Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Balloo είπε:

Ναι όπως το λες, είναι ο πιο όμορφος ήχος! Δύο καρδιές σε ένα σώμα. Είχα ακούσει και την προηγούμενη φορά όμως ήταν μόλις 97 οι χτύποι.. Σήμερα χτυπούσε καμπάνα! Είχα μεγάλο άγχος..μετά το σημερινό όμως θα τολμήσω να πω πως έχω αρχίσει να χαίρομαι την εγκυμοσύνη μου. Άντε να πας κι εσύ κοριτσάκι μου, να πάει η καρδούλα σου στη θέση της.

Ναιιιι ανυπομονώ τόσο πολύ!!:rolleyes:

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Katzei1982 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου.... Τέλεια.. Πως ήταν? Τρελάθηκες? Εγώ πάω Δευτέρα και μετράω αντίστροφα πλέον χαχα

Κι εγω Δευτερα βραδυ!!!!!

Just now, Balloo είπε:

Και στα δικά σας κορίτσια μου! Έρχονται ομορφότερες μέρες για μας. Ανυπομονώ για τις δικές σας πόζες ❤️

Αχ μακαρι!Μηπως χαλαρωσω κι εγω λιγακι.Ουτε στους γονεις μου δεν το εχω πει ακομα απ το φοβο μου.Δευτερα στον υπερηχο πρωτα ο Θεος θα μπω στην 8η βδομάδα!!!:x

  • Μου αρέσει 3

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Κι εγω Δευτερα βραδυ!!!!!

Αχ μακαρι!Μηπως χαλαρωσω κι εγω λιγακι.Ουτε στους γονεις μου δεν το εχω πει ακομα απ το φοβο μου.Δευτερα στον υπερηχο πρωτα ο Θεος θα μπω στην 8η βδομάδα!!!:x

Είναι οι τελευταίες μέρες άγχους, να είσαι σίγουρη! 

@Angela. Καλώς όρισες!! Να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

  • Μου αρέσει 2

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Kοριτσια μου τελικα δεν πηγα στο γιατρό. Με πηρε και σημερα τηλεφωνο και μου ειπε να ηρεμησω γιατι δεν θα τα βγαλω περα τους επομενους μηνες αν φρικαρω τοσο πολυ. >Του λεω γιατρε εχω πολλα καφε υγρα και πονακια. Μου λεει μην ανησυχεις ειναι φυσιολογικο στην αρχη να δεις κατι τετοιο. Ειναι και απο τα φαρμακα ειναι και συχνο φαινομενο γενικα στην εγκυμοσυνη. Μόνο το κοκκινο αιμα ειναι ανησυχιτικο αλλα και πάλι μπορει να μην σημαινει κάτι κακό. Τα ελαφρα πονακια επισης ειναι φυσιολογικα μου ειπε. 

Θα παω Δευτερα κορίτσια μου. Μου ειπε βεβαια αν εχω πολυ αγχος να παω αύριο στο Ρεα να  με δει για υπερηχο. Αλλα λεω να ηρεμησω και να παω Δευτερα.

Ελπίζω μονο όλα να είναι καλά!

 

Κοριτσάκι μου κι εγώ Δευτέρα. Εχω φρικαρει με τα παλιο καφε υγρα. Ελπιζω το μωρακι μου να ειναι εκει! Εμενα θα ειναι ο πρωτος υπερηχος και θα ειμαι 6 εβδομαδων..

Εσένα ο πρώτος υπέρηχος ή ξανα πήγες?

Όλα καλά θα είναι αγάπη.. Το σποράκι σου είναι εκεί και σε περιμένει να το δεις... Και μένα ο πρώτος είναι και έχουμε τρελαθεί.. Δεν το πιστεύω ακόμα χάχα.. Είχα πάει στον γιατρό αλλά ήμουν 4 εβδομάδων και μου λέει δεν σου κάνω ακόμα υπέρηχο γιατί δεν θα φανεί κάτι και θα αγχωθείς. Οπότε πρώτα ο Θεός Δευτέρα που θα είμαι 7w 1d.ολα καλά θα πάνε για όλα τα κορίτσια είμαι σίγουρη ❤️

Κορίτσια μου γλυκά που περιμένουμε να πάμε για υπέρηχο Δευτέρα.. Νομίζω ότι εκείνη τη μέρα ο ουρανός θα χει άλλο χρώμα. Χαχαχαχα όλα θα πάνε τέλεια και θα ακούσουμε τα μωρακια μας... Θετική σκέψη μόνο... Λίγο έμεινε και θα το φάμε το κρίσιμο τρίμηνο... Όσες έχετε πάει ήδη για υπέρηχο τι εξετάσεις μας περιμένουν? 

  • Μου αρέσει 4

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Hope.2019 είπε:

Kοριτσια μου τελικα δεν πηγα στο γιατρό. Με πηρε και σημερα τηλεφωνο και μου ειπε να ηρεμησω γιατι δεν θα τα βγαλω περα τους επομενους μηνες αν φρικαρω τοσο πολυ. >Του λεω γιατρε εχω πολλα καφε υγρα και πονακια. Μου λεει μην ανησυχεις ειναι φυσιολογικο στην αρχη να δεις κατι τετοιο. Ειναι και απο τα φαρμακα ειναι και συχνο φαινομενο γενικα στην εγκυμοσυνη. Μόνο το κοκκινο αιμα ειναι ανησυχιτικο αλλα και πάλι μπορει να μην σημαινει κάτι κακό. Τα ελαφρα πονακια επισης ειναι φυσιολογικα μου ειπε. 

 

Γεια σας κορίτσια!!κοντά σας είμαι κι εγώ!!μαμά Ιανουαρίου 21!! επειδή διάβασα την ανησυχία σου ήθελα να σου πω να ηρεμήσεις.τα καφέ υγρά είναι συνήθως από την εμφύτευση του εμβρύου.κι εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη μου στα δίδυμα είχα και στην 6 βδομάδα πολλά και είχα πάθει σοκ και στη 12 βδομάδα που είχα καταλάβει ότι δεν είναι τίποτα..καλή εγκυμοσύνη εύχομαι σε όλες σας και υγιή μωράκια!

  • Μου αρέσει 3

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δυστυχώς σας αποχαιρετώ....Δεν προλάβω να χαρώ πολύ....χτες έκανα χειρουργείο γιατί ήταν εξωμητριο κ μου αφαιρεσαν την μια σάλπιγγα...εύχομαι να πανε όλα καλά για όλες σας!!!!!!

  • Λυπημένη/-ος 10
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, FlowerMom είπε:

Eσύ που είσαι η πιο experienced μαμά εδώ μέσα, ποια μαία έχεις? Και πως ήταν η εμπειρία του τοκετού στο σπίτι? Ποιον γιατρό διάλεξες?

Μαία είχα κ έχω την Λαμπρινή παλλιακρα απ το ευ οικογένεια! Γιατρό δεν είχα, πήγαινα απλά σε ένα κέντρο έκανα υπερηχους κ ένας γιατρός απ το νοσοκομείο του στρατού μου έγραφε εξετάσεις. Τώρα πάλι δεν έχω γιατρό αλλά ψάχνω κάποιον μη παρεμβατικό, οχι για να γεννήσω τόσο, μιας κ πάω πάλι για σπίτι πρώτα ο Θεός, αλλά σε περίπτωση που δε γίνεται για σπίτι να με επιτηρει αυτός. 


mij0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια , έκανα εμβρυομεταφορα 10/6 και επιτέλους ειδα το πρώτο θετικό τεστ μετά από 4 ετ αρνητικές ,2 σπερματεγχυσεις αρνητικές και 2 χρόνια προσπαθειών μόνοι μας αρνητικά  .Την Τρίτη εχω να κανω το πρώτο μου υπέρηχο.

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Katzei1982 είπε:

Όλα καλά θα είναι αγάπη.. Το σποράκι σου είναι εκεί και σε περιμένει να το δεις... Και μένα ο πρώτος είναι και έχουμε τρελαθεί.. Δεν το πιστεύω ακόμα χάχα.. Είχα πάει στον γιατρό αλλά ήμουν 4 εβδομάδων και μου λέει δεν σου κάνω ακόμα υπέρηχο γιατί δεν θα φανεί κάτι και θα αγχωθείς. Οπότε πρώτα ο Θεός Δευτέρα που θα είμαι 7w 1d.ολα καλά θα πάνε για όλα τα κορίτσια είμαι σίγουρη ❤️

Κορίτσια μου γλυκά που περιμένουμε να πάμε για υπέρηχο Δευτέρα.. Νομίζω ότι εκείνη τη μέρα ο ουρανός θα χει άλλο χρώμα. Χαχαχαχα όλα θα πάνε τέλεια και θα ακούσουμε τα μωρακια μας... Θετική σκέψη μόνο... Λίγο έμεινε και θα το φάμε το κρίσιμο τρίμηνο... Όσες έχετε πάει ήδη για υπέρηχο τι εξετάσεις μας περιμένουν? 

Αν κ δεν είμαι από την ομαδουλα σας επειδή είδα πως δεν απάντησε καμία για το τι σας περιμένει από εξετάσεις κτλ είπα να βοηθήσω εφόσον έχω την εμπειρία :)

Στην αρχή θα κάνετε αιματολογικές κ ούρων (τις οποίες μετά θα τις επαναλαμβάνεται κάθε μήνα,απλά στις πρώτες αιματολογικές βάζουν κ αφροδίσια νοσήματα που μετα δεν χρειάζεται να τα ξανά δουν..)

Λογικά αν δε σας έχουν δώσει ήδη θα σας δώσουν φολικό οξύ κ ίσως σίδηρο σε όσες έχετε χαμηλό αιματοκρίτη..

Έπειτα τέλος του 3ου μήνα περίπου από την 11-13 εβδομάδα θα σας πουν να κάνετε την αυχενική διαφάνεια,μια εξειδικευμένη εξέταση υπερήχου η οποία γινετσι από νεογνολογο(σας τον συστήνει ο γιατρός σας) κ θα ελέγξει για τυχόν σύνδρομα που μπορεί να έχει το παιδί..(ναι ναι τρελό άγχος εκεί..όπως κ όλη η εγκυμοσύνη...) αλλά θα είναι η πρώτη φορά που από μια κουκίδα που τα βλέπετε τωρα,θα δείτε ολόκληρα σχηματισμένα μωράκια κ θα τρελαθείτε!!!!!!

Μετά από 2 μήνες δλδ τέλος του 5ου περίπου από 21η-24η εβδομαδα θα έχετε τη β επιπέδου (από τον ίδιο νεογνολογο ο οποίος εφόσον θα έχει πλέον μεγαλώσει το μωρό θα ελέγξει οοολα του τα όργανα πχ καρδιά,νεφρά,εγκέφαλο κτλ κ την ανατομία του παιδιού αν έχει όλα τα άκρα κ αν είναι σε σωστό μέγεθος κτλ..) εκεί θα πάρετε κ τις πιο όμορφες εικόνες από το μωρό σας καθώς θα το δείτε 3d πρώτη φορά κ αν είστε τυχερές κ κάθεται σε καλή θέση θα μπορέσετε να διακρίνετε προσωπάκι κ χαρακτηριστικά:x

Μετά,στον 7ο θα κάνετε καμπύλη ζαχάρου,είναι αιματολογικη εξέταση ώστε να δουν αν έχετε αποκτήσει διαβήτη κύησης κ αν έχετε θα συστήσουν διατροφή ή σε μεγάλο βαθμό (σπάνια βέβαια)κ ενέσεις ινσουλίνης..

Στον 8ο θα έχετε το ντοπλερ μια εξέταση παλι από τον νεογνόλογο σαν τη β επιπέδου πάνω κάτω απλά ακόμη πιο λεπτομερή καθώς το μωρό θα είναι ετοιμογεννο πλέον σχεδόν κ θέλει να δει αν έχει κατέβει,πως είναι η καρδιά του κτλ κτλ..

Κ μετά με το καλό θα μπείτε στον μήνα σας κ θα πηγαίνετε πλέον κάθε εβδομάδα να παρακολουθείτε το μωρό,τη θέση του κτλ..

Ελπίζω να σας βοήθησα κορίτσια μου..σας εύχομαι ότι καλύτερο κ καλά αποτελέσματα σε οοοολα!!!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, KateV είπε:

Καλησπέρα κορίτσια , έκανα εμβρυομεταφορα 10/6 και επιτέλους ειδα το πρώτο θετικό τεστ μετά από 4 ετ αρνητικές ,2 σπερματεγχυσεις αρνητικές και 2 χρόνια προσπαθειών μόνοι μας αρνητικά  .Την Τρίτη εχω να κανω το πρώτο μου υπέρηχο.

Με το καλό!!!

Just now, @kate είπε:

Εγώ δυστυχώς σας αποχαιρετώ....Δεν προλάβω να χαρώ πολύ....χτες έκανα χειρουργείο γιατί ήταν εξωμητριο κ μου αφαιρεσαν την μια σάλπιγγα...εύχομαι να πανε όλα καλά για όλες σας!!!!!!

Καλή δύναμη κοπέλα μου! 

Just now, Renez είπε:

Αν κ δεν είμαι από την ομαδουλα σας επειδή είδα πως δεν απάντησε καμία για το τι σας περιμένει από εξετάσεις κτλ είπα να βοηθήσω εφόσον έχω την εμπειρία :)

Στην αρχή θα κάνετε αιματολογικές κ ούρων (τις οποίες μετά θα τις επαναλαμβάνεται κάθε μήνα,απλά στις πρώτες αιματολογικές βάζουν κ αφροδίσια νοσήματα που μετα δεν χρειάζεται να τα ξανά δουν..)

Λογικά αν δε σας έχουν δώσει ήδη θα σας δώσουν φολικό οξύ κ ίσως σίδηρο σε όσες έχετε χαμηλό αιματοκρίτη..

Έπειτα τέλος του 3ου μήνα περίπου από την 11-13 εβδομάδα θα σας πουν να κάνετε την αυχενική διαφάνεια,μια εξειδικευμένη εξέταση υπερήχου η οποία γινετσι από νεογνολογο(σας τον συστήνει ο γιατρός σας) κ θα ελέγξει για τυχόν σύνδρομα που μπορεί να έχει το παιδί..(ναι ναι τρελό άγχος εκεί..όπως κ όλη η εγκυμοσύνη...) αλλά θα είναι η πρώτη φορά που από μια κουκίδα που τα βλέπετε τωρα,θα δείτε ολόκληρα σχηματισμένα μωράκια κ θα τρελαθείτε!!!!!!

Μετά από 2 μήνες δλδ τέλος του 5ου περίπου από 21η-24η εβδομαδα θα έχετε τη β επιπέδου (από τον ίδιο νεογνολογο ο οποίος εφόσον θα έχει πλέον μεγαλώσει το μωρό θα ελέγξει οοολα του τα όργανα πχ καρδιά,νεφρά,εγκέφαλο κτλ κ την ανατομία του παιδιού αν έχει όλα τα άκρα κ αν είναι σε σωστό μέγεθος κτλ..) εκεί θα πάρετε κ τις πιο όμορφες εικόνες από το μωρό σας καθώς θα το δείτε 3d πρώτη φορά κ αν είστε τυχερές κ κάθεται σε καλή θέση θα μπορέσετε να διακρίνετε προσωπάκι κ χαρακτηριστικά:x

Μετά,στον 7ο θα κάνετε καμπύλη ζαχάρου,είναι αιματολογικη εξέταση ώστε να δουν αν έχετε αποκτήσει διαβήτη κύησης κ αν έχετε θα συστήσουν διατροφή ή σε μεγάλο βαθμό (σπάνια βέβαια)κ ενέσεις ινσουλίνης..

Στον 8ο θα έχετε το ντοπλερ μια εξέταση παλι από τον νεογνόλογο σαν τη β επιπέδου πάνω κάτω απλά ακόμη πιο λεπτομερή καθώς το μωρό θα είναι ετοιμογεννο πλέον σχεδόν κ θέλει να δει αν έχει κατέβει,πως είναι η καρδιά του κτλ κτλ..

Κ μετά με το καλό θα μπείτε στον μήνα σας κ θα πηγαίνετε πλέον κάθε εβδομάδα να παρακολουθείτε το μωρό,τη θέση του κτλ..

Ελπίζω να σας βοήθησα κορίτσια μου..σας εύχομαι ότι καλύτερο κ καλά αποτελέσματα σε οοοολα!!!!!

Σε ευχαριστούμε! Μας εξήγησες και με το παραπάνω τι πρέπει να κάνουμε! Να’ σαι καλά!!!


KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αν κ δεν είμαι από την ομαδουλα σας επειδή είδα πως δεν απάντησε καμία για το τι σας περιμένει από εξετάσεις κτλ είπα να βοηθήσω εφόσον έχω την εμπειρία :)

Στην αρχή θα κάνετε αιματολογικές κ ούρων (τις οποίες μετά θα τις επαναλαμβάνεται κάθε μήνα,απλά στις πρώτες αιματολογικές βάζουν κ αφροδίσια νοσήματα που μετα δεν χρειάζεται να τα ξανά δουν..)

Λογικά αν δε σας έχουν δώσει ήδη θα σας δώσουν φολικό οξύ κ ίσως σίδηρο σε όσες έχετε χαμηλό αιματοκρίτη..

Έπειτα τέλος του 3ου μήνα περίπου από την 11-13 εβδομάδα θα σας πουν να κάνετε την αυχενική διαφάνεια,μια εξειδικευμένη εξέταση υπερήχου η οποία γινετσι από νεογνολογο(σας τον συστήνει ο γιατρός σας) κ θα ελέγξει για τυχόν σύνδρομα που μπορεί να έχει το παιδί..(ναι ναι τρελό άγχος εκεί..όπως κ όλη η εγκυμοσύνη...) αλλά θα είναι η πρώτη φορά που από μια κουκίδα που τα βλέπετε τωρα,θα δείτε ολόκληρα σχηματισμένα μωράκια κ θα τρελαθείτε!!!!!!

Μετά από 2 μήνες δλδ τέλος του 5ου περίπου από 21η-24η εβδομαδα θα έχετε τη β επιπέδου (από τον ίδιο νεογνολογο ο οποίος εφόσον θα έχει πλέον μεγαλώσει το μωρό θα ελέγξει οοολα του τα όργανα πχ καρδιά,νεφρά,εγκέφαλο κτλ κ την ανατομία του παιδιού αν έχει όλα τα άκρα κ αν είναι σε σωστό μέγεθος κτλ..) εκεί θα πάρετε κ τις πιο όμορφες εικόνες από το μωρό σας καθώς θα το δείτε 3d πρώτη φορά κ αν είστε τυχερές κ κάθεται σε καλή θέση θα μπορέσετε να διακρίνετε προσωπάκι κ χαρακτηριστικά:x

Μετά,στον 7ο θα κάνετε καμπύλη ζαχάρου,είναι αιματολογικη εξέταση ώστε να δουν αν έχετε αποκτήσει διαβήτη κύησης κ αν έχετε θα συστήσουν διατροφή ή σε μεγάλο βαθμό (σπάνια βέβαια)κ ενέσεις ινσουλίνης..

Στον 8ο θα έχετε το ντοπλερ μια εξέταση παλι από τον νεογνόλογο σαν τη β επιπέδου πάνω κάτω απλά ακόμη πιο λεπτομερή καθώς το μωρό θα είναι ετοιμογεννο πλέον σχεδόν κ θέλει να δει αν έχει κατέβει,πως είναι η καρδιά του κτλ κτλ..

Κ μετά με το καλό θα μπείτε στον μήνα σας κ θα πηγαίνετε πλέον κάθε εβδομάδα να παρακολουθείτε το μωρό,τη θέση του κτλ..

Ελπίζω να σας βοήθησα κορίτσια μου..σας εύχομαι ότι καλύτερο κ καλά αποτελέσματα σε οοοολα!!!!!

Ευχαριστω πολύ πολύ για την απάντηση... ❤️❤️❤️❤️ Αχ έχουμε πολύ δρόμο ακόμα.. Εναν δρόμο γεμάτο άγχος... 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Ευχαριστω πολύ πολύ για την απάντηση... ❤️❤️❤️❤️ Αχ έχουμε πολύ δρόμο ακόμα.. Εναν δρόμο γεμάτο άγχος... 

Έτσι θα είναι όλη μας η ζωή έχω συνειδητοποιησει με τα παιδάκια μας αλλά θα είναι το γλυκό το άγχος..

Αυτό που μόλις τα κοιτάμε κ μας σκάνε ένα χαμόγελο θα φεύγει,θα γίνεται καπνός..:x

Χαλάλι τους όλα!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, KateV είπε:

Καλησπέρα κορίτσια , έκανα εμβρυομεταφορα 10/6 και επιτέλους ειδα το πρώτο θετικό τεστ μετά από 4 ετ αρνητικές ,2 σπερματεγχυσεις αρνητικές και 2 χρόνια προσπαθειών μόνοι μας αρνητικά  .Την Τρίτη εχω να κανω το πρώτο μου υπέρηχο.

Καλώς ήρθες κορίτσι μου!!!! Με το καλό να δεις το μωράκι σου !!!!


1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @kate είπε:

Εγώ δυστυχώς σας αποχαιρετώ....Δεν προλάβω να χαρώ πολύ....χτες έκανα χειρουργείο γιατί ήταν εξωμητριο κ μου αφαιρεσαν την μια σάλπιγγα...εύχομαι να πανε όλα καλά για όλες σας!!!!!!

Τι λες τωρα βρε κοριτσι μου;;  πως εισαι τωρα;  πονας;;  μα αν ειναι δυνατον! Ο γιατρος τι σου ειπε;; Λυπάμαι πολύ απο καρδιας,  αν και δεν γνωριζόμαστε σου εύχομαι τα καλύτερα, εχω χασει μωρακι σε προχωρημενη κυηση κ ξερω ποναει πολυ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...