Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Geo Jo είπε:

Μπραβο κοριτσακι μου!!!!! Υπεροχα νεα!!!!!!!

 @chris79 κοριτσακι τελικα κονδυλωματα ηταν...ειχα αλλα δυο...λογω εγκυμοσυνης και ορμονων μου βγηκαν και τα καυτηριασαμε επθ τοπου με λειζερ! Δεν καταλαβα τιποτα σχεδον! Παει και αυτο...μου ειπε οτι και λογβ στρες και αγχους συν τις ορμονες βγαινουν στην εγκυμοσυνη αν εχεις τον ιο

Ευτυχώς ήταν εξωτερικά και ξεμπέρδεψες τσακ μπαμ!

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Katerina 11 είπε:

Καλησπέρα κ από μένα κορίτσια! Με ταλαιπώρησε το μικρουλι γιατί ήταν πολύ ζωηρό και δε μπορούσε να κάνει τις μετρήσεις η γιατρός! Έκανε κωλοτουμπες, στριφογύριζε, καθόταν σταυροπόδι και ότι μπορείτε να φανταστείτε! Οπότε με έστειλε για μια μισάωρο βόλτα και επέστρεψα! Επιτέλους κάθισε και το μετρήσαμε! 1/10000 για down και 1/20000 για τα άλλα δύο, περιμένουμε βέβαια κ τις αιματολογικές. 6,78 εκ μήκος και πητ 4/8! Όργανα όλα καλά και ροή αίματος επίσης! Παλμοί 151 και μάλλον κοριτσάκι! Μοναδική εμπειρία και εύχομαι σε όλες παρόμοιες και καλύτερες εμπειρίες!

Συγχαρητήρια!!!!!!Με τις αιματολογικές τι παίζει ακριβώς?Υπαρχει πιθανότητα να ανατρεψουν το αποτελεσμα σε αρνητικο?

Άλλο άγχος τώρα??Ουυυφφφφ!!!!

Just now, chris79 είπε:

Μακαρι ... δε σου κρύβω ότι φοβάμαι παρά πολύ ... 

Σε νιώθω δεν ξέρεις πόσο!!

Όμως,εφοσον ως εδω ολα πηγαν τέλεια έτσι θα συνεχίσουν!

Αυτό ελεγα κι εγω συνέχεια στον εαυτό μου!


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Renaki80 είπε:

Μόλις φύγαμε από το γιατρό είναι όλα καλά, το μωρό δεν έχει κανένα πρόβλημα, μας είπε 1 προς 1000 για down και μάλλον για αγόρι!!!! Χοροπήδαγε ολόκληρο!!!! Μια τρέλα, ένα όνειρο που γίνεται πραγματικότητα!!! Μια λέξη με χαρακτηρίζει αυτή την στιγμή: ΕΥΤΥΧΙΑ!!!!

Τέλεια! Απόλαυσε τώρα φουλ τη εγκυμοσύνη. Και εννοείται έχεις κάθε λόγο να είσαι ευτυχισμένη.

@Balloo φοβερή δουλειά με το πινακακι! Σε ευχαριστούμε πολύ!

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου ! Να χαλαρώσεις κι εσυ λιγάκι!! 
Πολυ καλό και το δικό σου νούμερο !! 

Καλα αν σου λένε ότι δεν είναι σίγουροι για το φύλο μην το πάρεις τις μετρητοίς .. 

Καλη η γιατρός ; 
Αν θες μου στέλνεις και σε μήνυμα αν δε θες δημόσια τι σου πήρε ; Δεν έχω ρώτησει ... εμένα είναι 2 αλλά θα έχω μια αίσθηση 

130 μου πηρε κι εκανα και για προεκλαμψία οποτε σύνολο 150!

Δεν καναμε πανω απο 15 λεπτα νομιζω,τσακ μπαμ εκανε ολες τις μετρησεις!

Η γιατρος μου φανηκε πολυ εμπειρη,αλλωστε δουλεψε μαζι με τον Κ. Νικολαιδη και μου ενεπνευσε σιγουρια.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Joka said:

Συγχαρητήρια!!!!!!Με τις αιματολογικές τι παίζει ακριβώς?Υπαρχει πιθανότητα να ανατρεψουν το αποτελεσμα σε αρνητικο?

Άλλο άγχος τώρα??Ουυυφφφφ!!!!

Σε νιώθω δεν ξέρεις πόσο!!

Όμως,εφοσον ως εδω ολα πηγαν τέλεια έτσι θα συνεχίσουν!

Αυτό ελεγα κι εγω συνέχεια στον εαυτό μου!

Αυτό λέω κι εγώ ... έφτασα ως εδώ θα πάνε όλα καλά μέχρι τέλους ! Και repeat... :) 

Just now, Joka said:

130 μου πηρε κι εκανα και για προεκλαμψία οποτε σύνολο 150!

Δεν καναμε πανω απο 15 λεπτα νομιζω,τσακ μπαμ εκανε ολες τις μετρησεις!

Η γιατρος μου φανηκε πολυ εμπειρη,αλλωστε δουλεψε μαζι με τον Κ. Νικολαιδη και μου ενεπνευσε σιγουρια.

Α ναι ; Δεν ήξερα ότι είχε δουλέψει με Νικολαιδη .. σούπερ ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Αυτό λέω κι εγώ ... έφτασα ως εδώ θα πάνε όλα καλά μέχρι τέλους ! Και repeat... :) 

Έτσι μπράβο!Και κάπως έτσι θα περασουν με το καλό οι υπολοιποι μήνες!!!Χαχαχαχαχαχαχαα!!

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσι μου μπράβο σου!!! Υπέροχα και τα δικά σου τα νέα!!!! Τι ωραία που κλείνει η μέρα μας!!!!

Σ ευχαριστώ πολύ!Και στα δικά.σου με το καλό!!!:x

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Κοριτσάρες εδώ είμαι κι εγώ.

Περιμένω τα αποτελεσματα των αιματολογικών,αλλά η αυχενικη βγηκε πάρα πολύ καλή,1,20.

Για down 1/877.

165 παλμοί και μήκος 52,8.Ειμαι ακριβως 12 βδομαδων και ΠΗΤ 9/2!!!

Το μωρο χορευε συνεχεια αλλα ξεμπερδεψαμε πολυ γρηγορα,καθολου δε μας ταλαιπωρησε το καλο μου.Ο αντρας μου δε μπορεσε βεβαια να μπει μέσα..Α και μου εκανε και ενδοκολπικο υπερηχο!

Μας είπαν μάλλον κορίτσι!Ανατροπή αν και δεν είναι σίγουρη βέβαια....

Όπως καταλαβαίνετε πετάωωωωω!!!!!!

Όλες να ζήσετε εύχομαι αυτή τη χαρά!!!

Μπράβο βρε κοπέλα μου!! Όλα τέλεια για την κοριτσάρα σου!  Μπήκα μόνο και μόνο να δω πως τα πήγες! Εντάξει ΠΗΤ και εγώ 9/2 κανόνισε να είμαστε στο ίδιο δωμάτιο :D 

 

Just now, Katerina 11 είπε:

Καλησπέρα κ από μένα κορίτσια! Με ταλαιπώρησε το μικρουλι γιατί ήταν πολύ ζωηρό και δε μπορούσε να κάνει τις μετρήσεις η γιατρός! Έκανε κωλοτουμπες, στριφογύριζε, καθόταν σταυροπόδι και ότι μπορείτε να φανταστείτε! Οπότε με έστειλε για μια μισάωρο βόλτα και επέστρεψα! Επιτέλους κάθισε και το μετρήσαμε! 1/10000 για down και 1/20000 για τα άλλα δύο, περιμένουμε βέβαια κ τις αιματολογικές. 6,78 εκ μήκος και πητ 4/8! Όργανα όλα καλά και ροή αίματος επίσης! Παλμοί 151 και μάλλον κοριτσάκι! Μοναδική εμπειρία και εύχομαι σε όλες παρόμοιες και καλύτερες εμπειρίες!

Μπράβο κοπέλα μου, όλα μια χαρά και σε σένα!! Έτσι πάμε όλες μας δυναμικά και με επιτυχία

  • Χαχα 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τουτουνι said:

Κορίτσια μου καλημέρα τι κανετε?? 

Να ρωτήσω κάτι?? Εμένα αντί να ηρεμούν τα συμπτώματα γιατί χειροτερεύουν???

Καλημέρα !! 
Μηπως φταίνε τα δίδυμα ; Γιατί κάπως έτσι αισθάνομαι κι εγώ ... έκανα κι εμετό χθες που δεν είχα κάνει μέχρι τώρα ... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Καλημέρα !! 
Μηπως φταίνε τα δίδυμα ; Γιατί κάπως έτσι αισθάνομαι κι εγώ ... έκανα κι εμετό χθες που δεν είχα κάνει μέχρι τώρα ... 

καλημερα! ισως και να φταινε τα διδυμα..παντως , εγω χαλια ειμαι παλι με το στομαχι μου..εχασα και 1 κιλο που πηγα χθες στο γιατρο.. Σημερα θα φαμε σουπα..σκεψου που καταντησα :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Καλημέρα !! 
Μηπως φταίνε τα δίδυμα ; Γιατί κάπως έτσι αισθάνομαι κι εγώ ... έκανα κι εμετό χθες που δεν είχα κάνει μέχρι τώρα ... 

Μ!! Λες μπορεί!! Να δω πως θα ταξιδέψω που με.ενοχλει το αυτοκίνητο!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! said:

καλημερα! ισως και να φταινε τα διδυμα..παντως , εγω χαλια ειμαι παλι με το στομαχι μου..εχασα και 1 κιλο που πηγα χθες στο γιατρο.. Σημερα θα φαμε σουπα..σκεψου που καταντησα :)

Κατάλαβα ... κι εμένα το στομάχι από το κακό στο χειρότερο αν κ δε νομίζω να έχασα κανένα κιλό...

Αντε να δούμε .. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα τι κανετε?? 

Να ρωτήσω κάτι?? Εμένα αντί να ηρεμούν τα συμπτώματα γιατί χειροτερεύουν???

Καλημέρα !! Εγώ δεν έχω κανένα σύμπτωμα αν και δίδυμα... μόνο πόνους χαμηλά. 


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...