Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ani!! είπε:

γεια σας κοριτσια και παλι! μετα το hangover επεστρεψα! τελικα ακουσαμε καρδουλα σημερα και ειμαι 7w6d συμφωνα με τον τελευτάιο υπερηχο. το αρνητικο ειναι πως εχω μια αποπολληση δεξια χωρις αιμοραγια οποτε μου ειπε να κατσω σπιτι στα αυγα μου καθολου ηλιο θαλασσα και βαρος.. σε 2 εβδομαδες θα με ξαναδει επισης με φουλαρε με φαρμακακια οπως και D3. 

αυχενική στο επομενο ραντεβου θα μου πει!! ευχαριστουμε πολυ @Balloo για το πινανακι που μας εφτιαξες!! 

Φουλ ξεκούραση κορίτσι μου! Είμαι σίγουρη ότι μέχρι το επόμενο ραντεβού θα έχει περάσει.

5 ώρες πρίν, Efinikolaou είπε:

Αχ μπεμπουλααααα

Αχ νι ❤️❤️❤️ 

  • Μου αρέσει 2

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Joka είπε:

Μπραβοοοοοοοοο κοριτσαρα μουυυυυυ!!!!!!Κι εμείς όλες μαζί σου στη χαρά!!!Τέλειο το ποσοστό σου!Έσπασες τη μπάνκα!

Απόλαυσε το τώρα!!

Αντε ν ανασανουμε επιτέλους κι εμείς οι "μεγαλες" !!!Αρκετό μπούλινγκ έχουμε φαει ότι είμαστε μεγαλες για μάνες!!!!!

Χαχαχα να το απολαύσουμε και εμείς οι δακτυλοδεικτούμενες :D:P 

Με εσένα τι έγινε σήμερα; Περιμένουμε νέα σου

  • Χαχα 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Renaki80 είπε:

Μόλις φύγαμε από το γιατρό είναι όλα καλά, το μωρό δεν έχει κανένα πρόβλημα, μας είπε 1 προς 1000 για down και μάλλον για αγόρι!!!! Χοροπήδαγε ολόκληρο!!!! Μια τρέλα, ένα όνειρο που γίνεται πραγματικότητα!!! Μια λέξη με χαρακτηρίζει αυτή την στιγμή: ΕΥΤΥΧΙΑ!!!!

Μπραβο κοριτσακι μου!!!!! Υπεροχα νεα!!!!!!!

 @chris79 κοριτσακι τελικα κονδυλωματα ηταν...ειχα αλλα δυο...λογω εγκυμοσυνης και ορμονων μου βγηκαν και τα καυτηριασαμε επθ τοπου με λειζερ! Δεν καταλαβα τιποτα σχεδον! Παει και αυτο...μου ειπε οτι και λογβ στρες και αγχους συν τις ορμονες βγαινουν στην εγκυμοσυνη αν εχεις τον ιο

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάρες εδώ είμαι κι εγώ.

Περιμένω τα αποτελεσματα των αιματολογικών,αλλά η αυχενικη βγηκε πάρα πολύ καλή,1,20.

Για down 1/877.

165 παλμοί και μήκος 52,8.Ειμαι ακριβως 12 βδομαδων και ΠΗΤ 9/2!!!

Το μωρο χορευε συνεχεια αλλα ξεμπερδεψαμε πολυ γρηγορα,καθολου δε μας ταλαιπωρησε το καλο μου.Ο αντρας μου δε μπορεσε βεβαια να μπει μέσα..Α και μου εκανε και ενδοκολπικο υπερηχο!

Μας είπαν μάλλον κορίτσι!Ανατροπή αν και δεν είναι σίγουρη βέβαια....

Όπως καταλαβαίνετε πετάωωωωω!!!!!!

Όλες να ζήσετε εύχομαι αυτή τη χαρά!!!

  • Μου αρέσει 14

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ από μένα κορίτσια! Με ταλαιπώρησε το μικρουλι γιατί ήταν πολύ ζωηρό και δε μπορούσε να κάνει τις μετρήσεις η γιατρός! Έκανε κωλοτουμπες, στριφογύριζε, καθόταν σταυροπόδι και ότι μπορείτε να φανταστείτε! Οπότε με έστειλε για μια μισάωρο βόλτα και επέστρεψα! Επιτέλους κάθισε και το μετρήσαμε! 1/10000 για down και 1/20000 για τα άλλα δύο, περιμένουμε βέβαια κ τις αιματολογικές. 6,78 εκ μήκος και πητ 4/8! Όργανα όλα καλά και ροή αίματος επίσης! Παλμοί 151 και μάλλον κοριτσάκι! Μοναδική εμπειρία και εύχομαι σε όλες παρόμοιες και καλύτερες εμπειρίες!

  • Μου αρέσει 13

Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Κοριτσάρες εδώ είμαι κι εγώ.

Περιμένω τα αποτελεσματα των αιματολογικών,αλλά η αυχενικη βγηκε πάρα πολύ καλή,1,20.

Για down 1/877.

165 παλμοί και μήκος 52,8.Ειμαι ακριβως 12 βδομαδων και ΠΗΤ 9/2!!!

Το μωρο χορευε συνεχεια!Ο αντρας μου δε μπορεσε βεβαια να μπει μέσα..

Μας είπαν μάλλον κορίτσι!Ανατροπή αν και δεν είναι σίγουρη.

Όπως καταλαβαίνετε πετάωωωωω!!!!!!

Όλες να ζήσετε εύχομαι αυτή τη χαρά!!!

Κορίτσι μου μπράβο σου!!! Υπέροχα και τα δικά σου τα νέα!!!! Τι ωραία που κλείνει η μέρα μας!!!!

  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Joka said:

Κοριτσάρες εδώ είμαι κι εγώ.

Περιμένω τα αποτελεσματα των αιματολογικών,αλλά η αυχενικη βγηκε πάρα πολύ καλή,1,20.

Για down 1/877.

165 παλμοί και μήκος 52,8.Ειμαι ακριβως 12 βδομαδων και ΠΗΤ 9/2!!!

Το μωρο χορευε συνεχεια!Ο αντρας μου δε μπορεσε βεβαια να μπει μέσα..

Μας είπαν μάλλον κορίτσι!Ανατροπή αν και δεν είναι σίγουρη.

Όπως καταλαβαίνετε πετάωωωωω!!!!!!

Όλες να ζήσετε εύχομαι αυτή τη χαρά!!!

Μπράβο κορίτσι μου ! Να χαλαρώσεις κι εσυ λιγάκι!! 
Πολυ καλό και το δικό σου νούμερο !! 

Καλα αν σου λένε ότι δεν είναι σίγουροι για το φύλο μην το πάρεις τις μετρητοίς .. 

Καλη η γιατρός ; 
Αν θες μου στέλνεις και σε μήνυμα αν δε θες δημόσια τι σου πήρε ; Δεν έχω ρώτησει ... εμένα είναι 2 αλλά θα έχω μια αίσθηση 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 11 είπε:

Καλησπέρα κ από μένα κορίτσια! Με ταλαιπώρησε το μικρουλι γιατί ήταν πολύ ζωηρό και δε μπορούσε να κάνει τις μετρήσεις η γιατρός! Έκανε κωλοτουμπες, στριφογύριζε, καθόταν σταυροπόδι και ότι μπορείτε να φανταστείτε! Οπότε με έστειλε για μια μισάωρο βόλτα και επέστρεψα! Επιτέλους κάθισε και το μετρήσαμε! 1/10000 για down και 1/20000 για τα άλλα δύο, περιμένουμε βέβαια κ τις αιματολογικές. 6,78 εκ μήκος και πητ 4/8! Όργανα όλα καλά και ροή αίματος επίσης! Παλμοί 151 και μάλλον κοριτσάκι! Μοναδική εμπειρία και εύχομαι σε όλες παρόμοιες και καλύτερες εμπειρίες!

Ποπό υπέροχα και τα δικά σου τα νέα!!!! Γέμισε το γκρουπ μας κοριτσάκια!!! Με το καλό!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 11 said:

Καλησπέρα κ από μένα κορίτσια! Με ταλαιπώρησε το μικρουλι γιατί ήταν πολύ ζωηρό και δε μπορούσε να κάνει τις μετρήσεις η γιατρός! Έκανε κωλοτουμπες, στριφογύριζε, καθόταν σταυροπόδι και ότι μπορείτε να φανταστείτε! Οπότε με έστειλε για μια μισάωρο βόλτα και επέστρεψα! Επιτέλους κάθισε και το μετρήσαμε! 1/10000 για down και 1/20000 για τα άλλα δύο, περιμένουμε βέβαια κ τις αιματολογικές. 6,78 εκ μήκος και πητ 4/8! Όργανα όλα καλά και ροή αίματος επίσης! Παλμοί 151 και μάλλον κοριτσάκι! Μοναδική εμπειρία και εύχομαι σε όλες παρόμοιες και καλύτερες εμπειρίες!

Μπράβο βρε κορίτσια !! 
τι καλά νέα απ όλες σήμερα ! 
σουπερ !! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 11 είπε:

Καλησπέρα κ από μένα κορίτσια! Με ταλαιπώρησε το μικρουλι γιατί ήταν πολύ ζωηρό και δε μπορούσε να κάνει τις μετρήσεις η γιατρός! Έκανε κωλοτουμπες, στριφογύριζε, καθόταν σταυροπόδι και ότι μπορείτε να φανταστείτε! Οπότε με έστειλε για μια μισάωρο βόλτα και επέστρεψα! Επιτέλους κάθισε και το μετρήσαμε! 1/10000 για down και 1/20000 για τα άλλα δύο, περιμένουμε βέβαια κ τις αιματολογικές. 6,78 εκ μήκος και πητ 4/8! Όργανα όλα καλά και ροή αίματος επίσης! Παλμοί 151 και μάλλον κοριτσάκι! Μοναδική εμπειρία και εύχομαι σε όλες παρόμοιες και καλύτερες εμπειρίες!

 

Just now, Joka είπε:

Κοριτσάρες εδώ είμαι κι εγώ.

Περιμένω τα αποτελεσματα των αιματολογικών,αλλά η αυχενικη βγηκε πάρα πολύ καλή,1,20.

Για down 1/877.

165 παλμοί και μήκος 52,8.Ειμαι ακριβως 12 βδομαδων και ΠΗΤ 9/2!!!

Το μωρο χορευε συνεχεια αλλα ξεμπερδεψαμε πολυ γρηγορα,καθολου δε μας ταλαιπωρησε το καλο μου.Ο αντρας μου δε μπορεσε βεβαια να μπει μέσα..

Μας είπαν μάλλον κορίτσι!Ανατροπή αν και δεν είναι σίγουρη...

Όπως καταλαβαίνετε πετάωωωωω!!!!!!

Όλες να ζήσετε εύχομαι αυτή τη χαρά!!!

Μπράβο ρε κορίτσια!!! Ωραίο συναίσθημα, ε? Καλώς ορίσαμε λοιπόν στο δεύτερο τρίμηνο..!

Just now, Sofi8 είπε:

Συγχαρητηρια σε ολες τις κοπελες για τις αυχενικες!!! <3

Κοριτσια τι ποσοστα ειναι καλα γιατι εχω λιγο μπερδευτει. :/ κατω απο 2,5 και για down 1 προς ποσο;

Νομίζω ότι πρέπει να είναι κάτω από 3,5mm.

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...