Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Balloo είπε:

Καλώς το το κορίτσι!! Τρίτη διδυμομανουλα σε αναμονή, αν δε κάνω λάθος! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη.

Πωπω κορίτσια, φτου μας, γίναμε πολλές❤️

Να Σάι καλά Μπάλου μου!!! Είπα να περιμένω να ακουσουμε.και καρδούλες αλλά δεν άντεξα και ήρθα!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Balloo είπε:

Αν κρίνω από τις περιπέτειες που είχαν τα κορίτσια πριν από λίγες μέρες, είναι φυσιολογικό. Μεγαλώνει η μήτρα, σπάει κανένα αγγειάκι και να το το ροζ/καφέ/μπεζ. Αραλίκι και θα δεις που αύριο δεν θα έχεις τίποτα! Άντε να κάνεις τον υπέρηχο με το καλό να ηρεμήσεις..

Ναι το ξέρω... Τα διάβαζα κι έλεγα γιατί εγώ δεν έχω λίγο ροζακι ...μήπως δεν είναι καλό...και τσουπ μου ήρθε κι εμένα... Την γκαντεμια μου φοβάμαι περισσότερο απ'όλα... Αυτό...

  • Μου αρέσει 1

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Μακάρι.... Προσπαθώ να είμαι προσγειωμένη και να σκέφτομαι κάθε ενδεχόμενο για να μην μου έρθει καμία κεραμίδα....

Ναι το 2ο έτσι το βάζουν μετά από 2 εβδομάδες για να μας βασανίζουν....!!!!

Άστα...τι κακό κι αυτό!! Αλλά θα περιμένω!!!

Κορίτσια εγώ δεν έχω αναγουλες και ζαλαδες...είναι νωρίς λέτε???


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 said:

Ναι το ξέρω... Τα διάβαζα κι έλεγα γιατί εγώ δεν έχω λίγο ροζακι ...μήπως δεν είναι καλό...και τσουπ μου ήρθε κι εμένα... Την γκαντεμια μου φοβάμαι περισσότερο απ'όλα... Αυτό...

Κάνε μου μια χάρη σε παρακαλώ ... μη λες τέτοια!! Την τύχη σου να σκέφτεσαι !! Τίποτα άλλο !! 
Είσαι εγκυούλα, είσαι τυχερή και όλα θα πάνε όπως τα θες !!! ;) 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Άστα...τι κακό κι αυτό!! Αλλά θα περιμένω!!!

Κορίτσια εγώ δεν έχω αναγουλες και ζαλαδες...είναι νωρίς λέτε???

Δεν έχουν όλες εγκυουλες ή μπορεί να σου εμφανιστούν αργότερα...κάποιες κοπέλες αναφέρουν αναγουλες και ζαλάδες γύρω στην 7-8η εβδομάδα...μην σε ανησυχεί αυτό.... Το σημαντικό είναι ότι είδατε τους σάκους και πάνε όλα καλά!!!!

  • Μου αρέσει 1

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι said:

Άστα...τι κακό κι αυτό!! Αλλά θα περιμένω!!!

Κορίτσια εγώ δεν έχω αναγουλες και ζαλαδες...είναι νωρίς λέτε???

Εγώ ξεκίνησα τις τελευταίες 2-3 μέρες τις αναγούλες ... είμαι 7+2 νομίζω ... Μέχρι τώρα απολύτως τίποτα εκτός από το στήθος που είναι και πρησμένο και πονάει πολύ 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Κάνε μου μια χάρη σε παρακαλώ ... μη λες τέτοια!! Την τύχη σου να σκέφτεσαι !! Τίποτα άλλο !! 
Είσαι εγκυούλα, είσαι τυχερή και όλα θα πάνε όπως τα θες !!! ;) 

@chris79 έχεις απόλυτο δίκιο κορίτσι μου!!!! Θετική σκέψη και όλα θα πάνε τέλεια!!!!!!

  • Μου αρέσει 3

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Κάνε μου μια χάρη σε παρακαλώ ... μη λες τέτοια!! Την τύχη σου να σκέφτεσαι !! Τίποτα άλλο !! 
Είσαι εγκυούλα, είσαι τυχερή και όλα θα πάνε όπως τα θες !!! ;) 

Έχεις δίκιο!!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!!

Just now, chris79 είπε:

Εγώ ξεκίνησα τις τελευταίες 2-3 μέρες τις αναγούλες ... είμαι 7+2 νομίζω ... Μέχρι τώρα απολύτως τίποτα εκτός από το στήθος που είναι και πρησμένο και πονάει πολύ 

Το στήθος το έχω κι εγώ...το βράδυ που αλλάζω πλευρό ξυπνάω από τον πόνο!!! Α!!! Και ρε κορίτσια πολύ κατούρημα... χαχαχαχαχαχχααχχαχαχα


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Εγώ ξεκίνησα τις τελευταίες 2-3 μέρες τις αναγούλες ... είμαι 7+2 νομίζω ... Μέχρι τώρα απολύτως τίποτα εκτός από το στήθος που είναι και πρησμένο και πονάει πολύ 

Ως τωρα καθολου αναγουλες.Μόνο πολλή εξαντληση,νύστα,ζαλαδες και πονοκεφαλους.Και πονακια διασπαρτα χαμηλά οπως και διαφορα υγρα,ασπρα και υδαρή.Το στηθος πρηζεται απο την προγεστερονη η οποια προκαλει και πολλα αλλα δεινα οπως τον πονοκεφαλο,την υπνηλια..Καθολου δεν τη θελω κοριτσια.Οταν δεν παιρνω ειμαι μια χαρα.

Δευτερα πρωτα ο Θεος μπαινω στην 8η βδομαδα.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Ως τωρα καθολου αναγουλες.Μόνο πολλή εξαντληση,νύστα,ζαλαδες και πονοκεφαλους.Και πονακια διασπαρτα χαμηλά οπως και διαφορα υγρα,ασπρα και υδαρή.Το στηθος πρηζεται απο την προγεστερονη η οποια προκαλει και πολλα αλλα δεινα οπως το πονοκεφαλο,την υπνηλια..Καθολου δεν τη θελω κοριτσια.Οταν δεν παιρνω ειμαι μια χαρα.

Δευτερα πρωτα ο Θεος μπαινω στην 8η βδομαδα.

Συγνώμη που ρωτάω αλλά υδαρη τι θα πει?


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια θα μπω κι εγώ δειλά δειλά στην ομάδα! Κάναμε χθες τον πρώτο μας υπέρηχο και είδαμε δύο σάκους! Είμαι μόλις 5w+2d! 

Efi μου σε ποια βδομάδα είσαι?

Αχ τι όμορφα!!!!!

Είμαι 5w+3d αλλά σήμερα με έχει πιάσει ένα άγχος τρομερό..όλο πονάω χαμηλά και από κάτω και νιώθω συνέχεια κάτι να κουνιέται μέσα μου 


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Σήμερα μπήκα στην 7η εβδομαδα... Ναι έχεις δίκιο συμβαίνει... Απλά με τόσο γκαντεμια και όλα αυτά τα χρόνια είμαι στην τσίτα...

Όλα θα σου πάνε τέλεια!!!!

  • Μου αρέσει 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι said:

Α! Ευχαριστώ για την απάντηση!!! Ρε κορίτσια μη με κοροϊδέψετε αλλά εγώ αυτά νόμιζα ότι αυτά είναι τσισακια...

Θα έρθουν και τα τσισάκια αλλά πολύ πιο μετά ... λίγο πριν τη γέννα που τα

μωρα θα κάνουν τραμπολίνο στην κύστη !! Χαχαχα :) 

Just now, Efinikolaou said:

Αχ τι όμορφα!!!!!

Είμαι 5w+3d αλλά σήμερα με έχει πιάσει ένα άγχος τρομερό..όλο πονάω χαμηλά και από κάτω και νιώθω συνέχεια κάτι να κουνιέται μέσα μου 

Κοιτά το μωρό δεν είναι ακόμη... μήπως είναι το έντερο ?? 
τα πονάκια χαμηλά κάτω είναι από τη μήτρα που μεγαλώνει 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...