Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ, χαιρετώ τα νέα κορίτσια και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Είμαι σε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα κατεξυγμενων βλαστοκυστεων. Εχω πολλές γνώσεις όσο αφορά το κομμάτι της ωοληψιας, στην εμβρυομεταφορα ειδικά κατεψυγμένων, έχω πολλές απορίες. Για παράδειγμα 2η ημέρα του κύκλου έκανα οιστραδιολη και είναι 67.Θεωρειται υψηλή? Να ακυρώσω τη διαδικασία? Έκανα και υπέρηχο και δεν υπάρχει κύστη. Γενικά δεν έχω καταλάβει τι θέλει προσοχή στην εμβρυομεταφορα. Είναι η τελευταία μου προσπάθεια και δε θέλω να πάω με ο, τι να ναι συνθήκες. 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, magda15 είπε:

Γεια σας κούκλες! 

Ολα πήγαν καλά, η κόρη μου γεννήθηκε 3.400 και είναι υπερφαγανω! Την εχω ρουμινγκ ιν και δεν εχω κλεισει ματι :rolleyes:

Οι πόνοι της καισαρικης παλεψιμοι, με πιεσα να σηκωθώ και να περπατήσω αρκετά αμεσα και βοηθησε αρκετά. 

Την πηγαν να τη δει ο παιδιατρος, κλείνω τα ματια μου κορίτσια οσο προλαβαίνω χεχε!! 

Θα τα ξαναπούμε, σας φιλω :x

Κοριτσάκι μου να σας ζήσει η υπρφαγανω κόρη σας!!!!!! Να είναι γερή και ευτυχισμένη κ εσείς μαζί της!!!!! Σιδερένια και καλή λοχεία!!! Ξεκουράσου όποτε μπορείς!!!! Φιλάκια πολλά!!

  • Ευχαριστώ 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, magda15 είπε:

Γεια σας κούκλες! 

Ολα πήγαν καλά, η κόρη μου γεννήθηκε 3.400 και είναι υπερφαγανω! Την εχω ρουμινγκ ιν και δεν εχω κλεισει ματι :rolleyes:

Οι πόνοι της καισαρικης παλεψιμοι, με πιεσα να σηκωθώ και να περπατήσω αρκετά αμεσα και βοηθησε αρκετά. 

Την πηγαν να τη δει ο παιδιατρος, κλείνω τα ματια μου κορίτσια οσο προλαβαίνω χεχε!! 

Θα τα ξαναπούμε, σας φιλω :x

Να σας ζήσει Μαγδα!!! Υγιής και καλότυχη να είναι, καλή λοχεια σε εσένα!!!

@MumMaria Μαράκι δεν ξέρω αν έδρασαν τόσο γρήγορα τα προβιοτικα ή ήταν τυχαίο αλλά χθες ήταν το πρώτο βράδυ μας χωρίς πονάκια και κλάματα !

Καλημέρα κορίτσια, καλή Κυριακή να έχουμε!

  • Μου αρέσει 4

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, magda15 είπε:

Γεια σας κούκλες! 

Ολα πήγαν καλά, η κόρη μου γεννήθηκε 3.400 και είναι υπερφαγανω! Την εχω ρουμινγκ ιν και δεν εχω κλεισει ματι :rolleyes:

Οι πόνοι της καισαρικης παλεψιμοι, με πιεσα να σηκωθώ και να περπατήσω αρκετά αμεσα και βοηθησε αρκετά. 

Την πηγαν να τη δει ο παιδιατρος, κλείνω τα ματια μου κορίτσια οσο προλαβαίνω χεχε!! 

Θα τα ξαναπούμε, σας φιλω :x

Να σας ζήσει !!!γερη κ καλοτυχη !!καλη λοχεία να έχεις !!μπραβο για το θάρρος σου !!


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, magda15 είπε:

Γεια σας κούκλες! 

Ολα πήγαν καλά, η κόρη μου γεννήθηκε 3.400 και είναι υπερφαγανω! Την εχω ρουμινγκ ιν και δεν εχω κλεισει ματι :rolleyes:

Οι πόνοι της καισαρικης παλεψιμοι, με πιεσα να σηκωθώ και να περπατήσω αρκετά αμεσα και βοηθησε αρκετά. 

Την πηγαν να τη δει ο παιδιατρος, κλείνω τα ματια μου κορίτσια οσο προλαβαίνω χεχε!! 

Θα τα ξαναπούμε, σας φιλω :x

Να σας ζησει Μαγδα μου!! Καλη λοχεια να εχεις!!

  • Ευχαριστώ 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες και εναπομείναντες φουσκοκοιλιτσες!!!!Χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες!Υβόννη μου να χαίρεσαι τον αντρουλη σου (τον μεγάλο)!!Πώς είστε βρε κορίτσια όσες δεν έχετε ακόμη γεννήσει;τα μωρά σας έχουν εμπεδωθεί;Εδώ κ λίγες μέρες έχω πόνους περιοδου...Από τη μία θέλω να γεννήσω και από την άλλη φοβάμαι!!!Δεν έχω βέβαια επιλογή!!!χαχαχχα

  • Μου αρέσει 2

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όλα καλά κι από εμάς! Ένας ροζ κομψός μπέμπης 3,780 και πολύ νυσταγμενος. Θηλασαμε και λίγο κατά το μεσημεράκι. Ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι. γράφω σαν τηλεγράφημα αλλά καταλαβαίνετε. Φιλιά !

  • Μου αρέσει 12
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alexandra P. είπε:

Κορίτσια όλα καλά κι από εμάς! Ένας ροζ κομψός μπέμπης 3,780 και πολύ νυσταγμενος. Θηλασαμε και λίγο κατά το μεσημεράκι. Ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι. γράφω σαν τηλεγράφημα αλλά καταλαβαίνετε. Φιλιά !

Να σας ζήσει κορίτσι μου! Γερός και τυχερός! Καλή λοχεια!


Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, magda15 είπε:

Γεια σας κούκλες! 

Ολα πήγαν καλά, η κόρη μου γεννήθηκε 3.400 και είναι υπερφαγανω! Την εχω ρουμινγκ ιν και δεν εχω κλεισει ματι :rolleyes:

Οι πόνοι της καισαρικης παλεψιμοι, με πιεσα να σηκωθώ και να περπατήσω αρκετά αμεσα και βοηθησε αρκετά. 

Την πηγαν να τη δει ο παιδιατρος, κλείνω τα ματια μου κορίτσια οσο προλαβαίνω χεχε!! 

Θα τα ξαναπούμε, σας φιλω :x

Να σας ζησει η κορακλα γερή, δυνατή κ καλοτυχη να ειναι!!!! Μπράβο που σηκωθηκες αμεσως!!!!

@Υβόννη Να χαίρεσαι τον αντρουλη σου!!!! Το καλύτερο δωρο του εκανες φετος!!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Alexandra P. είπε:

Κορίτσια όλα καλά κι από εμάς! Ένας ροζ κομψός μπέμπης 3,780 και πολύ νυσταγμενος. Θηλασαμε και λίγο κατά το μεσημεράκι. Ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι. γράφω σαν τηλεγράφημα αλλά καταλαβαίνετε. Φιλιά !

Αααααααα...τρελαίνομαι!!!!Κι άλλο ζουμερο μωρό!!!Να σου ζήσει κορίτσι μου!!!!Να σου ζήσει!!!!

  • Μου αρέσει 1

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alexandra P. είπε:

Κορίτσια όλα καλά κι από εμάς! Ένας ροζ κομψός μπέμπης 3,780 και πολύ νυσταγμενος. Θηλασαμε και λίγο κατά το μεσημεράκι. Ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι. γράφω σαν τηλεγράφημα αλλά καταλαβαίνετε. Φιλιά !

Να σου ζησει ο μπεμπουκος...γερος κ τυχερος ναναι...:)

Just now, Papakι είπε:

Καλησπερα μανουλες και εναπομείναντες φουσκοκοιλιτσες!!!!Χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες!Υβόννη μου να χαίρεσαι τον αντρουλη σου (τον μεγάλο)!!Πώς είστε βρε κορίτσια όσες δεν έχετε ακόμη γεννήσει;τα μωρά σας έχουν εμπεδωθεί;Εδώ κ λίγες μέρες έχω πόνους περιοδου...Από τη μία θέλω να γεννήσω και από την άλλη φοβάμαι!!!Δεν έχω βέβαια επιλογή!!!χαχαχχα

Εγω προσωπικα κουραζομαι αρκετα με το παραμικρο...βεβαια κοιμαμαι πολυ κ δεν ταλαιπωρουμε με καουρες...γενικα εχω πολλες ανωδυνες συσπασεις που μου ειχε πει ο γιατρος οτι ειναι η προπαρασκευαστικες αλλα που κ που εχω κ εγω πονους περιοδου για λιγη ωρα κ μετα περνανε...την Τριτη εχω γιατρο να δουμε πως θα παει..

  • Μου αρέσει 2

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

@papaki εμένα δεν έχει γυρίσει καν κορίτσι μου κ ούτε πρόκειται πλέον, αλλά χθες το βράδυ είχα συσπασεις !!κ ενόχληση στη μέση..

πηρα τηλ τον γιατρό κ μου είπε να πάρω κάτι σπασμολυτικα υποθετα κ αύξησα κ το μαγνήσιο..με ηρεμησε το υπόθετο, άμεσα κιόλας.απο κούραση τώρα να σου πω..όλη μέρα ξάπλα αλλά μέχρι την τουαλέτα πάω κ λαχανιάζω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sousamaki είπε:

@papaki εμένα δεν έχει γυρίσει καν κορίτσι μου κ ούτε πρόκειται πλέον, αλλά χθες το βράδυ είχα συσπασεις !!κ ενόχληση στη μέση..

πηρα τηλ τον γιατρό κ μου είπε να πάρω κάτι σπασμολυτικα υποθετα κ αύξησα κ το μαγνήσιο..με ηρεμησε το υπόθετο, άμεσα κιόλας.απο κούραση τώρα να σου πω..όλη μέρα ξάπλα αλλά μέχρι την τουαλέτα πάω κ λαχανιάζω!

Σε ποια εβδομάδα είσαι;

Just now, Depykal είπε:

Να σου ζησει ο μπεμπουκος...γερος κ τυχερος ναναι...:)

Εγω προσωπικα κουραζομαι αρκετα με το παραμικρο...βεβαια κοιμαμαι πολυ κ δεν ταλαιπωρουμε με καουρες...γενικα εχω πολλες ανωδυνες συσπασεις που μου ειχε πει ο γιατρος οτι ειναι η προπαρασκευαστικες αλλα που κ που εχω κ εγω πονους περιοδου για λιγη ωρα κ μετα περνανε...την Τριτη εχω γιατρο να δουμε πως θα παει..

Σύσπαση δεν είχα ούτε μια μέχρι τώρα...προσπαθώ να δω ένα σημάδι τοκετού!!Πάντως αυτοί οι πονοι είναι περίεργοι...μου δημιουργούν περίεργο συναίσθημα.. είναι δλδ δυσάρεστοι γτ πρόκειται για πόνο αλλά από την άλλη σκέφτομαι ότι φτάνει η μεγάλη ώρα!!!

  • Μου αρέσει 2

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Σε ποια εβδομάδα είσαι;

Σύσπαση δεν είχα ούτε μια μέχρι τώρα...προσπαθώ να δω ένα σημάδι τοκετού!!Πάντως αυτοί οι πονοι είναι περίεργοι...μου δημιουργούν περίεργο συναίσθημα.. είναι δλδ δυσάρεστοι γτ πρόκειται για πόνο αλλά από την άλλη σκέφτομαι ότι φτάνει η μεγάλη ώρα!!!

Έχω μπει στην 38η..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...