Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Αυτά είναι άριστης ποιότητας,αλλά έχει κ άλλες κατηγορίες εμβρύων τα οποία δεν είναι ΑΑ και δίνουν εγκυμοσύνες

      Για τα ποσοστα του άρθρου έλεγα που λέει καλής ποιότητας ,το ότι δίνουν εγκυμοσύνες δίνουν το θέμα είναι να προχωρήσουν …

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Nephelie είπε:

Καλημεραααα!!Υπομονη..ααα ξεκινανε απο τοσο νωρις ε; Εγω παλι δεν νοιωθω τιποτα απολυτως.ειναι πολυ ασχημο το συναισθημα; Δηλαδη εισαι χαλια κρεβατι τελειως; Να ξερω τι με περιμενει..εγω αντιθετως εχασα 2 κιλα τι κουλο κ αυτο βεβαια δε τρωω ζαχαρη εδω κ ενα μηνα και ουτε ψωμια μακαρονια..

Καλημέρα κορίτσι μου.... Εγώ που είμαι στην 9η ευτυχώς δεν είχα τίποτα μέχρι στιγμής. Μόνο λίγες αναγούλες ειδικά από το απόγευμα και μετά αλλά όχι όλες τις μέρες... Και έχασα 3 κιλά... Είναι λογικό γιατί μετά θα φάμε πόρτες παράθυρα παντζούρια πόμολα χάχαχα... Ρε παιδιά το @natassaki2006 τι έγινε? 

Just now, Mighty είπε:

καλημέρα κορίτσια! καταρχάς είχε κάποια νέα από @natassaki2006? δεύτερον έχω φοβερές αναγούλες. κάνω κ εμετούς. είμαι τώρα 6w ακριβώς. πρέπει να τρώω συνέχεια για να σταματάει η αναγούλα. θα παχύνω ρε παιδιά κ ούτε θα το ευχαριστηθώ. ειδικά το πρωί ζω ένα δράμα.

Αν δοκιμάσεις να φας μια φρυγανιτσα κάτι να σου μαζέψει τα υγρά ίσως σε βοηθήσει κάπως. Φίλη μουυυυ είσαι πολύ έγκυος :)

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια ακούσαμε καρδούλες!!!!!!! Δεν το πιστεύω!!! 140 παλμούς το καθένα είχε!!! Το ένα ήταν 8.5 χιλιοστά και το άλλο 9 χιλιοστά!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!

Μπραβο τελειαααα!!να εισαι!! :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Καταλαβα..Οποτε μαλλον αργοτερα θα ξεκινησω ισως και καθολου; Μακαρι ειχα μια φιλη 38 ετων σε ολη την εγκυμοσυνη βολτες ουτε μια αναγουλα κατι ποτε ! Τιποτα!! Εκανα 15 ιουνιου 

βλαστοκύστες έκανες? άρα μαζί είμαστε. εγώ 16 έκανα. ο γιατρός με έβγαλε οτι τώρα είμαι 6w. και εγώ δεν είχα ακούσει καμιά φίλη μου να παραπονιέται. 

@Katzei1982 μόνο μία φρυγανίτσα; έχω αδειάσει δυο κουτιά. τρέφομαι αποκλειστικά από φρυγανιές- κράκερς τα πρωινά. τα απογεύματα θα φάω πιο κανονικά. κ κανα φρούτα κ καμιά σαλάτα και καμιά πρωτείνη. αχ!

α με βοηθάνε κάπως οι τσίχλες κ ένα τσάι που πίνω που έχει τζίντζερ. ελπίζω να μην είναι βλαβερά αυτά για το έμβρυο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι said:

Κορίτσια ακούσαμε καρδούλες!!!!!!! Δεν το πιστεύω!!! 140 παλμούς το καθένα είχε!!! Το ένα ήταν 8.5 χιλιοστά και το άλλο 9 χιλιοστά!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!

Τέλεια !!! 
Μπράβο κορίτσι μου !! 
Εκλεισες και αυχενική ; 

Just now, Mighty said:

βλαστοκύστες έκανες? άρα μαζί είμαστε. εγώ 16 έκανα. ο γιατρός με έβγαλε οτι τώρα είμαι 6w. και εγώ δεν είχα ακούσει καμιά φίλη μου να παραπονιέται. 

@Katzei1982 μόνο μία φρυγανίτσα; έχω αδειάσει δυο κουτιά. τρέφομαι αποκλειστικά από φρυγανιές- κράκερς τα πρωινά. τα απογεύματα θα φάω πιο κανονικά. κ κανα φρούτα κ καμιά σαλάτα και καμιά πρωτείνη. αχ!

α με βοηθάνε κάπως οι τσίχλες κ ένα τσάι που πίνω που έχει τζίντζερ. ελπίζω να μην είναι βλαβερά αυτά για το έμβρυο. 

Για το τσάι και γενικά για τα βότανα ρωτά και το γιατρό. Δεν ξέρω αν κάνουν όλα αλλά ξέρω ότι κυκλοφορούν κάποια ροφήματα για εγκύους που υποτίθεται βοηθούν κιόλας στην αρχή με τις αναγούλες. Δεν έχω πάρει κανένα αλλά έπινε μια γνωστή μου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Ευχαριστώ πολύ Ρενουλα μου!!! Αμήν!!

@Τουτουνι καλημέρα! Με το καλό ο υπέρηχος! Περιμένουμε νέα σου!

 

Just now, Mighty είπε:

καλημέρα κορίτσια! καταρχάς είχε κάποια νέα από @natassaki2006? δεύτερον έχω φοβερές αναγούλες. κάνω κ εμετούς. είμαι τώρα 6w ακριβώς. πρέπει να τρώω συνέχεια για να σταματάει η αναγούλα. θα παχύνω ρε παιδιά κ ούτε θα το ευχαριστηθώ. ειδικά το πρωί ζω ένα δράμα.

Καλώς ήρθες στο κλάμπ! Εγώ είμαι στην 9η και δεν λένε να υποχωρήσουν, άντε να ηρεμήσω το πολύ μισή ημέρα! Ο φανταστικός γιατροϋλης μου είπε «εσύ θα υποφέρεις και εγώ θα χαίρομαι» (Δεν το έχουν όλες οι κοπέλες, εγώ όμως υποφέρω) ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ και ΕΥΧΟΜΑΙ να σου περάσει γρήγορα) 

  • Μου αρέσει 3

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια ακούσαμε καρδούλες!!!!!!! Δεν το πιστεύω!!! 140 παλμούς το καθένα είχε!!! Το ένα ήταν 8.5 χιλιοστά και το άλλο 9 χιλιοστά!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!

Συγχαρητήρια τουτουνι!!!! Τέλεια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Καλημεραααα!!Υπομονη..ααα ξεκινανε απο τοσο νωρις ε; Εγω παλι δεν νοιωθω τιποτα απολυτως.ειναι πολυ ασχημο το συναισθημα; Δηλαδη εισαι χαλια κρεβατι τελειως; Να ξερω τι με περιμενει..εγω αντιθετως εχασα 2 κιλα τι κουλο κ αυτο βεβαια δε τρωω ζαχαρη εδω κ ενα μηνα και ουτε ψωμια μακαρονια..

 

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια ακούσαμε καρδούλες!!!!!!! Δεν το πιστεύω!!! 140 παλμούς το καθένα είχε!!! Το ένα ήταν 8.5 χιλιοστά και το άλλο 9 χιλιοστά!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!

Μπράβο βρε κορίτσι μου! Υπέροχα τα νέα σου! Συγχαρητήρια!!  (Είδες είχα μια χρονοκαθυστέρηση :-P )

Just now, Mighty είπε:

βλαστοκύστες έκανες? άρα μαζί είμαστε. εγώ 16 έκανα. ο γιατρός με έβγαλε οτι τώρα είμαι 6w. και εγώ δεν είχα ακούσει καμιά φίλη μου να παραπονιέται. 

@Katzei1982 μόνο μία φρυγανίτσα; έχω αδειάσει δυο κουτιά. τρέφομαι αποκλειστικά από φρυγανιές- κράκερς τα πρωινά. τα απογεύματα θα φάω πιο κανονικά. κ κανα φρούτα κ καμιά σαλάτα και καμιά πρωτείνη. αχ!

α με βοηθάνε κάπως οι τσίχλες κ ένα τσάι που πίνω που έχει τζίντζερ. ελπίζω να μην είναι βλαβερά αυτά για το έμβρυο. 

Καλημέρα, εάν δεν κάνω λάθος, οι τσίχλες μασώντας τες, με το σάλιο, παράγουν γαστρικά υγρά! (Το ξέρω γιατί έτρωγε ο βλαμένος ο αδελφός μου, μετά το φαγητό για να κάψει πιο γρήγορα τις τροφές :-P )


KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

@Τουτουνι καλημέρα! Με το καλό ο υπέρηχος! Περιμένουμε νέα σου!

 

Καλώς ήρθες στο κλάμπ! Εγώ είμαι στην 9η και δεν λένε να υποχωρήσουν, άντε να ηρεμήσω το πολύ μισή ημέρα! Ο φανταστικός γιατροϋλης μου είπε «εσύ θα υποφέρεις και εγώ θα χαίρομαι» (Δεν το έχουν όλες οι κοπέλες, εγώ όμως υποφέρω) ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ και ΕΥΧΟΜΑΙ να σου περάσει γρήγορα) 

τόσο πολύ θα τραβήξει?????:(  έχεις πάρει κιλά ή το αντίθετο?

@chris79 λεει οτι έχει τζίντζερ άνθη χαμομηλιού κ φλούδα πορτοκαλιού. μου φάνηκε safe τι να πω. θα ρωτήσω κ τον γιατρό.κάτσε πρώτα να κλείσω ραντεβού..ως τώρα ο εξωσωματικός με παρακολουθούσε. σήμερα θα επικοινωνήσω.

Just now, Renaki80 είπε:

 

Μπράβο βρε κορίτσι μου! Υπέροχα τα νέα σου! Συγχαρητήρια!!  (Είδες είχα μια χρονοκαθυστέρηση :-P )

Καλημέρα, εάν δεν κάνω λάθος, οι τσίχλες μασώντας τες, με το σάλιο, παράγουν γαστρικά υγρά! (Το ξέρω γιατί έτρωγε ο βλαμένος ο αδελφός μου, μετά το φαγητό για να κάψει πιο γρήγορα τις τροφές :-P )

μα με ανακουφίζουν!! κλαψ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

βλαστοκύστες έκανες? άρα μαζί είμαστε. εγώ 16 έκανα. ο γιατρός με έβγαλε οτι τώρα είμαι 6w. και εγώ δεν είχα ακούσει καμιά φίλη μου να παραπονιέται. 

@Katzei1982 μόνο μία φρυγανίτσα; έχω αδειάσει δυο κουτιά. τρέφομαι αποκλειστικά από φρυγανιές- κράκερς τα πρωινά. τα απογεύματα θα φάω πιο κανονικά. κ κανα φρούτα κ καμιά σαλάτα και καμιά πρωτείνη. αχ!

α με βοηθάνε κάπως οι τσίχλες κ ένα τσάι που πίνω που έχει τζίντζερ. ελπίζω να μην είναι βλαβερά αυτά για το έμβρυο. 

Ναι 3 βαλαμε, δευτερα παω για πρωτο υπερηχο να δω επιτελους τι γινεται..

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mighty είπε:

τόσο πολύ θα τραβήξει?????:(  έχεις πάρει κιλά ή το αντίθετο?

@chris79 λεει οτι έχει τζίντζερ άνθη χαμομηλιού κ φλούδα πορτοκαλιού. μου φάνηκε safe τι να πω. θα ρωτήσω κ τον γιατρό.κάτσε πρώτα να κλείσω ραντεβού..ως τώρα ο εξωσωματικός με παρακολουθούσε. σήμερα θα επικοινωνήσω.

μα με ανακουφίζουν!! κλαψ

@Mighty Εχω χάσει 1200! Ευτυχώς έχω αρκετό απόθεμα λίπους χαχαχα 

Βρε εαν σε ανακουφίζουν μην σταματάς, απλά εγώ το είπα μήπως παράγεις γαστρικά ΓΙ ΑΥΤΟ θες συνέχεια φρυγανιές κλπ


KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Τέλεια !!! 
Μπράβο κορίτσι μου !! 
Εκλεισες και αυχενική ; 

Για το τσάι και γενικά για τα βότανα ρωτά και το γιατρό. Δεν ξέρω αν κάνουν όλα αλλά ξέρω ότι κυκλοφορούν κάποια ροφήματα για εγκύους που υποτίθεται βοηθούν κιόλας στην αρχή με τις αναγούλες. Δεν έχω πάρει κανένα αλλά έπινε μια γνωστή μου

Ναι!! Από 10 ως 17 Αυγούστου μου είπε!!! 


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Εχω χάσει 1200! Ευτυχώς έχω αρκετό απόθεμα λίπους χαχαχα 

Βρε εαν σε ανακουφίζουν μην σταματάς, απλά εγώ το είπα μήπως παράγεις γαστρικά ΓΙ ΑΥΤΟ θες συνέχεια φρυγανιές κλπ

εγώ είμαι +0,6 και δεν έχω περιθώριο είμαι ήδη υπέρβαρη. πως γίνεται ρε φίλε;;;ότι κ να μου συμβεί πάντα να βάζω;;;οι άλλες χώριζαν πέφτανε στα πατώματα αδυνάτιζαν εγώ ήθελα κόμφορτ φουντ. τώρα έχω αναγούλες πάλι φρυγανιά πάρτι. όχι θα τες κόψω παχαίνουν.χαχαχαα

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

@Mighty Εχω χάσει 1200! Ευτυχώς έχω αρκετό απόθεμα λίπους χαχαχα 

Βρε εαν σε ανακουφίζουν μην σταματάς, απλά εγώ το είπα μήπως παράγεις γαστρικά ΓΙ ΑΥΤΟ θες συνέχεια φρυγανιές κλπ

Κορίτσια μου κι εγώ που δεν έχω εμετούς πολλούς και ανακατοσουρες έχω χάσει 1 κιλό! Ήμουν 55 και τώρα είμαι 54 

Just now, Renaki80 είπε:

 

Μπράβο βρε κορίτσι μου! Υπέροχα τα νέα σου! Συγχαρητήρια!!  (Είδες είχα μια χρονοκαθυστέρηση :-P )

Καλημέρα, εάν δεν κάνω λάθος, οι τσίχλες μασώντας τες, με το σάλιο, παράγουν γαστρικά υγρά! (Το ξέρω γιατί έτρωγε ο βλαμένος ο αδελφός μου, μετά το φαγητό για να κάψει πιο γρήγορα τις τροφές :-P )

Χαχαχαχχα δεν πειράζει!!! Ποπό δεν το πιστεύω...

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...