεία!!!

@Despoina Mar ελπίζω να είσαι καλύτερα σήμερα! Ευτυχώς έχεις και τη μανούλα σου. Η βοήθεια της είναι υπερπολιτιμη..

Στο κομμάτι του θηλασμού κορίτσια οι πρώτες μέρες ήταν πολύ δύσκολες (πόνος στο στήθος, αγωνία για το αν τρώει, δυσκολία στο να πιάσει) αλλά σιγά σιγά στρώνει. Τον βάζω στο στήθος όποτε θελήσει. Τις πρώτες μέρες ήταν περίπου ανά δυο τρεις ώρες. Πλέον πολλές φορές ζητάει και ανά μια ώρα. Γενικά το ρολόι δεν με βόλεψε πολύ στο ποσό θα καθίσει στο στήθος. Κάποιες φορές μπορεί να είναι μισάωρο, κάποιες λιγότερο και κάποιες πιο πολύ ( έχουμε κάνει αρκετούς μαραθώνιους). Αν προσπαθήσω να τον βγάλω πριν το αποφασίσει μόνος του κλαίει. Όταν εκνευριστεί πιάνει δύσκολα για το λόγο αυτό βγάζω λίγο με το θήλαστρο, του δίνω και μετά συνεχίζουμε στήθος. Βοηθάει βέβαια να καταλάβεις απ την αρχή τα σημάδια πείνας. Εμένα με βοήθησε πολύ η μαία του γιατρού μου. Ήρθε με είδε και για οτιδήποτε επικοινωνώ και τηλεφωνικά μαζί της. Γενικά πάντως αυτό που μου ειπε είναι ότι οι πρώτες βδομαδες είναι καθοριστικές για την πορεία του θηλασμού και να μην ανησυχώ το μωρό δεν θα μείνει νηστικό. Καθορίζει μόνος του την ποσότητα που χρειάζεται. Η φύση ξέρει καλύτερα...

 

Κοριτσι Μ καλυτερα, βγήκαμε κιόλας ήρθαμε σπιτάκι κ μπαίνουμε σιγά σιγά σε ένα προγραμμα.. Τελικα δεν πηρσ κ τ μαμά μαζί.. Κ μεχρι στιγμής τα καταφερνω.. Κορίτσια τελικά κρυβουμε πολυ δυναμη μέσα μας Γ ότι αφορά αυτά τ πλασματακια

Just now, magda15 είπε:

Γεια σας μαμαδες και μέλλουσες μαμάδες!

Η μικρή είναι ακόμα όρθια, με το κεφαλι της σχεδόν στο στήθος μου, οποτε αύριο μπαίνω με καισαρική πρωί πρωί για να γεννησω αυτό το αγύριστο κεφαλάκι που δε λέει να πάρει θέση. Κάποιο λόγο θα'χει, δεν πειράζει.

Φοβάμαι αρκετά και δεν το πιστεύω ότι έφτασε η ώρα που δεν θα την έχω πια στην κοιλιά μου. Είναι σαν να αποχαιρετώ κι ενα δικό μου κομματάκι μαζι της, για να καλωσορίσω αύριο ένα άλλο,ξέχωρο.

Να είμαστε δυνατές, μαμάδες που θα δώσουν πολλή αγάπη στα παιδιά τους γι αυτό ακριβως που θα θελουν τα ίδια να είναι ή να γίνουν και μια μεγάλη αγκαλιά που θα τα χωράει όπως είναι. Λάθη θα κάνουμε, δεν γίνεται αλλιώς. Να δώσουμε χώρο και σ'αυτά. Τα γράφω για να τ' ακούω εγώ πρώτα - πρώτα. 

Τα σποράκια έγιναν δεντράκια ολόκληρα πια, άνθισαν, έτοιμα να βγουν. Με το καλό να τα γνωρίσετε όσες τα περιμένετε, να τα χαίρεστε οι υπόλοιπες. Όλα να πάνε καλά. 

 

Με το καλό κοπέλα Μ με ένα πονο!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια..

για όσες πρόκειται να γεννήσουν..εγώ σήμερα επικοινώνησα με το μαιευτήριο (ιασω) κ μου είπαν ότι σχετικά με τον σύνοδο μπορεί να είναι μόνο ένας (καλά αυτό το ξέραμε) ο ίδιος κάθε φορά ο οποίος θα μπορεί να μπαίνει κ να βγαίνει όσες φορές θέλει (εντάξει με κάποια σύνεση..αλλά τουλάχιστον δε θα ναι εγκλωβισμένος 4 μέρες μέσα)..κ εννοείται το τεστ του να είναι αρνητικό.

σχετικα με το τεστ μου είπαν ότι ως τώρα δέχονται τεστ έως κ πέντε ημερών αλλά μου είπε ότι για να είμαι πλήρως καλυμμένη να επικοινωνήσω ξανά 3 μέρες πριν τον τοκετό (εφοσον θα μπω προγραμματισμένα ) κ να το επαληθευσω ξανά γιατί μπορεί να αλλάξουν οι οδηγιες

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, magda15 είπε:

Γεια σας μαμαδες και μέλλουσες μαμάδες!

Η μικρή είναι ακόμα όρθια, με το κεφαλι της σχεδόν στο στήθος μου, οποτε αύριο μπαίνω με καισαρική πρωί πρωί για να γεννησω αυτό το αγύριστο κεφαλάκι που δε λέει να πάρει θέση. Κάποιο λόγο θα'χει, δεν πειράζει.

Φοβάμαι αρκετά και δεν το πιστεύω ότι έφτασε η ώρα που δεν θα την έχω πια στην κοιλιά μου. Είναι σαν να αποχαιρετώ κι ενα δικό μου κομματάκι μαζι της, για να καλωσορίσω αύριο ένα άλλο,ξέχωρο.

Να είμαστε δυνατές, μαμάδες που θα δώσουν πολλή αγάπη στα παιδιά τους γι αυτό ακριβως που θα θελουν τα ίδια να είναι ή να γίνουν και μια μεγάλη αγκαλιά που θα τα χωράει όπως είναι. Λάθη θα κάνουμε, δεν γίνεται αλλιώς. Να δώσουμε χώρο και σ'αυτά. Τα γράφω για να τ' ακούω εγώ πρώτα - πρώτα. 

Τα σποράκια έγιναν δεντράκια ολόκληρα πια, άνθισαν, έτοιμα να βγουν. Με το καλό να τα γνωρίσετε όσες τα περιμένετε, να τα χαίρεστε οι υπόλοιπες. Όλα να πάνε καλά. 

 

Με το καλο κορίτσι μου!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, magda15 είπε:

Γεια σας μαμαδες και μέλλουσες μαμάδες!

Η μικρή είναι ακόμα όρθια, με το κεφαλι της σχεδόν στο στήθος μου, οποτε αύριο μπαίνω με καισαρική πρωί πρωί για να γεννησω αυτό το αγύριστο κεφαλάκι που δε λέει να πάρει θέση. Κάποιο λόγο θα'χει, δεν πειράζει.

Φοβάμαι αρκετά και δεν το πιστεύω ότι έφτασε η ώρα που δεν θα την έχω πια στην κοιλιά μου. Είναι σαν να αποχαιρετώ κι ενα δικό μου κομματάκι μαζι της, για να καλωσορίσω αύριο ένα άλλο,ξέχωρο.

Να είμαστε δυνατές, μαμάδες που θα δώσουν πολλή αγάπη στα παιδιά τους γι αυτό ακριβως που θα θελουν τα ίδια να είναι ή να γίνουν και μια μεγάλη αγκαλιά που θα τα χωράει όπως είναι. Λάθη θα κάνουμε, δεν γίνεται αλλιώς. Να δώσουμε χώρο και σ'αυτά. Τα γράφω για να τ' ακούω εγώ πρώτα - πρώτα. 

Τα σποράκια έγιναν δεντράκια ολόκληρα πια, άνθισαν, έτοιμα να βγουν. Με το καλό να τα γνωρίσετε όσες τα περιμένετε, να τα χαίρεστε οι υπόλοιπες. Όλα να πάνε καλά. 

 

Τα είπες υπέροχα !με το καλό να δεχτείτε το νέο μέλος !!!

  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sousamaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια..

για όσες πρόκειται να γεννήσουν..εγώ σήμερα επικοινώνησα με το μαιευτήριο (ιασω) κ μου είπαν ότι σχετικά με τον σύνοδο μπορεί να είναι μόνο ένας (καλά αυτό το ξέραμε) ο ίδιος κάθε φορά ο οποίος θα μπορεί να μπαίνει κ να βγαίνει όσες φορές θέλει (εντάξει με κάποια σύνεση..αλλά τουλάχιστον δε θα ναι εγκλωβισμένος 4 μέρες μέσα)..κ εννοείται το τεστ του να είναι αρνητικό.

σχετικα με το τεστ μου είπαν ότι ως τώρα δέχονται τεστ έως κ πέντε ημερών αλλά μου είπε ότι για να είμαι πλήρως καλυμμένη να επικοινωνήσω ξανά 3 μέρες πριν τον τοκετό (εφοσον θα μπω προγραμματισμένα ) κ να το επαληθευσω ξανά γιατί μπορεί να αλλάξουν οι οδηγιες

Και εγω μιλησα σημερα μαζι τους,αυτο με το 5 μερες αν το κρατησουν ειναι καλο.και για το συνοδο επισης.


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΕΥΑ! είπε:

Και εγω μιλησα σημερα μαζι τους,αυτο με το 5 μερες αν το κρατησουν ειναι καλο.και για το συνοδο επισης.

Εσυ έχεις κλείσει ραντεβού για τεστ;βασικά θα κάνετε το τεστ στο ιασω η σε άλλο εργαστήριο;εμείς κλείσαμε δυο μέρες πριν την ημερομηνία εισαγωγής..βέβαια ρευστά όλα γιατί υπάρχει το ενδεχόμενο κ να γεννήσω νωρίτερα..

 

@MinakiG να σας ζήσει ο γιοκας σας και να είναι γερος κ ευτυχισμένος!!να τον χαίρεστε!

καλη ανάρρωση κ σε εσένα κ καλή λοχεία κορίτσι μου!ολα καλά, μετράει που είστε κ οι δυο καλά κ που κρατάς το παιδί σου αγκαλια!ολα τα αλλα θα τα ξεχάσεις!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sousamaki είπε:

Εσυ έχεις κλείσει ραντεβού για τεστ;βασικά θα κάνετε το τεστ στο ιασω η σε άλλο εργαστήριο;εμείς κλείσαμε δυο μέρες πριν την ημερομηνία εισαγωγής..βέβαια ρευστά όλα γιατί υπάρχει το ενδεχόμενο κ να γεννήσω νωρίτερα..

 

@MinakiG να σας ζήσει ο γιοκας σας και να είναι γερος κ ευτυχισμένος!!να τον χαίρεστε!

καλη ανάρρωση κ σε εσένα κ καλή λοχεία κορίτσι μου!ολα καλά, μετράει που είστε κ οι δυο καλά κ που κρατάς το παιδί σου αγκαλια!ολα τα αλλα θα τα ξεχάσεις!

Δευτερα εχω ραντεβου με τον γιατρο κ εχουμε κλεισει κ ραντεβου εξω.τωρα αναλογως τι θα μας πει οταν με δει ισως χρειαστει να  αλλαξουμε την ημερομηνια για το τεστ.

Just now, MinakiG είπε:

Καλησπέρα σε όλες ! Γεννήσαμε στις 11:50 έναν παίδαρο 3480γρ. Η καισαρική μας δεν ήταν ανέμελη δυστυχώς. Λόγω προβλήματος που έχω στη μέση η επισκληρίδειος πόνεσε σαν να φάγα σφαίρα και δεν έπιασε ποτέ όποτε παρθηκε η απόφαση να φάω γεννικη αναισθησία και με λυγμούς με κοιμησαν.... Η Μαια μου ευτυχώς έβγαλε βίντεο την γέννηση του πρώτου μου παιδιού. Στεναχωρήθηκα πολύ. Αλλά εφόσον το αγοράκι μου είναι καλά και στην αγκαλιά μου θα το ξεπεράσω. Τα φιλια μου...

Μινακι μου να σας ζησει!!το σημαντικο ειναι οτι ειστε και οι δυο καλα κ εχεις τον μπεμπη σας αγκαλιτσα! Ολα τα αλλα θα τα αφησεις πισω σου! Καλη αναρρωση σου ευχομαι!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG είπε:

Καλησπέρα σε όλες ! Γεννήσαμε στις 11:50 έναν παίδαρο 3480γρ. Η καισαρική μας δεν ήταν ανέμελη δυστυχώς. Λόγω προβλήματος που έχω στη μέση η επισκληρίδειος πόνεσε σαν να φάγα σφαίρα και δεν έπιασε ποτέ όποτε παρθηκε η απόφαση να φάω γεννικη αναισθησία και με λυγμούς με κοιμησαν.... Η Μαια μου ευτυχώς έβγαλε βίντεο την γέννηση του πρώτου μου παιδιού. Στεναχωρήθηκα πολύ. Αλλά εφόσον το αγοράκι μου είναι καλά και στην αγκαλιά μου θα το ξεπεράσω. Τα φιλια μου...

Να σας ζήσει κορίτσι μου !οπως και να έχει ,,γέννησες ενα υγιέστατο παλικάρι και είσαι κ εσυ καλα !!μπραβο στη μαία που τράβηξε βίντεο !!καλη ανάρρωση !!

  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG είπε:

Καλησπέρα σε όλες ! Γεννήσαμε στις 11:50 έναν παίδαρο 3480γρ. Η καισαρική μας δεν ήταν ανέμελη δυστυχώς. Λόγω προβλήματος που έχω στη μέση η επισκληρίδειος πόνεσε σαν να φάγα σφαίρα και δεν έπιασε ποτέ όποτε παρθηκε η απόφαση να φάω γεννικη αναισθησία και με λυγμούς με κοιμησαν.... Η Μαια μου ευτυχώς έβγαλε βίντεο την γέννηση του πρώτου μου παιδιού. Στεναχωρήθηκα πολύ. Αλλά εφόσον το αγοράκι μου είναι καλά και στην αγκαλιά μου θα το ξεπεράσω. Τα φιλια μου...

Να σας ζήσει κορίτσι μου!!! Να είναι γερός και δυνατός κ ευτυχισμένος!!! Μόνο αυτό έχει σημασία!!!! Καλή ανάρρωση καλή λοχεία ❤️

  • Ευχαριστώ 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...