Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Balloo είπε:

Πφ..υπομονή Ρενάκι μου..Τον φάγαμε τον γάιδαρο. Καληνυχτάκια ❤️

Ο γάιδαρος για να πω ότι τον έφαγα, θέλει ακόμη 213 ημερες όπως αναγράφει και το τικερακι που έφτιαξα σήμερα, χάρη σε σένα :-P καληνυχτα

  • Χαχα 2

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας βλέπω που ανησυχείτε για σκυψιματα κ βάρη και γελάω μιας και με 3 παιδια, ένα εκ των οποίων ούτε 2.5 χρόνων δεν έχω τέτοιες πολυτέλειες! Και θα σηκώσω και θα κάνω όσες δουλειές μπορώ κ σκάλες θα ανέβω μιας κ μένω στον τρίτο και ασανσέρ νο :?

Χαρείτε το όσο μπορείτε! 

  • Μου αρέσει 1

mij0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geonutr-mama είπε:

Σας βλέπω που ανησυχείτε για σκυψιματα κ βάρη και γελάω μιας και με 3 παιδια, ένα εκ των οποίων ούτε 2.5 χρόνων δεν έχω τέτοιες πολυτέλειες! Και θα σηκώσω και θα κάνω όσες δουλειές μπορώ κ σκάλες θα ανέβω μιας κ μένω στον τρίτο και ασανσέρ νο :?

Χαρείτε το όσο μπορείτε! 

Έτσι,πες τα κορίτσι μου,να συνέλθουμε!


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Ο γάιδαρος για να πω ότι τον έφαγα, θέλει ακόμη 213 ημερες όπως αναγράφει και το τικερακι που έφτιαξα σήμερα, χάρη σε σένα :-P καληνυχτα

Για καλό το 'βαλες..? Χαχαχαχαχα! Ε, όσο να'ναι το δεύτερο τρίμηνο θα είναι πιο λάιτ. Σε φιλώ!

Just now, Geonutr-mama είπε:

Σας βλέπω που ανησυχείτε για σκυψιματα κ βάρη και γελάω μιας και με 3 παιδια, ένα εκ των οποίων ούτε 2.5 χρόνων δεν έχω τέτοιες πολυτέλειες! Και θα σηκώσω και θα κάνω όσες δουλειές μπορώ κ σκάλες θα ανέβω μιας κ μένω στον τρίτο και ασανσέρ νο :?

Χαρείτε το όσο μπορείτε! 

Σωστή! Δεν είμαστε τόσο εύθραυστες όσο νομίζουμε τελικά..


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι αν είναι να μείνει ένα μωρό θα μείνει, βρέξει χιονίσει... 

Δεν είπαμε να κάνουμε τρελες αλλά νορμαλ πράγματα. Αν κουραστούμε καθόμαστε. Κ εγω ώρες ώρες δε μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Αλλά να σήμερα μαγείρεψα, έκανα κεικ, κριτσινια, πλυντηριο, στεγνωτηριο, φρόντισα τα λουλούδια μου, έπαιξα λίγο με τα μικρά κλπ. Όλα στο πρόγραμμα. 

  • Μου αρέσει 1

mij0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geonutr-mama είπε:

Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι αν είναι να μείνει ένα μωρό θα μείνει, βρέξει χιονίσει... 

Δεν είπαμε να κάνουμε τρελες αλλά νορμαλ πράγματα. Αν κουραστούμε καθόμαστε. Κ εγω ώρες ώρες δε μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Αλλά να σήμερα μαγείρεψα, έκανα κεικ, κριτσινια, πλυντηριο, στεγνωτηριο, φρόντισα τα λουλούδια μου, έπαιξα λίγο με τα μικρά κλπ. Όλα στο πρόγραμμα. 

Αν ειναι να ρθει,επισης, θα ερθει,θα συμπληρωσω εγω.Συμφωνώ απόλυτα!!!!

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Εγώ με χυμό συνέρχομαι!! Αλλά τώρα ξέρω, αν δεν νιώθω πολύ καλά πίνω χυμό πριν πέσω τεζα... Θα φάω π.χ πριν αδειάσει το στομάχι μου και με πιάσει ανακατοσουρα, όταν μαγειρεύει ο άντρας μου ή όταν καθαρίζει το σπίτι αποφευγω τις έντονες μυρωδιές που με.ενοχλουν κι έτσι είμαι σχεδόν πάντα καλά! 

Σήμερα την πάτησα με το μπάνιο μου γιατί το αφρολουτρο είχε έντονο άρωμα και με ανακατεψε ( palmolive το μοβ) αλλά τώρα που το έμαθα δεν θα το χρησιμοποιήσω ξανά...τι να κάνω...προσέχω!! Χαχαχαχχαχαχαχαχα

Καλε το μωβ ειναι τούρμπο σε άρωμα! Λογικο να σε ενοχλήσει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Ναι όντως...ήταν το αγαπημένο μου όμως...τώρα δεν θα το ξαναχρησιμοποιήσω!!!

Με το καλό ο υπέρηχος σήμερα @Τουτουνι..

Να ακούσετε δυνατές καρδούλες > 120bpm !!!!!

  • Μου αρέσει 1

urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κορίτσια! καταρχάς είχε κάποια νέα από @natassaki2006? δεύτερον έχω φοβερές αναγούλες. κάνω κ εμετούς. είμαι τώρα 6w ακριβώς. πρέπει να τρώω συνέχεια για να σταματάει η αναγούλα. θα παχύνω ρε παιδιά κ ούτε θα το ευχαριστηθώ. ειδικά το πρωί ζω ένα δράμα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

καλημέρα κορίτσια! καταρχάς είχε κάποια νέα από @natassaki2006? δεύτερον έχω φοβερές αναγούλες. κάνω κ εμετούς. είμαι τώρα 6w ακριβώς. πρέπει να τρώω συνέχεια για να σταματάει η αναγούλα. θα παχύνω ρε παιδιά κ ούτε θα το ευχαριστηθώ. ειδικά το πρωί ζω ένα δράμα.

Καλημεραααα!!Υπομονη..ααα ξεκινανε απο τοσο νωρις ε; Εγω παλι δεν νοιωθω τιποτα απολυτως.ειναι πολυ ασχημο το συναισθημα; Δηλαδη εισαι χαλια κρεβατι τελειως; Να ξερω τι με περιμενει..εγω αντιθετως εχασα 2 κιλα τι κουλο κ αυτο βεβαια δε τρωω ζαχαρη εδω κ ενα μηνα και ουτε ψωμια μακαρονια..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Καλημεραααα!!Υπομονη..ααα ξεκινανε απο τοσο νωρις ε; Εγω παλι δεν νοιωθω τιποτα απολυτως.ειναι πολυ ασχημο το συναισθημα; Δηλαδη εισαι χαλια κρεβατι τελειως; Να ξερω τι με περιμενει..εγω αντιθετως εχασα 2 κιλα τι κουλο κ αυτο βεβαια δε τρωω ζαχαρη εδω κ ενα μηνα και ουτε ψωμια μακαρονια..

κεγώ στην αρχή είχα τάσεις κατηφορικές. γενικά ο μεταβολισμός μου λειτουργούσε ρολόι. τώρα τρώω καθαρά για να μην έχω αναγούλες.όχι οτι πεινάω. πότε έκανες ετ? μερικές κοπέλες δεν έχουν αναγούλες ή ξεκινάνε πολύ αργότερα. εμένα ξεκίνησαν από την πέμπτη εβδομάδα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

κεγώ στην αρχή είχα τάσεις κατηφορικές. γενικά ο μεταβολισμός μου λειτουργούσε ρολόι. τώρα τρώω καθαρά για να μην έχω αναγούλες.όχι οτι πεινάω. πότε έκανες ετ? μερικές κοπέλες δεν έχουν αναγούλες ή ξεκινάνε πολύ αργότερα. εμένα ξεκίνησαν από την πέμπτη εβδομάδα

Καταλαβα..Οποτε μαλλον αργοτερα θα ξεκινησω ισως και καθολου; Μακαρι ειχα μια φιλη 38 ετων σε ολη την εγκυμοσυνη βολτες ουτε μια αναγουλα κατι ποτε ! Τιποτα!! Εκανα 15 ιουνιου 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...