Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Χαμομήλι για δυσκοιλιότητα


Recommended Posts

On 5/22/2020 at 5:52 PM, νικηαντωνια81 said:

Εγω έβαζα στο γάλα πάντα χαμομήλι μου το επέτρεπε φυσικά η παιδίατρος . Και λαδακι στον πωπουδάκο του καθώς ασκήσεις και μασάζ για τα αέρια. Έπαιρνε σίδηρο κ αυτό δυσκόλευε την κατάσταση . Και προβιοτικά επίσης.

Λαδακι στο πωπουδακι πως? :roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

16 ώρες πρίν, playbunny είπε:

Λαδακι στο πωπουδακι πως? :roll:

Θα βρέξεις την άκρη με το βαμβάκι μιας μπατονετες με το λάδι, κ την βάζεις λιγο στον πρωκτο, ισα να προκαλέσει τα κακα

Απο περιγραφές, προσωπικα δ χρειάστηκε να το κανουμε

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vikib said:

Θα βρέξεις την άκρη με το βαμβάκι μιας μπατονετες με το λάδι, κ την βάζεις λιγο στον πρωκτο, ισα να προκαλέσει τα κακα

Απο περιγραφές, προσωπικα δ χρειάστηκε να το κανουμε

Ευχαριστώ πολύ! Αν χρειαστεί θα το δοκιμάσουμε. :oops:

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, playbunny είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Αν χρειαστεί θα το δοκιμάσουμε. :oops:

Η προηγούμενη λύση πριν τα κλισματακια γλυκερίνης είναι αυτή πιάνει στο 99% των περιπτώσεων αλλά οχι με μπατονετα γιατί είναι μεγαλη αλλα με ηλεκτρικό θερμόμετρο το βουτούσα στην άκρη στο λαδακι και ίσα να μπει....τα έκανε πάντα σχεδόν....εγγυηση:mrgreen: στα δύσκολα κλυσμα

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για την καθυστέρηση! 

Κι εγω με θερμόμετρο το εκανα. Η μπατονέτας δεν βοηθάει. Ο μικρός μου ήταν πολύ δυσκοίλιος περνούσαν μέρες για να κάνει κακά. Όποτε το λάδι ήταν μόνιμα στην αλλαξιερα.

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 hours ago, ΒαλεντιναΧρηστος said:

Η προηγούμενη λύση πριν τα κλισματακια γλυκερίνης είναι αυτή πιάνει στο 99% των περιπτώσεων αλλά οχι με μπατονετα γιατί είναι μεγαλη αλλα με ηλεκτρικό θερμόμετρο το βουτούσα στην άκρη στο λαδακι και ίσα να μπει....τα έκανε πάντα σχεδόν....εγγυηση:mrgreen: στα δύσκολα κλυσμα

@νικηαντωνια81 ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! Λαδακι υποθετω ελαιολαδο ε? :-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...