Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια ακούσαμε καρδούλες!!!!!!! Δεν το πιστεύω!!! 140 παλμούς το καθένα είχε!!! Το ένα ήταν 8.5 χιλιοστά και το άλλο 9 χιλιοστά!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!

Μπράβο αγαπηηηηηηηη... Τέλεια ❤️❤️❤️


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Vasiliki10 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πήγαμε χτες στον γιατρό είδαμε σάκο και ακούσαμε καρδούλαααα..σήμερα είμαι 5w6d 

Συγχαρητήριά κορίτσι μου... Μπράβο ακούσατε από πολύ νωρίς καρδουλα❤️❤️❤️


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Κορίτσια μου μακάρι να ακούσω και εγώ καρδούλες σήμερα αλλιώς μετά θα με μαζεύετε...

Αντε βρε. Τι είναι αυτά που σκέφτεσαι? Μια χαρά θα ακούσεις και θα τα κάνεις πάνω σου. Περιμένουμε νέα σου :)

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Katzei1982 είπε:

Συγχαρητήριά κορίτσι μου... Μπράβο ακούσατε από πολύ νωρίς καρδουλα❤️❤️❤️

Ευχαριστω πολύ. Ναι όντως αλλά όλα καλά. Ο γιατρός μου είπε εχω πητ 3/3/21

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Ναι 3 βαλαμε, δευτερα παω για πρωτο υπερηχο να δω επιτελους τι γινεται..

Όλες μαζί πάμε την Δευτέρα φίλη μου. Εγώ εσύ και η @Balloo... Δεν ξέρω αν ξεχνάω καμία άλλη κοπέλα... Καλή επιτυχία να χεις... :)

Just now, Vasiliki10 είπε:

Ευχαριστω πολύ. Ναι όντως αλλά όλα καλά. Ο γιατρός μου είπε εχω πητ 3/3/21

Μπράβοοοοοοο.. Τώρα λογικά έχεις ξανά υπέρηχο σε δύο βδομάδες.. Έκλεισες αυχενική από τώρα? 

  • Μου αρέσει 3

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

@Τουτουνι τι λες να είναι τα μικρούλια? έχεις κανένα προαίσθημα? εγω δεν ξερω γιατι αλλα νομιζω οτι ειναι κοριτσακια και τα 2

Εγώ νομίζω ότι είναι αγοράκια!!!! Βέβαια την υγεία τους να έχουν κι ότι είναι...αλλά θα μου άρεσε να ήταν αγοράκια!! Εσύ?

Just now, Katzei1982 είπε:

Μπράβο αγαπηηηηηηηη... Τέλεια ❤️❤️❤️

ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! Σε δύο βδομάδες πάλι!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Εγώ νομίζω ότι είναι αγοράκια!!!! Βέβαια την υγεία τους να έχουν κι ότι είναι...αλλά θα μου άρεσε να ήταν αγοράκια!! Εσύ?

ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! Σε δύο βδομάδες πάλι!!

δεν με πειραζει να σου πω.. οπως λες να εχουν την υγεια τους και τιποτε αλλο! απλα σαν ένστικτο, μου ειπε και η πεθερα μου οτι παλια που δεν ειχανε υπερηχους καταλαβαινε ο γιατρος το φυλλο απο τους παλμους και οτι τα κοριτσια εχουν παραπάνω και επειδη μου ειπε ο γιατρος 170 παλμους το συνδύασα μετα χαχαχα


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ said:

δεν με πειραζει να σου πω.. οπως λες να εχουν την υγεια τους και τιποτε αλλο! απλα σαν ένστικτο, μου ειπε και η πεθερα μου οτι παλια που δεν ειχανε υπερηχους καταλαβαινε ο γιατρος το φυλλο απο τους παλμους και οτι τα κοριτσια εχουν παραπάνω και επειδη μου ειπε ο γιατρος 170 παλμους το συνδύασα μετα χαχαχα

Δε θέλω να στο χαλάσω αλλά ο γιος μου είχε 178 παλμούς ... ;) 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Efinikolaou είπε:

Κορίτσια μου μακάρι να ακούσω και εγώ καρδούλες σήμερα αλλιώς μετά θα με μαζεύετε...

Θα ΑΚΟΥΣΕΙΣ και όλα θα πάνε μια χαρά, θα το δεις!!!! Περιμένουμε νέα σου! Καλή επιτυχία !!!

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Balloo είπε:

Ε νομίζω σιγά σιγά επανερχόμαστε! 

Λοιπόν κορίτσια, αν ισχύει αυτό που λέγαν οι παλιοί ότι το κορίτσι σου παίρνει την ομορφιά και το αγόρι σου δίνει, εγώ θα κάνω σίγουρα κορίτσι γιατί έχω τα χαλιά μου τα μαύρα!! Δεν έχω βγάλει σπυράκια ποτέ, ούτε στην εφηβεία και τώρα με την εγκυμοσύνη έχω ΓΕΜΙΣΕΙ σε μέτωπο και λαιμό! Αχ που ειναι η επιδερμίδα που λάμπει, τα πλούσια μαλλιά και τα κόκκινα μάγουλα..κολοκύθια. Κορίτσι, ξεκάθαρα.

Μια απο τα ιδια πριν το τεστ εγκυμοσύνης ειχα κατι σπυρουκλες να! Δηλαδή ερχεται το κοριτσι;;;;;; αχχχχχχχχχ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Αντε βρε. Τι είναι αυτά που σκέφτεσαι? Μια χαρά θα ακούσεις και θα τα κάνεις πάνω σου. Περιμένουμε νέα σου :)

Μακάρι παναγιά μου!!!

Just now, Renaki80 είπε:

Θα ΑΚΟΥΣΕΙΣ και όλα θα πάνε μια χαρά, θα το δεις!!!! Περιμένουμε νέα σου! Καλή επιτυχία !!!

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Θα σας στείλω το βράδυ μετά τις 9 σίγουρα!

  • Μου αρέσει 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Κορίτσια μου μακάρι να ακούσω και εγώ καρδούλες σήμερα αλλιώς μετά θα με μαζεύετε...

Έφη μου, φυσικά μια θα ακούσεις κι εσύ καρδουλες!!! Καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου αλλά όλα θα πάνε καλά και φυσικά περιμένω νέα σου!!!

Just now, Papaki@ είπε:

δεν με πειραζει να σου πω.. οπως λες να εχουν την υγεια τους και τιποτε αλλο! απλα σαν ένστικτο, μου ειπε και η πεθερα μου οτι παλια που δεν ειχανε υπερηχους καταλαβαινε ο γιατρος το φυλλο απο τους παλμους και οτι τα κοριτσια εχουν παραπάνω και επειδη μου ειπε ο γιατρος 170 παλμους το συνδύασα μετα χαχαχα

Α!!!! Δηλαδή εγώ 140 στο καθένα αγοράκια θα κάνω!!! Ωραία!!! Κάνε εσύ νύφες να κάνω εγώ γαμπρούς!!!! Χαχχαχαχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...