Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Ας ελπίζουμε ότι είναι όλα καλά και είναι διακοπουλες!! Μακάρι να είναι όλα καλά!! 

Κορίτσια εγώ έχω την άλλη εβδομάδα αυχενική και απλά έχω αγχωθεί πάρα πολύ!! Θέλω να περάσουν οι μέρες.. Θέλω να μπορώ έστω να ηρεμήσω λίγο και να αφήσω τον εαυτό μου να χαρεί επιτέλους! 


Xr0Qp3.png

7yzup3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Balloo είπε:

Κανένα νέο.. δυστυχώς.. Χάθηκε και η Katzei. Λείπουν τα κορίτσια και δε μου κάνει αίσθηση να μπω, σα να νιώθω τύψεις..

Κορίτσια μου και πάλι σας ευχαριστώ! Με το καλό να έρθει η ώρα των αυχενικών σας και μόνο ευχάριστα να έχουμε από δω και πέρα.

Θα ξαναμπουν τα κορίτσια μας,ίσως απλά να θέλουν λίγο χρόνο αποχής.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Κορίτσια μου γλυκά, το μωράκι μας είναι μια χαρά κι εγώ πολύ συγκινημένη. Η αυχενική βγήκε 1,7mm και τα όργανα του είναι μια χαρά, όπως και η ανατομία του. Αν η ανακούφιση που ένιωσα όταν άκουσα καρδούλα ήταν στο 10 τώρα την ενιωσα στο 10πλασιο. Πρωτόγνωρα συναισθήματα.. Τώρα πια, νιώθω πως μπορώ να χαλαρώσω και να απολαύσω την εγκυμοσύνη μου. 

Α, ξέχασα να σας πω ότι κατά πάσα πιθανότητα είναι μπέμπα ❤️

Μπράβο σου αγάπη μου! Τέλεια! Θα τρελαθείτε με το κοριτσάκι σας...όλο νάζια είναι τα άτιμα πανέξυπνα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχάριστα τα σημερινά νέα από όλες μας! Μπράβο κορίτσια!

Just now, Joann είπε:

Μπράβο σου αγάπη μου! Τέλεια! Θα τρελαθείτε με το κοριτσάκι σας...όλο νάζια είναι τα άτιμα πανέξυπνα!

Καλά, που να δεις τον καλό μου, γελάνε και τα μουστάκια του..! Έχει χαζέψει από τώρα ο γλυκούλης μωρέ..

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νινι2019 said:

Κορίτσια μου γειά σας! Αυχενική 1,6mm και όλα καλά τώρα περιμένω και την αιματολογική για να είναι σίγουρα δλδ 99 τα εκατό όλα οκ! Απίστευτη χαρά και ανακούφιση!!! 

Μπράβο κορίτσι μου ! 
Καλη μέρα η σημερινή ! 
Ας συνεχίσουμε έτσι από δω και στο εξής ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Νινι2019 είπε:

Κορίτσια μου γειά σας! Αυχενική 1,6mm και όλα καλά τώρα περιμένω και την αιματολογική για να είναι σίγουρα δλδ 99 τα εκατό όλα οκ! Απίστευτη χαρά και ανακούφιση!!! 

Ολα τελεια!! Εννοείται ανακουφιση μεγαλη! Να το χαρειτε όσο μπορείτε,  προβλεπω αν μην ηρεμουμε τους επόμενους μήνες :roll: οπως ολες οι γυναίκες σ αυτη τη θεση

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Balloo είπε:

Κορίτσια μου γλυκά, το μωράκι μας είναι μια χαρά κι εγώ πολύ συγκινημένη. Η αυχενική βγήκε 1,7mm και τα όργανα του είναι μια χαρά, όπως και η ανατομία του. Αν η ανακούφιση που ένιωσα όταν άκουσα καρδούλα ήταν στο 10 τώρα την ενιωσα στο 10πλασιο. Πρωτόγνωρα συναισθήματα.. Τώρα πια, νιώθω πως μπορώ να χαλαρώσω και να απολαύσω την εγκυμοσύνη μου. 

Α, ξέχασα να σας πω ότι κατά πάσα πιθανότητα είναι μπέμπα ❤️

Μπραβο κοριτσακι μου!!!! Τελεια νεα, συγχαρητηρια!!!! Τωρα κατσε και ηρεμησε και απολαυσε την κοιλιτσα σου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Νινι2019 είπε:

Κορίτσια μου γειά σας! Αυχενική 1,6mm και όλα καλά τώρα περιμένω και την αιματολογική για να είναι σίγουρα δλδ 99 τα εκατό όλα οκ! Απίστευτη χαρά και ανακούφιση!!! 

Μπράβο κορίτσι μου!!! Τώρα ηρέμησε και απόλαυσε το!!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Νινι2019 είπε:

Κορίτσια μου γειά σας! Αυχενική 1,6mm και όλα καλά τώρα περιμένω και την αιματολογική για να είναι σίγουρα δλδ 99 τα εκατό όλα οκ! Απίστευτη χαρά και ανακούφιση!!! 

Μπράβο και σε σένα κοπέλα μου! Όλα μια χαρά! Απόλαυσέ το τώρα!!!!

Βρε κορίτσια μου να σας ρωτήσω; Σήμερα στις αυχενικές κάνατε διακολπικό υπέρηχο ή στην κοιλιά; 

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Στην κοιλια γινεται.. Απο πανω,  τρως κατι γλυκο ή κνν χυμο πιο πριν να ειναι ζωηρουλι το μπεμπακι, κ καλα ειναι να μην ειναι κ τελειως αδεια η ουρηθρα να το πιεζει προς τα πανω να φαίνεται.  Θα σ μετρήσουν τον τραχηλο,  θα δειτε τον πλακουντα, τον ομφαλιο λωρο, κ φυσικα τα δαχτυλακια του ενα ενα,  θα τα μετρησετε ολα,  θα φανει η καρδούλα πως χτυπα! :x @Renaki80

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Μπράβο και σε σένα κοπέλα μου! Όλα μια χαρά! Απόλαυσέ το τώρα!!!!

Βρε κορίτσια μου να σας ρωτήσω; Σήμερα στις αυχενικές κάνατε διακολπικό υπέρηχο ή στην κοιλιά; 

Όπως σου τα είπε η Paris. ΟΜΩΣ να είσαι προετοιμασμένη και για κολπικό, γιατί αυτό έκαναν στη φίλη μου όταν ήταν να γίνει η μέτρηση τραχήλου. Εμένα μου έκανε μόνο κοιλιακό, αλλά έχε στο νου ότι παίζει και αυτή η περίπτωση.. ;)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια! @Balloo για την υπεροχη αυχενικη σου! τι ωραια που θα ειναι κοριτσακι! δεν ειναι απαραιτητο επισης να σου κανει διακολπικο υπερηχο απο οσο γνωριζω αν και δεν ειναι και τιποτα μην σε ανησυχει.

@chris79 μια χαρα και ο δικος σου υπερηχος! ραντεβου στπν επομενο τωρα!

εχει καποιο αλλο κοριτσι υπερηχο σημερα;;; εγω παω σε 1 ωρα!  

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Balloo είπε:

Κανένα νέο.. δυστυχώς.. Χάθηκε και η Katzei. Λείπουν τα κορίτσια και δε μου κάνει αίσθηση να μπω, σα να νιώθω τύψεις..

Κορίτσια μου και πάλι σας ευχαριστώ! Με το καλό να έρθει η ώρα των αυχενικών σας και μόνο ευχάριστα να έχουμε από δω και πέρα.

Άσε και εγώ τις σκέφτομαι συνέχεια...

Πόση ώρα κράτησε η Αυχενική σου?? 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

8 ώρες πρίν, chris79 είπε:

Κορίτσια όλα καλά με τα μωράκια μας !! 
Έχουν μεγαλώσει και ήταν όλα μια χαρά. 
Επόμενη στάση η αυχενική την άλλη Τετάρτη πρώτα ο Θεός ! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!

8 ώρες πρίν, Νινι2019 είπε:

Κορίτσια μου γειά σας! Αυχενική 1,6mm και όλα καλά τώρα περιμένω και την αιματολογική για να είναι σίγουρα δλδ 99 τα εκατό όλα οκ! Απίστευτη χαρά και ανακούφιση!!! 

Τέλεια νέα!!!

  • Μου αρέσει 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...