Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια ακούσαμε καρδούλες!!!!!!! Δεν το πιστεύω!!! 140 παλμούς το καθένα είχε!!! Το ένα ήταν 8.5 χιλιοστά και το άλλο 9 χιλιοστά!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!

Συγχαρητήρια!!! Σε θυμάμαι πάντα αισιόδοξη και τα κατάφερες! Μπράβο σου! Ότι θα σε για δίδυμα εδώ ρώτα... Σε φιλώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Vasiliki10 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πήγαμε χτες στον γιατρό είδαμε σάκο και ακούσαμε καρδούλαααα..σήμερα είμαι 5w6d 

Μπράβο κορίτσι μου! Με το καλό μια τελειόμηνη εγκυνοσύνη!!!

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joann είπε:

Συγχαρητήρια!!! Σε θυμάμαι πάντα αισιόδοξη και τα κατάφερες! Μπράβο σου! Ότι θα σε για δίδυμα εδώ ρώτα... Σε φιλώ!

Ευχαριστώ πολύ!!! Ήρθε και η δική μου ώρα Δόξα το Θεό!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου κι εγώ που δεν έχω εμετούς πολλούς και ανακατοσουρες έχω χάσει 1 κιλό! Ήμουν 55 και τώρα είμαι 54 

 

προκαλείς...χαχαχαχα τώρα πες μας κ καμιά ατάκα τύπου τρώω τα πάντα όλα κ αδυνατίζω χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

προκαλείς...χαχαχαχα τώρα πες μας κ καμιά ατάκα τύπου τρώω τα πάντα όλα κ αδυνατίζω χαχαχαχα

Χαχαχαχχαχαχαχαχα δεν τρώω τα πάντα!!! Τρωω το πρωινό μου, και απ' το μεσημεριανό ούτε το μισό...αφού πέσει σαν στούκας στο στομάχι μου...μέχρι να χονεψω έρχεται το βράδυ...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Χαχαχαχχαχαχαχαχα δεν τρώω τα πάντα!!! Τρωω το πρωινό μου, και απ' το μεσημεριανό ούτε το μισό...αφού πέσει σαν στούκας στο στομάχι μου...μέχρι να χονεψω έρχεται το βράδυ...

Ε εντάξει δικαιολογείται η απώλεια.τιποτα δεν τρως(σε σχέση με εμένα) εγώ χωνεύω σε χρόνο dt και μετά νιώθω άδειο το στομάχι μου κ αναγουλιαζω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

Ε εντάξει δικαιολογείται η απώλεια.τιποτα δεν τρως(σε σχέση με εμένα) εγώ χωνεύω σε χρόνο dt και μετά νιώθω άδειο το στομάχι μου κ αναγουλιαζω.

εγώ μόλις τσάκισα μια σπανακόπιτα που την ειχα μαζι μου για μεσημεριανό... εχω 2-3 μερες μου εχουν μειωθεί οι αναγούλες


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

εγώ μόλις τσάκισα μια σπανακόπιτα που την ειχα μαζι μου για μεσημεριανό... εχω 2-3 μερες μου εχουν μειωθεί οι αναγούλες

πόσο είσαι; ευχαρίστως θα τσάκιζα μια σπανακόπιτα τώρα. έχει κ σπανάκι που πρέπει να τρώμε φυλλώδη 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια! Τι κάνετε? Και εμένα έχει επανέλθει η όρεξη μου για φαγητό!

Όχι ότι είχα ιδιαίτερο πρόβλημα με αναγούλες...περιστασιακά με πιάνει λίγο το στομάχι και αναγούλα....τώρα τρώω κανονικά!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

πόσο είσαι; ευχαρίστως θα τσάκιζα μια σπανακόπιτα τώρα. έχει κ σπανάκι που πρέπει να τρώμε φυλλώδη 

ειμαι 8εβ. & 5 ημερών, εσυ κορίτσι μου?


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mighty είπε:

Ε εντάξει δικαιολογείται η απώλεια.τιποτα δεν τρως(σε σχέση με εμένα) εγώ χωνεύω σε χρόνο dt και μετά νιώθω άδειο το στομάχι μου κ αναγουλιαζω.

Ο γιατρός σήμερα μου είπε, μικρή ποσότητα φαγητού κάθε δύο ώρες!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια ακούσαμε καρδούλες!!!!!!! Δεν το πιστεύω!!! 140 παλμούς το καθένα είχε!!! Το ένα ήταν 8.5 χιλιοστά και το άλλο 9 χιλιοστά!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!

Αχ μπράβο κοριτσάκι μουυυυυυ!!!


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...