Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Έφη μου, φυσικά μια θα ακούσεις κι εσύ καρδουλες!!! Καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου αλλά όλα θα πάνε καλά και φυσικά περιμένω νέα σου!!!

Α!!!! Δηλαδή εγώ 140 στο καθένα αγοράκια θα κάνω!!! Ωραία!!! Κάνε εσύ νύφες να κάνω εγώ γαμπρούς!!!! Χαχχαχαχαχαχαχ

Μακάρι τουτουνι μου !!

Just now, Joka είπε:

Καλε δεν το άλλαξες το ραντεβού?

Ναι αλλά επειδή είμαι προβληματικός άνθρωπος, έκλεισα σε έναν εδώ κοντά μου χαχαχα

  • Χαχα 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια να σας πω κάτι πολύ χαζό αλλά.μη.με κοροϊδεψετε....όταν κρατώ αναπνέω απ' τα πνευμόνια και όχι απ' την κοιλιά η κοιλιά μου κάνει τουκ τουκ... Σας έχει τύχει???? 


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Βρε κορίτσια να σας πω κάτι πολύ χαζό αλλά.μη.με κοροϊδεψετε....όταν κρατώ αναπνέω απ' τα πνευμόνια και όχι απ' την κοιλιά η κοιλιά μου κάνει τουκ τουκ... Σας έχει τύχει???? 

Μάλλον είναι από τις αναγουλες.

 

 

Έκλεισα δεύτερο υπέρηχο 27/7 σε μαιευτήρα. Τον πρώτο τον έκανα 7/7 στον εξωσωματικο. Θεωρείτε ότι πέφτει αργά ο ένας με τον άλλον; Μου φαίνεται μεγάλη απόσταση κ ανησύχησα λιγο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty said:

Μάλλον είναι από τις αναγουλες.

 

 

Έκλεισα δεύτερο υπέρηχο 27/7 σε μαιευτήρα. Τον πρώτο τον έκανα 7/7 στον εξωσωματικο. Θεωρείτε ότι πέφτει αργά ο ένας με τον άλλον; Μου φαίνεται μεγάλη απόσταση κ ανησύχησα λιγο

Κοιτά σε αυτή τη φάση οι περισσότεροι απ ότι είδα και από τα αλλά κοριτσια εδώ κάνουν στις 2 εβδομάδες διαφορά ... αν μπορείς να περιμένεις 3 τότε φαντάζομαι οκ ... αλλά μπορείς ;; :) 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Έφη μου, φυσικά μια θα ακούσεις κι εσύ καρδουλες!!! Καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου αλλά όλα θα πάνε καλά και φυσικά περιμένω νέα σου!!!

Α!!!! Δηλαδή εγώ 140 στο καθένα αγοράκια θα κάνω!!! Ωραία!!! Κάνε εσύ νύφες να κάνω εγώ γαμπρούς!!!! Χαχχαχαχαχαχαχ

γμτ μου τελειωσαν και εμενα τα Like! 

χαχαχα γιατι οχι! θα περασουμε σουπερ οι συμπεθερες


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Κοιτά σε αυτή τη φάση οι περισσότεροι απ ότι είδα και από τα αλλά κοριτσια εδώ κάνουν στις 2 εβδομάδες διαφορά ... αν μπορείς να περιμένεις 3 τότε φαντάζομαι οκ ... αλλά μπορείς ;; :) 

Δεν ξέρω αν έχω επιλογή.με πάει πρωί εγώ πρωί δουλεύω κ μετά με πάει από Πέμπτη Δευτέρα. 

 

Link to comment
Share on other sites

Kορίτσια μου καλημέρα. Τι κάνετε?

Εγώ είμαι στο γραφείο που δουλεύω και πρώτη φορά με έπιασε φοβερή ζάλη. Σχεδόν πήγα να χάσω το φως μου. Φοβήθηκα πάρα πολύ. Ακόμα δηλαδή χάλια είμαι και δεν το έχω πει και στη δουλειά ακόμα για την εγκυμοσύνη.

Εσείς τι κάνετε κορίτσια. Εχει καμια αυτο το θεμα? Ρωτησα το γιατρό με μήνυμα και αναμένω. Αναμένω και τις εξετάσεις του προγεννητικου οπότε θα δούμε και τι χρειάζομαι..

 


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Κορίτσια μου μακάρι να ακούσω και εγώ καρδούλες σήμερα αλλιώς μετά θα με μαζεύετε...

Με το καλό κορίτσι μου να τις ακούσετε!!!! Μην σκέφτεσαι αρνητικά...όλα θα πάνε καλά, θα το δεις!!!!

@Τουτουνιμου πολύ χάρηκα με τα νέα σου!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!

Just now, Hope.2019 είπε:

Kορίτσια μου καλημέρα. Τι κάνετε?

Εγώ είμαι στο γραφείο που δουλεύω και πρώτη φορά με έπιασε φοβερή ζάλη. Σχεδόν πήγα να χάσω το φως μου. Φοβήθηκα πάρα πολύ. Ακόμα δηλαδή χάλια είμαι και δεν το έχω πει και στη δουλειά ακόμα για την εγκυμοσύνη.

Εσείς τι κάνετε κορίτσια. Εχει καμια αυτο το θεμα? Ρωτησα το γιατρό με μήνυμα και αναμένω. Αναμένω και τις εξετάσεις του προγεννητικου οπότε θα δούμε και τι χρειάζομαι..

 

Τα είχα αναφέρει στο γιατρό και μου είχε πει ότι είναι όλα φυσιολογικά της εγκυμοσύνης...και η πίεση θα πέσει και ο αιματοκρίτης... Μετά τον 4ο μήνα σίδηρο... υπομονή...καλές απαντήσεις στις εξετάσεις σου!!! 

  • Μου αρέσει 2

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου να τις ακούσετε!!!! Μην σκέφτεσαι αρνητικά...όλα θα πάνε καλά, θα το δεις!!!!

@Τουτουνιμου πολύ χάρηκα με τα νέα σου!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!

Τα είχα αναφέρει στο γιατρό και μου είχε πει ότι είναι όλα φυσιολογικά της εγκυμοσύνης...και η πίεση θα πέσει και ο αιματοκρίτης... Μετά τον 4ο μήνα σίδηρο... υπομονή...καλές απαντήσεις στις εξετάσεις σου!!! 

Ναι πρέπει να σταματήσω κάποια στιγμή να σκέφτομαι έτσι! Μόνο κακό κάνω στα μωράκια μου ..


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Efinikolaou είπε:

Ναι πρέπει να σταματήσω κάποια στιγμή να σκέφτομαι έτσι! Μόνο κακό κάνω στα μωράκια μου ..

Κοίτα είναι λογικό!!! Κι εγώ χθες εστί ήμουν και σήμερα Παρ όλο το χάπι που είπα χθες ξύπνησα 5:00 απ' το άγχος μου!!! Η είναι η πρώτη φορά και νομίζω ότι είναι λογικό!!! Απ' το βράδυ και μετά θα πετάς κι εσύ στα ουράνια!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου να τις ακούσετε!!!! Μην σκέφτεσαι αρνητικά...όλα θα πάνε καλά, θα το δεις!!!!

@Τουτουνιμου πολύ χάρηκα με τα νέα σου!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!

Τα είχα αναφέρει στο γιατρό και μου είχε πει ότι είναι όλα φυσιολογικά της εγκυμοσύνης...και η πίεση θα πέσει και ο αιματοκρίτης... Μετά τον 4ο μήνα σίδηρο... υπομονή...καλές απαντήσεις στις εξετάσεις σου!!! 

Πω πω φοβερο βρε παιδι μου. Πολυ τρομακτικο να το παθαινεις εκτος σπιτιου. Καλα εγω πρωτη φορα το επαθα στην εγκυμοσυνη..

@Τουτουνι μου τα καλυτερα νεα μας ειχες. Μπράβο κορίτσι μου!

@Efinikolaou Κανε υπομονη μεχρι τον υπερηχο και θα δεις θα ειναι ολα καλα.. Σε καταλαβαινω γιατι κι εγω ωρες ωρες σκεφτομαι ολο αρνητικα!

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Πω πω φοβερο βρε παιδι μου. Ολυ τρομακτικο να το παθαινεις εκτος σπιτιου. Καλα εγω πρωτη φορα το επαθα στην εγκυμοσυνη..

@Τουτουνι μου τα καλυτερα νεα μας ειχες. Μπράβο κορίτσι μου!

@Efinikolaou Κανε υπομονη μεχρι τον υπερηχο και θα δεις θα ειναι ολα καλα.. Σε καταλαβαινω γιατι κι εγω ωρες ωρες σκεφτομαι ολο αρνητικα!

Εγώ το παθαίνω συνήθως το πρωί 6:00 που σηκώνομαι για πιπι μου... Αφού χτες είπα στον άντρα μου να με έχει στο νου του μην πέσω μέσα στο μπάνιο... Σε καταλαβαίνω απόλυτα.. ευτυχώς είμαι σπίτι... Μήπως σιγά σιγά να πάρεις καμία αδειούλα...; Να είσαι πιο ασφαλής...


1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

Κορίτσια επίσης αν ξέρετε που κάνουν αυχενική στη Θεσσαλονίκη αν έχετε κάποια πρόταση δηλαδη και μπορείτε να μου πείτε...

και έμενα με ενδιαφέρει αυτό! ευχαριστώ!

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...