Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, KateV είπε:

Καλησπέρα κορίτσια , έκανα εμβρυομεταφορα 10/6 και επιτέλους ειδα το πρώτο θετικό τεστ μετά από 4 ετ αρνητικές ,2 σπερματεγχυσεις αρνητικές και 2 χρόνια προσπαθειών μόνοι μας αρνητικά  .Την Τρίτη εχω να κανω το πρώτο μου υπέρηχο.

Συγχαρητήριά κορίτσι μου... Όλα να πάνε τέλεια από δω και πέρα... Μια όμορφη και ήρεμη εγκυμοσύνη εύχομαι 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, @kate είπε:

Εγώ δυστυχώς σας αποχαιρετώ....Δεν προλάβω να χαρώ πολύ....χτες έκανα χειρουργείο γιατί ήταν εξωμητριο κ μου αφαιρεσαν την μια σάλπιγγα...εύχομαι να πανε όλα καλά για όλες σας!!!!!!

Κορίτσι μου γλυκο λυπάμαι πολύ. Δεν ξέρω τι άλλο να πω. Μην το βάζεις κατω... Κουράγιο :(

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Συγχαρητήριά κορίτσι μου... Όλα να πάνε τέλεια από δω και πέρα... Μια όμορφη και ήρεμη εγκυμοσύνη εύχομαι 

Ευχαριστω πολύ . Ευχομαι σε όλες μας να έχουμε μια εγκυμοσύνη γεμάτη ομορφες στιγμές .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, @kate είπε:

Εγώ δυστυχώς σας αποχαιρετώ....Δεν προλάβω να χαρώ πολύ....χτες έκανα χειρουργείο γιατί ήταν εξωμητριο κ μου αφαιρεσαν την μια σάλπιγγα...εύχομαι να πανε όλα καλά για όλες σας!!!!!!

Πριν ένα χρόνο περίπου πέρασα ακριβώς το ίδιο... Και έχασα κι εγώ τη μία μου σάλπιγγα... Πολύ δύσκολη στιγμή... Σε καταλαβαίνω απόλυτα κορίτσι μου.... Όμως δες με σήμερα είμαι εδώ.... Μην σε παίρνει από κάτω, πάρε τον χρόνο σου και αύριο θα χαμογελάσεις και πάλι και θα είναι για μια ζωή γιατί το μωράκι σου θα έρθει για να μείνει στην κοιλίτσα σου... 

  • Μου αρέσει 3

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, @kate είπε:

Εγώ δυστυχώς σας αποχαιρετώ....Δεν προλάβω να χαρώ πολύ....χτες έκανα χειρουργείο γιατί ήταν εξωμητριο κ μου αφαιρεσαν την μια σάλπιγγα...εύχομαι να πανε όλα καλά για όλες σας!!!!!!

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ.. Μη χάσεις τη δύναμη και το πείσμα σου. Σου στέλνω μεγάλη αγκαλιά ❤️


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, @kate είπε:

Εγώ δυστυχώς σας αποχαιρετώ....Δεν προλάβω να χαρώ πολύ....χτες έκανα χειρουργείο γιατί ήταν εξωμητριο κ μου αφαιρεσαν την μια σάλπιγγα...εύχομαι να πανε όλα καλά για όλες σας!!!!!!

Κοριτσάκι μου μη το βάζεις κατω! Την επόμενη φορά θα πάνε όλα καλά! Η κουμπάρα μου σαν κι εσένα έχασε την σάλπιγγα γιατί ήταν Εξωμήτριο πέρσυ τα Χριστούγεννα το Πάσχα ξαναμενεινε και τώρα έχουμε βάπτιση 

Λυπάμαι πολύ καταλαβαίνω ότι είναι δυσκολα αλλά μη το βάζεις κατω 

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, @kate είπε:

Εγώ δυστυχώς σας αποχαιρετώ....Δεν προλάβω να χαρώ πολύ....χτες έκανα χειρουργείο γιατί ήταν εξωμητριο κ μου αφαιρεσαν την μια σάλπιγγα...εύχομαι να πανε όλα καλά για όλες σας!!!!!!

Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! Πριν 8 περίπου μήνες είχα κι εγώ εξωμήτριο και μάλιστα εγώ εβγαλα και τις δύο μου σάλπιγγες, καθώς η μία ήδη ήταν υποπλαστικη! 

Και σήμερα είμαι εγκυουλα σε δίδυμα! 

 

  • Μου αρέσει 3

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, @kate είπε:

Εγώ δυστυχώς σας αποχαιρετώ....Δεν προλάβω να χαρώ πολύ....χτες έκανα χειρουργείο γιατί ήταν εξωμητριο κ μου αφαιρεσαν την μια σάλπιγγα...εύχομαι να πανε όλα καλά για όλες σας!!!!!!

Πολύ λυπάμαι κορίτσι μου! Κουράγιο, ευχομαι μέσα από την καρδιά μου η επόμενη να είναι και η τυχερή ! Τίποτα δεν τελείωσε ❤️

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι χαζό ;; 
Έτυχε και τρόμαξα 2 φορές, υπάρχει περίπτωση να έγινε κάτι κακό στα μωράκια ; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini- είπε:

Πολύ λυπάμαι κορίτσι μου! Κουράγιο, ευχομαι μέσα από την καρδιά μου η επόμενη να είναι και η τυχερή ! Τίποτα δεν τελείωσε ❤️

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι χαζό ;; 
Έτυχε και τρόμαξα 2 φορές, υπάρχει περίπτωση να έγινε κάτι κακό στα μωράκια ; 

Οχι κορίτσι μου μην αγχώνεσαι. Αν ήταν έτσι δεν θα κυκλοφορούσαμε καθόλου θα μασταν ολομόναχες να μην συμβεί κάτι. Βγάλε αυτές τις σκέψεις από το μυαλουδακι σου και απόλαυσε τα μωρακια σου ❤️

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Katzei1982 είπε:

Οχι κορίτσι μου μην αγχώνεσαι. Αν ήταν έτσι δεν θα κυκλοφορούσαμε καθόλου θα μασταν ολομόναχες να μην συμβεί κάτι. Βγάλε αυτές τις σκέψεις από το μυαλουδακι σου και απόλαυσε τα μωρακια σου ❤️

Μακάρι κορίτσι μου αυτό το άγχος νομίζω δεν θα φύγει ποτε μέχρι να γεννήσουμε :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Nini- κι εγώ το σκεφτόμουν προχθές. Σκούπιζα και μπηκε ο καλός μου σπίτι χωρίς να τον καταλάβω. Άσε, μου κοπηκε η ανάσα! Νομίζω ότι τις τελευταίες μέρες τρομάζω πιο εύκολα. Μάλλον είμαι αρκετά αφηρημένη..

Κορίτσια χθες μετά τον υπέρηχο έκλεισα ραντεβού για αυχενική, σε ένα μήνα ακριβώς, στις 27/07.

  • Μου αρέσει 4

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

@Nini- κι εγώ το σκεφτόμουν προχθές. Σκούπιζα και μπηκε ο καλός μου σπίτι χωρίς να τον καταλάβω. Άσε, μου κοπηκε η ανάσα! Νομίζω ότι τις τελευταίες μέρες τρομάζω πιο εύκολα. Μάλλον είμαι αρκετά αφηρημένη..

Κορίτσια χθες μετά τον υπέρηχο έκλεισα ραντεβού για αυχενική, σε ένα μήνα ακριβώς, στις 27/07.

 Και Εγώ για 27/7 ήμουν,  αλλά έκλεισα 30/7 γιατί θα είμαι διακοπές! Εσείς θα φύγετε;;

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

 Και Εγώ για 27/7 ήμουν,  αλλά έκλεισα 30/7 γιατί θα είμαι διακοπές! Εσείς θα φύγετε;;

Ααααα για που με το καλό??! Εμείς δε νομίζω να κάνουμε κάτι ιδιαίτερο φέτος. Θα πάμε καμία βολτούλα από Χαλκιδική που έχουν σπίτι τα πεθερικά μου και κανένα μπανάκι τα σαββατοκύριακα (ευτυχώς είναι σχετικά κοντά η θάλασσα). Ίσως πάμε και καμιά Θάσο για κανένα τριημεράκι που είναι δίπλα, θα δούμε. Μίλησα με τη γιατρό μου για τη θάλασσα και μου είπε πως το ιδανικό είναι με το που βγαίνω από τη θάλασσα, να ξεπλενομαι και να αλλάξω κατευθείαν. Να κάθομαι μόνο στη σκιά και φυσικά όχι επάνω στην άμμο ή σε βρεγμένη πετσέτα. Ευτυχώς η κολλητή μου έχουν σπιτάκι στην παραλία οπότε δε θα στερηθω τα μπάνια μου φέτος.

Just now, Efinikolaou είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Θέλω τα φώτα σας .. νιώθω συχνούς πόνους χαμηλά και κάτι σαν κούνημα εσωτερικό αλλά πάνω από το τριχωτό...

Έχει καμία παρόμοια συμπτώματα?

Γεια σου κορίτσι ❤️ Πριν από κάνα 2 βδομάδες είχα κάτι ενοχλήσεις σε εκείνο ακριβώς το σημείο, σαν πίεση, όχι κάτι το φοβερό και η φίλη μου μου είπε ότι κι αυτή το ένιωθε και οφείλεται στη μήτρα. Αν νιώθεις πόνο ή σου προκαλεί δυσφορία, καλύτερα να μιλήσεις με τον γιατρό σου.


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...