Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Joka είπε:

Κοριτσια γιατι τη μετράτε?Κι εμενα 6 με 11 με μετρησε η γιατρός μου.Τελειο για εγκυμοσυνη που τη θελουμε χαμηλη μου ειπε.

@Balou παλι σε μελέτησα.2η μερα σερι σήμερα λύσσαξα να φαω γλυκο ενω τις τελευταιες 3 βδομαδες ουτε τα πλησίαζα και σα να επανερχεται γενικά η ορεξούλα...

Πωπω φίλη.. ακολουθείς πιστά τη πορεία..χαχαχα! Άσε, έτσι δειλά ξεκίνησα και τώρα δε μπορώ να σταματήσω! Μου τρέχουν τα σάλια. Το μόνο που δεν αντέχω ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ πια και δε ξέρω αν θα ξαναφάω ποτέ, είναι ψάρια. Μια που το έγραψα και μια που μου γύρισε το στομάχι..

  • Χαχα 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Εγώ με χυμό συνέρχομαι!! Αλλά τώρα ξέρω, αν δεν νιώθω πολύ καλά πίνω χυμό πριν πέσω τεζα... Θα φάω π.χ πριν αδειάσει το στομάχι μου και με πιάσει ανακατοσουρα, όταν μαγειρεύει ο άντρας μου ή όταν καθαρίζει το σπίτι αποφευγω τις έντονες μυρωδιές που με.ενοχλουν κι έτσι είμαι σχεδόν πάντα καλά! 

Σήμερα την πάτησα με το μπάνιο μου γιατί το αφρολουτρο είχε έντονο άρωμα και με ανακατεψε ( palmolive το μοβ) αλλά τώρα που το έμαθα δεν θα το χρησιμοποιήσω ξανά...τι να κάνω...προσέχω!! Χαχαχαχχαχαχαχαχα

Ακριβως οπως τα περιγραφεις ένιωθα κι εγώ.

Just now, Balloo είπε:

Πωπω φίλη.. ακολουθείς πιστά τη πορεία..χαχαχα! Άσε, έτσι δειλά ξεκίνησα και τώρα δε μπορώ να σταματήσω! Μου τρέχουν τα σάλια. Το μόνο που δεν αντέχω ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ πια και δε ξέρω αν θα ξαναφάω ποτέ, είναι ψάρια. Μια που το έγραψα και μια που μου γύρισε το στομάχι..

Τωρα που το λες κι εμενα,αλλά επειδη μ αρεσουν πολύ είμαι σίγουρη ότι θα το ξεπερασω σύντομα!!!:-P

Χθες μ επιασε τρομερή λύσσα για μπέργκερ και μετά για παγωτό.Και σημερα λυσσαξα να φαω μακαρονια με κιμα και μετά τραβηχτηκα μεχρι το σουπερ να παρω οικογενειακο παγωτο.Χαχχαχαχαχαααα

Εψαχνα και για κρεμουλα σωματος πιο καταλληλη για τωρα και διαλεξα μια της bioten που γραφει vegan friendly. Μου φανηκε πιο αγνη απο τις άλλες..

  • Μου αρέσει 2

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Ακριβως οπως τα περιγραφεις ένιωθα κι εγώ.

Τωρα που το λες κι εμενα,αλλά επειδη μ αρεσουν πολύ είμαι σίγουρη ότι θα το ξεπερασω σύντομα!!!:-P

Ναι...και έτσι με πιάνει η υστερία ότι δεν νιώθω τίποτα και ότι δεν έχω συμπτώματα... Χαχαχαχαχαχαχχααχα


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Ναι...και έτσι με πιάνει η υστερία ότι δεν νιώθω τίποτα και ότι δεν έχω συμπτώματα... Χαχαχαχαχαχαχχααχα

Γιατι εγω σημερα τι νομίζεις ότι σκέφτομαι???!!!!!Μπουαχαχαχαχχαα.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Joka είπε:

Ακριβως οπως τα περιγραφεις ένιωθα κι εγώ.

Τωρα που το λες κι εμενα,αλλά επειδη μ αρεσουν πολύ είμαι σίγουρη ότι θα το ξεπερασω σύντομα!!!:-P

Χθες μ επιασε τρομερή λύσσα για μπέργκερ και μετά για παγωτό.Και σημερα λυσσαξα να φαω μακαρονια με κιμα και τραβηχτηκα μεχρι το σουπερ να παρω οικογενειακο παγωτο.Χαχχαχαχαχαααα

Εψαχνα και για κρεμουλα σωματος πιο καταλληλη για τωρα και διαλεξα μια της bioten που γραφει vegan friendly. Μου φανηκε πιο αγνη απο τις άλλες..

Ε νομίζω σιγά σιγά επανερχόμαστε! 

Λοιπόν κορίτσια, αν ισχύει αυτό που λέγαν οι παλιοί ότι το κορίτσι σου παίρνει την ομορφιά και το αγόρι σου δίνει, εγώ θα κάνω σίγουρα κορίτσι γιατί έχω τα χαλιά μου τα μαύρα!! Δεν έχω βγάλει σπυράκια ποτέ, ούτε στην εφηβεία και τώρα με την εγκυμοσύνη έχω ΓΕΜΙΣΕΙ σε μέτωπο και λαιμό! Αχ που ειναι η επιδερμίδα που λάμπει, τα πλούσια μαλλιά και τα κόκκινα μάγουλα..κολοκύθια. Κορίτσι, ξεκάθαρα.

  • Χαχα 7

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Ε νομίζω σιγά σιγά επανερχόμαστε! 

Λοιπόν κορίτσια, αν ισχύει αυτό που λέγαν οι παλιοί ότι το κορίτσι σου παίρνει την ομορφιά και το αγόρι σου δίνει, εγώ θα κάνω σίγουρα κορίτσι γιατί έχω τα χαλιά μου τα μαύρα!! Δεν έχω βγάλει σπυράκια ποτέ, ούτε στην εφηβεία και τώρα με την εγκυμοσύνη έχω ΓΕΜΙΣΕΙ σε μέτωπο και λαιμό! Αχ που ειναι η επιδερμίδα που λάμπει, τα πλούσια μαλλιά και τα κόκκινα μάγουλα..κολοκύθια. Κορίτσι, ξεκάθαρα.

Επιστημονικά το αντίθετο ισχύει, τα κοριτσια με τις ορμόνες τους ομορφαίνουν τις μανούλες ενώ τα αγόρια με τα ανδρογόνα τις αγριεύουν.

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Ε νομίζω σιγά σιγά επανερχόμαστε! 

Λοιπόν κορίτσια, αν ισχύει αυτό που λέγαν οι παλιοί ότι το κορίτσι σου παίρνει την ομορφιά και το αγόρι σου δίνει, εγώ θα κάνω σίγουρα κορίτσι γιατί έχω τα χαλιά μου τα μαύρα!! Δεν έχω βγάλει σπυράκια ποτέ, ούτε στην εφηβεία και τώρα με την εγκυμοσύνη έχω ΓΕΜΙΣΕΙ σε μέτωπο και λαιμό! Αχ που ειναι η επιδερμίδα που λάμπει, τα πλούσια μαλλιά και τα κόκκινα μάγουλα..κολοκύθια. Κορίτσι, ξεκάθαρα.

Αν είναι έτσι...εγώ πάω για αγόρια!!! Ολοι μου λένε πόσο ήρεμο φαίνεται το πρόσωπο μου!!! Εγώ πάλι δεν το καταλαβαίνω!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Επιστημονικά το αντίθετο ισχύει, τα κοριτσια με τις ορμόνες τους ομορφαίνουν τις μανούλες ενώ τα αγόρια με τα ανδρογόνα τις αγριεύουν.

Έχει λογική, δε το σκέφτηκα! 

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Ε νομίζω σιγά σιγά επανερχόμαστε! 

Λοιπόν κορίτσια, αν ισχύει αυτό που λέγαν οι παλιοί ότι το κορίτσι σου παίρνει την ομορφιά και το αγόρι σου δίνει, εγώ θα κάνω σίγουρα κορίτσι γιατί έχω τα χαλιά μου τα μαύρα!! Δεν έχω βγάλει σπυράκια ποτέ, ούτε στην εφηβεία και τώρα με την εγκυμοσύνη έχω ΓΕΜΙΣΕΙ σε μέτωπο και λαιμό! Αχ που ειναι η επιδερμίδα που λάμπει, τα πλούσια μαλλιά και τα κόκκινα μάγουλα..κολοκύθια. Κορίτσι, ξεκάθαρα.

Χαχαχαχαχα λες να ισχυουν αυτα?Λοιπον σκεφτομουνα κι εγω για το δερμα.Το δερμα μου λαμπει!!Μου εχει κανει τεραστια εντυπωση.Ουτε ξυπναω πρησμενη το πρωι ουτε τιποτα,φράπα λέμε!Χαχαχχαα!

Εγω απ την αρχη εχω προαισθημα για αγορι,πρωτα ο Θεος!!Λες να έπεσα μέσα??Η ισχυει το αντίθετο?

  • Μου αρέσει 2

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Joka είπε:

Χαχαχαχαχα λες να ισχυουν αυτα?Λοιπον σκεφτομουνα κι εγω για το δερμα.Το δερμα μου λαμπει!!Μου εχει κανει τεραστια εντυπωση.Ουτε ξυπναω πρησμενη το πρωι ουτε τιποτα,φράπα λέμε!Χαχαχχαα!

Εγω ομως εχω προαισθημα για αγορι,πρωτα ο Θεος!!Λες να είναι κορίτσι??

Βρε γερά να ναι κι ότι ναι!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Ε νομίζω σιγά σιγά επανερχόμαστε! 

Λοιπόν κορίτσια, αν ισχύει αυτό που λέγαν οι παλιοί ότι το κορίτσι σου παίρνει την ομορφιά και το αγόρι σου δίνει, εγώ θα κάνω σίγουρα κορίτσι γιατί έχω τα χαλιά μου τα μαύρα!! Δεν έχω βγάλει σπυράκια ποτέ, ούτε στην εφηβεία και τώρα με την εγκυμοσύνη έχω ΓΕΜΙΣΕΙ σε μέτωπο και λαιμό! Αχ που ειναι η επιδερμίδα που λάμπει, τα πλούσια μαλλιά και τα κόκκινα μάγουλα..κολοκύθια. Κορίτσι, ξεκάθαρα.

Εγώ πάντως που είχα δύο κορίτσια ακόμη και την ημέρα που γέννησα μου έλεγαν όλοι τι όμορφη που ήμουν. Εγώ δεν το καταλάβαινα τότε. Ένιωθα χαλιά. Τώρα που βλέπω φωτογραφίες όντως ήμουν!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι said:

Επιστημονικά το αντίθετο ισχύει, τα κοριτσια με τις ορμόνες τους ομορφαίνουν τις μανούλες ενώ τα αγόρια με τα ανδρογόνα τις αγριεύουν.

Ωχ ωχ ωχ και έχει αρχίσει η τρίχα και μαυρίζει επικίνδυνα ... λες να είναι και τα 2 αγόρια ;; Θα κάνω ομάδα μπάσκετ μετά ... χαχαχαχα

Just now, Joka said:

Χαχαχαχαχα λες να ισχυουν αυτα?Λοιπον σκεφτομουνα κι εγω για το δερμα.Το δερμα μου λαμπει!!Μου εχει κανει τεραστια εντυπωση.Ουτε ξυπναω πρησμενη το πρωι ουτε τιποτα,φράπα λέμε!Χαχαχχαα!

Εγω απ την αρχη εχω προαισθημα για αγορι,πρωτα ο Θεος!!Λες να έπεσα μέσα??Η ισχυει το αντίθετο?

Εμένα το προαίσθημα μου στην πρώτη εγκυμοσύνη ήταν αγόρι και ειχα πέσει μέσα !! 

Just now, Τουτουνι said:

Βρε γερά να ναι κι ότι ναι!!!!

Εννοείται πρώτα απ όλα αυτό και όλα τ αλλά είναι για το καλαμπούρι ! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Άρα όλες τα ίδια είμαστε!!! Χαχαχαχαχαχαχαχα

Α,η νύστα,το στηθος πρησμενο και η απέχθεια για μυρωδιές παραμένουν!Κάτι είναι κι αυτό!!!:-P

Επίσης,νιώθω απίστευτα τυχερή που δεν είχα καθόλου εμετούς.

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Α,η νύστα,το στηθος πρησμενο και η απέχθεια για μυρωδιές παραμένουν!Κάτι είναι κι αυτό!!!:-P

Επίσης,νιώθω απίστευτα τυχερή που δεν είχα καθόλου εμετούς.

Πιστεψέ με είσαι πολύ τυχερή....εγώ σέρνομαι κάθε φορά που τρώω το οτιδήποτε, έστω και μια πιρουνιά, ή μια φρυγανιά.Ακόμα και νερό!  Όπως στην γαστρεντερίτιδα, ένα χάλι μαύρο....αστα! Και αυτό καθημερινά! 
Ας μην πω για τις μυρωδιές, μέχρι και το αρωματικό που έχω στην τουαλέτα, με αναγοϋλιαζε και το πέταξα!

«Έχω μύτη εγώ» που έλεγε και στην ταινία «Η νεράιδα και το παλικάρι»

Σας έκαψα τώρα,  χαχαχα Καλό βράδυ αγαπημένες μου

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...